RAW RANKED SITES ABOUT
#SAVUNMA

The most comprehensive list of savunma websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii 1973 yılında kurulan TUSAŞ, ürettiği özgün ürünlerin yanı sıra çok uluslu şirketlerle işbirlikleri yürüten, havacılık ve uzay sanayisinde söz sahibi bir şirkettir.
3
Defence Turk | Ulusal Savunmanın Medyadaki Güçlü Sesi Savunma ve güvenlik ile ilgili güncel haberler ve yazılar.Türk savunma sanayii ürünleri ve haberleri. Savunma sistemleri ve dünya orduları hakkında yazılar.
4
T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı T.C. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Resmi İnternet Sitesi
5
Savunma Sanayi ve Havacılık | Milli Savunma Sanayi | Türk Ordusu Savunma Sanayi ve Havacılık Sektörüne ait son gelişmeler ürün tanıtım yazıları sektörden röportajlar özel video klipler ve daha fazlası savunmasanayi.org'da
7
Demokrasi ve Atılım Partisi - DEVA Partisi Resmi Web Sitesi Demokrasi ve Atılım Partisi Resmi Web sayfası. DEVA Partisi resmi web adresi üzerinden partimiz hakkındaki tüm detaylara, içeriklere, medyalara ve daha pek çok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.
9
CleanroomPR - Temizoda Endüstrisi Etkileşimli Network Ağı Temizodalarda güvenlik ve çevresel istikrar için gerekli olan ölçümleme sistemleri, yazılımlar, sıcaklık,basınç ve nem ölçerler , partikül sayıcılar ,saf su donanımları gibi pek çok bileşeni işbirliğimiz olan deneyimli ve güvenilir üreticilerden hemen temin edebilirsiniz.
10
Hava Haber - Havacılık Haberleri, Savunma Sanayi Haberleri - Hava Haber HavaHaber, Havacılık Haberleri, Hava Haber Savunma Sanayi Haberleri. Hava Haber THY haberleri, Hava Haber Pegasus Haberler, Hava Haber havacılık haberleri.
11
AirTürkHaber l Havacılık Haberleri Türkiye'den ve dünyadan son dakika, güncel havacılık, uzay ve savunma sanayii haberleri
12
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii 1973 yılında kurulan TUSAŞ, ürettiği özgün ürünlerin yanı sıra çok uluslu şirketlerle işbirlikleri yürüten, havacılık ve uzay sanayisinde söz sahibi bir şirkettir.
13
Bilgi Dehası | Teknoloji Haberleri, Savunma Sanayii, Video İnceleme Teknoloji Haberleri, Savunma Sanayii, Video İnceleme
14
Yerliteknoloji - Yerli Teknoloji, Milli Savunma Haberleri, Nasıl Yapılır, Iş Fikirleri, Wordpress, Sinema Konuları Içermektedir Yerli teknoloji, milli savunma haberleri, nasıl yapılır, iş fikirleri, wordpress, sinema konuları içermektedir
15
Bilmediklerimiz Ì Doğru haberin adresi Gündeme, geçmişe ve geleceğe dair doğru, güvenilir haberleri ile kaynak sağlayan haber sitesi
17
Savunma Sanayii Başkanlığı
18
Ateşli Silah ve Hayatta Kalma Eğitimleri - Trajektör 2015 yılında çıkılan bu yolda uygulamalı savunma, hayatta kalma, ateşli ve ateşsiz silah eğitimleri ile üst düzey güvenlik danışmanlığı sunuluyor.
19
Manşet ban 2 SAHA İstanbul, Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği tarafından organize edilen ve ilki 2018 yılında gerçekleştirilen SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’nın ikincisi 25-28 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11. Salonlarda düzenlenecek.
20
KONYA HABER | Pusula Haber ''Konya Gazetesi'' KONYA HABER | Pusula Gazetesi ''Konya Gazetesi'' | Son Dakika Haber Konya | Haber Pusulası | Pusula Haber Gazetesi güncel son dakika Konya Haber
21
Ana Sayfa - Kabsis Kablaj üretimi konusunda 2011 yılından günümüze deneyimli kadrosu ile Kabsis, otomasyon, savunma, ulaşım ve taşımacılık sanayi başta olmak üzere birçok uygulamada hizmet vermektedir.
