RAW RANKED SITES ABOUT
#SANTRAL

The most comprehensive list of santral websites last updated on Jun 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
NETGSM | Toplu SMS - Başlıklı SMS - Sabit Telefon - Sanal Santral - 0850li / 0800lü Numara Netgsm; Toplu SMS, SMS, Sanal Santral, 0850''li / 0800''lü Numara, Sabit Telefon ve Faks hizmeti veren bir telekom operatörüdür
2
Verimor Telekom | Yeni Nesil Sabit Telekom Operatörü Sabit Telefon Operatörü | 0850 Numara Tahsis | Sabit Numara Tahsis | Sabit Numara Taşıma | Toplu SMS | Voip Hizmeti | Bulut Santral (Sanal Santral)
3
Karel | IP Santral Telefon, Çağrı Merkezi, Güvenlik Kamera, Video Konferans, Bulut ve İletişim Teknolojileri
4
Yerinde veya Buluttaki Tümleşik İletişim Çözümü 3CX IP Santrali 3CX IP Santrali size maliyetlerden tasarruf, WebRTC, web konferans, live chat & talk, tıkla ara, Android/iOS uyg., CRM ve daha pek çok özellik vaadediyor!
5
Proterm Enerji 2002 yılında kurulan şirketimiz 15 yıldır Türkiye’de ve yurt dışında birçok montaj ve bakım projesini başarı ile tamamlamış, sektörde bir marka haline gelmiştir.
6
General Filter Havak | Klima Santral Filtreleri Bizim güçlü yönümüz; esneklik ve müşteri odaklı üretim yapmamızdır. General Filter Havak olarak amacımız, General Filter İtalya firmasının 1965 yılından günümüze kadar kazandığı Hava Filtresi üretim uzmanlığı ile ISO 9001: 2000 kalite sertifikalı Havak Endüstri Tesisleri’in 1988’den beri Türkiye tesisat sektöründeki tecrübe ve çalışmalarını birleştirerek, hava filtresi konusunda,
7
Bulutfon A.Ş - Sanal Santral - Bulut Santral - 850li numara Bulutfon, firmalara 850’li numara, sanal santral, ip santral, çağrı merkezi, faks, sesli mesaj, entegrasyon vb hizmetler sağlar.
8
Bulutsantralim | Sanal Santral (Bulut Santral) Sanal santral, fiziksel bir telefon santraline gerek olmadan internet üzerinden kullanabileceğiniz bulut tabanlı telefon santralidir.
9
Kobikom Telekomünikasyon A.Ş. Kobikom İle Sabit telefon, 0850 Numara, İnternet, SMS ve IP Santral gibi tüm İletişim İhtiyaclarınızı tek noktada toplayıp %75''e varan tasarruf edin.
10
Anasayfa | Cosmoscell | Sanal santral ve Toplu SMS Hizmetleri| Sizde geç olmadan Cosmoscell''e üye olup kampanyalarıyla tüm dünyaya rahatlıkla ulaşın.Online webpaneli ile sanal santralinizi saniyeler içinde yönetin.
11
Sanal Santral ile Telefon Santrali İhtiyacına Kesin Çözüm - Kırmızı Santral Kırmızı Santral ile telefon santrali ihtiyaçlarınızı yenilikçi bir çözüme kavuşturun. Kırmızı Sanal Santral İNCELEMEDEN SANTRAL SATIN ALMAYIN
12
Elbistanın Sesi Elbistan, Afşin, Nurhak, Ekinözü, Kahramanmaraş Güncel Son Dakika Haberleri
13
Telsam IP Santral, Çağrı Merkezi ve IP telefon Sistemleri Telsam: Kurumsal ses hizmeti,Sabit numara,0850 numara tahsisi ve numara taşıma,Faks hizmeti,Sabit telefon,Ip santral,Çağrı merkezi,Toplu sms hizmetleri sunar
15
Karel Santral Servisi | Karel Santral Bayi Ve Teknik Servisi Karel santral servisi karel avrupa yakası istanbul da uygun fiyatlarla karel telefon santral kurulum tamir teknik servis Karel santral servisi
16
My Prodüksiyon | Dublaj | Reklam & Seslendirme Ajansı Yabancı Dil Seslendirme, Radyo TV Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, İngilizce, Almanca, Fransızca, Santral Anons, Dublaj ve Prodüksiyon Çözümleri.
