RAW RANKED SITES ABOUT
#REKONSTRUKCE

The most comprehensive list of rekonstrukce websites last updated on Aug 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
AARRA Shop | Čim více nakupujete, tim méně platíte! Internetový obchod se slevami, zaměřující se na lidi a firmy, které provádějí rekonstrukce nebo výstavbu nemovitosti, maloobchodní prodej.
2
Rekonstrukce bytů a domů Praha - BYTEXPERT BYTEXPERT Praha - Vaše představy změníme ve skutečnost. Rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen, interiérové práce a obkladové panely ABITIBI v Praze.
3
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | Stavební a inženýrská firma Brno
4
JEŽ spol. s r.o. Stavební společnost Jež spol. s r.o. vznikla v roce 1993. V současnosti se zaměřuje především na výstavbu objektů pozemních staveb a jejich částí formou dodávky na klíč a na komplexní rekonstrukce budov a areálů.
5
6
Rekonstrukce bytu, rekonstrukce koupelen a panelového bytu Praha | Profima Kompletní rekonstrukce a přestavba: panelového bytu, bytového jádra, koupelen a interierů bytů v Praze a okolí
7
Zednické práce pro Prahu a Střední Čechy – betonovaní, vyzdívaní, obkladaní, bouraní, omítaní zdiva, Zednické práce, výstavba, opravy, rekonstrukce,betonování, vyzdívání, obkladačské a dlažební práce, rekonstrukce bytového jádra, zateplování fasád a rekonstrukce či výstavby teras.
8
OHL ŽS, a.s. | Domů OHL ŽS, a.s. je multioborová stavební firma s více než šedesátiletou tradicí, patřící k největším a nejvýznamnějším stavebním společnostem v České republice.
10
Stavby - Dozor - Rekonstrukce Zabýváme se stavebnictvím se specializací na realizace dřevěných teras, wpc teras a wpc plotů. Nabízíme také další služby – provádění novostaveb, rekonstrukcí a stavebních dozorů.
11
Čalounění nábytku a autočalounictví - Čalounictví Hložek Čalounění nábytku a autočalounění na míru. Provádíme také rekonstrukce a opravy moderního i historického nábytku. Čalounění za atraktivní ceny.
12
Činžovní domy Praha - nákup a prodej nemovitostí v Praze Naše společnost se specializuje na nákup a prodej činžovních domů v lukrativních částech města Prahy, zejména Královské Vinohrady, Staré Město, Josefov, Letná.
13
Světlíky, větrání CHÚC, upínací pásky | KLAHOS spol. s r.o. Nabízíme rekonstrukce a opravy světlíků, požární odvětrání CHÚC, zařízení pro odvod kouře a tepla ZOKT, polykarbonátové desky, nerezový páskový upínací systém a držáky KLAHOS.
14
Střechy Jurák a syn Pardubice, Hradec Králové, Chrudim a okolí Zkušenost 22 let, přes 400 hotových realizací. Výstavba nových střech a rekonstrukce v lokalitách Pardubice, Chrudim, Hradec Králové a okolí.
15
Sádrokartony Čáp Díky sádrokartonu je možné stavět příčky, realizovat rekonstrukce, zateplení, podhledy, bary a úpravy jakéhokoliv interiéru. Rádi Vám se vším pomůžeme.
17
FOTOateliér Drápal Boskovice - Úvodní stránka FOTOateliér Ivo Drápal - FOTO DRÁPAL, Digitální fotografie, Digi foto, dárky z fotografií, Foto na občanské průkazy, svatební, dětské série, portrétní, tabla, skupiny, školní skupiny, domácí mazlíčky, profesionální úpravy fotografií v Adobe Photoshop, speciální efekty a rámečky na fotografie k různým příležitostem dle přání zákazníka, rekonstrukce starých fotografií
18
Florian - továrna na komíny | Liberec poskytujeme kompletní servis v oblasti komínové techniky: výroba, rekonstrukce a opravy komínů, vložkování a frézování komínů, výroba a prodej komínových vložek z nerezu a hliníku, výroba a montáž nerezových komínů, odborné posudky a poradenství, autorizované měření, revize a čištění komínů.
19
Stavby Manolo - stavební práce Brno, Brno-venkov, Blansko Stavba a rekonstrukce domů a nebytových prostor, zateplovací systémy WEBER a další stavební práce Brno, Brno-venkov a Blansko
20
Realizace střech na klíč | ANS – STŘECHA Chcete novou střechu nebo rekonstrukci té staré? Specializujeme se na komplexní opravy a rekonstrukce střech krovů včetně zateplování a klempířské práce.
21
Stavební firma Opava | Ing. Illík - RAIL, s.r.o. - stavby a projekce Ing. ILLÍK - RAIL, spol. s r.o. - stavby a projekce
22
Obklady Hodonín - Zednické práce, omítky, betony, vyzdívky, sádrokartony, rekonstrukce kopelen : Obklady Hodonín Zednické práce, omítky, betony, vyzdívky, sádrokartony, rekonstrukce kopelen
23
FIS Instalace s.r.o. Služby voda, topení, plyn, elektro. Rekonstrukce a technické stavby. Kotelny a výměníkové stanice. Služby po celé ČR. 20 roků osvědčené kvality v oboru technického zařízení budov.
24
KVS stavební, s.r.o. Společnost KVS stavební, s.r.o. působí na českém stavebním trhu od roku 2009. Společnost byla založena odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti pozemních a inženýrských staveb.
25
Modrá střecha - komunita okolo bydlení, rekonstrukce, stavění a realit
26
Podlahové topení (TEPLOVODNÍ) vytápění cena 498,-Kč/m2 Podlahové topení (vytápění) úsporně a ekologicky. Zdarma pro Vás zpracujeme...
27
Stavtesnami.cz stavební firma v Praze | Stavtesnami.cz stavba, rekonstrukce, domy, byty, bytový servis, úpravy interieru
29
» Stavba, bydlení, rekonstrukce, interiery Stavba, bydlení, rekonstrukce, interiery
30
Vladimír Jaňour - topení, tepelná čerpadla, kondenzační kotle, strojní čištění kanalizace - Hořovice, Beroun, Plzeň, Praha Vladimír Jaňour - topení, tepelná čerpadla, kondenzační kotle, strojní čištění kanalizace - Hořovice, Beroun, Plzeň, Praha
31
Dr. Ivan Justan, plastická chirurgie Brno - Plastická & estetická chirurgie, Rekonstrukce prsu, Chirurgie ruky Web věnovaný plastické chirurgii, plastickým operacím a snaze být krásnější. Díky plastickým operacím omládnete.
32
Kompletní stavby, stavba domu, zednické práce, stavební práce, stavební činnost Ostrava | Úvod | www.poloch.eu Stavba domu, interiéry, exteriéry, rekonstrukce, stavební činnost – nic pro nás není nemožné. Neváhejte a ozvěte se nám. Zednické práce Ostrava a okolí.
33
Stavební společnost TM Stav, spol. s r.o. Stavební firma TM Stav patří mezi významné společnosti v oblasti komerční výstavby, projektů občanské vybavenosti a stavby a rekonstrukce rodinných domů
35
36
Rekonstrukce stránek Nejlepší servis elektroniky po celé ČR. Rychle, levně a spolehlivě to je náš přístup. Zvolte express-service.eu!
37
Fitbau vybavení posiloven FITBAU s.r.o. je společnost, která je zaměřena na realizace komerčních posiloven. Máme přes 20 let zkušeností v tomto oboru, dodáváme posilovací stroje vyráběné zejména v USA. Našim zákazníkům vždy pomáháme s návrhem vybavení posilovny, vytvořením 2D a 3D návrhu. Následně stroje dodáme, instalujeme a provádíme jejich záruční i pozáruční servis.
