RAW RANKED SITES ABOUT
#PREJ

The most comprehensive list of prej websites last updated on Feb 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
ABCNews.al - Abc News ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, rajoni dhe bota, si dhe informacione nga bota e showbizit, teknologjisë, lifestyle, dossier, moti, etj. Transmetimi i ABC NEWS është live, 24 orë.
4
QTU - Qendra Tregtare Univers E ndërtuar në vitin 2005, me një mesatare prej 7.1 milionë vizitorësh në vit, QTU është qendra tregtare më e dashur për shqiptarët dhe është e para e këtij lloji e hapur në vendin tonë.
6
ShtepiaeLibrit.com - libra online në shqip [prej 2007-ës] Në shërbimin tuaj duke dërguar libra shqip në të gjithë botën prej vitit 2007.
7
Në Brendësi të Kuranit - Në Brendësi të Kuranit Në brendësi të Kuranit" është një hapësirë e mendimit, reflektimit dhe meditimit rreth Kuranit, sipas një metodologjie të thjeshtë, të mundshme dhe frytdhënëse për të gjithë ata që i qasen atij, me dëshirën për të fituar udhërrëfim prej Kuranit.
8
ShtepiaeLibrit.com - libra online në shqip [prej 2007-ës] Në shërbimin tuaj duke dërguar libra shqip në të gjithë botën prej vitit 2007.
9
AEA-Albania Energy Association The AEA - Albania Energy Association represents the Albania energy industry, covering all renewable power, heat and fuels.
17
Kryefaqja - Brika Elektrik Brika Elektrik operon në tregun vendas që prej vitit 2002, duke ofruar cilësi maksimale dhe korrektësi për të gjithë klientët e saj.