RAW RANKED SITES ABOUT
#STAVBY

The most comprehensive list of stavby websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Dřevostavby na klíč, nízkoenergetické domy | PV Mont s.r.o. Stavíme dřevostavby na klíč a nízkoenergetické domy ze systému k-kontrol. Naše stavby mají vysokou kvalitu, jsou ekologicky příznivé a jsou za velmi dobré ceny. Dřevostavby PV Mont s.r.o.
2
AQUEKO, spol. s r.o. stavby, opravy a odbahňování rybníků roce 1994 přešla firma do vlastnictví jednatele Ing. Lubomíra Jurka jako jediného majitele, jak je uvedeno ve výpisu z Obchodního rejstříku. Díky postupnému rozšiřování strojního vybavení se firma od roku 1992 do současnosti zabývá stavbami vodohosp
3
Home | BICYKLY.CZ zakázková stavba kol Rocky Mountain, Ostrava Chceme se podělit s cyklisty o zajímavé a exkluzivní stavby kol, které u nás v BICYKLY.CZ v Ostravě vznikají. Nabízíme kola značky Rocky Mountain, Bianchi, Rock Machine a dětská kola Core, oblečení Castelli, Maloja, Chromag, Craft, doplňky Hope, Chromag, Industry Nine, Lezyne a POC
4
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | Stavební a inženýrská firma Brno
5
ASB architektura stavebnictví byznis Architektura, stavebnictví a developerský byznys jsou oblasti, ve kterých jsme doma. Rozumíme i oblastem jako inženýrské stavby, technické zařízení budov, stavební materiály, správa budov a facility management.
6
JEŽ spol. s r.o. Stavební společnost Jež spol. s r.o. vznikla v roce 1993. V současnosti se zaměřuje především na výstavbu objektů pozemních staveb a jejich částí formou dodávky na klíč a na komplexní rekonstrukce budov a areálů.
7
PROMT - Projektová inžinierska firma Projekt Vašej stavby od štúdie až po kolaudáciu.
8
SUDOP Košice a.s. - železničná doprava, cestná doprava, pozemné stavby Vitajte na stránkach spoločnosti Sudop Košice a.s.
10
Truck partner spol. s r.o. - nákladní auta Avia, Iveco, Man, Daf, Renault Firma Truck Partner s.r.o. - prodej nákladních vozidel, nová a krátkodobě používané Avia , Iveco, Man, Daf, Renault a nástavby (valníkové, skříňové, kontejnerové).
11
Zednické práce pro Prahu a Střední Čechy – betonovaní, vyzdívaní, obkladaní, bouraní, omítaní zdiva, Zednické práce, výstavba, opravy, rekonstrukce,betonování, vyzdívání, obkladačské a dlažební práce, rekonstrukce bytového jádra, zateplování fasád a rekonstrukce či výstavby teras.
12
Úvod BEPAX, s.r.o. - stavebná spoločnosť, vykonáva inžinierske stavby (vodovody, kanalizácie, plyn výkopovou technológiou a bezvýkopovou technológiou (Berstlining, Relining), spevnené plochy a parkoviská
13
ATTICA.CZ specialista na tepelné izolace On-line prodej tepelných izolací, sádrokartonu, zateplovacích systémů, OSB desek a dalších materiáů suché výstavby.
14
ECHOpix - Komunikační agentura Krnov Moderní komunikační agentura se širokou nabídkou služeb se sídlem v Krnově. Věnujeme se webům, grafice, videím, tiskovinám, reklamním kampaním, softwaru.
16
FAGUS a.s., Modulární kontejnerové domy, Výroba obytných kontejnerů Jsme FAGUS a.s., zabýváme se výrobou obytných kontejnerů, modulárních kontejnerových domů, kontejnerů pro modulární stavby, obytných a jiných modulů.
17
KT architekti - Architektura - BYTOVÉ DOMY POHOŘELICE Desetiletá zkušenost v oboru územního plánování, urbanismu a architektury
18
Inženýrské stavby Brno, spol. s r. o. Inženýrské stavby Brno, spol. s r. o.
