RAW RANKED SITES ABOUT
#ROZWOJU

The most comprehensive list of rozwoju websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Serwis dla rodziców: wszystko o ciąży, rozwoju i wychowaniu dziecka | Mamotoja.pl Mamotoja to serwis i magazyn dla rodziców. Tutaj obliczysz dni płodne, dowiesz się jak przebiega ciąża tydzień po tygodniu oraz jak radzić sobie z buntem dwulatka. Przeczytaj porady ekspertów!
3
Strona główna - Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą
6
Wydawnictwo Niebieski Kot - Start Wydawnictwo Niebieski Kot specjalizuje się w publikacji literatury dziecięcej, książek edukacyjnych, wydawnictw z zakresu rozwoju osobistego oraz albumów o sztuce i fotografii artystycznej.
7
Ludzkim językiem o rozwoju duchowym | Honorata & Sylwia Uczymy ludzkim językiem o rozwoju duchowym i pokazujemy jego praktyczne zastosowanie w relacji ze sobą, z innymi, w finansach i zdrowiu.
9
Strona Główna | TEB Akademia, Centrum Rozwoju Szkół Wyższych
10
Krasiczyn - Strona główna Strona internetowa Zespołu Zamkowo-Parkowego w Krasiczynie. Właścicielem i zarządzającym zamkiem jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
11
DO DZIECI.pl AIKIDO, JUDO, KENDO, KARATE-DO to japońskie sztuki walki. „DO” oznacza tutaj drogę, ścieżkę, którą się podąża. Bazą projektu DO DZIECI jest seria książek pokazująca dzieciom i ich rodzicom, że trenowanie sztuk walki może być pożyteczną i inspirującą formą spędzania wolnego czasu – drogą rozwoju ciała i umysłu, którą warto pójść
13
Warsztaty4u – Wykłady, szkolenia, konferencje dotyczące rozwoju osobistego – Dla Ciebie :)
14
Aktualności - Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Bielsko-Biała ARR Bielsko-BIała
15
Praca w BETTERWARE - zarabiaj z nami Betterware Szukasz pracy elastycznej, którą będziesz mogła dostosować do swoich potrzeb? Chcesz mieć możliwość rozwoju i awansu w ...
16
Agencja Interaktywna Bloomnet | Warszawa i Olsztyn Zajmujemy się budowaniem marek, komunikowaniem, grafiką i programowaniem, doradzamy także w rozwoju startupów. Zapraszamy do współpracy!
17
Poradnia Dom Rozwoju | Psycholog Warszawa, Psychoterapia Poradnia psychologiczna Dom Rozwoju to konsultacje psychologiczne oraz psychoterapia w przyjaznej i empatycznej atmosferze. Pomoc psychologiczna.
18
Skuteczny psycholog i psychiatra w Warszawie Specjalizujemy się w kameralnej, stacjonarnej i online pomocy psychologicznej, psychoterapii, terapii par, terapii dzieci, młodzieży, DDA/DDD.
19
Tłumaczenia na rosyjski i białoruski. Eksport do Rosji i Białorusi Specjaliści z doskonałą znajomością języka rosyjskiego i białoruskiego. Jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy na każdym etapie rozwoju Państwa biznesu, który zorientowany jest na Wschód. Właśnie w tym celu realizujemy usługi tłumaczeniowe, jak również wsparcia biznesu
20
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu odgrywa ważną rolę w rozwoju, realizacji i promocji polskiej misji kulturowej i edukacyjnej, przyczyniając się do rozwoju dynamicznego i innowacyjnego społeczeństwa, dla którego sztuka muzyczna jest źródłem inspiracji i wartości.
21
Grupa SET - szkolenia dla coachów, trenerów, menadżerów i handlowców Po co jesteśmy? Niektórzy mówią, że zmieniamy ich świat, ale to nie my go zmieniamy, bo nie mamy takiej mocy. Po prostu pomagamy rozwijać umiejętności. Uczymy, ale przede wszystkim tworzymy warunki do nauki. Stwarzamy możliwości.
