RAW RANKED SITES ABOUT
#QIRA

The most comprehensive list of qira websites last updated on Feb 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
www.njoftime.com mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kufi...classifieds for jobs, sale in albania
2
Agjensi imobiliare, apartamente, prona per shitje, qera, blerje, shtepi, biznese me qera - Future Home Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera
3
Yayasan Al Hasanah Bengkulu Lembaga pendidikan islam dengan pembelajaran Al-Qur'an metode Qira'ati di semua tingkat paudit sdit smpit mts ma ponpes Yayasan Al Hasanah Bengkulu
4
Portali më i Madh i Njoftimeve në Shqipëri - Gazeta Çelësi Njoftime për shitje, qera, makina okazion dhe motorë, vende pune dhe punonjës, mobilje, elektroshtepiake etj. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi!
5
Realpas Real Estate. Apartamente, shtepi, vila, zyra, komerciale, toka per shitje & qira Gjej pronen qe po kerkon ne Realpas. Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!
6
Apartamente ne shitje & apartamente me qira. Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra.Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481
7
Real Estate Albania Apartamente ne shitje dhe apartamente me qira. Prona, toka, shtepi,apartament, vila, biznese, zyra, restorant, bar. Devinf Real Estate. +35542240222
8
inFokus - Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë... Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë...
9
Irea Property | Agjenci Imobiliare ne Vlore, Apartamente per shitje dhe me qira ne Vlore Irea Property| Agjenci Imobiliare ne Vlore,Apartamente per shitje ne Vlore, Apartament me qira ne VLORE, Apartament, Shtepi, Vila,Toke, Shtepi Pushimi, Radhime, Orikum, Himare, Sarande, Dhermi,Albania
10
Soazkhwani - Vocal Fine-Art of Islam / Muslims سوزخوانی Website about Soazkhwani (the Vocal Fine-Art of Islam and Muslims). There are only three basic Islamic vocal fine arts: Qira''at, Qawwali and Soazkhwani. Soazkhwani has its own code of conduct, unique to its old age civilization and Islamic culture and has its own phraseology. All vocal fine arts require melody and its practice but Soazkhwani also requires pathos and pains of the incident (mainly Karbala) in a touching and a moving style. It does maintain the real effect of Raga but excludes the irrelevant.
11
Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike ... Lajmerime.com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni .Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci... Lajmerime per gjithe boten.
12
DES Real Estate - Prona,Shtepi,Apartamente për shitje, me qira DES Real Estate Services eshte nje franchise e organizuar me disa kompani ne 4 shtete te ballkanit, Shqiperi, Mal i Zi, Maqedoni dhe Kosove.
14
Shqipëria Real Estate & Të gjitha llojet e pronave Shitet dhe Jepet me Qira | RE/MAX Albania Kerko Të gjitha llojet e pronave Shitet dhe Jepet me Qira ne Shqipëria ne RE/MAX Albania. Shiko fotot e listimit, detajet e plota te prones dhe lidhu me nje konsulent RE/MAX per te gjetur pronen perfekte.