RAW RANKED SITES ABOUT
#SIBER

The most comprehensive list of siber websites last updated on Jul 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Turkhackteam.org/net - Cyber Security Platform Siber güvenlik ile ilgili çeşitli dokümanlara ulaşabileceğiniz, becerilerinizi geliştirerek saldırı, ağ güvenliği ve birçok siber güvenlik aracı hakkında bilgi edinebileceğiniz ethical hacking platform.
2
Cyberthreat.id | Berita dan Literasi Ancaman Siber Berita terkini ancaman cyber dan keamanan siber Indonesia. Antisipasi dan deteksi ancaman siber untuk proteksi infrastruktur penting dan kedaulatan nasional di era digital.
3
UNTAN - Menuju Universitas Siber UNTAN - Universitas Tanjungpura Pontianak merupakan salah satu Universitas Negeri terbaik yang ada di Indonesia. Universitas Tanjungpura merupakan Institusi preservasi ilmiah memiliki reputasi pendidikan berkualitas.
5
Sonsuz Teknoloji Bilgisayar,Telefon,Oyun,Bilim,Teknoloji ve Daha Fazlası
6
Cyber-Warrior Information Technology''s World Cyber-Warrior.Org - Turk Hackerlar Cyber Security Siber Guvenlik Türk Hacker Grubu
8
Aktüel Haber | Türkiye'nin Aktüel Sitesi!. Aktüel, Türkiye'nin üç büyük marketinin Aktüel ürünlerini ve indirim kataloglarının paylaşıldığı Aktüel içerisinde aynı zamanda bir çok bilgiyi bulabilirsiniz!.
9
AYYILDIZ TİM Siber Ordu Türk Siber Ordusu Bilişim Hack Ve Hackten Korunma Bilgisayar Eğitim ayyildiz.org Cyber Army Ayyıldız Tim Siber Ordu Ayyıldız Turkish Cyber Turkish Cyber Army
10
Siber Güvenlik, e-Devlet, Kişisel Veriler, Bilişim Hukuku: 6.000+ Rapor Siber Güvenlik, E-Devlet, Bilişim Mevzuatı, Kişisel Veriler, Bilgi Toplumu, yapat zeka, blok zincir başlıklarında Rapor, Standart, Plan, Program, Strateji, Tez, Eğitim Setleri ve Videolardan oluşan 6.000+ belge
11
AMSI.OR.ID | Asosiasi Media Siber Indonesia AMSI berdiri 18 April 2017 dengan tekad menjadikan media siber di Indonesia kian profesional, dipercaya, independen, dan membawa kesejahteraan bagi anggotanya.
12
Burak Avcıoğlu - Teknoloji, Ekonomi, Yazılım Test Otomasyon ve DevOps Teknoloji, Linux, Siber Güvenlik, Android Telefonlar, Agile Scrum, Appium, Selenium, Silk Test, DevOps
14
BGA Bilgi Güvenliği A.Ş. | BGA Security Ürün Bağımsız Siber Güvenlik Danışmanlığı, Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik Eğitimleri ile Hizmetinizdeyiz!
15
Berqnet - Yerli ve Yeni Nesil UTM Firewall Cihazı Berqnet tarafından üretilen tamamen yerli UTM Firewall Cihazı, yerli Firewall yazılımı ile işletmelerin ihtiyacı olan siber güvenlik çözümlerini sunar.
16
Geleceğe Dönük Bir Kütüphane | Siberci.com Yazılım,bilişim haberleri,siber güvenlik ile ilgili sıcak ve taze makaleleri sizler için oluşturuyorum.Burası hem bir kütüphane hemde geleceğe bir yatırım.
17
Siber Star / Teknoloji – Oyun – Android – Steam Siberstar.com Sizlere Android oyunlar , Global Konsol Oyunları , Steam İndirim Keyleri , Oyun tanıtım videoları , İnceleme videoları ve daha fazlası | Siber Star
18
Berita Terkini Medan Sumut - Utama News Berita Terkini Medan Sumut - Portal berita online yang menyajikan informasi secara up to date
19
E-CLOUD BİLİŞİM HİZMETLERİ Web Yazılım, Siber Güvenlik, Hosting, Mobil Uygulama, Seo ve SSL sertifikası ihtiyaçlarına ekonomik çözümler sunuyoruz.
