RAW RANKED SITES ABOUT
#TARIH

The most comprehensive list of tarih websites last updated on Aug 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Haber Kıbrıs haberleri ve Kıbrıs gazeteleri KKTC son dakika manşet Kıbrıs Haber en güncel haliyle geniş güçlü kadrosu ile haber kıbrısta gazeteler kktc son dakika manşet haberler gündem
2
TYT AYT 2021 (YKS 2021) Uzaktan Eğitim - Uzaktan Eğitim Sınavlara Hazırlık Online Sorubankası TYT AYT 2020, YKS 2020 Sınavına bizimle hazırlanın. Sınavlara CANLIDERSHANE.NET Uzaktan Eğitim ile hazırlanın kazanın
3
Bilgicik.Com | Türkçe, Edebiyat, Teknoloji... Bilgicik Günlüğüm (: Edebiyat, Tarih, yazarların biyografisi, öğrenciler için roman özetleri ile birlikte KPSS güncel bilgilerde yer almaktadır. AYT ve TYT Hazırlık adına her şey burada
4
Son Haberler ve Son Dakika Haberleri | Sonhaberler Son haberler ve son dakika haberleri Türkiye ve dünya gündeminden en sıcak gelişmeler tarafsız, objektif bakış açısıyla Sonhaberler sitesinde bulunur.
5
Online Sınav Online Sınav KPSS Tarih Testleri 2021 KPSS Konuları, KPSS, TYT, LGS Testleri ve Denemelerini Online olarak çözebileceğiniz Online Sınav sitesi
6
NKFU - Bilgi Arayan ve Bilime Sevdalı Herkes İçin İçerikler Bilgi sitesiyiz. Şiirler, kompozisyonlar, taban puanları, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, din, sosyoloji, coğrafya, sağlık ve yemek tarifleri.
7
İslam, fikir, tarih, edebiyat, kültür sanat haberleri - Kur''an oku, meal, mealli hatim dinle - Fikriyat Fikriyat gazetesi haberlerini, dosyalarını, yazarlarını, videolarını ve galerilerilerini www.fikriyat.com.tr''den takip edebilirsiniz.
8
16 Haber Bursa Haberleri, Türkiye ve Dünya gündemi Doğru, güvenilir ve tarafsız habercilik
9
Maraş Gündem | Kahramanmaraş Haberleri, Maraş Haberleri Kahramanmaraş ve ilçelerinden en güncel haberler, sondakika gelişmeler, siyasi ve ekonomik düşünceler yayınlayan haber sitesi
10
Çokbilgi.com - Türkçe ve Edebiyat Güncesi | Çok bilmiş bir sanal günlük... Çokbilgi.com, Türkçe, edebiyat, tarih ve kültür konularında birçok bilginin bulunduğu çok bilmiş bir sanal günlük...
11
Dil Derneği Dil Derneği, Bakanlar Kurulunun 24.07.2002 tarih ve 2002-4812 sayılı kararı ile kamu yararına çalışan dernektir.
12
Tarihi Olaylar Dünya tarihinde yaşanmış önemli olaylar, biyografiler, galeriler, testler, ülkeler, dünyadan haberler, tarihte bugün ve daha fazlası için...
14
Türkiye'nin En Güncel Gezi ve Seyahat Sitesi, GeziPedia.net Türkiye'nin 81 ilinde gezilecek yerler, görülmesi gereken yerler, hangi ilin neyi meşhur ve turistik yerlerimizin detaylı tarih bilgilerini içerir
15
telgiraf.com | telgiraf.com olarak; Türkiye’de ve dünyada’da olan en güncel ve doğru bilgiler yanısıra, Genel Kültür bilgileri, sağlık bilgileri, Tarih, Edebiyat, Teknoloji, Güncel Sosyal Medya paylaşımları gibi konuları siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktayız.
17
zel Ders ve Soru zmleri Özel DERS zel ders arayan renciler! TYT, YKS, KPSS, LGS, DGS iin matematik, geometri, trke, fizik, tarih, corafya, felsefe ile ilgili zel ders videolar ve zml sorular hemen izleyin.
