RAW RANKED SITES ABOUT
#VE HASTA

The most comprehensive list of ve hasta websites last updated on Jul 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Alojamiento Web con 90% de DCTO - Ve Con Hostinger Elige tu solución de Alojamiento Web y crea el sitio web perfecto. Desde alojamiento compartido y dominios hasta VPS. Todo lo necesario para el éxito online.
2
noticia al dia | Noticias de Maracaibo y Sucesos del Zulia las 24 horas al dia en Venezuela Noticias de Maracaibo y Sucesos del Zulia las 24 horas al dia en Venezuela
4
İlacabak - İlaç Rehberi İlaçların etkin madde, piyasa ismi ve firmalarına göre aranabilmelerine olanak sağlayan, ilaç fiyatları ve kullanım talimatlarını içeren ilaç rehberidir.
5
Medicglove.com | Güvenli ve Ucuz Alışverişin Adresi ! Medikal Sarf Malzemelerinin Toptan ve Perakende satışı en uygun fiyatlarla burada! Beybi,Medic Glove,Bıçakcılar Freshlife,Ayset Pudralı&Pudrasız Vinil,Nitril,Lateks Muayene Eldivenleri ile Abeslang,Pamuk,Maske,Sedye Örtüsü,Enjektör,İntraket,Flaster,Hasta Bezi vb.
6
Tugramedikal: Düzce Medikal Ürünleri Düzce Hastane Ürünleri Düzce Medikal hastalara tıbbi malzemeleri,solunum cihazları,ortopedik ürünler, hasta bezlerini ve daha fazlasını Düzce Medikal ile ayağınıza getiriyor
8
Vetlove - Beşiktaş Veteriner Kliniği Vetlove Veteriner Kliniği Kedi, Köpek, Kanatlı, Egzotik hasta sahiplerinin teşhis, tedavi ve diğer tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.
9
BulutVet: Veteriner Hasta Takip Sistemi ve Veteriner Klinik Yazılımı Veteriner klinik yazılımı ile kliniğinizi kolayca yönetin. Bulut veteriner programımız ile hasta takibi, pet takibi, aşkı takibi ve stok takibi yapabilirsiniz.
10
BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi, El Cerrahisi, Tüp Bebek Merkezi ve ileri teknoloji görüntüleme yöntemleri ile tüm branşlarda hasta kabul edecektir.
11
Damla Danışmanlık, Bebek Bakıcısı, Çocuk Bakıcısı, Filipinli Bakıcı Tüm şehirlere güvenilir, tecrübeli, bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, filipinli bakıcı, hasta bakıcısı, hemşire, yaşlı bakıcısı, 0(212)2915356
13
Romatizma TV - Romatizma hakkında bilmek istediğiniz herşey Romatizma ve romatizmal hastalıklar hakkında, hastalar, hasta yakınları ve hekimleri bilgilendirmek için hazırlanmış bir video arşivi.
14
Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde" Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde"
15
Hasta Bakım ve Temizlik Ürünleri - Hastane Tekstili | 0212 876 2012 Sağlık için milyonlarca insanın hayatlarında anlamlı bir fark oluşturmak ve daha ileri gitmek için bir görev anlayışı ve emin adımlar ile yoluna devam etmektedir. […]
18
Telefon Numarası Zeytinburnu Sağlık Kabini, dünya standartlarına uygun tedavileri güvenilir, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile hasta memnuniyeti odaklı olarak uygun fiyatlarla sunan bir Evde Sağlık Hizmetleri kuruluşudur. Detaylı Bilgi: www.zeytinburnusaglikkabini.com
19
Birdoktorbul Doktor, diş hekimi, psikolog, diyetisyen, veteriner, hastane ve kliniklere ulaşın! Soru sorun, hasta yorumlarına göz atın, randevu alın. Sağlık makalesi okuyun.
21
Koronavirüs Türkiye - Türkiye'de Koronavirüs ile ilgili en güncel bilgiler Türkiye'de Koronavirüs ile ilgili en güncel bilgiler
24
Merkez Hastanesi - Anasayfa Sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, deneyimli ve eğitimli personeliyle memnuniyeti ön planda tutan, etik, bilimsel normlara uygun ve en yeni teknolojileri sunan, kaliteli, eşit, güler yüzlü hizmet vermektir.
