RAW RANKED SITES ABOUT
#VERI

The most comprehensive list of veri websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Hosting, Domain, VPS / VDS Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu ve Veri Merkezi Hizmetleri | Netinternet Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
4
Web Hosting, Reseller, Wordpress, VDS Sunucu - Domainhizmetleri.com Veri merkezi, hosting ve domain alanında tüm ihtiyaçlar için ekonomik, akıllı ve güvenilir çözümler üretir.
5
Veri Merkezi, Sunucu ve Hosting Çözümleri | Radore Radore, Levent MetroCity’de bulunan ve 1.040 m²’si beyaz alan olmak üzere toplamda 2.760 m² büyüklüğündeki 10.000 sunucu kapasiteli üçüncü nesil veri merkeziyle 3.500'ü aşkın müşterisine veri merkezi hizmetleri sunuyor.
6
Türkiye''nin en hızlı ve uygun hosting firması | Akweb Hosting Akweb Bilişim Hizmetleri Tier 3 Veri merkezi alt yapısında hizmet veren Türkiye''nin en hızlı ve ucuz hosting ve seohosting firması
7
.:: İSAM Kütüphanesi - Veri Tabanı ::.
8
Gaming Dünyasının Lideri | Teknobiyotik En özel fiyatlı gaming bilgisayarlar, kampanyalı ürünler, bilgisayar toplama, ekran kartı, RAM, SSD ve tüm bilgisayar bileşenlerinin en doğru adresi...
9
İsim Kayıt Web Hosting Domain VDS Veri Merkezi Kocaeli Ucuz Ekonomik Web Hosting Alan Adı Kayıt Sanal ve Dedicated Server Hizmetleri
10
SNET | Hosting ve Sunucu Hizmetleri Snet Internet Hizmetleri Web Hosting, Reseller, VDS, Kiralık Sunucu hizmetleri. SSD diskli, Sıfır veri kaybı garantili hizmetler ile tanışın.
11
Intel | Veri Merkezi Çözümleri, IoT ve Bilgisayar İnovasyonu Günümüzde yaşadığımız akıllı ve birbirine bağlı dijital dünyanın arkasında Intel'in bulut bilgi işlemde, veri merkezinde, Nesnelerin İnterneti'nde ve bilgisayar çözümlerinde yaptığı inovasyon var.
12
Hosting, Domain, VPS / VDS Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu ve Veri Merkezi Hizmetleri | Netinternet Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
13
SNET | Hosting ve Sunucu Hizmetleri Snet Internet Hizmetleri Web Hosting, Reseller, VDS, Kiralık Sunucu hizmetleri. SSD diskli, Sıfır veri kaybı garantili hizmetler ile tanışın.
14
DorukNet | Veri Merkezi, Web Hosting, Mail Hosting, Alan Adı, Cloud... DorukNet, kurulduğu günden bu yana Veri Merkezi, Web Hosting, Mail Hosting, Alan Adı, Cloud Sunucu çözümleri sunmaktadır.
15
Sh Online - Hosting ve Domain Servis Sağlayıcısı Türkiye''nin en büyük veri merkezi ve alt yapısına sahip Sh Online yüksek performanslı sunucu ve hosting çözümleri sunmaktadır.
16
ceaksan | Kullanıcı Davranışı Analizi, Web Analitiği ve Web Teknolojileri Ceyhun Enki Aksan - Kullanıcı Davranışı Analizi, Web Analitiği ve Web Teknolojileri
17
Hoşgeldiniz | Netdata - Yapısal Veri Pazarı Veri depolayabileceğiniz ve bu verileri istediğiniz fiyata satabileceğiniz bir paltformdur. Bu verileri geliştireceğiniz uygulamalara entegre edebilirsiniz.
18
Meric.net.tr: Performans Sunucuları ve Veri Merkezi Çözümleri Meric.net.tr, kaliteli alt yapısı ile kiralık sunucu, sanal sunucu, web hosting, alan adı hizmetleri sağlayarak hizmet vermektedir.