22
Sanayi Haberleri, Organize Sanayi Haberı, OSB, TGB, Teknopark, Serbest Bölge, Endüstri Üreten Türkiye'nin Gazetesi
23
ÖZKOÇ HİDROLİK MAKİNA SAN VE TİC A.Ş 1964' den beri bizimle çalışanlar bilir ÖZKOÇ yalnız pres değil ÇÖZÜM üretir.
24
Vatan Osgb - Vatan İş Sağlığı Ve Güvenliği - Vatan Tmgd | Vatan İş Sağlığı Ve Güvenliği 2012 Yılında Ortak Sağlık Güvenlik birimi olarak emekli ÇSGB İş Başmüfettişi A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Nafiz YILDIRIM tarafından kurulan firmamız bugün
25
NSFW
Kral Store '''' Hobinin Kralı '''' Kral Arms Havalı Tüfekler , Kral Arms Pcp Tüfekler , Kral Arms Av Tüfekleri ve En Ucuz Tüfek Aksesuarları Online Mağazasına Hoşgeldiniz. Kral Arms Havalı Tüfekleri ve Av Tüfekleri En Ucuz Fiyata kralstore.com.tr de! Fırsatı Kaçırma. Kral Silah Sanayinin Üretim Yaptığı Kral Arms Yarı Otomatik Av Tüfeği, Süperpoze Av Tüfeği, Şarjörlü Av Tüfeği, Pompalı Av Tüfeği , Taktikal ve Savunma Tüfekleri, PCP Havalı Tüfek, Kırma Namlu Havalı Tüfek, Kurma Namlu Havalı Tüfek, Tüfek Aksesuar ve Yedek Parçaları Kral Store de. Hobini Kralı Kral Arms Burada.
26
Ankaref | Türkiye''nin Lider IoT Servis Sağlayıcısı ANKAREF kamu, perakende, tekstil, sağlık, üretim, savunma ve lojistik gibi sektörlerde IoT konsepti ile başarılı projelere imza atıyor.
30
AVPRO GÜVENLİK SAVUNMA VE DOĞA SPORLARI MALZEMELERİ AVPRO GÜVENLİK SAVUNMA VE DOĞA SPORLARI MALZEMELERİ
31
Birim Fiyatlar, Pozlar, Yapım Şartları, Analizler OSKA Birim Fiyatlar ile güncel tüm pozları pozları tek bir yerden kolaylıkla bulabilecek, poza ait birim fiyatları, analizleri, yapım şartlarını, görüntüleyebilecek ve çıktı alabileceksiniz.
33
34
Demokrasi ve Atılım Partisi - DEVA Partisi Resmi Web Sitesi Demokrasi ve Atılım Partisi Resmi Web sayfası. DEVA Partisi resmi web adresi üzerinden partimiz hakkındaki tüm detaylara, içeriklere, medyalara ve daha pek çok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.
35
Filmkale.com - Türkçe dublaj film izle - 720p Film izle Filmkale.com olarak; Geniş film arşivimiz ile en kaliteli filmleri, dizileri, vizyona girer girmez siz değerli film severler ile buluşturuyoruz.
37
INTELL4 | STRATEJİ HABERLERİ Son dakika haberler, haberler, yerel ve dünyadan en güncel gelişmeler, savunma, ekonomi, politika, analiz, ekonomi ve türkiye haberleri
38
Kazancı Hukuk - Ana Sayfa Kazancı Hukuk
39
Meteksan Savunma | Türkiye''nin Teknoloji Geliştirme Merkezi | Savunma ve Teknoloji | Meteksan Meteksan Savunma Sanayi A.Ş., 2006 yılında Bilkent Holding bünyesinde faaliyet gösteren yüksek teknoloji şirketlerinin savunma sanayiine yönelik proje ve aktivitelerini tek bir çatıda birleştirmek ve koordine etmek üzere kurulmuştur.
40
Millisavunma.com – İstiklal ve İstikbalimiz İçin Milli Savunma Sanayii Milli Savunma Sanayi Ürünleri ve Projeleri
41
Probayt Bilgi Teknolojileri Yazılım Eğitim Danışmanlık Probayt Bilgi Teknolojileri olarak; Yazılım projeleri geliştirme, Java ve C# başta olmak üzere çeşitli konularda programlama ve sistem yönetimi Eğitimi ve Kursu verme, firmalara veya kurumlara Danışmanlık hizmeti verme, Araştırma - Geliştirme çalışmalarında bulunarak yeni ürünler ve fikirler üretme, firmaların veya kurumların projelerini yıllara dayanan tecrübelerimiz ve bilgi birikimimiz yardımıyla Yönetme konularında hizmet vermekteyiz.
