RAW RANKED SITES ABOUT
#PSIKOLOG

The most comprehensive list of psikolog websites last updated on Jul 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Türkiye''deki tüm doktor, diş hekimi, psikolog ve diyetisyenlere ulaş, yorum oku, randevu al, online görüş!
2
Cari tahu minat, bakat, potensimu. Dapatkan rekomendasi jurusan kuliah dan karier yang paling sesuai - online, instan, tanpa ribet!
3
TavsiyeEdiyorum.com Uzman Tavsiye Portalı Doktor, Diş Hekimi, Veteriner, Diyetisyen, Psikolog tavsiye portalı
5
Ana Sayfa | Psikoterapist Mehmet ULUBEY | Online Psikolog Psikoterapist - Yazar - Eğitim Organizatörü Mehmet Ulubey'in Resmi İnternet Sitesi
6
7
Kuğu Psikoloji Denizli, Psikoloji, kuğu psikoloji, danışmanlık, danışman, uzman psikolog, psikolojik danışman, genç danışmanlık, aile danışmanlığı.
8
Erdem Psikiyatri Merkezi | Ankara Kızılay Psikoterapi Kliniği Erdem Psikiyatri Merkezi, Ankara Kızılay’da bulunan uzman psikolog ve psikiyatristlerin yer aldığı psikoterapi kliniğidir.
9
İlişki Uzmanı Psikolog >> Serhat DAMAR Online ve Beylikdüzü'nde ilişki uzmanı psikolog. Bireysel, ilişkisel sorunlar ve evlilik konularında güvenilir yardım.
10
Özel Dönence Aile Danışma Merkezi Sorunlarınızın çözümünde yalnız değilsiniz, ilkeli, etik ve bilimsel yaklaşımıyla Dönence Psikoterapi yanınızda.
11
Yaşantı Psikoloji - Bakırköy İstanbul Yaşantı Psikoloji; Bakırköy'de uzman psikolog ekibi ile cinsel terapi, yetişkin terapisi, EMDR terapisi ve çift terapisi alanında hizmet vermektedir.
12
Eyvah Boşanıyorum! -Anlaşmalı Boşanma,Velayet,Nafaka, Evlilik, boşanma ve çocuk psikolojisi, boşanma davaları, anlaşmalı boşanma ve boşanma hukuku hakkında bilgiler yer alıyor.
13
Korto Psikoloji | Bağdat Caddesi, Nişantaşı Psikolog Alanında uzman ve deneyimli Klinik Psikolog kadromuz ile Anadolu Yakası Bağdat Caddesi Göztepe ve Erenköy , Avrupa Yakası Nişantaşı 'nda yanınızdayız
14
Ana Sayfa » Dr. Gökce Gürdil Birinci | Klinik Psikolog
15
Birdoktorbul Doktor, diş hekimi, psikolog, diyetisyen, veteriner, hastane ve kliniklere ulaşın! Soru sorun, hasta yorumlarına göz atın, randevu alın. Sağlık makalesi okuyun.
16
Psikolog Dündar Can Öztekin Dündar Can Öztekin-Psikolog. Psikolojik Kuramlar, Psikoloji Makaleleri, Psikopatoloji ve daha fazlası...
19
Psikolog Ergün İnce - psikologince.com Psikolog Ergün İnce | Resmi Web Sitesi. Korktukça tutsak; umut ettikçe özgürsünüz
20
Biro Psikologi Jogja | Psikolog Jogja Psikolog Jogja dan Konselor serta Psikoterapis dalam bidang terapi psikologi di Biro Psikologi Jogja terbaik di Yogyakarta melayani terapi psikologi untuk berbagai macam keluhan
21
Uzm. Klnk. Psikolog İpek Örgüt - Çanakkale Psikoloji Uzm. Klnk. Psikolog İpek Örgüt Çanakkale' de özel ofisinde psikoterapi hizmeti vermektedir
22
Uzman Klinik Psikolog Ceren TATAR I Kadıköy - A I www.cerentatar.com Çalışma Alanları; Depresyon, Anksiyete Bozuklukları (Panik Atak, Sosyal Fobi), Obsesif Kompulsif Bozukluk (Temizlik,Cinsel,Dini,Şüphe Takıntı Hastalığı), Çift-İlişki Terapisi, Travma, Yas-Kayıp, Yeme Bozukluğu, Bipolar Bozukluk, Bağımlılık, Kişilik Bozuklukları İstanbul Psikolog www.cerentatar.com
23
İzmir Psikolog İzmir Psikolog - İzmir'in Psikolojik Danışmanı İzmir Psikolog sektöründe en çok tavsiye edilen terapistler ile çalışıyoruz. EMDR-Oyun-Evlilik terapisi ve Aile danışmanı.Psikolog olarak İzmirde ilk tercih
24
Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit | İstanbul Psikolog İstanbul Uzman Psikolog Mehmet Cem Yiğit | Bireysel Terapi | Aile ve Çift Terapisi | Cinsel Terapi | Kurumsal Danışmanlık ve çok daha fazlası!