38
Koupelny Plzeň - KOUPELNY PLZEŇ s.r.o. rekonstrukce bytových jader a koupelen
39
Úvod - co děláme -
40
Nemocnice Rakovník Nemocnice Rakovník pod vedením společnosti PRIVAMED nastoupila cestu výrazné modernizace. Za osm let investovala společnost PRIVAMED Healthia s.r.o. např. do nového CT, monitorovací techniky pro oddělení ARO, kompletní rekonstrukce a modernizace gynekolog
41
Projekty rodinných domů | Stavby Praha Projektové služby, projekty typových domů pro výstavbu zděných či montovaných staveb, realizace výstavby domů, rekonstrukce, vyřizování dotací pro novostavby a rekonstrukce a mnoho dalších technických služeb.
42
Montáž sádrokartonu Olomouc, Přerov, montáž podhledů montáž sádrokartonu Čuda Provádím montáž sádrokaronu, sádrokartonových příček, půdní vestavby a rekonstrukce půdy, snížení a zateplení stropu ...
43
HONEST control Praha | Stavby, rekonstrukce a stavební dozor Jsme HONEST control Praha, roky prověřená firma zabývající se stavbou a rekonstrukcí domů a bytů. Dále provádíme stavební dozor.
44
INSTAVA s.r.o. | Jsme instalatéři a topenáři v Brně. Specializujeme se na rekonstrukce bytů, domů a koupelen.
45
Martin Škarbuška - rekonstrukce historických objektů a slohových fasád domů Martin Škarbuška stavební firma - rekonstrukce historických objektů a slohových fasád domů. Montáž fasádních zateplovacích systémů včetně dodávky materiálů a rekonstrukce objektů včetně vypracování projektové dokumentace.
46
Trusting | Zajišťujeme kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč a to především občanských a administrativních budov, rodinných domů, bytů, inženýrských sítí a projekčních prací. Dále nabízíme kompletní výstavbu a rekonstrukce objektů malých vodních elektráren, zemní práce, dlouhodobý servis objektů (opravy a údržba). Důležitou část tvoří projektování a realizace zahrad, jezírek na klíč a veřejné zeleně. Nedílnou součástí je velkoobchod i maloobchod s kamenem. I solitérního typu.
47
DS-Partner - Autodoprava, stavební práce, zemní práce Provozujeme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, kurýrní služby, taxi. Zajišťujeme servis vozidel. Realizujeme zemní a stavební práce.
48
FAVORIT REAL rekonstrukce, s.r.o.
49
FREE ARCHITECTS - Architekti Praha a Brno Jsme architektonický ateliér a projekční kancelář. Nabízíme návrhy a projekty staveb včetně interiérů s možností realizace na klíč. Pracujeme v oblasti developerských projektů, individuální výstavby i designu obchodních prostor.
50
HOMOLA a.s. Jsme dynamická významná stavební společnost mezi stavebními firmami v Moravskoslezském kraji.
51
Horák-Stavitel s.r.o. | Odry Rodinné domy na klíč, průmyslové a zemědělské objekty, rekonstrukce objektů, fasády a zateplování budov, rekonstrukce bytů a bytových jader a další stavební a řemeslné práce.
52
KOORDINUJ | Koordinuj.cz - stavební speciál PROJEKT KOORDINUJ.CZ, je stavební web, speciál, krerý se zaměřuje na přípravu stavby, realizaci stavby, užívání a v neposlední řadě i demolici stavby. Cílová skupina je rozdělena do pěti různých kategorií, které jsou znázorněny na hlavním panelu. Co v projektu Koordinuj.cz řešíme? Stavební materiály, Stavební činnost, Stavební technologie, Stavební stroje, Služby ve stavebnictví, Nářadí určené pro stavebnictví, Užívání stavby, Rekonstrukce stavby, Vybavení a zařízení objektů, Servis objektů, Ekologii a životní prostředí, Bezpečnost práce. Představuje různá stavební videa napříč obory a technologiemi.