19
Yurt Gazetesi | Bağımsız, Halkçı, Muhalif Gazete - Haberler, Gündem Yurt, yenilikçi, çağdaş, laik, dürüst, namuslu, bağımsız, gerçek halk gazetesidir
20
Ana Sayfa - dalnet Hızlı Hosting, CDN, Bulut Sunucu, Sanal Sunucu servislerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
21
Web Hosting, Reseller, Wordpress, VDS Sunucu - Domainhizmetleri.com Veri merkezi, hosting ve domain alanında tüm ihtiyaçlar için ekonomik, akıllı ve güvenilir çözümler üretir.
22
Kişisel Yazılım Notları En güncel php dersleri, codeigniter dersleri, android dersleri, c# dersleri, css dersleri, jquery dersleri ve mpi programlama dersleri içeren, özgün video ve makalelerden oluşan ders kaynağı.
23
Türkiye'nin Yeni Nesil Teknoloji Ortağı | NGN “Lead the Future” mottosu ile dijital dönüşüm yolunda geleceği şekillendiren NGN, Türkiye’de bilişim sektörünün lider firmalarından birisidir.
24
VEDASE | Veri Merkezi Çözümleri VEDASE ile web hosting, sanal sunucu hizmetleri, fiziksel sunucu hizmetleri, barındırma hizmetleri alan adı kaydı hizmetlerinden yararlanmanın tam sırası
25
Web Hosting, Reseller, Wordpress, VDS Sunucu - Domainhizmetleri.com Veri merkezi, hosting ve domain alanında tüm ihtiyaçlar için ekonomik, akıllı ve güvenilir çözümler üretir.
26
Veri Analisti ve İletişim Tasarımı Uzmanı - Ömer Yoluk Veri analisti ve iletişim tasarımı uzmanı Ömer Yoluk'ın kişisel web sitesidir. Sağlık turizmi, ihracat ve e-ihracat hizmetleri için ziyaret edebilirsiniz.
27
Merkezi Kayıt İstanbul Merkezi Kayıt İstanbul, Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. (MKK), MTHS, Merkezi Veri Tabanı Hizmet Sağlayıcısı, Merkezi Saklama, Kaydi Sistem Hizmetleri, Kaydi Saklama Verileri, Veri Depolama, Veri Analizi, Kurumsal Yönetim, Yatırımcı Hizmetleri, Yatırımcı Sayıları, Elektronik Genel Kurul, Elektronik Yönetim Kurulu, Kamuyu Aydınlatma Platformu
28
Kamu SM - Kamu Sertifikasyon Merkezi - Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı ve E-imza Uygulamaları KamuSM®, kurumların elektronik veri ve donanımlarının güvenilirlik ve güvenliğini sağlayıcı hizmetlerde bulunmaktadır. Nitelikli elektronik sertifika, SSL sertifikası, Zaman Damgası, Kod İmzalama Sertifikası ve e-imza kütüphaneleri konularında çözümler sunmaktadır.
29
Hosting, Alan Adı, Cloud Server, Kiralık Sunucu, Sunucu Barındırma ve Veri Merkezi Hizmetleri | SPDNet Spd.net.tr web hosting, sunucu kiralama ve alan adı kaydı hizmetleri sunmaktadır. %99 Uptime garantisi ve 7/24 Canlı destek ile ne kaliteli hizmet Spd'de!
30
Ana Sayfa - Veri Bilimi Okulu Türkiye’nin Veri Bilimi konusunda uygulamalı içerik üreten platformuna Hoş Geldiniz!
31
İşNet | Dijitalleşme, e-Dönüşüm, Altyapı Hizmetleri e-Dönüşüm ve dijitalleşme çözümlerinin yanı sıra, uydu ağları ve karasal hatlar üzerinden veri ve telefon hizmetleri sunuyoruz.
32
ZED TEKNOLOJi Zed Teknoloji: Son Kullanıcı Ürünler, Veri Merkezi Ürünleri, Bulut servisleri,Ağ Güvenlik Teknolojileri ve Dijital çözümler alanında uzman kadrosu ile çözüm üretmektedir.
33
Spordb.Com - Maç Simülasyonu - Canlı Skorlar - İddaa Analiz Maç tahmin simülasyonu,Dünya futbolu veri istatistikleri,canlı sonuçlar,iddaa analiz ve istatistiklerin sunulduğu site
34
Kurumsal İnternet, Veri Merkezi, Cloud, Hosting Çözümleri - Teknotel Teknotel Telekomünikasyon, kurumların ihtiyaçlarına yönelik internet, veri merkezi, hosting alt yapı hizmeti veriyor.