25
NEO SEANS Terapi Klinik | Rezonans Terapisi, Psikoterapi, Refleksoterapi Merkezi Neo Seans terapi merkezi siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Diyarbakır''da hizmet veren terapi merkezimize sizleride bekleriz.
26
Anasayfa - Web Online Sağlıkçım, doktorlarla online görüşme yaparak, sağlık sorunlarınızın mutlak çözüme ulaşana kadar takip edildiği uluslararası sağlık platformudur.
28
Alf Psikolojik Danışmanlık Antalya, Uzman Klinik Psikolog Buse Nazlı Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist, Buse Nazlı, Antalya Bireysel Psikoterapi - Çocuk/Ergen/Yetişkin Aile Danışmanlığı Çift Terapisi Kaygı, Depresyon, OKB, Duygudurum Bozuklukları, Davranım Bozuklukları, Fobi, Yeme Bozuklukları,
29
Uzm. Psk. Dan. Şenol BAYGÜL 0242 312 60 13 | Antalya''da Psiko Terapi Merkezi bulunan uzman psikolojik danışman Şenol Baygül''ün verdiği psikolog hizmetlere ve psikolojik testler, psikolojik film, psikolojik kitaplara dair bilgiler içeren web sitesi.
30
Ana Sayfa | Özel Rola Aile Danışma Merkezi
31
Ana Sayfa - Çadem Psikoloji | Psikolog | Pedagog | Bakırköy | Halkalı | Bağdat Caddesi Çocuk, ergen, yetişkin, anne, baba; bireylerin karşılaştığı kişisel, ailesel, eğitsel, psikolojik konularda hizmetleriyle fark yaratan öncü bir kuruluştur.
32
Pedagog Psikolog ve Psikiyatri Uzmanlığı - ÇOCUK ve GENÇ KLİNİĞİ Pedagog psikolog ile çocuk ve ergen psikiyatrisi uzmanlarını bir araya getiren merkez: Çocuk ve Genç Psikolojik Danışmanlık ve Psikiyatri
33
Ana Sayfa - Deniz Doğruöz Deniz Doğruöz, 20 yıllık tecrübesiyle Ataşehir’de klinik psikolog uzman psikoterapist olarak bireysel yetişkin ergen çift ve ailelere danışmanlık hizmeti vermekte
34
Doktorunuzu Bulun Yorumları Okuyun ve En Başarılı Doktora Gidin Hastalığınıza Uygun En Başarılı Doktor, Diş Hekimi, Psikolog ve Diyatisyeni Bularak Uzmanlar Hakkındaki Yorumları Okuyun ve Sizde Yorum Yapın
35
Online Psikolog ile Online Terapi | Evimdekipsikolog.com Türkiye`nin en büyük online terapi platformunda dilediğiniz her an dünyanın her yerinden 1 dakikada online psikolog ile görüşmeye başlayabilirsiniz.
36
Hayat Psikoloji Hayat Psikoloji Hayat Psikoloji Bakırköy ve Beylikdüzü''nde bireylere, çiftlere, çocuk ve ergenlere psikolojik alanda profesyonel hizmet vermektedir.
37
İzmir Psikolog - İzmir Klinik Psikolog - M. Berk Karaoğlu İzmir Klinik Psikolog - Uzman Klinik Psikolog M.Berk Karaoğlu
39
Klinik Sitesi | Klinik, Doktor, Uzman Bul Ücretsiz Randevu Al Klinik, doktor, psikolog ve uzmanlardan ücretsiz randevu alabilir, yorumlarınız ile sizden sonraki hastalara yardımcı olabilirsiniz.
40
Madalyon Psikiyatri Merkezi Dr. Gülseren BUDAYICIOĞLU tarafından 2005 yılında kurulmuş olan Türkiye'nin en büyük Psikiyatri Merkezidir. Ankara ve İstanbul kadrolarında 100'e yakın psikiyatris ve psikolog bulunmaktadır.
