RAW RANKED SITES ABOUT
#UNIWERSYTETU

The most comprehensive list of uniwersytetu websites last updated on Aug 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie prowadzi studia na czterech wydziałach w kilkunastu kierunkach kształcenia.
3
Strona główna | Uniwersytet Wrocławski Serwis główny Uniwersytetu Wrocławskiego
4
Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego to jedno z największych oficyn akademickich w Polsce. Powstało w latach 60. XX wieku.
7
Naukowe Koło Cywilistów | Uniwersytetu Wrocławskiego Uniwersytetu Wrocławskiego
8
MIESZKANIE STUDENCKIE ŁÓDŹ CENTRUM | POKOJE W MIESZKANIU STUDENCKIM W ŚRÓDMIEŚCIU ŁODZI, BLISKO UNIWERSYTETU email: tramwajowa11.info@gmail.com Chcesz się skontaktować w sprawie pokoi studenckich? Rezerwację oraz prezentacje pokoi studenckich oraz rejestrację
9
Waldemar Buda - Poseł na Sejm RP - Waldemar Buda Poseł na Sejm RP Waldemar Buda - wiceminister w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, Pełnomocnik Rządu ds. PPP, poseł na Sejm RP, prawnik, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Wieloletni współpracownik Janusza Wojciechowskiego, był radnym Rady Miejskiej w Łodzi.
10
Pokój Adwokacki - O wszystkim, co adwokackie. W Pokoju Adwokackim jest tak, jak w pokojach adwokackich w sądach – choć tematy od Sasa do Lasa, to i tak wszystko kręci się wokół prawa.
12
Uniwersytet Mikołaja Kopernika Strona główna Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
14
Strona główna | Uniwersytet Wrocławski Serwis główny Uniwersytetu Wrocławskiego
15
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach - Wydarzenia Witryna Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego (UPH) w Siedlcach - publicznej uczelni wyższej. Studia licencjackie, studia inżynierskie, studia magisterskie, rekrutacja w UPH, aktualności, biblioteka UPH, historia.
16
Strona główna | Uniwersytet Wrocławski Serwis główny Uniwersytetu Wrocławskiego
17
Uniwersytet Szczeciński - Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług .::. Strona Główna Strona Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego
19
START I Ogólnopolskiej Konferencji Rehabilitacji, (Neuro)Ortopedii i Komunikacji Medycznej, która odbędzie się 10-11 maja 2018 r. w Łodzi. Zapraszamy młodych adeptów sztuki medycznej, w tym przede wszystkim studentów medycyny oraz fizjoterapii, młodych lekarzy, fizjoterapeutów, doktorantów oraz samodzielnych specjalistów różnych dziedzin medycyny. Organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe Fizjoterapii w Neuroortopedii i Komunikacji Medycznej działający przy Klinice Rehabilitacji i Medycyny Fizykalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
20
Grzegorz Górski | Polski prawnik, nauczyciel akademicki, adwokat, polityk, samorządowiec, doktor habilitowany nauk prawnych, profesor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
21
Świat Nieruchomości - czasopismo naukowe Świat Nieruchomości jest prężnie działającym kwartalnikiem naukowym o tematyce szeroko rozumianego gospodarowania nieruchomościami, wydawanym nieprzerwanie od 1991 roku. Wydawcą kwartalnika jest Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
22
Stacja Morska Uniwersytetu Szczecińskiego - Stacja Morska Uniwersytetu Szczecińskiego
24
close Jestem nauczycielem, lektorem języka angielskiego od ponad czterech lat.  Od 29 czerwca 2019 roku posiadam tytuł zawodowy magistra specjalności psycholingwistyka - przyswajanie języka obcego. Jestem absolwentem studiów stacjonarnych filologii angielskiej Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze (I stopień) oraz Instytutu Filologii Angielskiej  Uniwersytetu Wrocławskiego (II stopień) o specjalizacji nauczycielskiej wraz z kwalifikacjami pedagogicznymi. Za…
25
Studia w Anglii i Walii - zobacz jak studiować w Wielkiej Brytanii bezpłatnie! Z naszą pomocą 100% maturzystów zostaje studentami w Wielkiej Brytanii mimo Brexitu! Powalcz o 100% finansowania czesnego! Masz czas Tylko do 31.12.2020
27
Instytut Historyczny Uniwersytetu Warszawskiego | Witryna Instytutu Historycznego Uniwersytetu Warszawskiego zawiera informacje na temat prowadzonej przez tę jednostkę działalności, biogramy pracowników, bibliografię opublikowanych prac, informacje o rekrutacji oraz prowadzonych zajęciach.
28
Strona główna - Biuro tłumaczeń Expres, tłumacz przysięgły języka niemieckiego, częstochowa - Katarzyna Ziębińska Jestem absolwentką Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów uzupełniających Uniwersytetu im. Humboldta w Berlinie. Jako tłumacz pracuję od 1988 roku.
30
Kancelaria radcy prawnego | Joanna Sokołowska Kancelaria Radcy Prawnego została założona w 2013r. Przedmiotem działalności Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej, w szczególności poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, umów, opracowywanie dokumentów prawnych, pozwów, pism procesowych oraz reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracji publicznej, podczas negocjacji, mediacji, polubowne rozstrzyganie sporów. Radca Prawny Joanna Sokołowska jest absolwentką wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie. Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2006r współpracując początkowo jako prawnik, potem aplikant radcowski i jako radca prawny z olsztyńskimi Kancelariami Radcowskimi.Kancelaria zapewnia wysoki poziom merytoryczny oraz wysoki standard etyczny świadczonych usług, zrozumienie potrzeb Klienta oraz terminowość działania.
31
Czas na pieniądz - Konferencja Zarządzanie Finansami Strona Międzynarodowej Konferencji Zarządzanie Finansami organizowanej przez Katedrę Finansów i Bankowości Uniwersytetu Szczecińskiego.
32
TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY AGNIESZKA PASTUSZAK Z tłumaczeniami jestem związana od 1999 roku, a w 2003 roku uzyskałam uprawnienia do wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego i zostałam wpisana na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W 1999 roku ukończyłam studia na Wydziale Humanistycznym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie i Lwowskiego Uniwersytetu Państwowego im. I. Franki na kierunku filologia ukraińska.
34
CYPLC – Centre for Young People's Literature and Culture at the Department of English Studies, Wroclaw University, Poland | Pracownia Literatury oraz Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej przy Instytucie Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego Pracownia Literatury oraz Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej przy Instytucie Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego