RAW RANKED SITES ABOUT
#LISTOPADU

The most comprehensive list of listopadu websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
3
Podzimní běh lyžařů - 29. listopadu | Běžec Podblanicka
4
Imagination Festival - Official Website | 20. 11. 2020, PVA Expo Letňany Po neuvěřitelném úspěchu desáté edice je Imagination Festival zpět. Tento rok se uskuteční v pátek 20. listopadu v PVA EXPO Letňany.
5
Květinářství Boskovice | 17. listopadu, číslo popisné: 18 Květinářství BOSKOVICE, Prodej a rozvoz kytek, Po-Pá: 8,00 - 17,30 So: 8:00 - 12:00 hod., Milena Marečková, +420 774 642 018, mgkvetiny@email.cz
6
Kniha Pravdy a Varování – Slovo Boží pro poslední časy Vítejte na našich stránkách! Tento blog byl založen k šíření poselství Nejsvětější Trojice a blahoslavené Panny Marie pro posledních časy. Poselství jsou poskytnuta lidstvu, aby jej připravila na nadcházející slavný příchod Ježíše Krista a pomohla lidem projít událostmi popsanými ve Zjevení sv. Jana. Přijímá je irská katolická vizionářka od listopadu 2010. Sám Ježíš o tom…
7
MŠ U Kina | Mateřská škola 17.listopadu, Jičín Naše mateřská škola je jednou z nejstarších v České republice. Budova tehdejší Opatrovny byla slavnostně otevřena 24. září 1911. V roce 2003 byla mateřská škola sloučena se základní školou do jednoho právního subjektu. Nové změny nastaly od 1.1.2017, kdy se mateřská škola oddělila od základní školy a stala se samostaným subjektem. Mateřská škola má výhodnou polohu v centru města. Je to historická budova s vlastní školní jídelnou. Na budovu bezprostředně navazuje rozlehlá zahrada s brouzdalištěm. Právě zahrada se vzrostlými stromy a přitom dostatkem prostoru pro hry a pohyb dětí je oázou klidu uprostřed rušnější části města.
10
Novinky Sportovní Centrum Palmovka nabízí lezecké stěny, aerobikové cvičení v sálech, posilovnu, fit bar. To vše je zde pro Vás již od 11. listopadu 2002 kdy se slavnostně otevřela první lezecká hala tzv. "akvárium" v přízemí a fit bar s recepcí.
11
Zahradnictví | Zpravodaj časopisů Zahradnictví Zpravodaj časopisů Zahradnictví
12
Junova reality-show
13
Home - Centrum podpory, o.p.s. Centrum podpory, o. p. s., jejímž zřizovatelem je Nadace Sirius, bylo založeno 16. listopadu 2012 s cílem systematicky mapovat, aktivně vyhledávat a šířit dobrou praxi ve vybrané oblasti problematiky ohroženého dítěte.
14
Spolek přátel z Bláta, z.s. – Spolek přátel z Bláta z.s. byl založen v listopadu roku 2015 aby svým konáním kulturně a společensky obohatil rozvoj již fungující Farmy Bláto.
17
Galerie Draka Trutnov Galerie draka v Trutnově přivítá první návštěvníky V úterý 27. listopadu v 11:00 hod., za účasti vedení našeho města a delegace z partnerského města Lubavky, bude slavnostně přestřižena páska a dlouho chystané otevření Galerie draka v Trutnově se stane skutečností. Majitel galerie - Město Trutnov a provozovatel – občanské sdružení Trutnov – město draka, zvou nejširší veřejnost k první prohlídce interiéru zrekonstruovaných prostor. Tímto slavnostním otevřením bude završen mezinárodní projekt „Kulturní setkání na česko-polských hranicích“ měst Trutnova a polské Lubavky, významně finančně podpořený z fondů EU. Ideový námět o.s. Trutnov – město draka tvůrčím způsobem zpracoval a ve stálou expozici autorsky vytvořil MgrA. Robert Smolík. Kamenické práce provedl Petr Beneš a stavební část zrealizovala hradecká firma MATEX.
18
Prostor plus o.p.s. - 28. listopadu 2015