20
SiberIndo.co — Indonesia Siber News Siberindo.co - Indonesia Siber News
21
SİBERAY Siber Suçlarla Mücadele Daire Bşk. - Siberay Projesi
23
Siber Bülten - Siber Güvenliğin Türkçe Hafızası Siber Bülten, siber güvenlik ile ilgili küresel gelişmeleri Türkiye okuyucusu ile buluşturmayı ve bilgi birikimini arttırmayı amaçlıyor.
25
Bilişim sistemleri ve teknolojileri paylaşım platformu Oracle Solaris, Siber Güvenlik, IT Pro, Active Directory, Azure, Microsoft, Exchange, Windows, System Center, Yazılım, Cisco, Linux, Sanallaştırma, Android, IOS
26
Mertcan GÖKGÖZ - Mertcan Gökgöz tarafından windows ve linux sistem yönetimi, siber güvenlik, veri merkezi, yazılım ve gündemdeki konular hakkında blog yazıları Mertcan Gökgöz tarafından windows ve linux sistem yönetimi, siber güvenlik, veri merkezi, yazılım ve gündemdeki konular hakkında blog yazıları
27
Türk Siber Konseyi | Bilgi Güvenlik Platformu - 2015 Yılında Kurulan Türk Siber Konseyi Misyonumuz İle Türkiye Toprakları İçerisinde Gelişen Bilgi Güvenlik Platfomu 2015 Yılında Kurulan Türk Siber Konseyi Misyonumuz İle Türkiye Toprakları İçerisinde Gelişen Bilgi Güvenlik Platfomu
28
Kabar Berita Jambi Hari ini - Inilah Jambi Kabar Berita Jambi Hari ini. Inilahjambi - Inilah Jambi adalah media online yang dikelola oleh jurnalis profesional dan tenaga-tenaga IT yang handal.Inilahjambi.tv yang hadir belakangan merupakan pengembangan prinsip-prinsip multimedia dalam jurnalisme siber/media online.Berbeda dengan media lain yang menyegerakan berita tanpa kedalaman dan akurasi, Inilahjambi.com selalu berupaya menyajikan berita yang lengkap dan akurat.Teknik penulisan yang enak dibaca, mudah dimengerti, ringkas dan padat adalah ciri utama kami.
29
SecLoot - Siber Güvenlik Portalı Siber Saldırı Haberleri - Hack Saldırıları - Web Güvenliği - Siber Güvenlik Haber Portalı
31
Siber Güvenlik Uzmanı Alp Eren Güney - Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik Uzmanı Bilgi Güvenliği, Siber Güvenlik Uzmanı Alp Eren Güney hem sektörel hemde bireyseller için Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik konularına ilişkin paylaşımlar.
34
Mekjoy: Uluslararası Dijital Pazarlama & SEO Ajansı Google Premier Partner rozetli Mekjoy, Google Reklam ve SEO hizmeti veren bir dijital pazarlama ve dijital medya ajansıdır. dijital pazarlama ve SEO ajansıdır.
35
Siber Güvenlik Web TR – Siber Güvenlik Portalı
36
Siber Tehdit | Siber Güvenlik Haberleri ve Siber Saldırılar - Siber Tehdit Siber Tehdit Siber güvenlik tehditleri'nin analizi, siber güvenlik haberleri ve siber güvenlik ile ilgili gelişmelerin yayınlanacağı milli değerlere bağlı platform.
37
Discover the Security - Security is not luxury, it is your need! Discover the Security, Kurumsal ve bireysel anlamda insanları siber güvenlik konusunda bilinçlendirmeyi amaçlayan özgün içerik platformudur.
38
Procenne - Türkiye''nin Dijital Güvenlik Markası 2013 yılında TÜBİTAK desteği ile kurulmuş, merkez ofisi İstanbul-Türkiye’de bulunan Procenne “Dijital Güvenlik” pazarında kritik önem taşıyan yüksek teknoloji ürünler üretmektedir. Aynı zamanda bir Ar-Ge merkezi olan Procenne, Türkiye’nin ilk ticari Donanımsal Güvenlik Modülü olan ProCrypt HSM cihazının üreticisidir.