18
VoipMagaza | Voip Teknoloji Üssü IP Teknolojilerindeki Tüm İhtiyaçlarınızı Bir Arada Bulacağınız Voip Mağaza ip Telefondan Gateway cihazlarına tüm ürünlerde uygun fiyatlar üye olan herkese anında 10 TL hediye, ip Telefonlar Çağrı Merkezi Kulaklıkları, Jabra Kulaklıklar, Sennheiser Kulaklıklar , Audiocodes fxo ve fxs ler aradığınız her şey tek adreste
19
Procom Teknoloji Uzun yıllara dayanan bilişim sektörü tecrübesi ile Telekomünikasyon ve IT sektöründe kendi ürün grupları içerisinde dünyanın öncü olan markalarını siz değerli müşterilerine sunmayı amaçlamış çözüm odaklı bir Bilişim Teknolojileri firmasıdır.
20
Online Bilişim Datacenter İnternet Hizmetleri Sunucu satın alma süreci artık çok daha kolay. Profesyonel sunucularınızı jet hızıyla ve en iyi fiyatla hemen aktif edelim.
21
Uzay Medya ® Seslendirme Ajansı | Türkiye'nin Seslendirme Merkezi Uzay Medya Seslendirme Ajansı, santral anons seslendirme, reklam seslendirme ve tanıtım filmi dublaj çalışmaları yapıyor.
22
Anasayfa - AloTech Türkiye'nin En Büyük Bulut Çağrı Merkezi ve Bulut Santral Hizmeti. CRM/ERP Entegrasyonları, CTI, ACD, IVR, DIALER.
25
EFOR Etkileşim Merkezi Yönetim Sistemleri - 0312 472 41 40 Efor EMYS olarak müşterilerimize Santral, Raporlama, Predictive Dialer, Voice Recording, Personel, Sesli Mesaj ve CRM Takip Yazılımı hizmetleri sunmaktayız.
26
Türkiye'nin En Ucuz Ve En Güvenilir Uydu Alişveriş Sitesi uydu alıcılar,en ucuz uydu alıcı,hd uydu alıcı,uydu alıcı fiyatları,kaliteli uydu alıcısı,uydu alıcısı,mini uydu alıcı, kablosuz uydu alıcısı,en ucuz mini hd uydu alıcı,full hd uydu alıcı,uydu yön bulucu,uydu yön bulucular, en ucuz uydu bulucu,kaliteli uydu bulucu, en ucuz,en kaliteli uydu ,redline uydu, nextstar uydu alıcısı,dreambox uydu alıcısı,redline hd uydu alıcısı,en ucuz redline uydu alıcılar,dreambox uydu alıcısı,şifre kıran uydu alıcısı,botech piko,botech uydu, botech uydu alıcısı,yumatu uydu alıcısı,dsmart uydu alıcısı,uydu bulucu,en ucuz uydu bulucu,en ucuz hd nextstar,abonelik kartlar,next minix uydu alıcısı,botech mini hd uydu alıcıları,hd uydu,3d uydu alıcısı,en ucuz full hd uydu alıcı,redline şifre kıran uydu alıcı,satfinder uydu bulucu,satfinder 3 hd,satfinder 4 hd uydu yön bulucu,baff hd uydu alıcısı,en ucuz baff uydu alısıcı,baff hd uydu alıcısı,redline mini uydu alıcıları,en ucuz mini hd uydu ,abonelik adult kartlar,abonelik uydu kartları,uydu alıcı kartı,şifre kıran kartlar,server aboneliği,en ucuz server aboneliği, server abonelik, full hd server aboneliği,takılmasız full hd server, türkiye cccam ser aboneliği,cccam full hd server aboneliği,dreamboxserver,en ucuz dreambox server,hd server,donmasız server,almanya server,turkiye server,uydu server abonelik,güvenilir cccam server aboneliği,botech server,next server,redline server,redcam server,gshare server,full hd cccam server,ccam server abonelik,card paylaşım abonelik,çoklu çanak anten , baff çoklu anten,dsmart modul kart ,en ucuz dsmart modul kart ,ccam server fiyatları,uydu alıcı fiyatları,en ucuz hd uydu alıcı fiyatı,CCcam Server, Dreambox Server, CCcam Full Server-Server Aboneliği, Full Cccam Server, Dreambox CCcam Hd Full Server, CCcam FULL SERVER ( 12 AY ), 1 Yıllık Full CCcam Server (HD VE SD), Dreambox Server: Cccam Server Atlanta Full Hd Server, Dreambox 500s, Nefa elektronik, uyduevi, FG Finder King Uydu Bulucu,f g finder king (renkli ekranlı), Fg Finder King Sesli Tv Uydu Bulucu, Ekran Uydu Sistemleri, tv görüntülü ve spektrumlu uydu bulucu, UYDU YÖN BULUCULAR, RENKLI-EKRAN-UYDU-BULUCU, satlink ws-6906, satlink ws-6906 fiyatı, satlink, ARNİX UYDU SANTRAL SİSTEMİ 10X8 SONLU 3 UYDULU, multiswitch fiyat listesi, uydu fiyat, uydu alıcısı multiswitch, uydu bulucu multiswitch, next multiswitch, diseqc multiswitch, multiswitch santral, 9 16 multiswitch, sonlu santral çeşitleri, next 10x32 sonlu, Satfinder 5 HD Slim - Hd ve Görüntülü Satlok, Satfinder 3 HD Uydu Bulucu, Atlanta ASF-2033 HD Profesyonel Uydu Bulucu, UYDU BULUCULAR, En Ucuz Uydu Yön Bulucu‎, Satfinder 5 Hd Uydu Bulucu Yeni Model, Satfinder 2 HD Plus 2015 Model Uydu Bulucu, Uydu,
27
Akkuyu NGS İnşaat Projesi AKKUYU NÜKLEER A.Ş. AKKUYU NÜKLEER A.Ş.