19
Stavebná poradňa | Poradca pre stavby, plánovanie stavieb, vaše otázky zodpovedajú odborníci
20
21
SPOKOJENÉ STAVBY
22
Kvalitné stavebné práce , Lacná stavba domu , Lacný maliar Kvalitné stavebné práce , lacná stavba domu a vymaľuje Vám náš lacný maliar ... stavby aj rekonštrukcie. Vykonávame lacno kvalitne aj rýchlo . Kalkulácia zákazky je ZADARMO.
23
Stavby - Dozor - Rekonstrukce Zabýváme se stavebnictvím se specializací na realizace dřevěných teras, wpc teras a wpc plotů. Nabízíme také další služby – provádění novostaveb, rekonstrukcí a stavebních dozorů.
24
VHS Projekt | Jsme projekční a konzultační společnost Nabízíme vyhotovení projektové dokumentace vodohospodářské stavby (všechny stupně projektové dokumentace) a inženýrských staveb.
25
Smart stavby | Dřevostavby na klíč Realizace a projekce dřevostaveb na klíč.
26
Anitas - projekční ateliér Projektování občanských, bytových a průmyslových staveb, inženýrské práce, stavební dozor, stavby na klíč, velkoformátové kopírování a tisk.
27
Úspěšné projekty Callida, s.r.o. - oceňování, řízení a monitoring staveb.
29
GRUNERKA-BS-logo-COLOR Stačí vám menší domček alebo potrebujete väčší životný priestor? GRÜNERKA Banská Štiavnica vám dáva na výber. Žite v prekrásnom historickom meste.
30
Stavby Praha s.r.o. – Stavby Praha – stavebnictví, výstavba rodinných domů, kompletní servis pro bydlení, nemovitosti
31
PRAGOPROJEKT a.s. - projekce a realizace silničních staveb Firma PRAGOPROJEKT a.s. se zabývá projekcí a realizací dopravních a inženýrských staveb. V portfoliu našich služeb můžete nalézt výstavbu silnic, dálnic, mostů či tunelů a nejen to - naše firma se také podílí na tvorbě vyhlášek, norem a předpisů.
33
REŠ Stavby - montáž a prodej: umělý kámen, kamenný obklad fasády a interiéru, Fasáda kámen Montáže umělý kámen, dekorační kamenné obklady, fasádní obklady, plotové systémy z umělého kamene, montáže obkladů, dlažby, plovoucí podlahy, kámen obklad, stavební činnost
34
Stavby Manolo - stavební práce Brno, Brno-venkov, Blansko Stavba a rekonstrukce domů a nebytových prostor, zateplovací systémy WEBER a další stavební práce Brno, Brno-venkov a Blansko
35
Vyškovský - Architekt - Zlín: Projekty, Stavby Vypracování projektů staveb v oblasti pozemních staveb.
36
WOLF SYSTEM - zemědělské stavby, průmyslové a komerční objekty, nádrže, dřevostavby WOLF SYSTEM jsme členem významného nadnárodního stavebního koncernu s dlouholetou působnosti na evropském trhu se základnou v Rakousku. Zabýváme se realizací skladových a halových objektů, staveb pro zemědělce, průmyslových a komerčních objektů, železobetonových nádrží a dřevostaveb.
37
Prírodné staviteľstvo | Letokruh Letokruh sa zaoberá prírodným staviteľstvom, ktoré používa prírodné materiály na stavbu domov. Poradíme Vám ako najviac ušetriť na nákladoch pri výstavbe, ale hlavne ako využiť prírodne všetky živly v prospech domu tak, aby boli náklady na chod domácnosti čo najúspornejšie.