35
Meric.net.tr: Performans Sunucuları ve Veri Merkezi Çözümleri Meric.net.tr, kaliteli alt yapısı ile kiralık sunucu, sanal sunucu, web hosting, alan adı hizmetleri sağlayarak hizmet vermektedir.
36
Data Center | Hosting | VPS | VDS | Sunucu Kiralama Control Teknoloji Anonim Şirketi ; web hosting, vps, vds, bulut sunucu, co location, dedicated sunucu kiralama gibi veri merkezi hizmetleri sunmaktadır.
37
Geleceğe Dönük Bir Kütüphane | Siberci.com Yazılım,bilişim haberleri,siber güvenlik ile ilgili sıcak ve taze makaleleri sizler için oluşturuyorum.Burası hem bir kütüphane hemde geleceğe bir yatırım.
38
İTS - İlaç Takip Sistemi İlaç Takip Sistemi, ilaç güvenliğini sağlamak, ilaç kaçakçılığını önlemek ve ilaçların üretimden/ithalattan başlayarak son kullanıcıya ulaşmasına kadar geçen süreci takip eden sistemdir.
39
Datacenter, Hosting, Domain, Reseller, Kiralık Sunucu | Medyabim Medyabim 2000 yılından beri müşterilerine ihtiyaçlarına yönelik ekonomik ve işlevsel Internet Hizmeti sunan veri merkezidir.
41
Türkiyenin Hosting Sağlayıcısı | Veri Merkezi Çözümleri Veri Tescil; web hosting, domain, sunucu kiralama, ssl sertfikası, sunucu barındırma gibi bir çok hizmetlerinde Türkiye'de en çok tercih edilen firmadır.
45
Excel VBA .Net - Excel VBA Makro Forum Sitesi | Excel VBA Macro Forum Website Excel VBA Makro Forum Sitesi | Excel VBA Macro Forum Website • Excel VBA .Net
46
İnternette gizlilik programı & VPN gizlilik | GizlilikveGüvenlik.com VPN nasıl kullanılmalı? Internette gizlilik ve Netflix US arşivlerine giriş yapın. IP adresinizi hackerlardan gizleyin,veri akışınızı güvenli şekilde yapın.
47
Mertcan GÖKGÖZ - Mertcan Gökgöz tarafından windows ve linux sistem yönetimi, siber güvenlik, veri merkezi, yazılım ve gündemdeki konular hakkında blog yazıları Mertcan Gökgöz tarafından windows ve linux sistem yönetimi, siber güvenlik, veri merkezi, yazılım ve gündemdeki konular hakkında blog yazıları
48
Yazılım Bilimi | Yazılımın Türkçesi Yazılım Bilimi , yazılım , programlama, veri analizi, makine öğrenmesi ve daha birçok alanda Türkçe kaynak üretmek için kurulan bir kurumdur.
49
KAYSERİSPOR.GEN.TR | Kayserispor Veri Bankası Kayserispor, Veri Bankası
50
Hosting ve Veri Merkezi Çözümleri - Datanes.com Tecrübeli destek birimlerimiz ile güvenli, ışık hızında hosting ve veri merkezi çözümleri üretmeye devam ediyoruz.
52
MUVHost - Web Hosting, Dedicated ve Sanal Sunucu, Alan Adı Hizmetleri MUVHost, ekonomik hosting paketleri, kiralık sunucu, sanal sunucu, lisans kiralama, alan adı kaydı ve SSL hizmetleri gibi veri merkezi hizmetleri sunmaktadır.
53
Anasayfa - Nitelikli Veri Kişisel Verileri Koruma Platformuna Hoşgeldiniz. nitelikliveri.com platformu herkese açık bir platformdur. Siz de yazılarınızla sitemize destek olabilirsin
54
Yldz Mobilya- Trkiye Uygun Fiyatl Mobilya Alveri Sitesi 2020 Model yeni mobilya modelleri yine en uygun fiyatlarla. Yatak odalar, yemek odalar, koltuk takmlar, gen odalar ve tm mobilyalar
55
Şantiye Dergisi Otuz yılı aşkın bir süredir inşaat sektörünün en önemli iletişim platformlarından ve veri kaynaklarından biri olmayı başaran Şantiye dergisi, Ekosistem Medya''nı
57
Influencer Marketing Ajansı #1 Türkiye | CreatorDen Influencer İşbirlikleri CreatorDen ile veri destekli, sonuç odaklı ve ölçülebilir yeni nesil influencer marketing işbirlikleri yapın. Uçtan uca işbirliklerinizi yönetelim.