23
IT Util -    Strona główna Spółka IT Util to firma, której fundamentem jest zgrany zespół konsultantów i programistów z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu, serwisowaniu i rozwoju systemów SAP (ERP, CRM, FSCM, SRM, SCM, ISU, IST i inne). Od początku naszej działalności świadczymy usługi związane z wdrażaniem, serwisem i rozwojem aplikacji SAP. Serwisowane przez nas systemy SAP obsługują ponad 20.000 użytkowników.
24
Tworzenie stron internetowych, sklepy online – INFORD. Domeny, pozycjonowanie, SEO, adWords | Strony www, sklepy online, e-marketing, strategie rozwoju w sieci. Kompleksowa obsługa, opieka, rozwój.
25
Droga Odważnych Droga Odważnych to program rozwoju duchowego i osobistego dla mężczyzn. Męska strona rzeczywistości, męska duchowość, męska przygoda.
26
Karolina Cwalina - Coach, Mentor, Ekspert Rozwoju Osobistego Coach, Mentor i szkoleniowiec z 10-letnim doświadczeniem. Coaching i mentoring indywidualny, szkolenia biznesowe, warsztaty firmowe.
27
Zajęcia dla dzieci - Kursy – Obozy – Półkolonie – Andande Andande w Lublinie organizuje zajęcia dla dzieci, kursy, obozy i półkolonie, to miejsce gdzie dzieci uczą się przez zabawę oraz rozwijają swoje talenty.
28
Kreatywność Dziecka - o wspieraniu rozwoju dziecka i twórczym życiu Wyjątkowy blog, odpowie Ci na pytanie, czym jest naprawdę KREATYWNOŚĆ dziecka i jak prowadzić twórcze życie zbliżające dzieci i dorosłych.
29
Inwenta - Interim Management, rekrutacja pracowników, audyt, outplacement, executive search, doradztwo personalne, asssessment centre INWENTA People Management Solutions jest firmą doradztwa personalnego, świadczącą zaawansowane usługi HR. Realizujemy projekty z zakresu rekrutacji bezpośredniej oraz diagnozy i rozwoju kompetencji pracowników.
30
Aktualności Strona przeznaczona jest dla nauczycieli i ludzi związanych działaniem twórczym człowieka, głównie poprzez rozwój zdolności aktorskich każdego z nas. Dotyczy to nie tylko teatru, ale całej sfery naszej osobowości odpowiedzialnej za samodoskonalenie. Strona jest przydatna do pracy na każdym poziomie rozwoju, od dzieci przedszkolnych do ludzi starszych.
31
Kursy i szkolenia dla firm | VIDI Centrum Szkolenia Kadr VIDI oferuje profesjonalne i skuteczne kursy oraz szkolenia dla firm. Zapisz się na nasze warsztaty już dziś!
32
Primar Infomation Technology W dniu 02 stycznia 2019 nastąpiło przejście w kolejny etap rozwoju naszej firmy . Firma Primar-Information Technology Grzegorz Pałczyński przekształciła się z
33
Przed nami 4. edycja Festiwalu Wibracje 🌞Festiwal Wibracje rokrocznie przyciąga entuzjastów harmonijnego rozwoju, poszukiwaczy wiedzy i pasjonatów życia.
36
Enterprise Europe Network | Polska Zachodnia – Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju innowacyjności i zdobywaniu zagranicznych wynków
37
Agencja Rozwoju Lokalnego – ARL Ostrowiec Świętokrzyski
40
Wydawnictwo Harmonia Gdańskie wydawnictwo, które specjalizuje się w wydawaniu publikacji na temat nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, terapii pedagogicznej (na czele z logopedią i dysleksją), wspomagania rozwoju dziecka oraz nauczania dzieci specjalnej troski
44
Pisanie biznesplanów - BIZNESPLAN - cennik | Well Done Business Warszawa Skutecznie wspieramy w rozwoju firmy z całej Polski. Wykonujemy profesjonalne biznes plany dla firm z różnych dziedzin gospodarki. Pisanie biznesplanów zostaw nam! Well Done Business Warszawa tel. 530 600 287.