19
Tarih Dersi Herkes için ücretsiz eğitim imkanı
20
Ana Sayfa | Ders: Tarih Türkiye'nin Tarih Dersi Sayfası! Tarih, Tarih Dersi ve Tarih Öğretimi ile ilgili özgün içerikler üretiyoruz. Tarih Dersi ile ilgili her şey burada!
21
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
22
Anasayfa - Bilgilendin Bilgilendin.com bilim, psikoloji, kişisel gelişim, tarih ve sağlık konuları üzerine paylaşım yapan bilgilendirici bir platformdur.
23
leblebitozu | Sadece kaliteli içerik! Leblebitozu seçilmiş, kaliteli ve okumaya değer içeriği rahatlıkla erişilebilir ve tüketilebilir şekilde düzenlemek ve sunmak amacıyla yayına başlamıştır. Leblebitozu ziyaretçileri kaynağı gösterilmiş içerik ile bilgilenir, elle seçilmiş içerik ile eğlenir ve güncel içerik ile Türkiye’den ve Dünya’dan haberdar olur.
24
Kundir | Kürt Edebiyat ve Tarih Blogu Kürtçe türkçe çeviri ile sözlük kullanarak kürtçe dersler öğrenebilir, edebiyat sitemizde Kürt tarihi alanında kürtçe şarkılar ve sözlerine ulaşabilirsiniz.
25
Dünya Bülteni Haber Portalı Türkiye ve Dünyadan Haberler, Analizler, Yorumlar
26
Anasayfa » tarihibilgi.org tarihibilgi.org tarih, siyaset bilimi, sosyoloji, kamu yönetimi, iktisat ve diğer sosyal bilim alanlarında makalelere yer veren çevrimiçi bilgi sitesidir.
27
Çevrimiçi Türk Ticaret Kanunu | Levent YARALI Türk Ticaret Kanunu - 6102 sayılı Yeni Türk Ticaret Kanunu, 14.02.2011 tarih ve 27846 sayılı R.G.\\'de yayınlanmış olup, 1.7.2012\\'de yürürlüğe girmiştir.
28
Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı - Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı KÜLTÜR BİLİNCİNİ GELİŞTİRME VAKFI
29
İstanbul Kitapçısı: Kelimelerin İstanbul'la Buluştuğu Yer stanbul Kitapçısı, hem İstanbul’un tarihi ve kültürel değerini yansıtan kitapların yayımcılığını ve satışını hem de farklı yayınevlerinin tarih, edebiyat, felsefe, politika, turizm, spor, hobi gibi pek çok farklı alandaki kitaplarının satışını gerçekleştirmektedir.
30
kabafii Yavuz Talha DURDU ve Gökhan GÜRLEYEN tarafından 2018 yılında yayın hayatına başlayan Kabafii, okurlarına gerçek bilgiyi ulaştırmayı hedeflemektedir
31
Mavi Radyo Burada Sadece Müzik Konuşur ! En Yeni Şarkıları Bu Radyodan Dinleyebilirsiniz.Dinlemesi En Keyifli Radyo
32
Hd Film İzle, Türkçe Filmler, Güncel Filmler, Full Film İzle Türkçe, Türkçe dublaj ve kaliteli HD Filmleri siz değerli izleyicilerimize sitemizde hızlı bir şekilde sunmaktan mutluluk duyarız. Sinema keyfinizi ayağınıza getirdik.
33
TRT Belgesel TRT Belgesel'i Keşfet. Kültür, tarih, bilim, suç ve macera konularındaki eşsiz belgesellerimizle sizlerleyiz.
34
Forum Aski - Türkiye''nin En Eğlenceli Forumu Eğlence Forumları, Eğitim Öğretim Öğrenci Forumları, Ödevler, Bilgi, Diziler, Vizyondaki Filmler, Fragmanlar, Spor, Sağlık, En Güzel Forum Oyunları
35
Lavion Türkiye | Lavion Türkiye Yetkili Servisi ve Satıcısı Türkiye'nin Endüstriyel Mutfak Makineleri Tedarikçisi dilediğiniz yüzlerce seçenek, en iyi fiyatlar ve ücretsiz kargo avantajlarıyla lavionturkiye.com'da!