58
Programlama, Web Tasarım, Bilgisayar Donanım Alanlarında İçeriği Sürekli Genişleyen Sanal Bilişim Teknolojileri Sınıfı Bilişim Teknolojileri, Yazılım Dünyası, Bilgisayar Programlama, Web Tasarım ve Dizayn, Bilgisayar Donanım ve Çevre Birimleri, Bilgisayarlı kontrol
59
Excel Uygulamaları – İş dünyası evren ise, Excel güneştir. İş dünyası evren ise, Excel güneştir.
60
Trkiye'nin Gvenilir Kitap Alveri Sitesi - Maksimumkitap.com YKS, LGS, TYT, AYT, KPSS, ABT, ALES, DGS ve bata olmak zere bir ok snava hazrlk kitaplar sitemizde uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadr.
61
Veritabanı | Yazılım | Veri Ambarı | İpuçları | Best Practice Best practice,SQL Server,Asp.Net,MVC,C#.Net,DevExpress,veri tabanı,veri ambarı,ipuçları,performans ve güvenlik konularında katkılarımın bulunduğu kişisel blogum
62
NoobPazar - Oyun Satınal Hizmeti - CS:GO - GTA V - Lol - Valorant 2. El Steam oyunlar?, 2. El Origin Oyunlar?, 2. El uPlay oyunlar? ve 2. El PS4 oyunlar?, Xbox Oyunlar? ve PC Oyunlar?n? en ucuz fiyatlar ile sat?n alabilece?in oyun al??veri? sitesidir. Bir oyun al sitesi. keys, cs:go, gta V, buy keys
63
Şeker Yatırım, geniş yetkili aracı kurum olarak sermaye piyasası faaliyetlerinde, güvenilir, istikrarlı, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yatırım ürün ve hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırarak lider bir yatırım kuruluşu olmayı amaç edinmiştir.
64
Türkiye'nin Rakamları | Veri Kaynağı - Veri Kaynağı Türkiye’de resmi kaynaklarda anlamlı ve okunabilir veri bulmanın zorluğunun farkındayız. Bu yüzden açık kaynaklı ve şaffaf bir proje olan VERİ KAYNAĞI ile tüm Türkiye’nin anlamlı ve okunabilir veriye kolay ulaşımını hedefliyoruz!
65
Hosting Şubesi - Güvenli ve Kaliteli Hosting''in Adresi Hosting Şubesi Web Hosting, VDS, VPS, Veri Merkezi, Oyun Sunucuları ve Eposta
66
Procenne - Türkiye''nin Dijital Güvenlik Markası 2013 yılında TÜBİTAK desteği ile kurulmuş, merkez ofisi İstanbul-Türkiye’de bulunan Procenne “Dijital Güvenlik” pazarında kritik önem taşıyan yüksek teknoloji ürünler üretmektedir. Aynı zamanda bir Ar-Ge merkezi olan Procenne, Türkiye’nin ilk ticari Donanımsal Güvenlik Modülü olan ProCrypt HSM cihazının üreticisidir.
68
Ana Sayfa | Fikir Üssü Fikir Üssü olarak Yazılım, Mobil Uygulama, Nesnelerin İnterneti ( IoT ) geliştirken edindiğimiz tecrübe deneyimleri aktarmak adına gerek Danışmanlık hizmeti gerekse Veri, Mobil ( Taşınabilir ), Medya, Siber Güvenlik alanlarında çalışmalar yapmaktayız.
69
MAS Üretim ve Yönetim Sistemi - MES & MOM Sistemleri MES/MOM sistemimizde sahadan anlık veri toplayarak üretimi canlı izleyebilir, dijital ortamda doğru verilerle üretimdeki dar boğazları tespit edebilirsiniz.