42
Savunma, Havacılık ve Güvenlik Haberleri | savunmahaber.com Savunma, havacılık ve güvenlik sektörlerinden güncel gelişmelere dair haberlerin merkezi savunmahaber.com, yayına başladığı 2004’ten beri referans noktasıdır.
44
Şikayet PAYLAŞIM Platformu | Şikayet PAYLAŞ Şikayet paylaş. Şikayetinizi, üzüntünüzü, derdinizi, Şikayet paylaşım platfomuna. Sevincinizi, mutluluğunuzu, hayallerinizi, sevdiklerinizle paylaşmanız ümidi ile. Şikayetinizi paylaşmak için bağlantı linkini hemen şimdi tıklayınız
45
Teknopark İstanbul Teknopark İstanbul, yerli ve yabancı girişimcilerin Türkiye’nin teknoloji geliştirme kapasitesine katkıda bulunabilmesi amacı ile Savunma Sanayii Başkanlığı ve İstanbul Ticaret Odası ana ortaklığında kurulmuş bir teknoloji geliştirme bölgesidir.
48
Anasayfa - Turaç Dış Ticaret Ltd. Şti. | Hafif Silah Mühimmatı Üretimi Av ve atıcılık sektörü başta olmak üzere savunma sanayi alanında Türkiye ve dünyaya hafif silah mühimmatı üretici ve pazarlamacısı.
49
Yeni Çağ – Gündem, ekonomi, spor, dünya, yaşam, teknoloji, otomobil, tarih, din, sağlık, magazin haberleri, video ve galeriler yenicag.info'da Gündem, ekonomi, spor, dünya, yaşam, teknoloji, otomobil, tarih, din, sağlık, magazin haberleri, video ve galeriler yenicag.info'da
50
Casus Ürünler,Gizli Kameralar,Dinleme Cihazları,Casus Yazılımlar,Hazır Casus Telefonlar,Kamera Sistemleri, Kayıt Sistemleri, Kişisel Savunma,Sinyal Kesici Jammerlar, Takip Cihazları, Veri Kurtarma ve Silme Sistemleri  Ürünler Toptan ve Perakende Satışı Servisi İzmir Casus Ürünler,Telsiz Kamera, Parmak Kamera, 4+1 Kablosuz Kamera Link Sistemi, Kablosuz Gizli Kamera ve Kayıt Cihazı, Süper Transmitter, Kablosuz Pır Dedektörlü Kamera,Kablosuz Kumandalı Kamera Sistemi, Dinleme Cihazi Bulucu, Kalem Dedektor, Kamera Avcısı, Lazerli Kamera Tespit Cihazı, Kablosuz Gizli Kamera Tespit Cihazı (3G), Casus Avcısı (3G), Profesyonel Casus Tesbit Cihazı, Frekans Göstergeli Verici Tespit Cihazı (3G), Dürbün Kamera Anti Casus Engelleme(3G), Kamera Engelleme Mobil GSM Bloke Cihazı, Prof. Ses Değiştirici 3G Cep Telefonu Engelleme ( Jammer ) , Full Prof. Kamera Engelleme Cihazı, Büro tipi GSM Engelleme Cihazı, Sigara Tipi El Jammerı(3G), Yönlü GSM, Engelleme(3G Jammer) , Gömlek Gizli Kamera Kravat Kamera, Gizli Kameralı Duvar Saati Casus Radyo Kasetçalar , Çanta Tipi Gizli Kamera Mini Dijital Gizli Kamera, Gözlük Gizli Kamera, Gizli Kayıt Cihazı, Kablosuz Gizli Kamera, Kayıt Özellikli Duvar Saati Gizli Kamera, Süper Mini CCD Kamera, Dijital Gözlük Kamera, Sakız Kamera, Işıldak Gizli Kamera, Kablosuz Uzun Mesafeli Mini Kamera, Kendinden Kayıtlı Gizli Kamera, Kalem Kamera, Casus Kol Saati, Kablosuz Gizli Kalem Kamera, Gizli Kulaklık, Böcek Dinleme Cihazı , Sınırsız Mesafeli Ortam Dinleme Cihazı, Kablosuz Telefon Dinleme, Dinleme Cihazı (Extreme), Profesyonel Ortam Dinleme , UHF Prof. Dinleme Cihazı , Casus Anahtarlık Ses Kayıt Cihazı, Prof. Casus Dinleme Cihazı ( Böcek ),Prof. Uzaktan Dinleme, RF Dinleme Cihazlı Radyo Vericisi, Prof. Sınırsız Mesafeli Ortam Dinleme, Casus Telefondan Bakıcı Dinleme, Priz Dinleme Cihazı Otomobil Dinleme, Otomobil Dinleme (Extra), GSM Dinleme Cihazları,KUMANDALI MP3 Çalar Özellikli Gizli Kamera ,Masa Saati Gizli Kamera,Araç Takip Sistemi,Yazısı Silinen Kalem
51
Atakel Electronics-HUMAN MACHINE INTERFACE EXPERT OF TURKEY ATAKEL medical, haberleşme, endüstriyel otomasyon, savunma ve ulaşım sanayilerinde çeşitli firmalara çözümler ve ürünler sağlamanın yanı sıra projelere özel tasarımlar yapmak için danışmanlık hizmeti de vermektedir.