53
Liko-haly | Jsme specialisté na montované haly i živé stavby Specializujeme se na stavbu montovaných hal dle požadavku zákazníka. Stavíme výrobní haly, skladové haly i jiné. Provádíme halový servis a rekonstrukce. Kontaktujte nás.
54
OHL ŽS, a.s. | Domů OHL ŽS, a.s. je multioborová stavební firma s více než šedesátiletou tradicí, patřící k největším a nejvýznamnějším stavebním společnostem v České republice.
55
SIBERASYSTEM - výstavba a rekonstrukce sportovišť - tenis, fotbal, atletika SIBERA SYSTEM - výstavba tenisových kurtů, sportovišť, a sportovních areálů již od roku 1950. Staví tenisové kurty, fotbalová hřiště, atletické ovály i víceúčelová hřiště a další sportoviště. Povrchy pro výstavbu sportišť, ČS patent. Foto-grafika
56
Sportovní podlahy, sportovní stavby Swietelsky s.r.o. Výstavba a rekonstrukce umělé sportovní podlahy. Sportovní podlahy pro sportovní stavby.
57
Stavební práce Jihlava, rekonstrukce, rodinné domy na klíč, stavební firma Jihlava Stavební firma Jihlava, rekonstrukce, rodinné domy, stavební práce. Působíme v okolí Jihlavy. Realizujeme stavby na klíč, půdní vestavby, zateplování fasád, rekonstrukce koupelen, elektroinstalace, zednické a obkladačské práce. Působíme v Jihlavě a okolí.
58
Zemní práce, demolice, Stavby - TD-LKW s.r.o. Zemní práce, výkopové práce, demolice, inženýrské sítě, oprava, opravy, silniční stavby, živice, průmyslové stavby, stavba, výstavba,rekonstrukce, vodovody, kanalizace, výstavby budov, opěrné zdi, Brno, Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Jižní Morava, TD-stavby, mechanizace, finišer, finiser, bagr, bagry, stavebnictví
59
2MAD rodinné domy_ interiéry_komerční stavby_rekonstrukce na míru novostavba rodinné domy, interiéry, rekonstrukce bytů a domů, vše na mír místu a klientovým potřebám
60
Anděl, s. r. o. | Rekonstrukce domů a bytů, Česká Lípa Rekonstrukce domů a interiérů včetně veškerých instalací. Stavební, zednické a obkladačské práce, sádrokartony, izolace. Kvalita a zkušenosti.
61
Architektonický ateliér Brno | Archfactory.eu Jsme architektonický ateliér a stavební firma specializující se na: interiéry, rodinné domy a byty, kompletní rekonstrukce, veřejné stavby a prostory. To vše navržené na míru Vašim potřebám a přáním. Poskytujeme kompletní servis od návrhu, vypracování stavební dokumentace, vyřízení všech potřebných povolení až po realizaci.
62
B2K design s.r.o. Inženýrské projektové kanceláře. Průmyslové stavby, bytové domy, rodinné domy, administrativní budovy, rekonstrukce.
63
Byt v paneláku (cz) | Bydlet v paneláku může být úžasné Za chvíli na naše dveře zaklepou Vánoce. Je tedy nejvyšší čas začít připravovat interiér na tyto překrásné svátky. Pokud jste doposud svůj byt nebo rodinný dům
64
IZEPO, spol. s r. o. - stavební firma Praha Provádíme rekonstrukce domů, bytů a bytových jader, kompletní výstavbu rodinných domů a další stavební činnost.
65
www.kubashop-gym.cz Kompletní stavební činnost.
66
Revaj rekonstrukce koupel a bytových jader Společnost Revaj nabízí rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytových jader a rekonstrukce kuchyní na míru Litoměřice, Praha a celá ČR již 20 let.
67
Rozpočty.NET - odborně zpracovaný rozpočet stavby Odborně vypracujeme Výkaz výměr i Rozpočet stavby. Garantujeme nezávislost a objektivitu. Oceníme rozpočty stavby zpracované jinými rozpočtáři.
