RAW RANKED SITES ABOUT
#SERMAYE

The most comprehensive list of sermaye websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Sermaye Piyasası Kurulu
3
Mikro Yazılım - Büyümek İsteyen Her Şirkete Lazım 1988 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan Mikro Yazılım, şirketlerin, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirir.
4
Danışmanlık Sırları Nasıl tecrübe ve sermaye olmadan dijital danışmanlık yapmaya başlayıp lokasyondan bağımsız finansal özgürlük elde edeebilirsiniz?
5
Dükkan Açmak İstiyorum Diyenler İçin Rehber Dükkan veya işyeri açmak istiyorum ancak ne iş yapsam diyenler için sermaye, Devlet Destekleri, KOSGEB, kredi, dekorasyon, işyeri isimleri yer almaktadır. Cafe, lokanta, bilgisayarcı açmak isteyenler için örnek iş planları mevcuttur.
6
Muhasebe | Muhasebe Sitesi|Muhasebe Dersleri|Muhasebe Soruları| Muhasebe,Muhasebe Programı,Genel Muhasebe, Muhasebe Dersleri, Muhasebe Nedir, Ön Muhasebe, Muhasebe Soruları,Muhasebe Videoları
7
Hausport | Yapı Marketleri HAUSPORT YAPI MARKETLERİ yüksek kaliteli uygun fiyatlı alışveriş için sizleri mağazalarına bekliyor.Online alışveriş için tıklayınız. %100 yerli sermaye.
8
SPL | Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu A.Ş. Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu A.Ş. (SPL), Sermaye Piyasası Kurulu (Kurul) tarafından sermaye piyasası kurumlarında ve halka açık ortaklıklarda çalışanlara veya çalışacaklara lisans verme, lisans sahibi kişilerin sicilini tutma ve lisanslarla ilgili eğitim programları düzenlemekle yetkilendirilmiş ve 2011 yılında faaliyetlerine başlamıştır.
9
Şeker Yatırım, geniş yetkili aracı kurum olarak sermaye piyasası faaliyetlerinde, güvenilir, istikrarlı, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yatırım ürün ve hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırarak lider bir yatırım kuruluşu olmayı amaç edinmiştir.
11
BV Hukuk | BV Hukuk Bürosu Av. Bahar VAROL TÜFEKÇİOĞLU Ülkemizde gitgide yavaşlayan yargılama süreçlerinde müvekkilin yüksek menfaatini gözeterek olabildiğince hızlı sonuca ulaşmayı, bu süreçte müvekkille sürekli temas halinde kalmayı, müvekkillerine her safhada geri bildirimde bulunmayı prensip haline getirmiştir.
12
Falcon Group - Beklentilerinizi Yükseltir Birikimlerinize değer kazandırmak ve bu kazancınızı dilediğiniz zaman siz müşterileri ile paylaşmak amacıyla kurulmuş olan Falcon Group sizlere danışmanlık sağlayacak bir şirkettir.
13
TÜRKİYE''NİN P2W OLMAYAN İLK VE TEK YERLİ FPS OYUNU! Sabotaj, Türkiye''nin en gelişmiş MMOFPS oyunu Unreal Engine ile geliştirilmiştir. Araştırma süreçleri dahil geliştirme aşamalarında %100 yerli sermaye ve işgücü ile ortaya çıkmış olmanın gururunu yaşamaktadır. TÜRKİYE''NİN P2W OLMAYAN İLK VE TEK YERLİ FPS OYUNU!
14
Çukurova Sinai ve Tibbi Gazlar A.S 1974 yılında Adana’da tamamı öz sermaye ile kurulmuş olan, bölgedeki en eski oksijen, karbondioksit, asetilen, Kurubuz üreticisi ve Bursan marka yangın söndürme cihazı yetkili satıcıs
15
Ana Sayfa - Halil BUHUR Sermaye piyasaları borsada, Temel analiz ve Teknik analize bağlı orta ve uzun vadeli temettü bedelsiz hisse senedi yatırımcılığı, temettü emekliliği.
16
ÜNLÜ & Co - Ana Sayfa ÜNLÜ & Co, Türkiye’nin lider yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu olarak faaliyet göstermektedir.
17
A1 Capital Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Sermaye piyasalarının yükselen değeri A1 Capital olarak önceliğimiz yakın ve hızlı hizmet. Sizleri de bu hizmetten faydalanmaya çağırıyoruz.
18
Barış Öney | Barış Öney'in Kişisel Web Sitesidir. Globalturk Capital Kurucu ve Yönetici Ortağı Barış Öney' in özel sermaye fonları ve şirket evlilikleri ile ilgili yazılarını paylaştığı kişisel blogudur
19
Bisan | 1963''den Beri 1963 yılında, %100 yerli sermaye ile kurulmuş ve Türkiye’deki bisiklet üreticileri arasında “TANINMIŞ MARKA” statüsüne sahip tek bisiklet üreticisidir.
20
Bizim Menkul Değerler Sermaye piyasalarında danışmanlık ve aracılık hizmetlerini vermek ve etkin varlık yönetimi amacıyla, 2003 yılından itibaren aktif olarak faaliyetlerini yürütmektedir.
21
GIRISIMCI VE ISLETMELER Girisimci ve İsletmeler hakkında her bilgiye buradan ulasabilirsiniz.