25
Op. Dr. Atilla Kaya: İstanbul'da Genel Cerrahi Uzmanı Genel cerrahi ve medikal estetik uzmanı olan Atilla Kaya, İstanbul Bakırköy'de bulunan kliniğinde hasta kabulüne devam etmektedir.
26
Hrs Ankara Kadın Hastanesi - Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Etik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı, güvenilir sağlık hizmetini, tıbbın gerektirdiği en son bilgi ve teknolojiyi kullanarak, ekip ruhuyla
27
Anasayfa - Uzman kadromuzla hizmet sunmak amacıyla yola çıktığımız günden beri hasta odaklı yaklaşımımızla sağlık ve memnuniyet en önceliğimizdir.
28
Özel Medisun Hastanesi | Bizim İçin Değerlisiniz Hastanemizde; Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları (SKS) ile çerçevesinde hasta ve çalışan güvenliğini temel alan kesintisiz, hızlı ve güvenilir hizmet prensibini benimsedik.
29
Uzdent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kayseri Diş, İmplant, Ortodonti Kayseri Diş Hastanesi, Zirkonyum Diş, Kayseri ortodonti, Kayseri implant, Kayseri diş teli, Kayseri diş protez, Estetik diş, diş beyazlatma, Uzman diş hekimleri
30
Özel Ambulans, Hasta Nakil Ambulans, Acil Ambulans, Hasta Nakil Aracı Özel Ambulans Vizyon; Türkiye genelinde 7/24 Avrupa standartlarında Ambulans, Özel Ambulans, Hasta Nakil Aracı ve Hasta Nakil Ambulans ile hizmetinizdedir.
31
Join.chat Ankara Medikal; tekerlekli sandalye, akülü tekerlekli sandalye, tens cihazı, hasta bezi, cpm cihazı, varis çorabı toptan ve perakende satışı yapmaktadır.
32
AVRASYA HOSPITAL - AVRASYA HASTANESİ Gaziosmanpaşa ve Zeytinburnunda bulunan Avrasya Hospital 105 Doktoru ve 55000 M2 kapalı alanı ile tüm branşlarda hizmet vermektedir.
33
Baydent – Ağız ve Diş Sağlığı
34
Egemed Hastaneleri - Söke'de Tam Kapsamlı Bir Hastane Uluslararası Söke Hastanesi markası ile 2012 yılının Kasım ayında hizmete başlayan hastanemiz 12.000 m2 kapalı alanı, açık ve kapalı otoparkları, 12 suit ve 87 tek yataklı hasta odasıyla bölgemizin en büyük özel hastanelerinden biridir.
35
Filmkale.com - Türkçe dublaj film izle - 720p Film izle Filmkale.com olarak; Geniş film arşivimiz ile en kaliteli filmleri, dizileri, vizyona girer girmez siz değerli film severler ile buluşturuyoruz.
36
Fizikon - Medical Center Fizik Tedavi Merkezimiz 24 Mart 2005’de Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi adıyla özel dal merkezi olarak açıldı. Hasta kabulü ve fizik tedavi uygulamalarına bir iş merkezinin içinde tek katta başlandı
37
Dr. Kadir Uskuay | Ameliyatsız Hemoroid Basur Mayasıl Tedavisi Op. Dr. Kadir Uskuay Hemoroid Basur Mayasıl Tedavisi Konusunda Hizmet Vermektedir. Ayrıntılı Bilgi için Sitemizi Ziyaret Edin!
38
Çanakkale Psikiyatri - Psikiyatri Uzmanı Dr. Hüsnü Kurtuluş Çanakkale Psikiyatri: Psikiyatrist Uzman Doktor Hüsnü Kurtuluş; Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri) alanında Çanakkale'de hasta kabul etmektedir.
39
insanbul.com : Hasta Bakıcı ile Yaşlı ve Bebek Bakımı Hasta bakıcısı ve refakatçi arıyorum diyorsanız, İnsanbul insan kaynakları olarak sizlere en iyi çocuk, bebek ve hasta bakıcı temini sağlıyoruz.