45
Laboratorium badawcze - Obiks Laboratorium badawcze Obiks oferuje szeroki wachlarz badań w zakresie ochrony środowiska. Sprawdź naszą ofertę!
46
JUQA Nieruchomości Środa Śląska, zał. 1991r., mieszkania, domy, działki, wynajem, rzeczoznawca majątkowy, wycena nieruchomości, pośrednik nieruchomości, biuro nieruchomości Środa Śląska Izba Handlu Nieruchomościami JUQA i Rzeczoznawca majątkowy Bogusława Juzyk serdecznie witają na rynku nieruchomości Środy Śląskiej i okolic oraz Wrocławia. Firma JUQA została założona w 1991 roku przez inż. Bogusławę Juzyk , jako pionierskie biuro zajmujące się obrotem nieruchomościami w Środzie Śląskiej. Wcześniej pod nazwą JUGA Nieruchomości. Posiadamy uprawnienia z zakresu: 1. pośrednik w obrocie nieruchomościami świadectwo nadania licencji zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami Nr 2798 wydaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. 2. rzeczoznawca majątkowy świadectwo Nr 1283 nadania uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości z dnia 16 grudnia 1994r wydanej przez Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa. 3. inżynier budownictwa z uprawnieniami zawodowymi posiada Decyzję Nr 248/84/WBPP o stwierdzeniu przygotowania zawodowego do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie wydana w dniu 05 pażdziernika 1984r przez Wydział Planowania Przestrzennego, Urbanistyki, Architektury i Nadzoru Budowlanego . 4. biegły sądowy w zakresie szacowania nieruchomości. 5. liczne kursy i certyfikaty dotyczące pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. JUQA prowadzi kompleksową obsługę nieruchomości: 1. Pośredniczymy w kupnie, sprzedaży , wynajmie , najmie nieruchomości ; domów ,działek , lokali mieszkalnych i użytkowych . Specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości w Środzie Śląskiej , powiecie średzkim oraz we Wrocławiu. 2. Wykonujemy wyceny nieruchomości do celów - kredytów hipotecznych do Banków, - spadków, darowizn, kupna - sprzedaży nieruchomości, amortyzacji do Urzędów Skarbowych - znoszenie współwłasności, podział na lokale do Sądów - prywatyzacje, wywłaszczenia - dla Urzędów Gmin - innych np. dla spółdzielni , osób fizycznych i prawnych. 3. Znosimy współwłasności przez podziały nieruchomości , nieruchomości zabudowane budynkami mieszkalnymi , użytkowymi oraz budynkami mieszkalnymi i gospodarczymi zostają dzielone według przysługujących udziałów posiadanych lub nabytych w drodze spadku  wydzielenie samodzielnych lokai mieszkalnych  całkowite podziały geodezyjne  podziały do wyłącznego korzystania 4. Regulacje stanów prawnych Dokonujemy zgodności ze stanem rzeczywistym zapisów w Księgach Wieczystych z Ewidencją Gruntów. Urzędami Gmin i Miast, Spółdzielni, Katastru nieruchomości, Banków. 5. Wykonujemy doradztwo z zakresu rynku nieruchomości. Zebrane 26-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości gwarantuje Państwu pomoc prawną , bezpieczeństwo transakcji i zadowolenie klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Tel. biuro - 071-317-30-71 , Tel. komórki : 693 80 88 23, 605 40 60 62
48
Druk cyfrowy i wielkoformatowy - Warszawa – Drukpol Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem, która oferuje swoim klientom usługi najwyższej jakości. Przez cały czas dążymy do rozwoju naszej firmy, poszerzając tym samym naszą ofertę o druk wielkoformatowy oraz cyfrowy. Dzięki nowoczesnym maszynom jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom wszystkich klientów.