39
Ana Sayfa | Fikir Üssü Fikir Üssü olarak Yazılım, Mobil Uygulama, Nesnelerin İnterneti ( IoT ) geliştirken edindiğimiz tecrübe deneyimleri aktarmak adına gerek Danışmanlık hizmeti gerekse Veri, Mobil ( Taşınabilir ), Medya, Siber Güvenlik alanlarında çalışmalar yapmaktayız.
40
Avtürk Siber Güvenlik Yazılım Hizmetleri Panda Antivirüs Çözümleri, Avrestor Firewall Çözümleri, Avrespot HotSpot Çözümleri
41
berisi.id - Berita Keamanan Siber dan Teknologi Terkini Berisi.id (formerly known as Error 404 Cyber News) is one of the biggest online media in Indonesia about Cyber Security & Technology.
42
Buka Mata Dengan Berita - Memontum.Com Memontum adalah sebuah nama yang terdiri dari dua kata, yaitu memo yang berarti catatan dan momentum yang berarti waktu yang benar dan tepat.Maka memontum bisa diartikan sebagai catatan yang diberikan pada waktu yang benar dan tepat. Dengan motto buka mata dengan berita, maka memontum hadir sebagai media siber yang memberikan catatan kepada masyarakat pada waktu yang benar dan tepat sesuai kaidah etika jurnalistik
43
Siber Güvenlik | Teknoloji | Blog - Ahmet Emin Dilben Siber Güvenlik Konuları, Etik Hackerlık Uygulamaları, Bilim ve Teknoloji Gündemi/Tarihi ve Birçok Konudan Blog Yazıları, Dersleri, İçerikleri
44
Atakan Yıldırım | Siber Güvenlik Blogu | Siber Güvenlik
45
Kredi Kartı | Kredi Kartı Başvurusu | CardFinans CardFinans kredi kartları ile fırsat ve avantajlar dünyasına adım atın! CardFinans kredi kartı başvurusu ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
46
Cigicigi Online Hacking House - Bilginin sınırlarını zorlayın!!! 1997 yılından beri 16 yıldır yayın yapan, çalışmaları ve dökümanları Avrupa''da ve Amerika''da çeşitli kurumlarda ve üniversitelerde sunulmuş, temel taşı dostluk olan Türkiye''nin gurur kaynağı bir güvenlik topluluğudur.
47
Ana Sayfa - SiberBalistik Bilişim Güvenliği Çözümleri SiberBalistik sanal alemdeki dostunuzdur, adli bilişim raporları, siber suç tespit analiz ve güvenlik hizmetleri, uzman görüşü raporları ve daha fazlası.....
48
İLG SEO ve Siber Güvenlik Şirketi Seo ile Google'da sıralamanızı yükseltebilir veya Siber Güvenlik ekibimizle şirketinizi koruyabilirsiniz.
51
Anasayfa | Akademik Bülten Akademik Bulten olarak sizlere teknoloji, bilim siber guvenlik ve yazilim konularinda bilgilendirmeyi ve guncel haberleri sunmayi hedefliyoruz.
52
Coderolog - Yazılım && Teknoloji Coderolog, yazılım , bilişim , siber güvenlik gibi konuları kullanıcılara kolaylık sağlamak için oluşturulmuş bir projedir.
53
Cyber-Warrior Information Technology''s World Cyber-Warrior.Org - Turk Hackerlar Cyber Security Siber Guvenlik Türk Hacker Grubu
55
Enes Blog Siber Güvenlik ve Yazılım meraklılarının buluşma noktası.
56
Infinitum IT - Bilgi Güvenliği Danışmanlığı - Sızma Testi - Penetrasyon Testi Bilgi güvenliği konusunda danışmanlık, servis ve destek hizmetleri vermek amacıyla kurulan Infinitum IT, siber olaylara müdahale hizmetleri sunmaktadır.
57
İsmail Kundakcı - Bilişim Notları İsmail Kundakcı'nın bilişim, yazılım, siber güvenlik hakkında blog yazıları
58
IT Akademi - IT Akademi Bilişim Teknolojileri, Siber Güvenlik ve Yazılım geliştirme alanında çeşitli dokümanlarların yayınlandığı bilgi portalı...
59
Siber Güvenlik ve Danışmanlık Hizmetleri - IT Security Bilgi güvenliği alanında hizmet sağlayan, eğitim ve danışmanlık firmamıza ait web sayfasıdır.