40
Anasayfa www.kronikmiyeloidlosemi.org/ adresinde, hematolojinin ne olduğunu, hangi konularla ilgilendiğini, hastalıklar hakkında genel bilgileri, tedavi yöntemlerini öğrenecek, sizinle aynı sorunları yaşayan hasta ve hasta yakınlarının deneyim ve önerilerini okuyabilecek, konusunda uzman doktorlarınıza sorular yöneltebilecek, hastalığınız için doktor ve klinik seçimini nasıl yapabileceğiniz konusunda ipuçları bulacaksınız.
41
Anasayfa www.kronikmiyeloidlosemi.org/ adresinde, hematolojinin ne olduğunu, hangi konularla ilgilendiğini, hastalıklar hakkında genel bilgileri, tedavi yöntemlerini öğrenecek, sizinle aynı sorunları yaşayan hasta ve hasta yakınlarının deneyim ve önerilerini okuyabilecek, konusunda uzman doktorlarınıza sorular yöneltebilecek, hastalığınız için doktor ve klinik seçimini nasıl yapabileceğiniz konusunda ipuçları bulacaksınız.
42
Merkez Prime Hastanesi - GEBZE | 444 64 41 27.000 m2 kapalı alana sahip 14 katlı binamızda, 60 poliklinik ve 7 ameliyathane bulunmaktadır. Hastanemiz modern mimarisi ile hasta konforu ve güvenliği önemsenerek acil durumlarda hızlı müdahale yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Hasta odalarımız, hasta ve refakatçilerimizin rahatlığı düşünülerek beş yıldızlı otel konforunda ve gerekli tıbbi donanımla hazırlanmıştır.
44
Pulmoner Hipertansiyon ve Skleroderma Hasta Derneği Pulmoner Hipertansiyon ve Skleroderma Hasta Derneği, hasta ve yakınları tarafından kurulmuş kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur.
45
Eskişehir Bebek ve Hasta Bezi - Pirima Medikal Eskişehir bebek ve hasta bezi satışından en eski firması Pirima Medikal. Bebek bezi ve hasta bezi için en uygun fiyatlar için bizlerden detaylı bilgi
46
Hasta Yatağı Kiralama - (Hasta Yatağı istanbul) - Şifa Yatak Hasta Yatağı Kiralama hizmeti veren Şifa Yatak aynı zamanda Hasta Yatağı istanbul içerisinde kiralama ve satışı yapmaktadır.
47
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Etlik Zübeyde Hanım Kadın Doğum
48
MEVA Hasta Ve Yaşlı Bakımevi|Huzurevi|Hasta Bakımı Ve Rehabilita MEVA Türkiye'nin en yeni ve en modern, yaşlı ve hasta bakımevi, rehabilitasyon merkezi ve huzurevidir | Hasta bakımı,yaşlı bakımı ve ya
49
Kolay Reçete | Ücretsiz E-Reçete ve İşyeri Hekimliği Uygulaması Ücretsiz E-Reçete ve İşyeri Hekimliği Uygulaması, Kolay Reçete, Özel Kurum, Kamu Kurumu, Reçete,Hekim, OSGB, İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi, Laboratuvar,Yazılım, Kamuda İş Güvenliği,Sağlık hizmet sunucularının sistemleri üzerinde, hekimler tarafından, Sosyal Güvenlik Kurumunun duyurduğu ve tanımladığı şekilde MEDULA sistemine elektronik ortamda kaydedilerek, elektronik reçete numarası verilmiş olan reçeteler e-reçete (elektronik reçete) olarak tanımlanmaktadır. Çalışanlar mesai kaybı yaşamadan ilaçlarını işyeri hekimlerine yazdırabilecek
50
Hepamedikal | Hastane Ekipmanları – Hastane Ekipmanları
51
İzmir Hasta Bakıcı | İzmir Yaşlı Bakıcı | EGD İnsan Kaynakları Hasta Bakıcısı, Yaşlı Bakıcısı, Çocuk ve Bebek Bakıcısı, Yatılı-Yatısız Bakıcı, Hemşire ile Özel Bakım konularında İzmir''de hizmet vermekteyiz.
