RAW RANKED SITES ABOUT
#TEKNOLOJIYI

The most comprehensive list of teknolojiyi websites last updated on Jul 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Medya Takibi - Interpress Medya Takip Merkezi Interpress hem gelişen teknolojiyi hem de müşterilerinin değişen gereksinimlerini yakından takip ederek hizmet çeşitliliği ile kalitesini her zaman en üst seviyede tutuyor ve medya takip alanındaki ihtiyaca mükemmel bir yanıt veriyor. Interpress’le işbirliği içinde geçirdiğimiz uzun yıllar boyunca her zaman güler yüzlü, eksiksiz ve hızlı hizmet almanın mutluluğunu yaşadık. Contactplus olarak tüm Interpress ekibine her zaman yanımızda oldukları için teşekkür ediyoruz.
2
Donanım Plus | Yeni Nesil Teknoloji Platformu Donanım Plus, teknolojiyi en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize dair ipuçları ve rehberler yayınlayan teknoloji platformudur.
3
Ogznet.com | Teknoloji, internet, mobil dünya ve yaşam blog sitesi. Teknoloji, yaşam ve internet içerikleriyle hayatı daha iyi hale getirmek için buradayız! Çevrenizdeki teknolojiyi ve internetteki harika şeyleri keşfedin.
4
Sony Türkiye | Son Teknoloji ve Haberler | Elektronik | Eğlence | Sony TR Sony''nin yüksek kaliteli geniş ürün serisini ve arkasındaki teknolojiyi keşfedin. Mağazamıza ve Entertainment Network''e anında erişin.
5
VitrA ile Estetik ve Konforlu Tasarımlar | VitrA Türkiye VitrA, estetik ve akılcı tasarımları ile banyo kültürüne yepyeni bir tanım getiriyor. Teknolojiyi konforla buluşturan benzersiz ürünleri hemen keşfedin!
6
Kayseri Üniversitesi Kayseri Üniversitesi, Eğitim ve Öğretimde çağdaş, bilgi ve teknoloji üreten, ürettiği bilgi ve teknolojiyi daima toplum yararına kullanan, çevreye ve insanlığın temel değerlerine duyarlı ve faaliyet alanlarında öncü olmayı benimsemiş bir üniversitedir.
7
İnceleGo | Açık Kaynak Kodlu Web Teknolojiyi İnceliyoruz WordPress, PrestaShop, OpenCart vb. gibi açık kaynak kod alt yapısı ile ilgili bilgilerin paylaşılması ve genel edindiğimiz bilgilerin paylaşılması için kuruldu
8
Teknoloji Elçileri - Teknolojiyi size getiriyoruz. Teknoloji Elçileri her türlü teknolojik alana el atmayı hedefleyerek bu alanlardaki sorunların çözümünü bulmayı ve kullanıcıları bilinçlendirmeyi amaçlar.
9
Webhost, Cloud SSD Web Hosting yüksek hızlı Bulut Hosting İhtiyacınız duyduğunuz cloud ssd hosting hizmetlerini 7x24 kesintisiz destek hizmeti ile en son teknolojiyi en iyi fiyatlara sağlar.
10
Weeb Tasarım | Sektörde 13 Yıl Gelişmiş web tasarım dili, Size özel uygulamalar alışılagelmiş bir web sayfasından daha fazlasını arayanlara yüksek teknolojiyi sunuyoruz.
11
Telefoncular Telefoncular; yenilikleri ve teknolojiyi takip eden, sektörümüzdeki teknolojik tüm gereksinimi sağlayan bir metal işleme kuruluşudur.
12
TERRA Analiz ve Ölçüm Cihazları Ticaret A.Ş. Kimyasal Analiz ve Yaşam Bilimleri Cihazları satış ve teknik destek alanlarında Türkiye''de faaliyet göstermekteyiz. Laboratuvar dünyasında gelişen teknolojiyi izleyen uzman ekibimiz ve dünya lideri olan sağlayıcı firmalarımızın da desteğiyle güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet vermek, müşterilerimizin taleplerine yaratıcı çözümler üretmek daima hedefimizdir.
13
Bilgi Topluluğu – Yeni Teknoloji Sayfanız Bilgi Topluluğu sayesinde teknolojiyi çok yakından takip edebileceksiniz. Merak ettiğiniz herşeyi barındıran sayfa.
14
Hrs Ankara Kadın Hastanesi - Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Etik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı, güvenilir sağlık hizmetini, tıbbın gerektirdiği en son bilgi ve teknolojiyi kullanarak, ekip ruhuyla
15
Metal etiket, 333 Etiket, Leksan Etiket, Folyo Etiket,Baskı Ankara Metal etiket, leksan, folyo etiket ve baskı çözümlerinde teknolojiyi sürekli tazeleyerek, yeteneklerimizi teknoloji ile harmanlıyoruz.
16
Mazlum Bora – Kişisel Blog - Teknoloji ve Yazılıma dair herşey Mazlumbora.com, 2003 yılından itibaren teknolojiyi yakından takip ederek ve zaman buldukça yetersiz kaynaklar olduğunu düşündüğü bilgileri şartsız, kayıtsız paylaşarak mutluluk duyduğu bir platformdur.
17
Oftek İnşaat Oftek İnşaat olarak, kuruluşumuz olan 2014 yılından bu yana teknolojiyi, bilgiyi ve deneyimimizi en verimli şekilde bir araya getirerek yenilikleri takip eden, hizmet kalitesini sürekli arttıran ve müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunan bir firmayız.