49
Fundacja Laboratorium Prawa i Gospodarki Fundacja LPiG powstała, by łączyć wiedzę naukowców oraz doświadczenie praktyków w zakresie prawa i procesów ekonomicznych. Działamy na rzecz rozwoju gospodarczego Polski oraz likwidacji barier prawnych dla przedsiębiorców. Chcemy, by prawo sprzyjało prowadzeniu działalności gospodarczej i innowacyjności.
50
Doradztwo Biznesowe w zakresie finansów przedsiębiorstw - Volante Volante.pl to firma z tradycją i doświadczeniem. Usługi doradcze, wycena spółek, marek, analizy finansowe – sprawdź pełną ofertę na volante.pl
51
Aktualności Stowarzyszenie Psychoprofilaktyki Szkolnej Spójrz Inaczej w Starachowicach. Zajmujemy się edukacją w zakresie praktycznych umiejętności wychowawczych,umiejętności służących rozwojowi osobistemu, samorealizacji i poprawie kontaktów społecznych,profilaktyki uzależnień,uruchamiania zmian społecznych,rozwoju kultury edukacyjnej. W ramach naszej działalności: prowadzimy warsztaty, treningi psychologiczne i programy szkoleniowe dla nauczycieli, wychowawców, pedagogów, psychologów i innych osób pracujących z dziećmi. Szkolimy też profesjonalistów, przygotowując ich do prowadzenia wyżej wymienionych zajęć. Działaniami organizacji objęci są: nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy, psycholodzy oraz inne osoby pracujące z dziećmi, a także za ich pośrednictwem dzieci biorące udział w prowadzonych przez nich zajęciach.
52
53
Kobieta Zaradna Finansowo Zabiegana matka pisze o życiu, rozwoju osobistym i efektywnym wykorzystaniu czasu, a także mądrym wydawaniu i oszczędzaniu pieniędzy.
55
Koda Logo Łódzki Klaster Gamedev” jest to pierwszy i jedyny tego rodzaju projekt w województwie łódzkim, dający możliwość rozwoju powiązań kooperacyjnych we wspólnym sektorze producentów gier komputerowych.
56
Informatyczne rozwiązania dla firm Ingenes Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Oferujemy najwyższej jakości rozwiązania dla firm.
57
Karpacki Szlak Wina Karpacki Szlak Wina w obecnym ujęciu to porozumienie 20 winnic z Polski i Słowacji, których właściciele wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia Pro Carpathia z Rzeszowa zdecydowali się na stworzenie wspólnego produktu turystycznego.
58
Baby in space – stwórz przyjazną przestrzeń dla rozwoju swojego maleństwa stwórz przyjazną przestrzeń dla rozwoju swojego maleństwa
61
Terapia Uzależnień – Blog o terapii, rozwoju i możliwościach pomocy     Pierwszym krokiem w każdej zmianie jest przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie. Jak bowiem możemy je zmieniać, jeśli nie czujemy się za nie odpowiedzialni? Irvin David Yalom
62
Waldemar Buda - Poseł na Sejm RP - Waldemar Buda Poseł na Sejm RP Waldemar Buda - wiceminister w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, Pełnomocnik Rządu ds. PPP, poseł na Sejm RP, prawnik, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Wieloletni współpracownik Janusza Wojciechowskiego, był radnym Rady Miejskiej w Łodzi.
63
Intratic i Unity Group łączą siły - Intratic i Unity Group łączą siły Intratic wstępuje w szeregi Unity Group. To strategiczna decyzja, za którą stoją potrzeby Klientów i kierunek rozwoju skoncentrowany na digitalizacji firm.