52
Birdoktorbul Doktor, diş hekimi, psikolog, diyetisyen, veteriner, hastane ve kliniklere ulaşın! Soru sorun, hasta yorumlarına göz atın, randevu alın. Sağlık makalesi okuyun.
54
Boyabat Haber Gazetesi | Sinop ve Boyabat'ta Sıcak Haber Haber Merkezi-son dakika haberleri - Bağımsız Türkiye Partisi Parti Sözcüsü Emre Polat yaptığı basın toplantısında Türkiye gündemini değerlendi. Polat Ekonomi ve pandemi ağırlıklı yaptığı değerlendirmede,"İktidarın vatandaşımıza 15 gün bakacak parası yok "diyerek, "Türkiye olarak çözümü olmayan
55
▷ Fernando Burbano: Sitio Oficial | fernandoburbano.com Artista del departamento de Nariño, Vivió su infancia en el vecino país de Ecuador donde mientras realizaba sus estudios escolares recibía instrucciones de música y canto. Al cumplir su mayoría de edad regresa a Colombia donde inicia su actividad artística como emulo de algunos artistas de ecuador como Julio Jaramillo y otros de la música popular que estaban de moda en Colombia. Siempre mantuvo el gusto por la música de los años 60 razón por la que al tener la oportunidad grabo algunos de estos temas en versión popular (OTRO OCUPA MI LUGAR, CON EL VIENTO A TU FAVOR, TU CARCEL, SOLDADO DEL AMOR). Su primer gran éxito popular fue EL PRINCIPE, tema que le dio identidad nacional como “El Príncipe de la Canción Popular”. Luego vinieron otros éxitos como BOHEMIO Y GALAN, MI GRAN SECRETO, TU HORA PASO, TE ACUERDAS DE MI, VE CON EL, A ESCONDIDAS, LA LEY DEL AMOR , CUANDO SEAMOS NOVIOS, TU PASAJE AL OLVIDO( ft. Con LUISITO MUÑOZ) Y OTROS MAS…. A finales de 2014 hace el lanzamiento de “AHORA QUE PUEDO” convirtiéndose este en uno de los éxitos populares más sonados en Colombia para finales de 2015 y el transcurso de 2016. En la actualidad realiza la promoción de su más reciente sencillo “DOBLE DOSIS DE LpngR” tema de su autoría cantada de manera compartida con uno de los más grandes de este género LUIS ALBERTO POSADA y que viene sonando fuerte en gran parte del país
56
AGSoft Yazılım Her gün ihtiyaç duyduğunuz kolay kullanımlı, hızlı ve pratik programlar en büyük yardımcınız olacaktır.
57
NSFW
Porno Venezolano El Unico Sitio 100% Criollo - Las mamacitas venezolanas xxx te dan la bienvenida es esta sexy web para que goses y disfrutes de culos tetas, vaginas mas ricos del pais. Jevas de lo mas buenas en busca de sexo duro, mujeres guapas penetradas hasta el fondo. porno casero venezolano, Las mamacitas venezolanas xxx te dan la bienvenida es esta sexy web para que goses y disfrutes de culos tetas, vaginas mas ricos del pais. Jevas de lo mas buenas en busca de sexo duro, mujeres guapas penetradas hasta el fondo. porno casero venezolano,
58
Qué Pasa - Sin mordaza y sin miedo - Maracaibo, Venezuela Periódico con noticias de Maracaibo, Zulia, Venezuela y el mundo. Director General: Pedro Pablo Guisandes.
59
Tribuna de Salamanca. Periódico digital. Noticias SALAMANCA Noticias de Salamanca y provincia, información actualizada las 24 horas del día. Noticias sobre sucesos, deportes, agenda cultural, en tu periódico digital.
60
COLEGIO EL ANGEL (CHUAO) • http://www.uecolegioelangel.com.ve Colegio el Angel, Chuao, Caracas.