36
Yardımcı Kaynaklar Sitesi Eğitime Destek Platformu Ortaokul ders kitapları soruları cevapları, çalışma kitabı etkinlik çözümleri ile ansiklopedi, biyografi, soru cevap, nasıl yapılır? bölümleri ile özgün içerik.
37
Doping Hafıza Online Eğitim | YKS, TYT, AYT, LGS, KPSS, DGS''ye 7/24 Online Hazırlanın! Doping Hafıza''yla YKS, TYT, AYT, DGS, LGS, KPSS gibi sınavlara 7/24 online eğitimle hazırlanın. Başarılı öğrenciler sınavlara Doping Hafıza''yla hazırlanıyor!
38
İslam Dergisi İslam Dergisi, tasavvuf, fıkıh, itikat, elfaz-ı küfür, dini konularda soru cevap, rüya tabirleri, tarih, tecvid gibi çeşitli konularda güncel İslami sohbetler ve yazılar içerir.
39
Mesleğime ve Hobilerime Dair Kişisel Web Sitem | Bahadır Örkmes Bahadır Örkmes tarafından hazırlanmış ve tüm hakları O'na ait olan kişisel web sitesi. İş Hukuku, SGK, Excel ve Tarih üzerine yazılar yer alır.
40
Türk Tarih Kurumu Başkanlığı
41
Uluslararası İlişkiler Dergisi Uluslararası ilişkiler, siyasi tarih, devletler hukuku, strateji ve diplomasi alanlarında hazırlanan akademik bir çalışma.
42
Olağanüstü Kanıtlar – "OLAĞANÜSTÜ İDDİALAR OLAĞANÜSTÜ KANITLAR GEREKTİRİR" – Marcello Truzzi Olağanüstü Kanıtlar, yaşama bilimsel bir anlayışla bakmaktan başka çaresi olmayan, üstelik bilimi çok eğlenceli bulan kişilerin giriştiği bir iştir.
43
Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık A.Ş. Kültür ve sanatı daha çok sevdirmek, derinliğiyle anlaşılabilmesini sağlamak ve daha çok kitlelere ulaştırabilmek için bir bütünlük içinde sunmayı görev biliyoruz.
44
Sonkaya Makina | Ambalaj ve Paketleme Makinaları SONKAYA | Etiketleme Makinası | Tarih Kodlama Makinası | Dolum Makinası | Poşet Kapatma Makinesi | 0216 481 40 81
45
İslâm İlimleri Ehl-i Sünnet Âlimlerinin eserlerinden derlenmiş olan en kapsamlı Kütüphane (Akâid, Tefsir, Hadis, Meâl, Fıkıh, Tarih, Lügat, Sözlük, Tasavvuf, Ahlak, Belâgat, Siyer, Dua)
46
Ana Sayfa - EğitimAilesi.Com Eğitim Ailesi olarak en güncel ve doğru bilgileri sizler için hazırladık.
47
Türkiye'nin Dev PDF İndirme Arşivi | PDF İNDİR Türkiye'nin en büyük PDF indirme arşivi. Sınavlar, Edebiyat, Tarih, Üniversite, Bilim, Mühendislik ve En Popüler Dergilerin Bulunduğu Dev PDF İndirme Arşivi.
48
Arkeolojik Haber - Arkeoloji Haber - Arkeoloji Haberleri Arkeolojiye dair her şey Arkeoloji haberleri arkeolojik sözlük antropoloji paleontoloji arkeolog müze turizm restorasyon konulu gelişmeler.
49
Mehmet Eğit Mehmet Eğit, eğitime gönül vermiş öğretmeyi ve üretmeyi seven bir öğretmen. Bu siteyi 100 binlerce öğrencisine daha faydalı olabilmek için kullanmaktadır.