64
Dworzec Łódź Fabryczna Łódź to miasto, które rozwija się w zastraszającym tempie. Wiele inwestycji, w tym budowa nowego Dworca Łódź Fabryczna, przyczynia się do rozwoju tego miasta. Stolica centrum Polski pięknieje z dnia...
65
lovelajf Martina Zawadzka - jak spełnić marzenia? Blog podróże rozwój Chcesz spełnić swoje marzenia? Lovelajf to blog o rozwoju osobistym i podróżach. Treści o podróży dookoła świata w pojedynkę, odwadze do spełniania marzeń.
67
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego: MARR Nowoczesne rozwiązania finansowe, profesjonalne doradztwo i obsługa przedsiębiorstw, pozyskiwanie środków unijnych i dostęp do międzynarodowej sieci kontaktów.
69
Język angielski dla firm, kursy, szkolenia językowe Warszawa, business English -angielski biznesowy MAXIMIZING – lider biznesowych szkoleń językowych Dzięki współpracy z MAXIMIZING Twoi Pracownicy: Zyskają większą swobodę i pewność siebie w kontaktach zawodowych w międzynarodowym środowisku pracy Będą jeszcze sprawniej realizować obowiązki zawodowe Będą efektywnie zarządzać międzykulturowymi zespołami i uczestniczyć w międzynarodowych projektach Dokonają trwałego i mierzalnego postępu w rozwoju kompetencji językowych KONTAKT ZAUFAJ EKSPERTOM! Jesteśmy jedną […]
70
Moje Dzieci Kreatywnie - Nauka przez zabawę, twórczość artystyczna i wspieranie rozwoju dziecka Nauka przez zabawę, twórczość artystyczna i wspieranie rozwoju dziecka
71
Strona główna | Narodowe Centrum Kultury Narodowe Centrum Kultury jest państwową instytucją kultury, której statutowym zadaniem jest podejmowanie działań na rzecz rozwoju kultury w Polsce.
72
FLOW Szkoła pływania dzieci i niemowląt w Krakowie - Zajęcia oswjania z wodą i nauki pływania dla niemowląt i dzieci starszych. Prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów pływania. Zajęcia mają na celu wsparcie prawidłowego rozwoju psychoruchowego dziecka jak i naukę elementów pływania. Zajęcia oswjania z wodą i nauki pływania dla niemowląt i dzieci starszych. Prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów pływania. Zajęcia mają na celu wsparcie prawidłowego rozwoju psychoruchowego dziecka jak i naukę elementów pływania.
73
Lider Dystrybucji Sprzętu Medycznego | NOVAMED.PL Hurtownia Sprzętu Medycznego Dystrybutor jakościowego sprzętu medycznego oraz wyspecjalizowana hurtownia medyczna ze sklepem online. Oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie lekarza i gabinetu lekarskiego, profesjonalny sprzęt medyczny do profilaktyki, diagnostyki i leczenia chorób w domu, a także dedykowaną ofertę wyrobów medycznych dla prawidłowego rozwoju dziecka od noworodków, poprzez niemowlęta, aż po starsze dzieci.
74
NowaSwiadomosc.pl - Twoja droga rozwoju duchowego Nowa Świadomość - Twoja droga rozwoju duchowego. Poznaj fizykę kwantową i nieograniczoną moc umysłu, a spojrzysz na świat z nowej perspektywy. Darmowe artykuły!
75
Strona główna - Małgorzata Brzoza - Numerolog Małgorzata Brzoza - Numerolog. Portret Numerologiczny opisuje mapę życia na podstawie Daty Urodzenia a Imiona i Nazwiska określają zasoby, talenty i zdolności, kierunki rozwoju. Człowiek jest fascynującą istotą.
76
Ośrodek Rozwoju Edukacji – Strona główna ORE - Ośrodek Rozwoju Edukacji jest publiczną placówką doskonalenia nauczycieli o zasięgu ogólnokrajowym prowadzoną przez Ministra Edukacji Narodowej.