28
T.C. Antakya Kaymakamlığı Antakya ilçesi ile ilgili haber, duyuru, basın açıklaması ve Antakya ile ilgili tanıtım bilgilerinin sunulduğu, Antakya Kaymakamlığının kurumsal yapısı ve görevleri konusunda bilgilendirme sitesidir.
29
Digicell | 0850 Numara - Sanal Santral - 0850 Hat - Toplu SMS Digicell; Toplu sms, Sanal santral, Bulut santral, 0850 numara, Faks gibi birçok hizmeti veren BTK lisanslı operatördür. Özel numara hat bloğu 0850 850 dijital operatör
30
Aydınlık Teknoloji Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. Sadegps Turk Plastik Dahua Teknim Uptech Unv Aydınlık Bilişim Teknolojileri E-ticaret ve Bayi Platformu / Toptan Ticaretin Adresi
31
Efar Telekom | Karel, Santral, Telefonlar, Teknik, Servisi Efar Telekom Karel Santral Servisi Karel Telefon Santrali Satış Kurulum Arıza Tamir Teknik Servis Karel Santral Servisi
32
Enelko Endüstriyel Otomasyon Yazýlým ve Kontrol Sistemleri ; Ana Sayfa Otomasyon Beton Santrali PLC Endüstriyel Otomasyon
33
Esantral | 0850 Numara Tahsisi | IP Santral Kurulumu | Bulut Santral Adınıza 850 li hat tahsisiniz ardindan numaranızı veri merkezimizdeki dijital santralimize tanımlıyoruz.
34
Göltaş Çimento A.Ş. Göltaş Çimento, 2.000 ortak iştiraki ile 1969 yılında Türkiye’de 600.000 ton/yıl kapasiteli ilk özel sektör çimento fabrikalarından birisi olarak Isparta, Burdur, Antalya ve Denizli yörelerinin çimento ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur.
35
JeotermalHaberler.com | ThinkGeoEnergy'nin Türkçe Jeotermal Haber Sitesidir Gelecek Erasmus Mundus Masters planlarının bir parçası olarak Jeotermal mühendisliğinde uzmanlaşmak adına, dört Avrupa üniversitesi Avrupa Jeotermal Enerji Eğitim Ağı'nı (Geo3En) başlattı.
37
santral.com Web sitemizden elektrik sektöründe faaliyet gösteren Siemens, Philips, Prysmian, Entes, Metop, Schrack, Klemsan, Kondaş, Siteco, Klas, Simpa, Şafaksan ürünlerini satın alabilirsiniz.
38
NETGSM | Toplu SMS - Başlıklı SMS - Sabit Telefon - Sanal Santral - 0850li / 0800lü Numara Netgsm; Toplu SMS, SMS, Sanal Santral, 0850''li / 0800''lü Numara, Sabit Telefon ve Faks hizmeti veren bir telekom operatörüdür
39
Anasayfa - AloTech Türkiye'nin En Büyük Bulut Çağrı Merkezi ve Bulut Santral Hizmeti. CRM/ERP Entegrasyonları, CTI, ACD, IVR, DIALER.
41
Santral Seslendirme | Anons Sesleri, Fon Müzikleri Santral seslendirme, anons örnekleri ve fon müzikleri, ivr seslendirme hizmeti uygun fiyata. Santral karşılama anonsu, telefon anons, çağrı merkezi sesleri.
