RAW RANKED SITES ABOUT
#SIERPNIA

The most comprehensive list of sierpnia websites last updated on May 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego –    66-100 Sulechów, ul. Piaskowa 53 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie do 31-08-2016 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sulechowie
5
Parafia św. Franciszka z Asyżu i św. Jacka w Kędzierzynie-Koźlu Parafia św. Franciszka z Asyżu i św. Jacka w Kędzierzynie-Koźlu - dzielnica Cisowa (diecezja opolska). Konsekracja Kościoła 20 sierpnia 1994r. Strona istnieje od 14 lutego 2008r.
7
Domki SŁONECZNY FIORD - Bobolin - Bobolin - noclegi, atrakcje, gastronomia. Zapraszamy na wczasy w Bobolinie. Zapraszamy Państwa do nowo wybudowanych domków letniskowych Słoneczny Fiord, położonych w spokojnej i cichej okolicy, 700 metrów od morza. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone nowe domki. Posesja ogrodzona, z placem zabaw dla dzieci, miejscem na auta. Zapraszamy!   WOLNY TERMINY 2020 !!! ATRAKCYJNE CENY !!! od 26/06- 07/07 od 15 sierpnia
9
Pol'and'Rock Festival 2020 ONLINE Darmowy Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce. Data, program, adres Najpiękniejszego Festiwalu Świata.
12
Dziennik Sport - Sport to regionalny dziennik sportowy wydawany w Katowicach, który istnieje na rynku nieprzerwanie od 1945 roku. Od sierpnia 2017 roku wydawcą dziennika jest WHIZZ S.A. Dziennikarze Sportu są obecni na najważniejszych światowych i ogólnopolskich imprezach sportowych. Na jego łamach bardziej szczegółowo niż gazety ogólnopolskie przedstawia lokalne zespoły i relacje z zawodów odbywających się w regionach, w których ukazuje się gazeta w postaci papierowej (w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląskim, małopolskim). Sport to regionalny dziennik sportowy wydawany w Katowicach, który istnieje na rynku nieprzerwanie od 1945 roku. Od sierpnia 2017 roku wydawcą dziennika jest WHIZZ S.A. Dziennikarze Sportu są obecni na najważniejszych światowych i ogólnopolskich imprezach sportowych. Na jego łamach bardziej szczegółowo niż gazety ogólnopolskie przedstawia lokalne zespoły i relacje z zawodów odbywających się w regionach, w których ukazuje się gazeta w postaci papierowej (w województwach: śląskim, opolskim, dolnośląskim, małopolskim).
14
📚Big Book Festival - festiwal literacki - 28-30 sierpnia 2020 Big Book Festival. Czołowi polscy i zagraniczni pisarze. Spotkania w Warszawie i transmisje live. Święto książki. Nie możesz tego przegapić. Sprawdź.
16
Polski Związek Squasha | #POLSKISQUASH – Oficjalny serwis Polskiego Związku Squasha – aktualności, turnieje, trenerzy. W dniach 2-4 sierpnia w Rydze, stolicy Łotwy, odbył się już dziesiąty turniej PSA Riga Cup. Udział w tym turnieju wzięła reprezentantka Polski Natalia Ryfa, która dotarła do finału turnieju, w którym to uległa nr 60 światowego rankingu kobiet Inecie Mackeviča z Łotwy 1:3... - Oficjalny serwis Polskiego Związku Squasha – aktualności, turnieje, trenerzy.
17
Literacki Sopot 2020 edycja kanadyjska 20-23 sierpnia Dziewiąta edycja Festiwalu poświęcona literaturze i kulturze Kanady. Spotkania z gośćmi, którzy dzielą się swoją niezwykłą wrażliwością i zmysłem obserwacji w miejscach nie zawsze konwencjonalnych w Sopocie.
19
Sztuka Ulicy | 28. Festiwal Teatrów Plenerowych 28. Festiwal Sztuka Ulicy 14-16 sierpnia 2020 w Warszawie Teatr, Muzyka, Taniec, Instalacje
23
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie Witamy na stronie MOPR Szczecin. Na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie można zapoznać się z różnorodnymi formami pomocy skierowanymi do osób wymagających wsparcia, ze wskazówkami i poradami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.
24
Mieszkania Warszawa – Sprzedaż | Biuro Nieruchomści Najlepsze oferty nieruchomości z Warszawy - mieszkania 2 pokojowe, 3 pokojowe, apartamenty - Mokotów, Ursynów, Śródmieście, Praga, a także Konstancin, Lesznowola, Józefosław, Piaseczno.
25
Tomasz Budasz Photography | Fotograf Poznań. Fotografia, zdjęcia do dokumentów, druk, projekty graficzne, strony internetowe, reklama, social media. Fotograf Poznań. Fotografia, zdjęcia do dokumentów, druk, projekty graficzne, strony internetowe, reklama, social media.
27
Pielgrzymka Rowerowa Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę Pielgrzymka Rowerowa Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę. Aktualności, informacje, trasa, opłaty, galeria zdjęć, regulamin, zapisy, ogłoszenia, kalendarium.