RAW RANKED SITES ABOUT
#ROZMAITYCH

The most comprehensive list of rozmaitych websites last updated on Mar 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Start - Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim Obserwatorium Dialogu Obywatelskiego to projekt dydaktyczno-naukowy, realizowany wspólnie przez dwa instytuty Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ: Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej (IDMiKS) oraz Instytut Spraw Publicznych (ISP), w porozumieniu z Gminą Miejską Kraków. Celem ODO jest obserwacja i diagnozowanie relacji między władzami Krakowa a organizacjami pozarządowymi oraz przygotowywanie rekomendacji, które mogą usprawnić tę współpracę. Badania skupiają się na sytuacjach uruchamiających różne formy dialogu obywatelskiego, rozmaitych inicjatywach i instytucjach przyczyniających się do tego dialogu oraz biorących w nim udział, a także wydarzeniach, w których dialog ten nie zachodzi, choć powinien.
3
Sklep z lampami, sklep z oświetleniem, sklep internetowy - sklep novalamp.pl U nas znajdziesz swoją wymarzoną lampę! Darmowa dostawa od 299zł - Do 30 dni na zwrot - Darmowa pomoc w doborze oświetlenia. Sklep z lampami, sklep z oświetleniem, sklep internetowy novalamp.pl
4
DarmowyPoradnik.pl Zbiór rozmaitych artykułów, bogatych w wiedzę z różnych kategorii. Znajdziesz ty zarówno informacje o swoim hobby ale także o pracy czy codziennym życiu.
5
Litografia - techniki litograficzne, proces, rozwój i historia litografii Litografia została wynaleziona przez Alojzego Senefeldera w 1798 roku. Miejsca drukujące i niedrukujące są na tej samej płaszczyźnie. Dzieje się tak dzięki procesom chemicznym, które wykonywane są podczas przygotowywania matrycy drukującej. Matrycę litograficzną przygotowuje się chyba najłatwiej - rysunek wykonywany jest pozytywowo (czarne miejsca na matrycy będą czarne na odbitkach), dzięki możliwości zastosowania rozmaitych materiałów rysunkowych (kredki, tusze...)