RAW RANKED SITES ABOUT
#POMOCY

The most comprehensive list of pomocy websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Platforma Usług Elektronicznych Służby Celnej - Ministerstwo Finansów
2
SiemaShop :: Kupuj z sercem SiemaShop - kupuj z sercem! Każdy zakup w sklepie wspiera działalność Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
5
Psychoterapia Łódź, psychoterapeuta, psycholog dziecięcy - Empiria Szukasz dobrego psychologa dziecięcego, biznesu lub pomocy psychoterapeuty? Zapraszamy do naszego instytutu w Łodzi, gdzie oferujemy psychotesty, badania i coaching.
6
Platforma Usług Elektronicznych Służby Celnej - Ministerstwo Finansów
7
Kobiece Serca - Wortal Psychologiczny dla Kobiet, które Kochają za Bardzo Pomoc psychologiczna dla kobiet uzależnionych od miłości, konsultacje, psychoterapia, grupy, warsztaty
13
Ranking kredytów hipotecznych | Porównywarka kredytów hipotecznych Interesują Cię kredyty hipoteczne? Sprawdź naszą porównywarkę kredytów i dzięki naszej bezpłatnej pomocy zamów najlepszy kredyt dla siebie. W serwisie publikujemy też ranking kredytów hipotecznych, gotówkowych i samochodowych - zawsze aktualny, zawsze z dokładnym opisem każdego produktu hipotecznego. Zobacz na czym polega Bankowość Internetowa w Polsce.
15
CSOPOiD - Centralne Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca i Dziecka Centralne Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca i Dziecka jest organizacją społ_eczną udzielajacą pomocy ojcom w sprawach rodzinnych. Stowarzyszenie stoi na straży elementarnych praw dzieci do kontaktu z obojgiem rodziców.
16
drukarnia w Toruniu – drukuj taniej ulotki, plakaty, teczki, dyplomy drukujtaniej.pl – to proste. Skorzystaj z naszej pomocy i wydrukuj materiały promocyjne tanio, prosto i szybko - sprawdź już teraz!
18
20
Zbyszek Nowak - Bioenergoterapeuta Zbyszek Nowak (Marian Zbigniew Nowak) – niezawodny i skuteczny bioenergoterapeuta. Pomaga w dobrym życiu. Spotkania grupowe i indywidualne w Podkowie Leśnej pod Warszawą. Wiele form pomocy. Łatwy kontakt.
21
Skuteczny psycholog i psychiatra w Warszawie Specjalizujemy się w kameralnej, stacjonarnej i online pomocy psychologicznej, psychoterapii, terapii par, terapii dzieci, młodzieży, DDA/DDD.
22
Tłumaczenia na rosyjski i białoruski. Eksport do Rosji i Białorusi Specjaliści z doskonałą znajomością języka rosyjskiego i białoruskiego. Jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy na każdym etapie rozwoju Państwa biznesu, który zorientowany jest na Wschód. Właśnie w tym celu realizujemy usługi tłumaczeniowe, jak również wsparcia biznesu
24
Karan - strona główna Stowarzyszenie zajmuje się niesieniem pomocy dzieciom i młodzieży z problemami.
25
Global Legal Hackathon - Wolters Kluwer Polska | Wolters Kluwer Global Legal Hackathon to wyjątkowy maraton - połączenie programowania z prawem, którego celem jest wypracowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i biznesowych pomocnych zarówno dla prawników, jak i osób szukających pomocy prawnej. Branża prawnicza znajduje się bowiem u progu transformacji technologicznej i wiele kwestii czeka jeszcze na rozwiązanie.
26
Strona Główna - SANIER™
29
Pomoc, Usługi i Wsparcie dla Twojego WordPressa | WP-OPIEKA.PL Potrzebujesz Pomocy z WordPressem? Usługi i Wsparcie Twojej Strony WWW opartej na CMS WordPress. Adminisracja, Bezpieczeństwo, Aktualizacje, Integracja - zapraszamy!