41
Mavi Taç | Psikososyal Terapi | Kişisel Gelişim | Kurumsal Çözümler Mavi Toplum, Aile ve Çocuk Derneği Resmi Web Sitesi
43
Psikolog Meryem Gül Eren - Çift Aile EMDR Avrupa Akredite EMDR Terapisti Bakırköy Elika Danışmanlık merkezinde Çift ve Yetişkin terapisti olarak çalışmaktadır.
44
Mona Psikoloji – psikolog istanbul, klinik psikolog
45
NoroSOFT Kognitif Rehabilitasyon Programı Ana Sayfa NoroSOFT özellikle dejeneratif seyreden kronik özellikli nörolojik ve endokrinel hastalıkların bilişsel kayıplarını yavaşlatmak ve eğer mümkünse rejenerasyonuna katkıda bulunacak tedavi destek yazılımıdır (Kognitif Rehabalitasyon Yazılımı).Bilişsel hasar (Kognitif Hasar) nedir ve hangi hastalıklarda karşımıza çıkar? Bilişsel hasar, herhangi bir rahatsızlıktan ötürü kişide seconder olarak gelişen dikkat, hafıza, konsantrasyon, vizyo - spasyel işlevler, yürütücü işlevler(muhakeme, planlama, oryantasyon, problem çözme) gibi beyin fonksiyonlarındaki bozulmalara verilen genel addır. Hastalığın seyrine, şiddetine ve beyinde oluşturduğu hasara ilişkin kişiden kişiye farklılık gösterir. Örneğin demansta tüm korteks etkilendiğinden tüm bilişsel şebekelerde yıkım söz konusu iken parkinsonda subkortikal bölge hasarları söz konusudur, özellikle dikkat ve kısa süreli hafızada bozulma görülür. NoroSOFT gerek beynin ilgili bölgelerindeki hasarların ölçümü, gerekse ölçüm sonunda ortaya çıkan tabloya göre kognitif rehabilitasyona yönelik uygulamaları içeren ilk ve tek programdır. Türkçe olmasının yanı sıra ev ve profesyonel kullanıcılara uygun versiyonları da üretilmiş olup, danışma kurulunda ve hazırlanmasında psikolog, nörolog ve nöropsikologların yer almasıyla da benzer yazılımlardan farklılık göstermektedir. NoroSOFT, aşağıdaki rahatsızlıkların bilişsel rehabilitasyonuna ve bilimsel ölçümüne katkıda bulunmaktadır:NoroSOFT özellikle dejeneratif seyreden kronik özellikli nörolojik ve endokrinel hastalıkların bilişsel kayıplarını yavaşlatmak ve eğer mümkünse rejenerasyonuna katkıda bulunacak tedavi destek yazılımıdır. Multiple Skleroz; MS?e özgü bilişsel işlev bozuklukları, özellikle vizyo-spasyel işlevler, bellek, dikkat ve konsantrasyon problemleri. Diyabet; kronik seyirli endokrin rahatsızlığı olan diyabette özellikle hipo glisemi sırasında ve sonrasında frontal etkilenmeler söz konusudur. Bellek, konsantrasyon ve planlama problemleri en sık karşılaşılan bilişsel problemlerdir. Epilepsi; gerek cerrahi sonrası gerekse medikal tedavi altındaki hastaların ölçüm ve rehabilitasyonu, subkortikal etkilenmeler, serebellum vb. kısa süreli hafıza ve dikkat bozuklukları gibi epilepsiye özgü bozulan alanlar. Parkinson; parkinsona özgü dopaminerjik yoksunluk sonucu oluşan bilişsel hasarların yavaşlatılması ve Parkinson-demans ayırıcı tanısında ölçümlemenin yapılabilmesi, karmaşık dikkat ve frontal etkilenmelerin yavaşlatılması. Stroke; erken evre stroke hastalarında medikal tedaviye destek enstürmanı olarak bellek, dikkat, konsantrasyon, muhakeme ve problem çözme şebekeleri, başka bir deyişle frontal lob hasarları erken evresi NoroSOFT, bilişsel hasarı olan hastalarda nörologun öngördüğü başka bir süre söz konusu değilse 4 ila 8 hafta arasında düzenli olarak uygulanan modüller içermektedir.
46
Uzman Psikolog Ayberk Çiçek - Sivas Psikolog Uzman Psikolog Ayberk Çiçek. Sivas çevresinde psikolog arıyorsanız doğru adresteniz. uzman psikolog tedavisi için hemen bizimle iletişime geçin.
47
Optima Danışmanlık Merkezi | Resmi Web Sitesi Optima Danışmanlık Merkezi
48
Beylikdüzü Psikolog | Bakırköy Psikolog - İstanbul Psikolojik Danışmanlık ve Koçluk Merkezi, Bakırköy Psikolog Beylikdüzü Psikolog Bakırköy, Beylikdüzü ve Nişantaşı olmak üzere İstanbul''un tüm semtlerinde psikolog ve pedagog hizmeti sunan Psikolium, bu konudaki 13 yıllık deneyimini ortaya koymaktadır.
49
TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ GENEL MERKEZ
50
Psikonet, Psikoterapi, Terapist, istanbul psikolog Psikonet, Psikoterapi, Terapist, istanbul psikolog - Psikolojik danışmanlık sitesi
51
Psikopress.com - Güncel Psikoloji Portalı Psikolojinin eğlenceli ve şaşırtan dünyasında bizimle birlikte gezinmeye hazırlanın. Hoş Geldiniz
54
Optima Danışmanlık Merkezi | Resmi Web Sitesi Optima Danışmanlık Merkezi
55
Uzman Klinik Psikolog Yasin İlker | Ankara/Çankaya Psikolog Uzman Klinik Psikolog Yasin İlker resmi internet sitesidir. Ankara/Çankaya'da danışanlarıyla bir araya gelen Uzm.Psk. Yasin İlker, online randevu kabul etmektedir.
56
Pisikonet - Psikolojik Eğitim - Danışmanlık Merkezi Kurumumuz Aile, Çift-İlişki, Kum Oyun, Grup, EMDR, Yetişkin, Çocuk ve Ergen Terapisi, Web Terapi ve çeşitli psikolojik testler uygulanmakta ve raporlanmaktadır.
57
Doktor Yorum, Doktorlar, hastaneler ve tüm sağlık problemlerinizde yardımcı siteniz | doktoryorum.org Doktor, Diş Hekimi, Diyetisyen, Psikolog yorumlarını ve önerilerini bulabileceğiniz ve yorum yapabileceğiniz web sitesi.
59
Birdoktorbul Doktor, diş hekimi, psikolog, diyetisyen, veteriner, hastane ve kliniklere ulaşın! Soru sorun, hasta yorumlarına göz atın, randevu alın. Sağlık makalesi okuyun.
60
Online Terapi Hizmeti - Şehnaz Tuna | evinizdeterapi.com Klinik Psikolog Şehnaz Tuna, online terapi yöntemi ile evinizin konforunda tedavi imkanı sunuyor. Evinizde Terapi ile her yerde ve zamanda terapi alabilirsiniz.
61
Prof. Dr. Özcan Uzun, Psikiyatrist, Ankara, Muayenehane: Selanik 2 Cad. 64/14 Kızılay, (Psikiyatri uzmanı) Ana sayfa
63
istanbul Psikolog Psikolojik Destek Merkezi Telefonu 0544 7243650 0533-3738123,kadıköy psikolojikdestek,uskudar psikolojikdestek,PsikolojikYardım Merkezi,Psikolojik Yardım Merkezleri,Yaşam Koçluğu,Yaşam Koçları,Cinsel Terapist
64
Pisikonet - Psikolojik Eğitim - Danışmanlık Merkezi Kurumumuz Aile, Çift-İlişki, Kum Oyun, Grup, EMDR, Yetişkin, Çocuk ve Ergen Terapisi, Web Terapi ve çeşitli psikolojik testler uygulanmakta ve raporlanmaktadır.
65
Online Psikolog & Online Terapi | Psikologofisi.com Türkiye''nin en büyük online terapi platformunda bir dakikada psikologa bağlanın
66
Riliv - Aplikasi Meditasi, Cerita Tidur, Konseling Online Riliv menyediakan layanan meditasi, cerita tidur, dan konseling online dengan psikolog untuk atasi depresi dan kecemasan. Praktis, mudah, terjangkau.
67
Psikoterapi | Pozitif Psikoloji | Psikoterapist F. Tuba Aydın Psikolog, Psikoterapist F. Tuba Aydın'ın psikoterapi, aile terapisi ve pozitif psikoloji ile ilgili yazılarını paylaştığı kişisel web sitesi.
68
Cari tahu minat, bakat, potensimu. Dapatkan rekomendasi jurusan kuliah dan karier yang paling sesuai - online, instan, tanpa ribet!
69
Biro Psikologi Jogja Layanan Tes Psikologi dari Biro Psikologi Jogja Laksita Educare di Yogyakarta oleh Konselor dan Psikolog Jogja terbaik juga berpengalaman dengan biaya murah. (Tes IQ Jogja - Tes Minat Bakat -...
71
online terapi şişli psikolog beşiktaş istanbul levent Haşim Belten psikolog, şişli, terapi, istanbul, öneri, mecidiyeköy, klinik, ücret, iletişim, en yakın psikolog, panik atak, depresyon, çekingenlik,sosyal fobi, beşiktaş
73
Trabzon Psikolog | Psikolog Trabzon | Psikolog Elif Ay | 0541 966 2822 | Trabzon Trabzon Psikolog | Psikolog Trabzon | Psikolog Elif Ay | 0541 966 2822 | Trabzon
75
Fatih Reşit Civelekoğlu – Klinik Psikolog
76
Feyzullah Alpman - Uzm. Klinik Psikolog - Psikoterapist Psikolog, Psikoterapist Feyzullah Alpman'ın Kişisel Sitesi
77
Prof. Dr. Özcan Uzun, Psikiyatrist, Ankara, Muayenehane: Selanik 2 Cad. 64/14 Kızılay, (Psikiyatri uzmanı) Ana sayfa
78
Yamaç Sönmez & Çağla Düvenci Sönmez
79
YÜCELEN HASTANESİ - Yucelen Hospital - Muğla - Marmaris - Ortaca Yücelen Şirketler Grubu; Muğla, Marmaris, Ortaca ve Gökova''da sağlık, turizm ve eğitim alanlarında hizmet vermektedir.
80
Terapi.com | online terapi portalı - psikolog, psikoloji, psikiyatri, psikolog arayanlar, psikolog aranıyor, yaşam koçları, depresyon, stres, panik atak terapi.com psikologlar, psikiyatrlar yani terapistleri tek bir platformda toplayarak online terapi hizmetleri vermelerini saglayan bir terapi portalidir.
81
Terapötik oyunlar, Eğitici çocuk oyunları Uzman Psikolog Ayben Ertem, 15 yıldır ailelerle, çocuklarla ve bireylerle çeşitli terapi yaklaşımlarıyla çalışıyor. 2015 yılıyla birlikte 15 yıllık birikimini '''' Ayben'''' markası altında topladı ve hem alanda çalışanlar hem de aileler ve çocuklar için çeşitli oyunlar ve kitaplar üretmeye başladı. ''''Ayben ile Terapötik Etkinlikler'''' de aradığınızı bulabilirsiniz.
82
Psikoterapi ve Psikolojik Danışmanlık - İstanbul Nişantaşı İstanbul Nişantaşı''nda sizlere güvenli ve deneyimli Psikolojik Danışmanlık hizmeti sunmaktayız. İstanbul Nişantaşı Terapist.
83
Biyoenerji – Klinik Psikolog Dr. Osman AKTAŞLIOĞLU
84
Sosyal Psikolog | Murat GENÇOĞULLARI | Türkiye Sosyal Psikolog | Murat GENÇOĞULLARI | Türkiye
86
Canliterapist - Psikolog Ankara, Psikoterapi, Psikolog | Canliterapist Uzm. Psikolog Selen Can'dan web üzerinden psikolojik danışma almak için sitemizi ziyaret edin. / Panik Atak, Takıntı, Anksiyete, Sosyal Fobi. / psikolog ankara
87
Çocuk Doktoru Hayim Baruh bebek çocuk doktoru çocuk beslenme ateş ağrı bebek beslenme bebek bebek ve anne sağlık doğum dogum saglik bebek hastalıkları bebek bakımı bebek sağlığı bebek beslenmesi mama beslenme bebek yetiştirme aşı asi aşılar asilar aşı takvimi asi takvimi çocuk cocuk cocuk hastalıkları anne baba anne sütü emzirme katı besin kati besin ek besin reklam hamilelik hamile çocuk sağlığı sağlıklı çocuk çocuk yetiştirme anne sağlığı saglıklı hamilelik doktor hastalıklar hastaliklar hastane emzik meme sünnet sarılık grip süt kardeş obez obezit obezite otizm otistik hidrosefali premature bebek indigo lösemi losemi down sendromu ilkyardım boy ve kilo ikiz psikoloji psikolog forum vitamin Hayim Baruh
88
Minipoi - Türkiye''nin En Özgün Okul Öncesi Eğitim Setleri Minipoi okul öncesi eğitim setleri. Uzm. Klinik Psikolog onaylı içeriklerimizle çocuklarımız için en kaliteli eğitimi amaçlamaktayız.Cırt bant ve kalın mukavva formatındaki setlerimiz çocuğunuzun kesinlikle ilgisini çekecektir.