71
Öğrenciye İş, Staj ve Kariyer | Öğrenciye İş - Yetenekli Öğrencilerle Çalışın Freelance işleriniz için yetenekli üniversite öğrencileriyle çalışın ✔ Grafik ✔ Satış ve Pazarlama ✔ Programlama ✔ İçerik Üretme ✔ İnternet ✔ Part time İş
72
Uzmanın Yanında, Güvenli Yarınlara Yapay Zeka ve Büyük Veri Teknolojilerine Dayalı Psiko-Sosyal Risk Faktörleri Ölçüm Sistemleri
73
ARTronic UPS Kesintisiz Güç Kaynağı-Veri Merkezi Çözümleri ARTronic UPS Kesintisiz Güç Kaynağı-Veri Merkezi Çözümleri
74
DATA TELEKOM: Datacenter, Co-location, Dedicated Server, Sunucu Kiralama, Veri Merkezi DATA TELEKOM: Datacenter, Co-location, Dedicated Server, Dedicated, Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama, Veri Merkezi
75
Neosinerji | Neosinerji Bilgi Teknolojileri A.Ş. neosinerji, bilgi teknolojileri konusunda ihtiyaç duyduğunuz çözümleri A’dan Z’ye tek bir platfom üzerinden karşılamanız amacıyla kurulmuştur.
76
Nereye Atayım | Envanter Takip Sistemi Nereye Atayım ? envanter takip sisteminin başlıca amacı her bir envanter için Ekipman Kimlik Numarası (EKN) oluşturmak ve bu kimlik numarası ile eşleştirilmiş Ekipman Kimlik Bilgilerinin (EKB) kayıt altına alınıp anlamlı veri olarak saklanmasıdır.
77
Codeigniter Yazılım, Android Yazılım | Oğuzhan ÖZDEMİR Android yazılımı ve Codeigniter yazılımı hakkında örnekler ve uygulamalar. Oğuzhan ÖZDEMİR tarafından özgün olarak yazılmıştır.
78
SOSYO BİLGİ | Teknoloji Haberleri - sosyobilgi.com Sürekli yeni bir teknoloji haberleri paylaşımı yapılan ve toplumu ilgilendiren en önemli gelişmeler, size özel kampanya ve fırsatlarla dolu portal
79
SPSS Yardım - Veri Analizi ve Uygulamaları SPSS - Stata - Eviews. Veri analizleri için yardım ve destek sağlıyoruz. Anket uygulamaları ve Anket sonuç analizleri.
80
TVT - Apple Yetkili Teknik Servis ve Apple Yetkili Satıcı TVT - Apple Antalya. APPLE Yetkili Satıcı. Profesyonel Teknik Servis,iPhone, iMac, iPad Air, Macbook Pro Retina, Macbook Air, Apple Thunderbolt Display, Mac Mini ürünlerinde en ucuz fiyatlar. Antalya Aplle Yetkili Teknik Servis 4448884 Antalya Bilgisayar.''''Antalya Teknik Servis''''. En hesaplı alışveriş sitesi,iphone servis, iPone Yetkili Servis,apple premium servis,apple premium service provider
82
Veri Defteri – Veri Bilimi ve Yapay Öğrenme Üzerine Kısa Notlar
83
Ana Sayfa | Verinomi - Cloud, Hosting, Reseller, Veri Merkezi, VPS, VDS, Dedicated ve Sanal Sunucu Verinomi, 2007 yılından bu yana %99 uptime oranı ile web hosting, sanal sunucu, kurumsal hosting, fiziksel sunucu ve veri merkezi hizmetleri sunar.
84
AklndaTut Gnlk Frsat Sitesi - Her Gn Tek rn, Turkcell, Avea, Mobil deme, Paypal ile Alveri, Aklnda Tut Frsat Yakala. Her Gn Yeni Bir Frsat, Birbirinden lgin ve Kullanl rnler Aklindatut.com''da Ne Duruyorsun Sende Aklindatut.com''a ye Ol Frsatlar Karma!, Avea mobil deme, Turkcell mobil deme, paypal ile 3D gvenli alveri.En ilgin,en ucuz,en dikkat eken hediyelik frsat rnleri uygun fiyatl.