38
MERKURO spol. s r.o. - úvod, komplexní řešení pro betonové podlahy, upevňovací technika pro montované stavby, hřebíky do stavebnictví a dřevostavby MERKURO spol. s r.o. - Výrobní program sahá od základních hřebíku ocelových, přes lepenkové, měděné a hliníkové až ke specializovaným hřebíkům pro paletové linky a pro pneumatické pistole. Jsme jedna z mála firem v tomto odvětví s tak širokým portfoliem.
39
KovalProjekt - Projektant Hlučín, projekční kancelář Hlučín - projektová dokumentace rodinných domů, bytových domu a nová zelená úsporám - Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Moravskoslezský kraj Projektant Hlučín, projekční kancelář Hlučín - projektová dokumentace rodinných domů, bytových domu a nová zelená úsporám - Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Moravskoslezský kraj.
40
Atelier Milata - architekt Augustin Milata, Ostrava Profil autorizovaného architekta Augustina Milaty
41
Kominické práce, čištění komínů a kontrola, vložkování, opravy, stavby nových komínů, Brno, Brno-venkov, Jižní Morava Kominictví 24 - Váš moderní kominík: čištění a kontrola komínů dle zák.320/2015 Sb. a vyhlášky číslo 34/2016Sb., oprava komínů, stavba nových komínů, frézování, vložkování, kouřovody, dopojování spotřebičů
42
Stavební firma Opava | Ing. Illík - RAIL, s.r.o. - stavby a projekce Ing. ILLÍK - RAIL, spol. s r.o. - stavby a projekce
43
ROAD2 architekti - úvodní ROAD2 architekti
44
WePLAST | Realizace a opravy podlah – po celé ČR Chcete 100% rovnou podlahu? Vybudujeme ji pro vás. Zabýváme se litím podlah a aplikací plastbetonu. Rodinné domy, komerční stavby, průmysl.
45
FIS Instalace s.r.o. Služby voda, topení, plyn, elektro. Rekonstrukce a technické stavby. Kotelny a výměníkové stanice. Služby po celé ČR. 20 roků osvědčené kvality v oboru technického zařízení budov.
46
H.A.N.S. stavby, a.s. Vyrábíme, dopravujeme a kompletujeme prefabrikované železobetonové konstrukce po celé České republice pro generální dodavatele i koncové uživatele. Od roku 1990 patříme k významným společnostem na trhu s tímto segmentem stavební výroby a v rámci komplexní služby dodávky a montáže jsme často klíčovým hýbatelem konstrukcí Vašich staveb.
47
KVS stavební, s.r.o. Společnost KVS stavební, s.r.o. působí na českém stavebním trhu od roku 2009. Společnost byla založena odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti pozemních a inženýrských staveb.
48
Dřevostavby | Dřevostavby na klíč - DDHaus Jsme tradiční česká firma, stavějící nizkoenergetické dřevostavby. Na naše stavby dodáváme nejen kvalitní české produkty, ale využíváme i léty prověřené nejlepší materiály, se kterými se staví po celé Evropě.
49
GENAO Brno Nabízíme zajištění BOZP, PO. Prodej, servis a půjčovna malé stavební mechanizace a minirypadel CanDig
50
Živé stavby z vrby | Vrbové stavby | Proutěné ploty a rohože na plot Vyrábíme neprůhledné proutěné ploty na míru, stavíme vrbové stavby - živé stavby z vrby. Provádíme haťování - zpevňování svahů a břehů. Naplot.cz | Česká firma
51
Premac - Zámková dlažba a betónové výrobky Premac ponúka široký sortiment betónových výrobkov. Zámková dlažba, betónové ploty, záhradné platne, terasová dlažba, dlažba na schody, svahové oporné tvárnice, palisády, obrubníky, prvky hrubej stavby a iné výrobky z betónu.
52
Projekty domov - Rodinné domy PRODOM Spoločnosť Prodom Vám ponúka projekty rodinných domov v nízkoenergetickej triede A0. Všetky projekty sú vypracované ako realizačné, ktoré slúžia na vybavenie stavebného povolenia a na realizáciu stavby. Podľa našich projektov bolo postavených vyše 27 tisíc rodinných domov.