30
Szkolenia z pierwszej pomocy - Warszawa | Adrenaltika AdrenaLTika jest Centrum Szkoleniowym - prowadzi szkolenia z pierwszej pomocy w Warszawie i całej Polsce. Szkoli ratowników i instruktorów pierwszej pomocy według międzynarodowych standardów.
32
ANATOM - Świat Modeli Anatomicznych - modele, pomoce, fantomy medyczne ANATOM ma służyć wszystkim zainteresowanym budową anatomiczną, szkoleniami w zakresie pierwszej pomocy oraz szeroko pojętej edukacji medycznej. Oferta skierowana jest do uczniów, nauczycieli, studentów. Oferujemy: modele anatomiczne, pomoce naukowe, symulatory medyczne, pomoce dydaktyczne, fantomy szkoleniowe
36
Kursy pierwszej pomocy Warszawa szkolenia ratownicze EMS Ośrodek Szkoleń Ratowniczych EMS. Kursy pierwszej pomocy. Szkolimy jak ratować życie, organizujemy profesjonalne szkolenia i kursy ratownicze W-wa
37
Kurs KPP Pierwszej Pomocy Warszawa Lublin Łódź | GLOBAL-MED Kursy Pierwszej Pomocy Zapraszamy na kurs pierwszej pomocy, kurs kpp, kurs na ratownika i inne kursy pierwszej pomocy prowadzone w całej Polsce przez instruktorów z Pogotowia Ratunkowego.
38
Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy – Warszawa| Emermed.pl Profesjonalne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, wypożyczanie sprzętu medycznego oraz zabezpieczanie imprez. Zapraszamy do kontaktu ☎ +48 22 864 17 60 ☎
39
Kurs pierwszej pomocy Łódź, Warszawa, Katowice, Wrocław - Szkolenia Szkolenia i kursy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Szeroka oferta. Kurs pierwszej pomocy w Twoim mieście! Zadzwoń tel: 511 400 334
43
Strona główna - Parafia M.B. Nieustającej Pomocy w Szydłowie
44
Psycholog Sosnowiec - specjalista psychologii klinicznej Joanna Budrewicz Gabinet Pomocy Psychologicznej oferuje profesjonalną pomoc psychologa. Joanna Budrewicz - Psychoterapeuta, psycholog Sosnowiec
47
Kursy pierwszej pomocy - Zawrat Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą kursów pierwszej pomocy
48
Pogotowie duchowe 24h na dobę kapłan jest do Twojej dyspozycji Pogotowie duchowe - 24h na dobę kapłan czeka na telefon od Ciebie. Potrzebujesz pomocy? Znajdź kapłana i zadzwoń.
53
zapytajsie.pl - pytania i odpowiedzi, nauka i rozrywka - pytaj, odpowiadaj, poznawaj Serwis pytań i odpowiedzi. Zadawaj pytania, odpowiadaj na pytania zadane przez innych, przy okazji poznawaj ciekawych ludzi i baw się dobrze.
56
MOPS GDYNIA - Aktualności MOPS Gdynia
62
Jasnowidz Amala - Badanie Aury Jestem Jasnowidz Amala. Od lat pomagam ludziom takim jak Ty. Twoje życie może zmienić się na lepsze - musisz tylko w to uwierzyć i sięgnąć po moją pomoc.
63
SCALLAD - Akredytowane Laboratorium Badawcze Scallad to nowoczesne, akredytowane laboratorium badawcze. Świadczymy usługi z szerokiego zakresu badań analitycznych dla firm, podmiotów państwowych oraz osób prywatnych. Specjalizujemy się w oznaczaniu pierwiastków chemicznych przy pomocy wysokiej klasy spektrometru optycznego.
65
Dom Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach - Strona główna
68
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym AMI                                       ...