85
Atiker Yazılım | ERP Çözümleri | 444 82 99 Atiker Yazılım, özel yazılım çözümleri ile tüm iş süreçlerini tek bir yapı altında toplayıp işletmelerin daha kolay yönetilmesine olanak sağlamaktadır.
86
Adli Bilişim ve Kriminal İnceleme | Bigdata Sahip olduğu teknik donanımlar ile inceleme yapan Türkiye''nin en iyi ve kapsamlı adli bilişim şirketi.
87
Join.chat SPSS ile veri analizi, klinik araştırma, medikal istatistik, tıbbi istatistik
88
Bilgi Bilimi | Bilgi Bilimi - BBY ve Kütüphane Portalı Bilgi ve belge yönetimi bölümü başta olmak üzere kütüphane bilimi,arşiv,yazma eser, elektronik veri tabanları, BBY bölümü, kütüphane yazıları hakkında yazılar paylaşmaktayız.
89
Cahit İŞLEYEN – Güzel Gören Güzel Düşünür Güzel Düşünen Hayatından Lezzet Alır… Güzel Gören Güzel Düşünür Güzel Düşünen Hayatından Lezzet Alır...
90
ColdNet Bilişim & Bilgisayar - Tuzla Bilgisayar - Notebook Tamiri - Tablet Tamiri - Yazıcı Tamiri - Araç Takip - Güvenlik Kamerası - Toner Dolum - Kartuş Dolum - Anakart Tamiri - Bilgisayar Tamiri ColdNet Bilişim & Bilgisayar - Tuzla Bilgisayar , Notebook Tamiri , Tablet Tamiri , Yazıcı Tamiri , Toner Dolumu , Kartuş Dolumu , Araç Takip Sistemi , Kameralı Araç Takip , Tuzla Yazıcı Tamiri , Muhasebe Programı , Server Kurulumu , Firewall Sistemi , Yedekleme Sistemi , Veri Kurtarma , Tuzla Toner Dolum
91
Sunucu Kiralama | Virtual Server | Sunucu Barındırma | Reseller Hosting - Databir Databir Sizler için en kaliteli donanımlar'dan oluşan sunucu kümelerinden oluşur.Dünya Standartlarında Tier 2+ Veri Merkez,%100 Band Genişliği ve %99,7 Erişim garantisi sunmaktadır.
92
Data Science For The Earth | Açık Veri Bilimi Kaynağı Verinin bilimi ile dünyayı daha güzel bir yer yapacağız.
93
DORinsight Türkiye''nin en büyük izinli veri tabanına sahip online pazar araştırma şirketi olan DORinsight, dünyanın en büyük online araştırma gruplarıyla işbirliği yaparak, yurtiçi ve yurtdışı projeler için çözüm üretmektedir.
95
Eroğlu Çevre Endüstriyel Atık Yönetimi | Lisanslı Geri Dönüşüm Tesisi Eroğlu Çevre Ülke Genelinde Elektronik Atık, Tehlikeli Atık, Tehlikesiz Atık ve Atık Akü Geri Dönüşümü Yapan, Entegre Lisanslı Bir Geri Dönüşüm Firmasıdır | Atık Yönetimi Ve Bertaraf Hizmeti Sağlayıcısı
96
Esantral | 0850 Numara Tahsisi | IP Santral Kurulumu | Bulut Santral Adınıza 850 li hat tahsisiniz ardindan numaranızı veri merkezimizdeki dijital santralimize tanımlıyoruz.
97
LaCie Türkiye Distribütörü Yetkili Ana Bayisi LaCie, Seagate, Wacom, Sony ve Maxell HDCam kaset, veri yedekleme ürünleri, sabit diskler, grafik tabletler, bellek kartları, sarf malzemeleri ve medya üretimi için kullanmak istediğiniz diğer her şey için en yakın iş ortağınızdır.
99
Ekran Kartlı Sunucu Kiralama ve Barındırma - Veri Merkezi GPU ile Ekran Kartlı sunucu ve gpu server seçenekleriyle hizmetinizdeyiz.Silkroad Ekran Kartlı Sunucu ve Knight Ekran Kartlı Sunucular stoklarımızda. Gpu Vds ve Ekran Kartlı VDS ile oyun oynayın.