50
www.karcin.com -Türk Edebiyatı ve kişisel birikim sitesi Bu site edebiyat, tarih ve Muş'la ilgili bir kişisel birikim sitesidir.
51
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın şanlıurfa Haber, Urfa Haber, Şanlıurfa Son Dakika, Urfa Güncel haberini ve gündemi yakından takip etmeniz için doğru olan haber sayfası adresiniz urfadasin.com
52
Ülke TV Sıradışı, Arafta Sorular, Tarihte Yürüyen Adam, Sıradışı Tarih ve Ülke TV'nin diğer sevilen programlarına dair tüm bilgilere bu adresten ulaşabilirsiniz.
53
Formülsüz Fizik | Üniversiteye Hazırlık | Üniversiteye Hazırlık Kitapları | Üniversiteye Hazırlık Kursları | Ders Videoları FormülsüzFizik size, tamamı entegre edilmiş ders videoları, konu anlatım kitapları ve soru bankalarıyla tam donanımlı bir üniversiteye hazırlık süreci sunar.
54
Dijital Dergi | Bilgi, Farkındalık ve Eğlence Portalı Bilgi, Farkndalk ve Elence Portal
55
www.reytigo.com Bilim, Teknoloji, Sanat, Spor, En Güncel Haberler, Sıcak Gelişmeler, Magazin, Müzik, Sağlık ve Yaşam Hatta Daha Fazlasını Sunuyoruz. Bir Bak Derim
56
KONYA HABER | Pusula Haber ''Konya Gazetesi'' KONYA HABER | Pusula Gazetesi ''Konya Gazetesi'' | Son Dakika Haber Konya | Haber Pusulası | Pusula Haber Gazetesi güncel son dakika Konya Haber
59
Derin Tarih – Tüm Bildikleriniz Tarih Olacak!
60
E-Kütüphane » Türkiye'nin Bilgi Sitesi Merak ettiğiniz tüm konular yanı sıra Bilim, psikoloji, sağlık, gezegenler, insanlar, tarih, inanç, ülkeler, doğa ve daha birçok konu hakkında bilgiler
61
İlim Cephesi Tarih, İslam, Sosyoloji, Felsefe, Edebiyat Kısaca Fikir Dünyamız!
62
63
Kafakalem - Kültür Sanat Kitap İçerik Platformu Kültür Sanat Haberleri. Kitap Yorumları, Özetleri ve tavsiyesi. Sağlık yazıları. Tarih Felsefe, Sanat ve Okuma Listesi. Güncel Gelişmeler ve Sosyal Medya
64
Sosyal Bilgiler | Merak En İyi Öğretmendir - Ana Sayfa İlk, orta, lise ve yüksek okul öğretmen ve öğrencilerine çeşitli ders araç gereçlerinin sunulduğu kaynak web sitesi
65
Dert Ortagi ; "Hayati Paylasmak Icin" Hayatı paylaşmak için çabalayan Halk Kahramanı Dert Ortağı (: Hayata dair her tür konuyu bulabileceğiniz blogger ip uçlarını ihmal etmediğimiz güzel olan ne varsa paylaşılan teknoloji düşkünü ve performans arsızı harika bir kişisel(şimdilik) günlük sayfası
66
3D YAYINLARI - En İyisiyle Hazırlan! 3D Yayınları, 3D TYT, 3D AYT, 3D Türkçe, 3D Matematik, 3D Fizik, 3D Kimya, 3D Fizik, 3D Biyoloji, 3D Coğrafya, 3D Tarih, 3D Geometri, Satış Noktası
67
Turkosfer | Türklerin Tarih Kültür ve Medeniyet Atmosferi Türkiye'nin 1 Numaralı Türk Tarihi Sitesi
68
Bilimsel Dünya Bilim, bilim haberleri, teknoloji, uzay, tarih, dünya ve yaratıcılığın birleştiği sanal kütüphane, bilimsel çalışmalar burada. Bilim haberleri
70
Her Ders İçin Ders Notları Her seviye için ders notları artık tek bir adreste. Bütün dersler ve eğitimle ilgili paylaşımlar notbu.net'te.