18
Weeb Tasarım | Sektörde 13 Yıl Gelişmiş web tasarım dili, Size özel uygulamalar alışılagelmiş bir web sayfasından daha fazlasını arayanlara yüksek teknolojiyi sunuyoruz.
19
Antalya Nakliye • 0545 625 5493 • Antalya Nakliye® Antalya Nakliye 2008 yılından bu yana Akdeniz Bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Taşımacılık sektörüne girdiği günden bu yana teknolojiyi takip ederek
20
Pamukçuoğlu İnşaat | Güvenli Konutlar, Kentsel Dönüşüm, İnşaat İşleri, Kentsel Yenileme 1991 yılından itibaren İzmir’ de ticari faaliyetlerine devam eden aile fertleri 2005 yılında Pamukçuoğlu İnşaat Limited Şirketini kurmuştur ve İzmir’ de inşaat sektöründeki faaliyetlerine bu firmayla devam etmektedir. İnşaat sektöründe faaliyet gösterdiği sürede ailenin 3. kuşağı olarak profesyonel, genç, dinamik ve modern yönetimi; kaliteden ödün vermeyen güvenilir yapısıyla, teknolojiyi ve sağlamlığı birleştiren projeleri benimsemiş, ilkeli duruşuyla inşaat sektöründe yerini almıştır. Kaliteyi, doğruluk ve güveni en önemli değer olarak benimseyen ve bu değerleri hareket noktası olarak alan Pamukçuoğlu İnşaat, kuruluşundan bu yana konut, işyeri inşaatlarında uzmanlaşmış, gerek taahhüt ederek yürüttüğümüz inşaat işleri gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasına adını yazdırmıştır
21
BFI Solar Enerji | ORDU BFI Solar Enerji Üretim Sistemleri Şirketi olarak; Güneşin olduğu her yerde, müşteri ihtiyacına göre tasarladığımız sistemlerin; Etüt, Projelendirme, Malzeme Tedariği ve Kurulumlarını uzman ekip ve son teknolojiyi kullanarak gerçekleştirmekteyiz.
22
Mobil Proses | Anasayfa Teknolojiyi çok yakından takip ederek müşterilerimize artı değer sağlamak için yazılımlar geliştirmek aynı zamanda küresel boyutta farkındalıklar yaratmaktır.
23
Piranha - Teknolojiyi Seviyorum Navigasyon, Tablet, Cep Telefonu, LCD Televizyon ve daha pek çok farklı ürünlerin bir araya geldiği Piranha teknoloji dünyasına hoş geldiniz.
24
Bulgur - Mis Bulgur - Gaziantep Bulgur -Firmaları-Şirketleri Bulgur,Bakliyat, Bulgurcu, Gaziantep bulgur, gıda sanaayi, Gaziantep bakliyat, Gaziantep Bulgur Firmaları, Gaziantep Bulgur şirketleri, Gaziantep Bakliyat,
25
ModArt PC | Teknolojiyi görsellikle buluşturanların adresi | MODARTPC modartpc, teknolojiyi görsellikle buluşturanlar
26
Teknolojik İnsan - Rasyotek İnsan Kaynakları Bilişim A.Ş. Rasyotek, teknolojiyi en üst seviyede kullanarak, uzmanlık gerektiren konularda tasarufflarınızı artırmak için bütünleşik dijital hizmetler sunar.
29
Krem ile yüksek teknolojiyi buluşturan biyokozmetik markası! - Ana Sayfa Yeni nesil yüksek teknoloji ile krem ve cilt bakım ürünleri sunan biyokozmetik markası!✖️ Paraben ve sülfat içermez.♻️ Doğa dostu.📍#Trendyol ➡Swiss Snow
30
VSAT UYDU İNTERNET | UYDU VE İNTERNET KURULUMU Firmamız 1988 yılında uydu merkezi sistemleri sektöründe BEST TUNING ünvanı ile faaliyetine başlamış olup sektöründe son teknolojiyi içeren ürünleri kaliteli işçilik ve sürekli servis hizmetiyle siz müşterilerine sunarak bugünlerine gelmiştir.
32
FARMÖZ TARIM MAKİNALARI “1977 yılında tarımöz mıbzer sanayii olarak başladığımız tarım makinaları üretiminde kalitesini ispatlamış bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Ticaret hayatımız boyunca vazgeçmediğimiz kalitemiz ve 40 yılı aşkın tecrübemiz ışığında, 2009 yılında kurumsallaşarak yeni markamız, yeni kadromuz ve Konya Or- ganize Sanayi Bölgesi’nde 3000 m2 üretim alanımızla siz değerli müterilerimize en kaliteliyi üretmeye devam ediyoruz. FARMÖZ TARIM MAKİNALARI LTD. ŞTİ. olarak, zirai ve sinai teknolojiyi vizyon; çiftçimizin ürününe bereket katmayı misyon edinerek çıktığımız bu yolda tüm üretici ve tüccarlarımıza hayırlı işler hayırlı kazançlar dileriz…”
33
Anasayfa | Genç Teknoloji Genç Teknoloji Aydınlatma, Telsiz konularında uzman ekibi ile yanınızdadır. Ürün gamını her sene artırarak teknolojiyi yeniler.