69
DZIECI MADAGASKARU – FUNDACJA ANKIZY GASY – CHILDREN OF MADAGASCAR – Fundacja nosi nazwę ANKIZY GASY – Dzieci Madagaskaru. Celem Fundacji jest organizowanie i niesienie pomocy humanitarnej i rozwojowej, dobroczynnej i charytatywnej, społecznie użytecznej i oświatowej oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Strona
70
Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie Strona internetowa Domu Pomocy Społecznej w Lubuczewie
71
Usługi BHP: kursy i szkolenia BHP w Warszawie - GPS BHP General Protection and Safety oferuje szkolenia i kursy BHP w Warszawie oraz innych miastach. W naszej ofercie znajdą Państwo Szkolenia BHP wstępne i okresowe, szkolenia przeciwpożarowe(ppoż) a także kursy pierwszej pomocy dla firm.
73
J&P-Finance - Kredyty, Pożyczki, Leasing W JP-Finance Twoje marzenia są dla nas ważne. Rozumiemy wyzwania finansowe, które utrudniają osiągnięcie celów i jesteśmy gotowi udzielić potrzebnej pomocy. Wierzymy, że Twój sukces finansowy, bez względu na twoją obecną sytuację lub status ekonomiczny, jest możliwy do osiągnięcia.
74
SuperW - Zostań Wolontariuszem i pomagaj - Szlachetna Paczka Lubisz ludzi? Zostań SuperW! Dowiedz się więcej i zobacz, jak wygląda wolontariat w Szlachetnej Paczce i Akademii Przyszłości. Kliknij i dowiedz się więcej!
76
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy
79
Twój Lekarz Online | Oferujemy e-Konsultację i pakiety opieki medycznej online | TakesCare dba o zdrowie Twoje i Twojej Rodziny | Takes-Care.com Twój Lekarz Online | Oferujemy pakiety opieki medycznej online oraz indywidualne e-Konsultacje. Gdziekolwiek jesteś, dbamy o Twoje zdrowie Potrzebujesz pomocy? Nie zwlekaj i umów wizytę online u specjalisty! Uzyskaj e-Recepte, e-Skierowanie lub e-Zwolnienie. Efektywna i skuteczna opieka koordynowana. Zacznij zarządzać swoim zdrowiem online już dziś!
81
Fundacja TIPTOP Fundacja odpowiada na szukanie pomocy. Jeżeli jesteś w potrzebie, zgłoś się do nas! Jeżeli możesz nas wspomóc finansowo, zgłoś się do nas! Czekamy na Was!
82
Kancelaria Prawna Poznań Adwokat Olga Wawrzynkiewicz Kancelaria Prawna Poznań - kompleksowa pomoc prawna - rozwody, alimenty, separacje, sprawy spadkowe, karne, rodzinne, cywilne, medyczne, odszkodowania, prawo nieruchomości, gospodarcze, prawo pracy.
83
STOWARZYSZENIE POMOCY SPOŁECZNEJ „AD ASTRAM” W DĘBICY
85
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelinie Oficjalna Strona Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzelinie
86
Projektowanie sklepów i stron. - Projekty stron internetowych - do samodzielnej edycji zawartości. Projektowanie stron internetowych z możliwością samodzielnej edycji treści, przy pomocy zwykłej przeglądarki.
88
Centrum Trampolina - psycholog, logopeda, terapia oraz integracja sensoryczna już w Wejherowie Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne Trampolina w Wejherowie. Wykonujemy badania psychologiczne oraz przeprowadzamy terapię wraz z integracją sensoryczną. Specjalista logopeda prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych.
89
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bodzechowie
90
Terapia Uzależnień – Blog o terapii, rozwoju i możliwościach pomocy     Pierwszym krokiem w każdej zmianie jest przyjęcie odpowiedzialności za swoje życie. Jak bowiem możemy je zmieniać, jeśli nie czujemy się za nie odpowiedzialni? Irvin David Yalom
94
Gra o Milion | Wirtualna gra, która zmienia realne życie. Sprawdzony proces, który krok po kroku pozwoli Ci zarobić pierwszy milion. Wirtualna gra, która zmienia realne życie. Sprawdzony proces, który krok po kroku pozwoli Ci zarobić pierwszy milion.