RAW RANKED SITES ABOUT
#POTRAVIN

The most comprehensive list of potravin websites last updated on Jul 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
KalorickéTabulky.cz - kalorické hodnoty potravin, kj, kalorie Kalorické hodnoty tisíců potravin. Energetický výdej aktivit. Vlastní jídelníček pro každodenní evidenci energetického příjmu a výdeje
2
Zdraví a Krása | VŠE PRO VAŠE ZDRAVÍ Pohlížejme na sebe jako na CELEK - jako takoví budeme fungovat, pokud bude naše tělo, náš organismus v rovnováze - výživa = životospráva, pohyb = životní styl, mysl = psychika. Vítejte na stránkách o . . . Životní styl je faktor, který až z 80% ovlivňuje naše zdraví. Zbývajících 20% zahrnuje ostatní vlivy, především dědičnost a zdravotní péči. Důležitá je kvalitní, pestrá a vyvážená strava, která umožňuje udržet optimální zdravotní stav a mít dostatek energie na práci a ostatní aktivity. Zdravý způsob života v rodině znamená starat se o své duševní a tělesné zdraví a zejména duševní, které ohrožuje nadměrná psychická zátěž a stresové stavy.Zásady správné výživy a stravovací návyky si osvojujeme zejména v rodině a kuchyň každé rodiny je jedinečná a neopakovatelná. To co si např. dítě osvojí v dětství, táhne se s ním po celý život. Zdraví celé rodiny a především dětí závisí na způsobu života, a tedy i od potravy, kterou členové rodiny konzumují. Správná výživa, to je začít se stravovat pravidelně. Základem jsou tři hlavní jídla dne, doplněné 2x svačinou. Zrychlený životní styl naší společnosti produkuje potraviny, ve kterých chybí spousta důležitých výživných látek. Pestrá strava! Měli bychom dávat přednost pestré stravě, obsahující dostatek bílkovin, tuků a správných sacharidů,(ohlídat jednoduché sacharidy-cukry), včetně mléčných výrobků a masa. Každý den bychom si měli dopřát blahodárnou vlákninu kvůli trávení, protože správně působí na činnost střev, dále minerály a vitamíny, které získáme z ovoce, zeleniny, luštěnin a celozrnných potravin. Jsou zdrojem vlákniny, která naplní žaludek, vyvolá pocit sytosti a zároveň aktivuje činnost střev, neutralizuje škodlivé střevní bakterie a jedovaté látky, čímž přispívá i ke snížení cholesterolu v krvi. Zdravá a vyvážená strava však nepředstavuje drastické diety či extrémní stravovací režim. Zpestření stravy je o výběru co nejvíce druhů potravin, přičemž se netřeba přejídat. Jíst třeba pomalu, beze spěchu a jídlo dobře rozžvýkat. Snažit se o to, aby základem jídelníčku byla zelenina v rozmanitých úpravách, např. pestré zeleninové saláty a polévky. Jíst třeba i hodně ovoce v syrovém stavu (opět hlídat jednoduché sacharidy). Denně bychom měli sníst tři porce mléčných výrobků, které jsou zdrojem kvalitních bílkovin a vápníku, navíc, jogurty pomáhají trávit laktózu.
3
BBBOX - Jednoducho až k vám Objednajte si vysoko kvalitné občerstvenie s dodávkou až do domu a užívajte si svoje schôdzky či firemných akcií bez starostí.
4
Jak přežít EU Nouzové zásoby potravin a výbava » Jen tři věci potřebuje člověk skutečně k životu: vzduch, vodu a potravu.
5
AKTUÁLNĚ Autocamp Velký Vír - ubytování na břehu orlické přehrady v krásné přírodě za příznivé ceny. K dispozici: minigolf, beach volejbal, nohejbal, půjčovna kol, stolní tenis, dvě dlouhé pláže, dvě restaurace, dvě prodejny potravin, juice bar
7
Zkus to s námi podomácku! Obchod podomácku nabízí vše pro domácí výrobu potravin, domácí limonády, domácí víno, nebo cider, domácí uzeniny či mléčné výrobky. Nabízíme skvělé výrobky od společnosti Kilner, který se zaměřuje na zavařeniny, marmelády, domácí limonády a likéry.
8
Velkoobchody pro velké obchody - katalog-velkoobchodu.cz Kvalitní a přehledný výber velkoobchodů všeho druhu naleznete právě na Velkoobchody.cz. Přijďte se podívat a navázat nové obchodní partnerství.
9
Novinky | Prodej zboží nejen z Německa Zaměřujeme se na prodej drogerie, potravin a zlevněného zboží z německých akcí a velkoskladů
11
Gastro Frozen - Dodavatel mražených a chlazených potravin Ryby, zelenina, drůbež, bramborové výrobky, droby a mnoho dalšího.
12
Úvod - Jednota Družstvo COOP se od transformace specializuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej se zaměřením na široký sortiment potravin a nepotravinářského zboží denní potřeby.
13
Domů | Česká cechovní norma
14
AGLO Trading, s.r.o. | Váš dodavatel exkluzivních potravin. Velkoobchod chlazenými a mraženými potravinami té nejvyšší kvality. Dovážíme maso, uzeniny, šunky, sýry a paštiky ze severských států, Francie a Španělska.