23
Kazancı Hukuk - Ana Sayfa Kazancı Hukuk
24
Yeni Dünya – Murat Birdal – Evrensel Yazıları Murat Birdal - Evrensel Yazıları
25
Nevkod Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. Türkiye’nin ilk uygulamalı teknoparkı olan Teknopark Ankara içerisinde, tamamen yerli sermaye ile kurulan ve yerli beyin gücünü esas alan Nevkod Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti., alanında uzman genç ve dinamik kadrosu ile gerek Ar-Ge projelerinde gerekse diğer yazılım projelerinde kamu kurumlarına ve özel sektöre hizmet vermektedir.
26
Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi | 19 - 20 Kasım 2019
28
Yatırım Finansman Türkiye''nin ilk aracı kurumu olarak bireysel ve kurumsal yatırımcılara tüm sermaye piyasası aracılık ve danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız.
29
Hausport | Yapı Marketleri HAUSPORT YAPI MARKETLERİ yüksek kaliteli uygun fiyatlı alışveriş için sizleri mağazalarına bekliyor.Online alışveriş için tıklayınız. %100 yerli sermaye.
30
Barış Öney | Barış Öney'in Kişisel Web Sitesidir. Globalturk Capital Kurucu ve Yönetici Ortağı Barış Öney' in özel sermaye fonları ve şirket evlilikleri ile ilgili yazılarını paylaştığı kişisel blogudur
31
Yılda Filo Kiralama :: Gaziantep, Operasyonel Filo Kiralama, Filo Araç Kiralama, Gaziantep Kiralık Araç, Güler yüzlü personeli ve farklı markalarda araç seçenekleri ile kaliteli hizmet veriyor. Yılda Filo''nun kuruluş amacı adından da anlaşılacağı üzere operasyonel kiralama alanında sektörün öncü markaları arasında yer almaktır. Bizler, güçlü sermaye yapımız ve filo yönetimi konusunda deneyimli ekibimizle, sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hizmet vermeyi ilke edindik ve bu düşünceyle yola çıktık. Sizlerin taleplerini karşılamak ve sorunlarına çözüm üretmek adına güçlü, dinamik, bilgi ve birikimini sizlerle paylaşacak olan uzman bir kadroyla, sizin için doğru operasyonu belirleyip, ihtiyacınız olan çözümü sunmak için hazırız.
32
Canlı Borsa BiST | Taze Bilgi. Doğru karar.. Türkiye'yi yılın son ayında yoğun bir ekonomi gündemi bekliyor. Gözler, bir yandan büyüme, ihracat ve enflasyon gibi rakamlara çevrilirken bir yandan da ekonom
34
Akmercan Şirketler Grubu | Ana Sayfa 1991 yılında servis taşımacılığı ve araç kiralama hizmetleriyle iş hayatına adım atan Akmercan Şirketler Grubu, daha sonra kendi aktif, dinamik, çekirdek insan kaynakları kadroları ve öz sermaye birikimleriyle; 1994 yılında Araç Kiralama, Filo Kiralama, Çevre Temizliği ve Katı Atık Yönetimi, Doğalgaz Dağıtımı, Servis Taşımacılığı, Personel Taşımacılığı, İnşaat, Yatırım Danışmanlığı, Peyzaj, Çevre Düzenleme, Sigorta, Karla Mücadele, Bina ve Ofis Temizliği alanlarında faaliyet göstermeye başladı.
35
Nanda Yapı NANDA YAPI; tecrübeli ekibi, kurumsal ve güçlü sermaye yapısı, KALİTE ÖNCELİKTİR ilkesi ile ayrıcalıklı inşaat projelerine imza atmaktadır.DOUBLE PARK RESIDENCE, kısa sürede İstanbul’un seçkin mimari projelerinden biri olmakla birlikte ,kalitesi ve özgün yapısıyla da sektördeki farklılığını ortaya koymuştur.
36
Saya Grup | Sermaye Ötesi Değerler Saya Grup’un kuruluşunda belirttiği “Ne mutlu bir derde derman olana” ilkesinden ödün vermeden yatırım yaptığı her sektörde bu ilkeden aldığı güçle yoluna devam ediyor.
37
Liberta Law Hukuk Danışmanlık Liberta Hukuk, şirket danışmanlıkları, ticaret hukuku, iş hukuku ve yabancı sermaye hukuku alanlarında hizmet vermektedir.
38
Avrasya Kamuoyu Araştırma Merkezi Kamuoyu araştırmalari, anket, bilgi toplama ve değerlendirme, kurumsal eğitim programları uygulayan araştırma merkezi.
39
Şenpiliç | Anasayfa Türkiye''nin ''en büyük ilk 100 sanayi kuruluşu'' içinde yer alan Şenpiliç; güçlü sermaye yapısı, 37 yıla yakın den...
40
Anadolu Hayvancılık Anadolu Hayvancılık T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı, Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü'nün izni ile 1996 yılında Nurdan Erbuğ tarafından kurulmuştur. Biz, Değer Yaratır, Güven Oluşturur, Sonuç Dağıtırız...
41
Msy Sigorta Eksperlik Hiz. Ltd. Şti. Şirketimiz bünyesinde yer alan Sigorta Eksperleri haricinde yine şirketimiz bünyesinde yer alan ve Sermaye Piyasası Kurulu tarafından açılmış...
42
Erol Gaz Erolgaz tamamı yerli sermaye ile 2000 yılında kuruldu. Kuruluşundan günümüze Kalite Güven ve Doğruluk ilkelerinden taviz vermeyerek LPG Sektöründe kendine haklı bir yer edinmiştir. Kurulduğu günden bu yana "Önce Güven" ilkesini göz ardı etmemiştir.
43
Anasayfa - GaziantepBİGG