71
VİZYONJET | Lazer Cihazları Türkiye''nin lazer markalama, inkjet kodlama, fiber lazer markalama makineleri üretici Vizyonjet lazer markalama fiyatları satış sitesi
72
Antik Sırlar - Sırlar dünyasına yolculuk Antik sırlar Dünya ve Türkiye gündemindeki arkeolojik haber ve gelişmeleri sunan; arkeoloji, tarih ve kültür sitesidir.
73
Epub E-book E-kitap İndir | Epub E-kitap İndirme Sitesi Epub İndir Sitemizden indirdiğiniz kitapları 24saat içerisinde silmeniz gerekmektedir. Sitemizde yayınlanan kitaplar gösterim amaçlıdır.
74
Server Yayınları - Sahih Bilgi Kaynağınız Hayatınıza pozitif katkı sağlayacak, muhtelif konularda eserlerin istifadeye sunulduğu online kitap mağazası, Server Yayınları resmi websitesi..
75
Film Takvimi | HD Film İzle HD Filmler Tek Part Dublaj & Altyazı ve bir çok seçenekler ile web sitemizde sizlerle
76
Güzelbilgi - Faydalı Bütün Bilgiler, Güncel Olaylar - Faydalı bütün bilgileri derleyip bir araya toplayarak sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Sağlık, teknoloji, tarih, moda, internet gibi alanlardaki en güncel bilgilere GüzelBilgi ile ulaşın.
77
Hafta Numarasi.gen.tr | Bu hangi hafta? Hafta 49 başlar 30 Kasım 2020 Pazartesi. Geçerli haftanın numarasını kontrol edin ve Hafta Numarasi.gen.tr üzerine tarih ve hafta numaraları arasında dönüştürme.
78
Hür Post | Yaşam Portalı HürPost sağlıklı yaşamdan sanata, kişisel gelişimden tarihe, teknolojiden emlak haberlerine kadar bilgilendirici aile dostu içerikler sunar.
79
Tarih Yaşanmış ve Bitmiştir . . . Zaman Yaşanmış ve Bitmiştir...
80
Tarsus Üniversitesi Tarsus Üniversitesi’nin temelleri 1992 yılında Mersin Üniversitesi’ne bağlı olarak kurulan Tarsus Meslek Yüksekokulu ve Tarsus Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile atılmıştır. 2001 yılında Tarsus Teknik Eğitim Fakültesi, 2005 yılında Tarsus Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu, 2009 yılında Tarsus Teknoloji Fakültesi ve 2015 yılında Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi kurulmuştur. Tarsus Üniversitesi, 18 Mayıs 2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan 7141 sayılı Yükseköğretim Kanunu İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile kurulmuştur. Bu kanunla, Mersin Üniversitesi’ne bağlı olan yukarıdaki akademik birimlerin bağlantıları değiştirilerek Tarsus Üniversitesi’ne bağlanmıştır. Ayrıca, kanunla birlikte iki yeni fakülte ve bir enstitü kurulmuştur: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü. 18 Nisan 2019 Resmi Gazetede yayımlanan 17/04/2019 tarih ve 968 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Mühendislik Fakültesi kurulmuştur. 25 Haziran 2019 Resmi Gazete’de yayımlanan 24/06/2019 tarih ve 1157 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu kapatılarak, Uygulamalı Bilimler Fakültesi kurulmuştur. 8 Ocak 2020 Resmi Gazete’de yayımlanan 07/01/2020 tarih ve 2036 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Sağlık Bilimleri Fakültesi kurulmuştur. Böylelikle, Tarsus Üniversitesi, 1 enstitü, 7 fakülte ve 2 meslek yüksekokulundan teşekküldür.