53
PROFI ZAHRADA Specializovaný zahradnický server - zahrada, zahradní architektura, zahradní technika, zahradní nábytek, články o rostlinách, fotogalerie se zahradní
54
Perfektní izolace pro rodinné domy, průmyslové a komerční stavby - nadkrokevní & PIR izolace | Puren.cz Puren průmyslové izolace. ✅ Vysoký tepelný odpor při minimální tloušťce izolace. ✅ Vysoká pevnost v tlaku. Dlouhá životnost. Více na Puren.cz.
55
Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň - Škola doporučená zaměstnavateli Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Škola doporučená zaměstnavateli, elektrotechnik, mechanik, telekomunikace, informační technologie, instalatér
56
Stavebnictvi3000.cz – věrohodný pohled na stavění a materiály Zprávy i odborné informace ze stavebnictví. Články a videa o navrhování, vlastnostech a použití stavebních materiálů od hrubé stavby až po dokončovací práce
57
Stavebnctvo na Slovensku od A po Z, Stavebnik.sk Stavebn firmy zoznam, lnky, rady a uiton tipy zo stavebnctva. Zasielanie dopytov stavebnm firmm - Stavebnik.sk
58
Stavební prvky a doplňky, materiálové stavebnice hrubých staveb rodinných domů pro svépomocné stavebníky – STAVOMODUL s.r.o. STAVOMODUL s.r.o. - Stavební prvky a doplňky, materiálové stavebnice hrubých staveb rodinných domů pro svépomocné stavebníky – Stavomodul s.r.o.
60
TRESK - kompletní betonový systém pro vaši stavbu | TRESK TRESK - Kompletní stavební systém, který vyniká vysokou pevností, přesností a jednoduchou proveditelností stavby
61
Střešní okna VELUX | světlíky | světlovody | rolety VELUX | VELUX okna Oficiální stránky společnosti VELUX, kde naleznete informace o všech střešních oknech, světlících, světlovodech a roletách, které společnost s 75letou tradicí nabízí.
62
DiK STAVBY s.r.o. | Stavební práce, elektroinstalace a revitalizace fasád Spolupracujeme jak s koncovými zákazníky (výstavba a zateplení rodinných domů, vyřízení dotací Nová zelená úsporám) tak i s velkými firmami jako McDonalds.
63
Gracculus – Ekologické stavby
64
Klempířství Český Krumlov, střechy - Miroslav Koschant, Klempizol Český Krumlov Klempířství Český Krumlov, střechy. Firma Miroslava Koschanta z Českého Krumlova se zabývá především klempířskou a pokrývačskou činností.
65
Lignum CZ – stavby zimních zahrad a pergol Dodávka a montáž zimních zahrad, pergol a stínící techniky – markýzy, rolety, slunolamy po celé ČR.
66
MPs - Mostní a pozemní stavby s.r.o. Stavební společnost se zaměřením - výroba, dílenská a staveništní montáž ocelových konstrukcí a provádění pozemních a silničních staveb, včetně silničních a železničních mostů, jejich oprav, rekonstrukcí a sanací.
67
Kompletní stavby, stavba domu, zednické práce, stavební práce, stavební činnost Ostrava | Úvod | www.poloch.eu Stavba domu, interiéry, exteriéry, rekonstrukce, stavební činnost – nic pro nás není nemožné. Neváhejte a ozvěte se nám. Zednické práce Ostrava a okolí.
68
RP STAVBY s.r.o. – Dřevostavby, montované domy, typové domy
69
SPŠ stavební Josefa Gočára Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára je pojmem v odborném školství. Dává absolventům dobré odborné základy a vykazuje dlouhodobě vynikající výsledky ve vzdělávání studentů. Studenti jsou úspěšní v praxi i při absolvování dalšího studia na technických univerzitách, především na ČVUT v Praze.