15
MAGU® I Živé kultury pro zdravější život MAGU nabízí řadu živých probiotických potravin, které napomáhají čistit organismus a zlepšovat zdraví střev. 6 verzí fermentů z kombucha kultur, 4 unikátní typy bakteriálních shotů a tisíce stálých zákazníků. Vyzkoušejte naše funkční, kvašené produkty ještě dnes.
16
MAKRO | Velkoobchod potravin a dalšího zboží | MAKRO.cz MAKRO Cash & Carry ČR nabízí podnikatelům výběr ze širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského zboží. MAKRO je nejrozvinutějším velkoobchodem v ČR.
17
Domů | PeMaP s.r.o. PeMaP s.r.o., dovoz potravin, distribuce potravin, olivové oleje, víno Medvědí krev,
19
Prodejna zdravé výživy Pardubice Prodej bio potravin a zdravých potravin v Pardubicích.
20
Kvalitní drogerie a potraviny z Německa | Vasobchodak.cz Nakupování z Německa nebylo nikdy jednodušší. Dovážíme kvalitní německou drogerii a potraviny na základě Vašich objednávek. Zákazník tak má záruku nejen kvality, ale také čerstvosti potravin z Německa. Vyzkoušejte i Vy pohodlný nákup zboží z Německa online. Nákup Vám doručíme až k Vašim dveřím.
21
Vím, co jím - zdravý životní styl Vím, co jím je program pro označení kvalitních a nutričně vyvážených potravin pro zdravý životní styl a prevenci onemocnění na základě výživových doporučení.
22
Vitalia.cz - chytře na život Jak žít zdravě a spokojeně, co se vyplatí jíst a pít. Testy kvality potravin, bezpečnost potravin, zdraví a prevence.
23
Vitalweb.cz | zdravý životní styl, zdravá strava, sport a samozřejmě obecně pohyb
24
CHOCOLAND.CZ - vyroba, dovoz a distribuce znackovych cukrovinek a potravin. Chocoland - vyroba, dovoz a distribuce znackovych cukrovinek a potravin.
25
Chutě Asie Nejširší výběr asijských potravin, koření a potravinových doplňků
26
Úvod - Jednota Družstvo COOP se od transformace specializuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej se zaměřením na široký sortiment potravin a nepotravinářského zboží denní potřeby.
27
S.V.G. Strakonice | Prodej a distribuce potravin, potravinářského zboží Prodej a distribuce potravin po celé ČR. S.V.G. Strakonice – specialisté na distribuci potravinářského zboží a zásobování gastronomických zařízení.
28
Velkotržnice Lipence | Velkotržnice Lipence Velkotržnice Lipence to je denně čerstvé ovoce a zelenina přímo od pěstitelů. Největší pražská tržnice nabízí široký výběr potravin, dekorací i květin.
29
EISBERG - distribuce potravin Internetový obchod
30
Gastro Plch - Hlavní strana Gastro Plch - Specializovaný Velkoobchod potravin pro veřejné stravování
31
AKTUÁLNĚ Autocamp Velký Vír - ubytování na břehu orlické přehrady v krásné přírodě za příznivé ceny. K dispozici: minigolf, beach volejbal, nohejbal, půjčovna kol, stolní tenis, dvě dlouhé pláže, dvě restaurace, dvě prodejny potravin, juice bar
32
Střední odborná škola stravování Říčany s. r. o. – Denní i dálkové studium v oboru Řezník, Cukrář, Pivovarník-sladovník, Kuchař-číšník, Technologie potravin – nástavbové studium v denní formě
33
Kontakty LESKO - ZLÍN | Váš velkoobchodní dodavatel pro gastronomii v okolí Zlína. Rychle Vám dovezeme potraviny a nápoje v okolí Zlína. Jsme velkoobchod zaměřený na prodej potravin, alkoholu a tabáku. Zásobujeme prodejny potravin, maloobchody, jídelny, restaurace. Vyzkoušejte velkoobchodní on-line nákup potravin.
34
Eshop a prodejna Pucov | prodejna potravin Pucov Eshop a prodejna Pucov 19, vybrat a objednat Potraviny Domácí potřeby Papírnictví a hračky Alkohol Tabák až domů.
35
Hlavní stránka - SousedovaZahrada.czSousedovaZahrada.cz Kupte si čerstvé ovoce a zeleninu přímo ze sousedovy zahrady. Široká nabídka potravin vysoké kvality od samotných zahrádkářů a pěstitelů.
36
Mražené potraviny z Orlických hor | Don Peppe Domů
37
Online supermarket Akmarket24h.cz potraviny až domů,ONLINE SUPERMARKET,eshop potraviny,nákup online,bezlepkové potraviny,rozvoz potravin,potraviny online
38
zsjvm.cz – online magazín Igelitový sáček s uzavíracím zipem je skvělá věc, se kterou zvládnete uskladnit a chránit mnoho předmětů včetně potravin. Hodí se doma i na cestách.
39
302 Found Zelený ječmen jinak také označovaný jako mladý ječmen je jednou z nejvíce nutričně vyvážených potravin, které můžeme v přírodě najít. BIO Ječmen ADVANCE je produkt špičkové kvality za vyjímečnou cenu.
40
Pizzeria & Restaurant Mikulášská, Plzeň Pizza v Plzni? Pizzerie & Restaurant Mikulášská v centru Plzně nabízí kvalitní jídla z kvalitních potravin. Těšíeme se na Vaši návštěvu v naší restauraci.