60
Y. Emre Karabulut | İnternet Girişimcisi & Düşünürü İnternet girişimciliği, dijital pazarlama, sosyal medya ve girişimci hayatı üzerine notlar.
61
Veri Kurtarma Hizmetleri Siber Güvenlik ve Adli Bilişim Merkezi MyDISK 25 Yıldır En İyi En Güvenilir Veri Kurtarma Merkezidir. SSD, Hard disk, RAID, NAS, Usb bellek Server ve Video Kamera Veri Kurtarma Hizmeti Vermektedir.
62
MyTaB ~ Community Siber Güvelik alanında bilgi paylaşımları yaptığımız blogumuza hoşgeldiniz.
64
PaüSiber | Pamukkale Üniversitesi Siber Topluluğu Siber güvenlik farkındalığı oluşturma ve ülkenin ihtiyacı olan nitelikli iş gücünü üretme güdüsüyle birleşmiş insan topluluğuyuz.
65
Siber Talimhane Siber Talimhane siber güvenlik alanında türkçe kaynak sorununu çözmek için gönüllü olarak bir araya gelmiş siber güvenlik araştırmacılarının buluşma noktasıdır.
66
Teknokavram.com – Teknoloji'nin ortak paydası Teknokavram, teknoloji''nin farklı alanlarına dair bilgiler, makaleler bulabileceğiniz web ortamı.
67
Teknoloji, Dijital Kültür, Haber ve Etkinlikler - Teknoloji Turu Güncel teknoloji, dijital kültür, siber güvenlik, yazılım, donanım, etkinlik haberlerini, inceleme ve makaleleri turlamak isteyenlerin buluşma noktası.
69
Web Gelisim | Web , Siber Güvenlik , Teknoloji , Yazılım Doğrultusunda Paylaştığımız Türkce İçerikler... Web , Yazılım , Siber Güvenlik , Tasarım ve birçok alanda hizmet verdiğimiz web sitemize hepinizi bekleriz.
71
Gais Security- Gais Siber Güvenlik Teknolojileri
72
Türkish Siber Tim Omer – Türkish Siber Tim Omer INDIKATOR UN 2015 No. Kompetensi No. Indikator Penulis 1. Memahami hakikat biologi sebagai ilmu dan mendeskripsikan objek permasalahan biologi melalui metode ilmiah. 1. Menjelaskan objek dan permasalahan Biologi Christopher PH 2. Menjelaskan ciri-ciri makhluk hidup dan klasifikasinya, peranan keanekaragaman hayati bagi kehidupan dan upaya pelestariannya. 2. Menjelaskan peran Virus, Archaebacteria dan Eubacteria bagi kehidupan manusia Christopher PH 3. Mengidentifikasi ciri-ciri/peran kelompok jamur…
74
Muhammet Ali Köker Bilgisayar Mühendisi | Yazılım Geliştirici | Mekatronik Uzmanı - Mekatronik Mühendisliği ve İşletme Öğrencisi - KKÜ | SAÜ | IÜ | AKÜ | GAZİ | MARMARA
75
ColorX | Helga Hägele | Zeitloses Schmuckdesign aus Waldenbuch colorX ist eine moderne, designorientierte und erfrischend farbige schmuckkollektion. zeitloser schmuck in bester handgefertigter qualität aus waldenbuch.
77
SidakNews | Transparan, Akurat, Terpecaya dan Investigatif Transparan Akurat Terpercaya Investigatif
78
Hack 4 Career - Siber Güvenlik Günlüğü 2009 yılında “Bilgi güçtür ve paylaşıldıkça artar” mottosuyla oluşturduğum blogumda, siber güvenlik üzerine yazdığım çok sayıda teknik yazıya ulaşabilirsiniz.
79
riauone.com | Berita Nusantara Terkini riauone.com situs berita terkini dan terpercaya Nasional. Berita Nasional, Internasional, Berita Riau Update
80
Siber Hijyen Asistanınız – Just another WordPress site
81
SİBER GÜVENLİK PORTALİ | Bilgi güvenliği ve siber güvenlik, sızma testleri, güvenli sistem kurulumu ve yönetimi ile ilgili makalelerin yayınlandığı siber güvenlik portali…
82
Клуб GAZ Volga Siber объединяет владельцев автомобиля Волга Сайбер (Сибер) от ГАЗ - новости, тесты, характеристики, отзывы, информация по покупке, ремонту и запчастям на официальном сайте автоклуба siber-volga.ru В клубе любителей GAZ Volga Siber Вы найдёте интересную информацию о новом автомобиле Волга Сайбер от ГАЗ: фото; новости; где купить - продажа в салонах дилеров, цены, комплектации; технические характеристики Сайбера, интерьер; обзор краш-тестов и тест-драйвов машины; отзывы и комментарии владельцев, форум автоклуба любителей Волги Siber.