70
Stavební společnost TM Stav, spol. s r.o. Stavební firma TM Stav patří mezi významné společnosti v oblasti komerční výstavby, projektů občanské vybavenosti a stavby a rekonstrukce rodinných domů
71
Ateliér Archa Sme architektonický ateliér. Poskytujeme kompletnú architektonickú a projekčnú činnosť. Ponúkame vytvorenie kompletného projektu stavby a poradenstvo v...
72
Eco Domček – Ekologické & Ekonomické stavby
73
UVOD - MIZERA STAVBY a.s. MIZERA STAVBY a.s.
74
www.mostniprojekce.cz - mosty, lávky, opěrné zdi Nabízíme projekční práce v oblasti dopravních staveb. Zajištujeme inženýrskou činnost od záměru po realizaci stavby. Naší doménou jsou mosty, lávky pro pěší, opěrné zdi, ale i jiné konstrukce.
75
Projekty rodinných domů | Stavby Praha Projektové služby, projekty typových domů pro výstavbu zděných či montovaných staveb, realizace výstavby domů, rekonstrukce, vyřizování dotací pro novostavby a rekonstrukce a mnoho dalších technických služeb.
76
Úvod - Stavebná firma Šaliga s.r.o, Žarnovica
77
Komplexné geodetické služby - GKNG.sk Ponúkame zameranie, polohopis a výškopis pozemkov. Geometrický plán na pozemky a stavby. Vytýčenie stavieb a vytýčenie hraníc pozemkov. Majetko právne vysporiadanie a analýzy územného plánu.
78
Montáž a stavba plotů na klíč | MD ploty Plzeň Potřebujete rychle a spolehlivě namontovat plot? Pak jsme tu my - MD ploty! Věnujeme se stavbě plotů v Plzni včetně zaměření i přípravy dokumentace.
79
Kámen Ostroměř s.r.o. | Krása přírodního pískovce Kámen Ostroměř s.r.o. je jediný specializovaný podnik na těžbu a zpracování přírodního hořického pískovce, který se používal pro stavební, dekorativní a sochařské účely již v dávné minulosti. Byl použit na dostavbu chrámu sv.Víta, opravu stavby Karlova mostu (včetně několika replik soch, které ho lemují), Národního divadla, Mlýnské kolonády v Karlových Varech, děkanského chrámu v Mostě, chrámu sv.Barbory v Kutné Hoře atd.
80
Dřevěné příhradové vazníky pro všechy typy střech - Česká kvalita a české dřevo. Česká kvalita a české dřevo. Od návrhu po montáž. To jsou moderní dřevěné příhradové vazníky pro Vaši novou střechu. Rychlost v přípravě i montáži pro Vás.
81
ZEĎ a ŠTĚT - stavby z kamene - O nás
82
Pokládka zámkové dlažby - Petr Vaněk | Dlažba kvalitně Dokonale položená dlažba bude to první, co uvidíte. Vysoce kvalitní práce a více než 14 let zkušeností, úpravy terénu, stavby oplocení a okrasných zdí.
83
DOSA Slovakia DOSA Slovakia, s.r.o. stavebná spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblastiach stavba, dopravné značenie, betonárky, nákladnej dorpavy a výroby betónu.
84
Instagram Realizujeme tradičné a moderné drevostavby, murované stavby a úpravy okolia, rekonštrukcie historických objektov a kultúrnych pamiatok.
85
HONEST control Praha | Stavby, rekonstrukce a stavební dozor Jsme HONEST control Praha, roky prověřená firma zabývající se stavbou a rekonstrukcí domů a bytů. Dále provádíme stavební dozor.
86
atelier-r | architekti | Olomouc Náš team v čele s Miroslavem Pospíšilem se zabývá moderní architekturou a urbanismem. Stavby navrhujeme od ideové studie přes všechny fáze projektové dokumentace.
87
FREE ARCHITECTS - Architekti Praha a Brno Jsme architektonický ateliér a projekční kancelář. Nabízíme návrhy a projekty staveb včetně interiérů s možností realizace na klíč. Pracujeme v oblasti developerských projektů, individuální výstavby i designu obchodních prostor.