42
Santral Seslendirme | Santral Anons | Fon Müziği | My Prodüksiyon Santral Seslendirme Çözüm Merkezi. Santral Anons Seslendirme, Santral Fon Müzikleri, Santral Seslendirme Örnekleri, Santral Bekletme Müzik Örnekleri.
43
KOBİ Bilgi Teknolojileri ve Dan. Tic. Ltd. Şti. Sunucu, Veri Depolama, Bulut çözümleri, Altyapı, Ağ Teknolojileri, Workcube, Sanal Santral
44
Profesyonel İletişim Çözümleri ✅İletişimde çözüm ortağınız. Profesyonel Çağrı Merkezi, Bulut Santral, Bulut Çağrı Merkezi, İletişim Ürünleri, Toplu Sms, İletişimi bize bırakın.
45
İkra Telekom İnovasyon İletişim ve Bilgi Teknolojileri İkra Telekom İnovasyon olarak ses iletişim çözümlerinin yanında, Ip ve Ahd görüntülü güvenlik kamera sistemleriyle hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. 7/24 Kesintisiz Hizmet. Bir Telefon Kadar Yakınız. Yeni Nesil Teknolojinin Kahve Keyfi
46
Kdz Teknoloji Yazılım Bilişim Mühendislik Hizmetleri,kdzteknoloji, araç takip sistemleri, akıllı ev sistemi, akıllı ofis sistemi, bilgisayar,yazılım çözümleri, Kdz yazılım programlama, kdz Yazılım, Mobil yazılım, Mobil uygulama, iPhone uygulama, Android uygulama, web tasarım, web tasarım, Muhasebe Programı, Mikro muhasebe, muhasebe, Logo entegrasyonu, mikro entegrasyonu, e fatura çözümleri entegrasyon, Network(cisco), Web Programlama,1KDZ İşletme Muhasebe ,1Kdz muhasebe Enterprise,Mobile Programlama,Android Yazılım, Sap, Crm Programı, Erp Programı, E-Ticaret Yazılımları,Dropshiping, E-Shop, Crm Takip Programı,Bilgisayar Yazılım Firması , İstanbul Yazılım,Windows, Linux, Android, iOS, WEB ve desktop, BİLGİ YÖNETİM UZMANLIĞI, kurumsal bilgi çözümleri,crm,crm yazılımı, sql, crm, teknoloji, miy, müşteri ilişkileri yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı, crm çözümleri, crm danışmanlığı,kdz logo, kdz mikro,erp, kurumsal, kaynak, planlama, kdz muhasebe, yazılım çözümleri, mrp, crm, dms, ebusiness, bi, iş zekası, abas erp, kobi erp, abas, yazılım, erp 2, erp II,mrp II, mrp 2,Kdz Teknoloji, Güvenlik Sistemleri -kdz güvenlik, istanbul ip kamera, karadeniz güvenlik sistemleri, ip kamera, kamera sistemleri, güvenlik,dvr,neutron kayıt cihazı,yangın algılama sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, otomatik geçiş sistemleri, dvr, kayıt cihazı,yangın algılama sistemleri, kamera alarm,alarm sistemleri,karadenizgüvenlik,karadeniz güvenlik sistemleri,Kamera Sistemleri,Kartli Geçis Sistemleri,Iletisim Platformlari, WiFi Çözümleri,Birlestirilmis Iletisim,Alarm,Terminaller,Yangin Algilama Sistemleri,Genel Seslendirme/Acil Anons Sistemleri,Sistem  Sunucu Kurulumu,Çevre Güvenlik Sistemi,Hirsiz Alarm Sistemi,Teknik destek, telefon santral Bilgisayar Tamiri,Tablet Tamiri,Cep Telefonu Tamiri,Yazıcı Tamiri,Güvenlik Sistemler,
47
Mach1 Digital Community mach1 Digital Official Site - Dijital Uydu Dünyasının Merkezi
48
Mutlucell | Toplu SMS Yolla İletişim sektöründe 10. yılını geride bırakan Mutlucell 2010 yılından itibaren BTK tarafından temin edilen Sabit Telefon Hizmeti ve Sanal...
49
Mutlucell | Toplu SMS Yolla İletişim sektöründe 10. yılını geride bırakan Mutlucell 2010 yılından itibaren BTK tarafından temin edilen Sabit Telefon Hizmeti ve Sanal...