81
82
Geyve.Com / Geyve''nin Sesi Geyve''nin Sesi, Geyve''nin sitesi. Geyve''nin tarafsız, etkili, güvenilir, en çok ziyaret edilen haber, kültür ve tanıtım sitesi
84
Notdefteri - Not Defteri - Dijital Not Defteri Not Defteri; Güncel bilgi, kültür ve içerik sitesidir. Bilim, Kültür, Tarih, Eğitim, Yaşam odaklı notlar tutan dijital not defteri dir.
85
Sihirli Kağıt Sihirli kağıt, akıllı tahta, yazı tahtası, mantar pano, ayaklı tahta, projeksiyon perdesi, mıknatıslı yazı tahtası, beyaz yazı tahtası, akıllı kağıt, beyaz kağıt, çocuk yazı tahtası, akıllı tahta kalemi fiyatları hakkında bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.
86
Şukela List - Orijinal İçerikler Tarih, gizem, uzay, kişisel gelişim, sinema gibi çeşitli konularda ilgi çekici orijinal içerikler.
87
Tarih Haritasi – Tarih Haritasi
89
Altın Karma Altın Karma bayilerinin sipariş vermesi için kurduğu B2B sipariş sitesidir.
90
Akademi Titiz Yayınları asmaaltiyayinevi.com atiyayinlari.com asmaaltıyayınevi asmaaltıyayınları atiyayınlari.com atiyayinları Ati Yayınları , Akademi Titiz Yayınları, Akademi Titiz ulusal yayınevi, Akademi Titiz uluslararası yayınevi, Ati Yayınları i kitap bastır genç yazar adayları roman hikaye sözlük tarih coğrafya fizik kimya edebiyat osmanlı türkçesi kazak edebiyat azeri edebiyatı ingilizce fransızca almanca rus edebiyatı
91
Bilgifi.com Bilginin Altın Oranı - Türkiyenin Yeni Bilgi Ansiklopedisi Özgün ve Güncel Türkçe Bilgi Sitesi, Türkiyenin Yükselen Bilgi Platformu.
92
Online Deneme Test KPSS Tarih Deneme Test, 2020 KPSS Testleri, 2020 KPSS Tarih Testleri, 2020 KPSS Coğrafya Testleri, YKS Testleri, AYT Testleri, TYT Testleri, Online Deneme Test, Deneme Test, Genel Kültür Testleri, Genel Kültür Soruları, LGS Testleri, 12 Sınıf Test, 11 Sınıf Test, 10 Sınıf Test
93
Ders Anlatım Föyleri | EIS YAYINLARI Üniversiteye hazırlık, 11. sınıf, 10. sınıf ve 9. sınıf ders anlatım föyleri ve soru çözüm videoları
94
Galip Tekin galiptekin.com.tr, Galip Tekin tarafından kuruldu. Bilim, Dünya, Edebiyat, Gizemli Olaylar, Haber, Sağlık, Sanat, Sinema, Tarih makaleleri
95
Gece Dergi | Okumak Güzeldir Uykusuz Türkçe ihtiva eden; Edebiyat, Şiir, Düşünce dergisi. #OkumakGüzeldir
96
Anasayfa | KPSS BİLİMLERİ Anasayfa. KPSS konu anlatımı. Tarih, Coğrafya, Gelişim Psikolojisi, Ölçme Değerlendirme, Öğretim İlke ve Yöntemleri ve daha fazlası.
97
Özel Ders Dünyası Öğretmen-öğrenci - özel ders bulmak ayarlamak için tasarlanmış sitedir.
98
psjew.com 925 Ayar Gümüş, Kolye, Küpe, Yüzük, Gözlük, Kişiye Özel Ürünler, ve daha fazlası www.psjew.com ...
99
Tarih Bilimi – Tarih bilimi; Tarih bilgisini paylaşır.
100
Türkiye'nin Tarihi Eserleri - Tarih Gezisi Gezmeyi çok seviyorum. Türkiye’de görmediğim vilayet kalmadı, Avrupa’da da 30’a yakın ülkeyi gezdim. Gittiğim yerlerdeki tarihi mekânları fotoğraflayıp bilgilerini toplayarak bir arşiv oluşturdum.