88
KonSch Bohemian House | Stavebná firma Poprad Kompletná stavebná realizácia. Projektová dokumentácia, 3D vizualizácie, príprava rozpočtov, stavby na kľúč. Realizácia | Interiérový dizajn | Drevostavby
89
KOORDINUJ | Koordinuj.cz - stavební speciál PROJEKT KOORDINUJ.CZ, je stavební web, speciál, krerý se zaměřuje na přípravu stavby, realizaci stavby, užívání a v neposlední řadě i demolici stavby. Cílová skupina je rozdělena do pěti různých kategorií, které jsou znázorněny na hlavním panelu. Co v projektu Koordinuj.cz řešíme? Stavební materiály, Stavební činnost, Stavební technologie, Stavební stroje, Služby ve stavebnictví, Nářadí určené pro stavebnictví, Užívání stavby, Rekonstrukce stavby, Vybavení a zařízení objektů, Servis objektů, Ekologii a životní prostředí, Bezpečnost práce. Představuje různá stavební videa napříč obory a technologiemi.
90
Liko-haly | Jsme specialisté na montované haly i živé stavby Specializujeme se na stavbu montovaných hal dle požadavku zákazníka. Stavíme výrobní haly, skladové haly i jiné. Provádíme halový servis a rekonstrukce. Kontaktujte nás.
91
Prohome | stavebná firma Trenčín | kompletná stavebná činnosť | Stavba domu na kľúč, stavebné práce, stavebná firma, ekonomické stavby
92
Roubenky na klíč, dřevěné stavby, dřevostavby na klíč | Roubenky Zeman Moderní roubenka znamená hlavně ekologické bydlení. Roubené domy jsou výbornou volbou výstavby dřevěné stavby na klíč. Roubenky na prodej Zeman.
93
Sportovní podlahy, sportovní stavby Swietelsky s.r.o. Výstavba a rekonstrukce umělé sportovní podlahy. Sportovní podlahy pro sportovní stavby.
94
Stavberg | Stavby a záhrady Stavberg | Stavby a záhrady
95
Stavební práce Jihlava, rekonstrukce, rodinné domy na klíč, stavební firma Jihlava Stavební firma Jihlava, rekonstrukce, rodinné domy, stavební práce. Působíme v okolí Jihlavy. Realizujeme stavby na klíč, půdní vestavby, zateplování fasád, rekonstrukce koupelen, elektroinstalace, zednické a obkladačské práce. Působíme v Jihlavě a okolí.
96
Stavitelství Frydrýšek Kompletní zajišťování a realizace stavebních projektů, spolupráce s akreditovanou projekční kanceláří.
97
Zemní práce, demolice, Stavby - TD-LKW s.r.o. Zemní práce, výkopové práce, demolice, inženýrské sítě, oprava, opravy, silniční stavby, živice, průmyslové stavby, stavba, výstavba,rekonstrukce, vodovody, kanalizace, výstavby budov, opěrné zdi, Brno, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Jižní Morava, TD-stavby, mechanizace, finišer, finiser, bagr, bagry, stavebnictví
98
Zahradní chatky, altány, domky pro děti, domky na nářadí - Zahradni-altany.eu Naše firma nabízí zahradní chatky, altány, domky a nábytek které jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou připraveny v rozloženém stavu na export až k Vám.
99
25m.cz – Modulární architektura, nízkoenergetické a pasivní stavby, malé prostory, technologie a design. Modulární architektura, nízkoenergetické a pasivní stavby, malé prostory, technologie a design.
100
Architektonický ateliér Brno | Archfactory.eu Jsme architektonický ateliér a stavební firma specializující se na: interiéry, rodinné domy a byty, kompletní rekonstrukce, veřejné stavby a prostory. To vše navržené na míru Vašim potřebám a přáním. Poskytujeme kompletní servis od návrhu, vypracování stavební dokumentace, vyřízení všech potřebných povolení až po realizaci.