68
Toms-Sport Jsme sportovní stavitelství, které již od roku 1992 zajišťuje výstavbu či rekonstrukce sportovních hřišť a areálů včetně doplňkových služeb.
69
Instalatéři Praha, Topenáři, Plynaři Instalatéři, topenáři, plynaři, stavební práce, rekonstrukce bytů – to nabízí firma TUKA s.r.o. Praha.
70
71
Statika Praha – Autorizovaný statik a geotechnik Praha a Plzeň Nabízíme statické výpočty, posudky a projekty novostaveb, rekonstrukcí a bouracích prací pro rodinné, bytové (zděné i panelové) a administrativní domy a budovy.
72
Bačina – stavební firma Pelhřimov Stavba rodinného domu na klíč, výrobní haly, výkopové a zemní práce, zelená úsporám – stavební firma Pelhřimov.
74
Stavební rekonstrukce Blog o bydlení a stavebních rekonstrukcích
75
Stavební firma | Zamont | Uherský Ostroh Jsme stavební firma Zamont z města Uherský Ostroh se zaměřením na rekonstrukce, komunikace, pokládku zámkové dlažby a elektromontáže. Zámečník Pavel +420 775 766 267
76
HA & JI PLUS SPOL S.R.O. Stavební a obchodní společnost
77
Pемонт квартиры или офиса, дома или коттеджа в Праге — LiveJournal Rekonstrukce Bytových Jader, Malování Bytů.
78
ITOS - stavby s.r.o. - Stavební firma Plzeň Stavební firma s více než 20 letou zkušeností v oblasti realizace pozemních staveb. Realizujeme rodinné domy na klíč, zateplené fasády, rekonstrukce a poskytujeme stavební a fasádní práce.
79
Rekonstrukce bytů Plzeň, Praha Rekonstrukce bytu Plzeň, Praha od návrhu k realizaci. Služby bytového architekta, 3D návrhy interiérů bytu, který zakazníkům pomůžou při rozhodování.
80
SENAA Zabýváme se všemi oblastmi architektury od urbanismu přes novostavby, rekonstrukce až po návrhy interiérů. Zpracováváme všechny stupně projektové dokumentace. Jelikož pocházíme z Hané a Slovácka, jsou nám blízké tradiční principy a selský rozum.
81
Stavební a obchodní společnost SEVAX s.r.o. Specializujeme se na návrhy, designy a modernizace sanity objektů /WC, koupelny/ včetně stavebních prací. Provádíme výstavby a rekonstrukce: -   Rodinných a bytových domů -   Průmyslových objektů -   Obchodních ploch
83
Stavební firma - Plzeň - W&W STAVBY s.r.o. Hledáte spolehlivou a zavedenou stavební firmu? Pak jste na správném místě W&W STAVBY s.r.o. - Plzeň
84
Akant Štukatérský servis štukatér Jablonné v Podještědí Liberec Štuková výzdoba fasád a interiérů, vytváření stylových fasád a interiérů, sádrové modely, odlitky a formy pro keramickou výrobu, štukatérství, štuk, sádrové odlitky, štukové omítky, pískovcové římsy, profilace sgrafita, sádrové stropy, formy pro odlitky a výdusky, balustrády, mlýnské kameny, korýtka, pískovcové obklady, opravy a obnova fasád, rekonstrukce historických objektů, lukoprenové silikonové formy, výroba modelů, zahradní kámen, posmrtné masky, umělý pískovce, fabionové osvětlovací římsy, obklady a architektonické prvky vhodné pro exteriér a interiér, sárdové profilované stropy, výroba reliéfních obkladů a kachlů pro keramickou výrobu, zakázková výroba jednotlivých dlaždic, kachlů a obkladů nutných pro rekonstrukce a jejich doplnění, Poradenství a výukové kurzy uměleckého štukatérství pro dospělé včetně přípravy a provedení Kvalifikační Profesní Zkoušky
85
Rekonstrukce bytového jádra - BytovéJádro.net
86
EUROPROJEKT - Stavba, projektování, rekonstrukce, revitalizace EUROprojekt build and technology s.r.o. je autorizovaná stavební a projekční společnost pocházející z Ostravy. Zabýváme se projektováním staveb, revitalizací panelových budov a stavbou střech.