53
Prof. Dr. İsmail Demir Prof. Dr. İsmail DEMİR''in kişisel internet sitesidir
54
Ana Sayfa - Assuva Savunma Sanayi Assuva Savunma Sanayi olarak Assuva Dedektör markamızla yerli üretim yer altı görüntüleme sistemleri ve metal dedektörleri üretmekte ve hem yurtiçi hem
55
Your SEO optimized title Klanlar, puan tablosu, saldırı hesaplama, hammadde, köy alma, savunma köyü, saldırı köyü, casus köyü, klanlar rehber, oyun taktikleri
57
Montagen von Kilic Feintechnik, MAK - Montagen für Jagdwaffen und Sportschützen und Behörden, MAK-CET | Zieloptik-Montagen für Jagdwaffen und Sportwaffen und Behörden MAK Group: Kilic Feintechnik GmbH - MAK C.E.T. - MAK Turkey - Innovative Ideen, kompromissloser Qualität. Montagen | Vertrieb und Projektierung für Behörden und den Jagdbereich | Distribution von MKE Produkten | Lösungen für Behörden, Polizei, Spezialeinheiten und Spezialeinsatzkräfte | MAKCam - Modulare Schusskontroll- und Ziel Aufzeichnungskamera | Schaftholz
58
Savunma, Havacılık ve Güvenlik Haberleri | savunmahaber.com Savunma, havacılık ve güvenlik sektörlerinden güncel gelişmelere dair haberlerin merkezi savunmahaber.com, yayına başladığı 2004’ten beri referans noktasıdır.
59
Pes24 Türkiyenin Askeri Haber Portalı, Tüm, subay, astsubay, uzman jandarma, uzman çavuş, sözleşmeli erbaş/er, sivil memur, polis, asker, emuzder, temad, emujad, esef merdoğlu, hamza dürgen, türkiye emekli astsubaylar derneği, milli savunma bakanlığı, deniz kuvvetleri komutanlığı, jandarma genel komutanlığı, kara kuvvetleri komutanlığı, hava kuvvetleri komutanlığı, dede ersel aksu, ersel aksu, pes24, m.pes24, oyak, oyak nema, oyak maaş, oyak kar payı, oyak otomobil kampanyası, zam, maaş,
60
Anova - Yarın İçin Bugünden Ar-Ge Anova olarak savunma sanayii başta olmak üzere, Ar-Ge faaliyetleri kapsamında tüm sektörlere hizmet vererek özgün ürünlerle dışa bağımlılığı azaltıyoruz.
62
Lider Teknoloji Geliştirme Ltd.Şti. (LTG) Lider Teknoloji Geliştirme, savunma sanayi ve havacılık sektörüne yönelik yazılım, donanım, teknoloji geliştirme ve ARGE projeleri yürütmektedir.