77
ORPA - Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych powstało z inicjatywy PSPA. Celem projektu jest monitorowanie i ocena rozwoju rynku elektromobilności i paliw alternatywnych w Polsce i Europie
78
Hosting, Chmura obliczeniowa i Serwery dedykowane | OVHcloud OVHcloud towarzyszy Ci w rozwoju dzięki wydajnej infrastrukturze webowej: hosting, domeny, serwery dedykowane, CDN, rozwiązania cloud computing, Big Data...
79
Strona główna - PARP - Centrum Rozwoju MŚP
81
Perfect Dating - szkoła podrywu, samorozwoju, seksualności. Kursy uwodzenia. Sztuka uwodzenia Perfect Dating - portal o podrywaniu. Szkoła uwodzenia. NAUCZ SIĘ PODRYWAĆ! Jedyne w Polsce szkolenia z zakresu stosunków damsko-męskich, podrywu i rozwoju personalnego. Kto to jest podrywacz? Jak poderwać dziewczynę?
82
Pola Sobczyk - Miejsce dla Przedsiębiorcy i Wirtualnej Asystentki Pola Sobczyk - CEO BrandAssist, Wirtualna Asystentka i gorąca zwolenniczka pracy zdalnej. Poznaj bliżej mnie i moją pracę. Zapraszam!
83
Centrum Rozwoju Edukacji "Alfa i Omega" - Polska Szkoła Internetowa Polska szkoła internetowa Alfa i Omega to projekt edukacyjny, który wspiera uczniów przebywających za granicą w zakresie szkoły podstawowej i gimnazjum. Wszytskie materiały edukacyjne zostały dostosowane do potrzeb tzw. nauczania domowego.
85
PureStyle.pl - Samodoskonalenie i rozwój osobisty Blog PureStyle jest poświęcony tematyce rozwoju osobistego i samodoskonaleniu, nie narzucając nic, a jedynie sygnalizując pewne zmiany.
86
Rynek Infrastruktury: Porty, Stocznie, Lotnisko, Porty lotnicze, Autostrada, Obwodnica, Energetyka, Ciepłownictwo, Linie kolejowe, PKP PLK, Telekomunikacja, Operatorzy Rynek Infrastruktury to źródło informacji o kluczowych elementach polskiej gospodarki: drogach, lotniskach, portach, energetyce, branży budowlanej, elektromobilności, prawie i polityce. To także liczne komentarze eksperckie, analizy, opinie, dyskusje. Piszemy o: GDDKiA, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Ministerstwo Rozwoju, Budimex, Strabag, Erbud, Eurovia, Porr, Polimex, Warbud.
87
Filmy - Samodzielny i Zaawansowany Rozwój Osobisty | Life Coaching Samodzielny i zaawansowany rozwój osobisty. Filmy video - praktyczne i głębokie podejście do indywidualnego rozwoju z użyciem sprawdzonych narzędzi.
88
Sfera Duszy.pl - zdrowie, psychologia, ezoteryka Internetowy sklep SferaDuszy.pl oferuje książki i produkty z zakresu zdrowia, rozwoju duchowego, psychologii, ezoteryki, medycyny naturalnej.
93
Cele Zrównoważonego Rozwoju Platforma SDG
94
Wizjoner.org | Inteligentny Rozwój Osobisty Blog o rozwoju osobistym. Niezwykłe artykuły na niezwykłe tematy. Wejdź i zobacz!
96
Uniwersytet Szczeciński - Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług .::. Strona Główna Strona Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego
97
XLM.pl - katolicka, internetowa Księgarnia Ludzi Myślących Znajdziesz u nas książki patriotyczne i religijne: o Polce, o wychowaniu, rodzinie, rozwoju duchowym. Zajrzyj tu. Obiecujemy, że się nie zawiedziesz.
99
Agencja Rozwoju Lokalnego – ARL Ostrowiec Świętokrzyski
100
ARS | Agencja Rozwoju Społecznego w Legnicy