62
İç Giyim Çamaşır - Çamaşır, İç Giyim, İç Çamaşır, Gecelik, Sabahlık, Babydoll, Fantazi İç Giyim, Külot, Boxer, Atlet, Bayan İç Giyim, Bay İç Giyim, Pierre Cardin Ürünleri, Miorre Ürünleri En Geniş İç Giyim Modelleri, En Uygun Fiyatlara, En Hızlı ve En Gizli Gönderimlerle, Kapıda Nakite ve Kredi Kartı ile Taksit Seçenekleriyle, 1990’dan Beri Çarşıbaşı Güvencesiyle. Başta Gecelik, Babydoll, String, Külot, Boxer, Atlet, Sabahlık, Pijama, Eşofman, Yün Giyim ve Çorap olmak üzere Tüm Ürünlerimiz Orjinallik Garantisiyle.
64
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu | Proktoloji Destek | Anorektal ve Kolorektal Cerrahi | Genel Cerrahi Proktoloji Destek, Anorektal ve Kolorektal Cerrahi, Genel Cerrahi alanında uzmanlaşmış Prof. Dr. Sezai LEVENTOĞLU; Basur - Hemoroid tedavisi, Kolon - Bağırsak kanseri, Anal Fissür – Makat Çatlağı, Anal Fistül – Makatta Apse, Kıl Dönmesi, Bağırsak Fıtığı –
66
Autoforma – Asociación nacional de gestores de formación – Asociación nacional de gestores de formación Asociación nacional de gestores de formación
69
Icónica - Empresa de Rotulación en Vitoria, Álava | Rotulos Vitoria Icónica - Empresa de Rotulación en Vitoria-Gasteiz, Álava. Trabajamos con Rótulos, Vallas Publicitarias, Vinilos y Señalética. ¡Cónocemos!
70
71
Bigdoctors - Sağlık Adına Herşey Bigdoctors Bigdoctors'a Hoşgeldiniz. Türkiye'de tedavi seçenekleri ve hasta bilgilendirme platformu Bigdoctors.com artık size bir tık uzaklıkta Sağlık Adına Herşey
72
Kurtsan İlaçları Kurtsan İlaçları, 1955''ten günümüze doğadan esinlenerek yarattığı öncü ürünlerle insan sağlığını korumayı ve yaşam kalitesini arttırmayı ilke edinmiştir. Kurtsan Holding şirketler topluluğu ile birlikte, öz sermayesiyle yatırımlarına devam ederek büyümesini ve başarısını sürdürmektedir.
73
HASTA KARYOLASI, HASTA YATAĞI, HASTA YATAKLARI, HASTANE KARYOLASI, HASTANE YATAĞI, HASTA YATAK, HASTANE YATAKLARI - PLATİN MEDİKAL Platin Medikal sitemizden, hasta yatakları satın alabilirsiniz. İsterseniz hasta yatağı kiralama yapabilirsiniz. hasta karyolası resim ve fiyatlarını inceleyebilirisniz.
75
Quintessence Türkiye Quintessence Yayıncılık, Diş hekimlerine tüm alanlarda kullanabilecekleri yeni bilimsel ve pratik konuları en doğru biçimde ulaştırmak amacındadır. Dünyada maksillo fasiyal alanda liderdir ve 22 ülkede 45 adet profesyonel diş hekimliği dergisi yayınlamaktadır. Ayrıca yayınlanmış 980 adet kitap, hazırlanmış 370 adet film, hasta eğitimine yönelik DVD ve CD lerde bulunmaktadır.
78
Sefa Erdem Özhan - Kadın hastalıkları ve doğum, Samsun http://www.drerdemozhan.com/
79
Asyamed Medikal Sakarya Sakarya''nın Medikal Firması Yılların Tecrübesi ve Kaliteli Ürün Seçenekleriyle
80
Dr Kinyas Dünyanın En İyi Saç Ekim Uzmanı Dünyada son teknoloji ve en iyi teknik olan DHI Kalem teknigiyle 2013 ten beridir dünyanın bir çok ülkesinden gelen 6000 den fazla Hastanın saç ekimini gerçekleştirmiş ve Yeni DHI Kalem tekniğinin gelişmesinde ve yuzlerce yardımcı sağlik çalışanının DHI tekniğini öğrenmesinde ve tecrübe kazanmasında bizzat görev almıştır.