83
CyberArmyID | #1 Crowdsourced Cyber Security Platform in Indonesia Cyber Army Indonesia (CyberArmyID) merupakan perusahaan di bidang Keamanan Siber dan Informasi. Saat ini CyberArmyID berfokus pada manajemen kerentanan (Vulnerability Disclosure Program - VDP), mulai dari menghubungkan para peneliti keamanan (Bughunter) dengan pihak perusahaan / organisasi yang terkena dampak; mengelola laporan kerentanan yang telah masuk; melakukan analisa terhadap dampak; hingga memberikan hadiah (reward) kepada rekan-rekan yang telah berpartisipasi di dalam pelaporan - serta memberikan pelatihan teknis dan awareness terkait dengan keamanan informasi dan siber. Saat ini, CyberArmyID juga berperan sebagai salah satu Pusat Koordinasi Kerentanan dari sektor publik yang hasilnya diharapkan dapat menjadi acuan Keamanan Informasi dan Siber yang terintegrasi di Indonesia.
84
Si-ber Travel | Agencija kojoj vredi verovati Siber Travel vam nudi veliki izbor aranžmana, neverovatne ideje i najbolje rešenje za vaše letovanje, najpovoljnije cene avio karata, kombi i bus prevoz put
85
Hacked by Suvariler - Türk Siber Konseyi
86
Siber.Us - Hakan APAYDIN Kişisel web sitesi. Ücretsiz Yazılımlar, Bedava Programlar ve makaleler. Hakan APAYDIN Kişisel web sitesi. Ücretsiz Yazılımlar, Bedava Programlar ve makaleler.
87
‎Cyber-Security Manager Blog – Siber Güvenlik ve Teknoloji Bilgilerine ait Kişisel Blog Siber Güvenlik ve Teknoloji Bilgilerine ait Kişisel Blog
89
Siber Ekonomi | Geleceğin Ekonomisi
92
Haber Kıbrıs haberleri ve Kıbrıs gazeteleri KKTC son dakika manşet Kıbrıs Haber en güncel haliyle geniş güçlü kadrosu ile haber kıbrısta gazeteler kktc son dakika manşet haberler gündem
93
Asset 1 В компании манрус (кузов52) Вы можете купить любые кузова или кабины газ, уаз, кабины егерь и запчасти на волга сайбер (siber), на двигатель крайслер (chrysler) 2,4 по выгодной цене
94
Canlı Siber Saldırı Haritası / Live Cyber Attack Map Tamamen ParSecure siber saldırı sensörlerinden beslenen canlı siber saldırı haritası.
95
97
Yusuf Can Çakır – N00b Hoş Geldiniz! Burada siber güvenlik ile ilgili birçok yazı bulabilirsiniz. Özellikle incident response alanında kendimi geliştirmeye çalışmaktayım. Bu yüzden bu alana ait yazılar daha fazla olacaktır. Daha Fazlası İçin Son yazılar Yeni içerik doğrudan gelen kutunuza iletilsin.
98
Aktif Bilgi Teknolojileri - Teknolojide sanatsal çözümler! Yazılım, Bilişim, Siber Güvenlik, SMS, SEO, Grafik Tasarım, Marka tescil ve daha pek çok konuda sizlere sanatsal çözümler sunuyoruz!
99
GoGetSnacks - Komunitas Trading GoGetSnacks adalah komunitas yang berangkat dari kecemasan publik akan kejujuran konten trading baik forex atau saham. Hidangan kami dikemas dan disajikan dengan fun dan up to date, sehingga akan mencakup segala kalangan.
100
Cyber Security Blog | Touch The Cyber World Siber güvenlik hakkında çeşitli araştırmalar ve bilgiler konusunda yazmış olduğum bir blog. Hacking ve Güvenlik konularına meraklıysanız içeri gelmeniz gerek.