50
Next & NextStar, NextCAM, NextSANTRAL, NextLED, CNet Türkiye, Next Yerli ve Milli HD Uydu Alıcısı, IPTV Alıcısı, Çanaksız Alıcı, Televizyon, LED Ekran, Monitör, LED Aydıntlatma, Ampul, Güvenlik Sistemleri, CNet Ağ Ürünleri, Uydu Santral, Multiswitch, Fiber, Headend
51
Yeni Nesil Telefon Operatörünüz | Pasifik Telekom Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından 2013 yılında Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile yetkilendirilerek telekomünikasyon alanında alternatif Yeni Nesil Telekom operatörü olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. 2013 yılında BTK tarafından kendi numara bloklarını tahsis ederek müşterilerine numara tahsisi yapmaya başlamış, aynı zamanda Numara Taşıma Sistemine entegre olarak sabit numara taşıma konusunda da hizmet vermeye başlamıştır. Pasifik Telekom, Bireysel ve Kurumsal müşterilerine sabit telefon, toplu sms, faks, internet ve müşterilerine santral çözümleri de sunmaktadır. İletişimin tek bir noktadan sunulduğu günümüz de sektörünün temsilcilerinin en büyük sorunu olan hizmette devamlılık ve hizmet sonrası destek konularındaki eksiklikleri kapatmayı, İletişimi tek noktada sunarak fark yaratmayı amaçlayan şirketimiz, yurt içi tüm operatörlerle ara bağlantılarını tamamlamış, donanımlı alt yapısıyla sistemlerini yedekli olarak kurmuş bir operatör olarak kesintisiz hizmet anlayışıyla sektör de yerini almıştır.
52
Sanal Santral - Türkiye''nin İlk Sanal Santrali Sanal Santral size, normal bir santralin yapabildiklerine ek olarak yeni ve teknolojik özelliklere sahip bir sistem sunar.
53
Santral.tv | Türkiye’nin Yayın Santralı İnternet Televizyonu, IP TV, WEB TV, Haber Sitesi, Video Sitesi, Radyo Sitesi, Kurumsal Web Sitesi için hazır paketler sizi bekliyor.
54
SMSAVM.com SMS AVM Kurumsal Toplu SMS hizmeti ile reklam ve tanıtımlarınızı kısa mesaj olarak göndermek artık çok kolay!
55
56
Anasayfa - İkon Telekom İkon Telekom İnternet, Sanal Santral, Voip ve Ip Telefon Hizmetlerini uygun fiyat, tarife ve paketlerle sunar. Kaliteli hizmeti hissedeceksiniz.
57
DESİ ® Alarm Gökay - Alarm ve Güvenlik Sistemleri DESİ Alarm Gökay'' a ait internet sitesidir.
58
Toplu SMS İletişim Çözümleri | Toplu SMS | Interaktif SMS - JetSMSJetSMS Toplu SMS gönderiminizde toplu sms ve interaktif sms çözümleriyle 2003 yılından bu yana lider! 7/365 destek ve güçlü altyapısı ile
59
Anasayfa | Bilir İnşaat Bilir inşaat olarak faaliyet alanlarımız konut projeleri, alış veriş merkezi yapımı, santral inşaatı, tren yolu, alışveriş merkezi inşaatı, ankara inşaat firması, alt yapı projeleri, üst yapı projeleri, su taşıma hattı, tcdd projeleri
60
My/Pc Teknoloji | Yücel Güvenlik Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. My PC Bilgisayar, Bilgisayar Sistemleri, Santral Sistemleri, Kamera ve Güvenlik Sistemleri satış, kurulum ve destek hizmetleri vermektedir.
62
SORWEL | Otomatik Kepenk Motorları, Aksesuar, Yedek Parça Türkiye'nin En Kaliteli ve En Uygun Fiyatlı, 1.Sınıf İthal ve Yerli Kepenk Motorları, Aksesuar ve Yedek Parça Toptancısı
63
Santral Mağazaları, Bay ve bayan giyim toptan satış – Santral Mağazaları – Kulis Mağazaları bir Ümit Tekstil kuruluşudur. Santral ve Kulis Mağazaları ümit tekstil kuruluşudur. Bay giyim toptan satış, bayan gibi toptan satış yapılmaktadır.
65
Havalandırma Dünyası Elektrik Otomasyon havalandırma,TOZTOPLAMA, sulufiltre, alışverişmerkezi iklimlendirme, havalandırmaimalatı, iklimlendirmesistemleri, endüstriyelsistem, mekaniksistemleri