87
HLAVLA s.r.o | stavební práce,zemní práce, střechy a rekonstrukce střech Klatovy, Horažďovice, Sušice, Strakonice, Blatná, Nepomuk stavební práce, zemní práce, střechy, rekonstrukce střech, prodej stavebnin, hlavla
88
Rekonstrukce bytových jader | Kompletní rekonstrukce bytového jádra v lokalitě Praha a okolí. Kompletní rekonstrukce bytového jadra v lokalitě Praha a okolí. Profesionální rekonstrukce bytových jader a rekonstrukce koupelen od počáteční konzultace po předaní díla.
89
Stavební podnik Plzeň s.r.o. - opravy a rekonstrukce historických a památkových objektů, zateplování Pozemní stavitelství - opravy a rekonstrukce historických a památkových objektů, zateplování budov, rekonstrukce a zateplení bytových domů, částečně komunikace a ostatní stavby.
90
ATELIER TIŠNOVKA Atelier Tišnovka - architektonický atelier v Brně
91
KOUPELNY VÁLA | Ostrava Realizujeme koupelny na klíč, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytového jádra, kuchyně, 3D návrh koupelny Zdarma, v regionu Ostrava, Odry.
92
New Living Center - Prezentace dodavatelů všech komodit a služeb potřebných pro rekonstrukci nebo výstavbu. 9 000 m2 a pět pater expozic nejprestižnějších značek a jejich sortimentu pro rekonstrukci nebo výstavbu včetně nabídek architektů a realizačních firem
93
Rekonstrukce bytového jádra, koupelny, bytu, domu : STAPOS Praha
94
Záchrana dat a obnova dat z hardisku | TDP-Ontrack Záchrana dat a obnova dat ze všech médií: pevné disky, CD, DVD, paměťové karty digitálních fotoaparátů, flash disky, disková pole RAID. Pobočka světové jedničky Ontrack. Posouzení zdarma!
95
Topení - Topení topenáři Kompletní dodávky domovního vytápění, ústředního, etážového i podlahového topení včetně dodávek materiálu a plynových spotřebičů. Topenáři a topenářské práce.
96
VV VOCH s.r.o. - rekonstrukce a renovace Plzeň, bytová jádra, koupelny, kuchyně Kompletní rekonstrukce a renovace Plzeň - bytová jádra, koupelny, kuchyně, interiéry, renovace a rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce bytů na klíč, kuchyně Plzeň, kuchyňské linky na míru, kuchyňské spotřebiče, interiéry Plzeň - interiéry bytů na klíč, moderní nábytek na míru, obývací stěny, předsíňové stěny, skříně
97
Kite-repair.cz Opravy a revize Kite vybavení Provádime opravy kite vybavení. Máš roztržený kite? Praskla Ti šňůra? Nepárej se s tím a nech to na Kite Repair. Provádíme opravy a serivs kitů všech značek
98
TOP KOUPELNY spol. s r.o. - rekonstrukce koupelen - Třinec Široký sortiment koupelen obkladů a dlažeb různých cenových kategorii. Šíře nabízeného a cenově rozmanitého sortimentu dovoluje vyhovět náročným uživatelům.
99
stavbylecbych Provádíme základové konstrukce, hrubé stavby, zateplení fasád, střechy, klempířské práce, novostavby,rekonstrukce,sádrokartony, drobné stavební práce, omítky, betony, pokládku zámkové dlažby, obkladačské práce, stavba krbů,top stone,ploty, pergoly a jiné stavební práce
100
Montyfaj Praha - opravy a rekonstrukce střechy, zateplení fasády Stavební firma Montyfaj - specialista na rekonstrukce střechy, opravy, izolace nebo stavba nové střechy na klíč a zateplení fasády domu Praha a okolí