63
AYTT CNC Takım Tezgahları | Anasayfa Güçlü Markaların Distiribitörlüğü ile Beraber CNC Torna, CNC İşleme Merkezi, CNC Azdırma, CNC Taşlama, CNC Yatay ve 5 Eksen ve Diğer Takım Tezgahları Satışı, Satış Sonrası Servis ve Çözüm Ortağı olarak hizmet vermektedir. Markalarımız: Leadwell, Hono
64
Savunma Sanatı – Pars Taktik Savunma-Pars Tactical Defence
66
Fks Fırat Kauçuk Fks Fırat Kauçuk; Kuş Topu, Titreşim Takozu, Kaplin, Keçeler, Diyafram, Oring İşleme, Körük Grubu, Cam Makinası Yedek Parçaları, Matbaa Makinaları Yedek Parçaları, Otomotiv Sektörü, Asansör Yedek Parçaları, Park Peyzaj Yedek Parçaları, Kazan ve Boyler Yedek Parçaları, Kauçuk PVC Fitil ürün ve yedek parçalarını üreten firmadır.
67
Genelkurmay - Harbiye - Askerlik - Savunma
68
Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi - Savunma ve Havacılık Kümelenmesi Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği SAHA İstanbul olarak kuruluş amacımız yerli ve milli firmalarımızı, savunma sanayii, sivil havacılık ve uzay sektörlerinde üretim yapmaya teşvik etmek üzere, bilgilendirme, projelerden haberdar etme, projeler etrafında kümeleme, ana yüklenicilerle birlikte çalışma ortamı sağlama, üniversite
69
70
Ana Sayfa / ALBAYRAKLAR ŞİRKETLER GRUBU 60 yılıdır farklı sektörlerde başarıyla varlık gösteren Albayraklar Şirketler Grubunun faaliyet konularının arasında İnşaat, Savunma Sanayi, Kent temizliği ve Katı atık yönetimi, Turizm, Filo Araç Kiralama, Personel Taşımacılığı ve Akaryakıt Hizmetleri bulunmaktadır
71
bertugrup Bertu Grup, Medet KİŞİOĞLU, Periyodik Kontrol, Fenni Muayene, İş Sağlığı ve Güvenliği, Eğitim, Yangın, Risk Analizi, Acil Durum Planı, Sivil Savunma Planı, Acil Durum Krokisi, Arama Kurtarma Eğitimi, Kazancı Eğitimi, Elektrik uygunluk, Topraklama Ölçümü, Basınçlı Kap, Kaldırma Ekipmanı, Forklift, Transpalet, Şarjlı Transpalet, Hava Tankı, Kalorifer Kazanı, Buhar Kazanı, Boyler, İş Makinaları, Yangın Tesisatı, Havalandırma Tesisatı, Elektrik Tesisatı, Kalite Eğitimi, İç Tetkikçi Eğitimi, Başdenetçi Eğitimi, ISO 9001, ISO 9001:2015, OHSAS 18001, Kalite Danışmanlığı, İş Güvenliği Uzmanı, İş Güvenliği uzmanı, OSGB, İSG Denetimi, Yerleşim Planı, Tatbikatlar, Yangın Tatbikatı
72
Savunma Stratejileri Geliştirme ve Analiz - Savunma Alanındaki Son Gelişmeler, Teknolojiler, Strateji ve Taktikler Savunma Alanındaki Son Gelişmeler, Teknolojiler, Strateji ve Taktikler
73
Haber Kıbrıs haberleri ve Kıbrıs gazeteleri KKTC son dakika manşet Kıbrıs Haber en güncel haliyle geniş güçlü kadrosu ile haber kıbrısta gazeteler kktc son dakika manşet haberler gündem
74
Balon Oyunları - Balon Patlatma Oyunları Oyna Balon patlatma oyunları sitesi. Yeni ve en güzel balon savunma oyunları ile klasik balon patlatma oyunları oyna
76
ihyakitabevi Kırtasiye malzemeleri; kalem, kağıt, dosya, makas gibi akla ilk gelen ürünler de dahil olmak üzere yüzlerce ürünü kapsar. Hayatımız kolaylaştıran kırtasiye Kırtasiye Malzemeleri Nelerdir? Evde, iş yerinde ve okulda kullanılabilen kırtasiye malzemeleri yazı yazmak için kullanılan kalem, defter, silgi gibi araçların yanı Kitaplar bambaşka dünyaların kapılarını aralamamıza yardımcı olan en güzel dostlardır. Kimi zaman sadece bazı yeni bilgiler edinmek için okuruz kimi zaman
77