RAW RANKED SITES ABOUT
#LEKARZY

The most comprehensive list of lekarzy websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Górnośląska Szkoła Ultrasonografii – Szkolenia USG Górnośląska Szkoła Ultrasonografii w Chorzowie jest odpowiedzią na potrzeby kształcenia i doskonalenia umiejętności lekarzy w dziedzinie diagnostyki obrazowej.
3
Tuba Siedlec - Aktualności. Siedlce - Informacje, Aktualności, Wydarzenia, Wiadomości. Informacje z gmin: Siedlce, Mordy, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn. Największa baza firm z Siedlec i okolic (m.in. restauracji, branży weselnej, lekarzy). W naszym serwisie znajdziecie blogi prowadzone przez najciekawsze osoby, związane z Siedlcami i okolicami.
4
Ranking lekarzy - opinie o lekarzach - Najlepszy Lekarz Największy katalog medyczny w Polsce. Rankingi, opinie, komentarze ...
5
Aktualności - NZOZ PROMED Sp. z o. o. - Serwis internetowy - Tąpkowice, Mierzęcice, Ożarowice, Zendek, Pyrzowice NZOZ PROMED Sp. z o.o. działa na terenie miejscowości Tąpkowice i Mierzęcice, gdzie prowadzi ośrodki zdrowia umożliwiając miejscowej społeczności dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu, lekarzy specjalistów, laboratorium analitycznego i poradni rehabilitacyjnej. Zapraszamy.
6
ambulatoria ACERNIS Przychodnia dyżurna. Prywatna pomoc lekarska i pielęgniarska. Wizyty domowe lekarzy. Zabiegi pielęgniarskie. NPL. Nocne i świąteczne konsultacje lekarskie.
7
Buxa, Drewniaki, Obuwie medyczne, Buty zdrowotne, profilaktyczne chodaki,klapki Buxa, komfortowe,szwedzkie,ortopedyczne,robocze,ochronne,sklep Buxa producent ma w ofercie drewniaki, chodaki, obuwie medyczne, buty zdrowotne, profilaktyczne, ortopedyczne, damskie, męskie i dziecięce, ochronne dla personelu medycznego lekarzy i pielęgniarek, szwedzkie, na gumie, antycellulitowe, robocze, eleganckie, clogs, saboty
9
Instytut Leczenia Niepłodności Małżeńskiej im. Jana Pawła II | Dane lekarzy NaProTechnology oraz instruktorów modelu Creightona praktykujących na terenie Polski.
10
PSHLiF - Homeopatia, szkolenia, konferencje, lekarze homeopaci, Poznań Homeopatia to skuteczna metoda leczenia. Wielkopolskie Stowarzyszenie Homeopatów Lekarzy i Farmaceutów prowadzi szkolenia i konferencje z zakresu homeopatii.
11
Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Treningu i Psychoterapii Laboratorium Psychoedukacji to zespół doświadczonych, gruntownie wykształconych psychoterapeutów, konsultantów, trenerów, Coachów, lekarzy i wykładowców.
12
Nowa Klinikadiabetyka Klinika Diabetyka powstała w celu dostarczania chorym na cukrzycę profesjonalnej, najnowszej wiedzy na temat choroby i jej powikłań. Treści umieszczane na stronie są nadzorowane wyłącznie przez lekarzy, co wyróżnia ją na tle innych stron internetowych przeznaczonych dla pacjentów.
13
Polska Przychodnia Londyn i Coventry Ginekolog, Stomatolog, Pediatra Polska Przychodnia w Londynie i Coventry zrzesza polskich lekarzy wielu specjalizacji: ginekolog, stomatolog, pediatra, laryngolog, kardiolog – polskaprzychodnia.co.uk
14
Strona główna - Olident OLIDENT to dynamicznie rozwijająca się firma zaopatrująca lekarzy dentystów w produkty najwyższej jakości .
15
Znajdź dobrego lekarza - sprawdź opinie - umów wizytę na abczdrowie.pl Najlepsi lekarze w zasięgu ręki. Nie czekaj w długiej kolejce do lekarza. Umów wizytę przez internet u zaufanego lekarza.
16
AlbaJulia – Stowarzyszenie Neurofibromatozy Polska – Alba Julia – Jednoczymy ludzi chorych, ich rodziny, przyjaciół oraz lekarzy.
17
Dokąd zmierzasz Polsko ?-Do absurdu ? – Aktualne i absurdalne wydarzenia w Polsce i na świecie. Aktualne i absurdalne wydarzenia w Polsce i na świecie.
18
Dolfos - Fundament dobrego żywienia - Dolfos DOLFOS jest polską firmą produkującą premiksy i mieszanki paszowe uzupełniające dla zwierząt. Istniejemy na rynku paszowym w Polsce już od wielu lat, proponując Państwu wysokiej jakości produkty opracowane przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii i technologów.
19
Laser Clinic - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Kadra lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, których specjalizacje idealnie się ze sobą uzupełniają i pozwalają na kompleksowe leczenie zarówno objawów jak i właściwego źródła chorób.
20
Gynefix GyneFix – wkładka antykoncepcyjna
21
Laserowe wybielanie zębów - cena - Warszawa - Lublin - SmileSPA.pl Najskuteczeniejsze laserowe wybielanie zębów, wykonywane wyłącznie przez lekarzy stomatologów. Atrakcyjne ceny i promocje w Warszawie i w Lublinie.
22
Usługi edukacyjne dla branży weterynaryjnej - Sprawdź naszą ofertę! - Vetnolimits Świadczymy profesjonalne usługi dla lekarzy weterynarii, techników i studentów - konferencje, warsztaty i kursy z różnych dziedzin weterynarii oraz social media. Prowadzimy również stacjonarne i e-learningowe kursy medycznego angielskiego.
23
in vitro, zapłodnienie in vitro (IVF), invitro, niepłodność Strona tworzona przez lekarzy opisująca dylematy etyczne i powikłania medyczne związane z in vitro (IVF).
24
MEDtube portal medyczny • filmy i wiedza dla lekarzy • eLearning MEDtube to innowacyjny portal wymiany wiedzy dla lekarzy i profesjonalistów, treści multimedialne i praktyczna wiedza; największy projekt online tego rodzaju
25
Medyczny blog dla lekarzy i pacjentów. Opisy sprzętu medycznego, porady dla kupujących, prezentacje producentów urządzeń medycznych.
26
Medycyna Praktyczna Kompendium wiedzy medycznej opartej na wiarygodnych i aktualnych publikacjach (EBM) opracowane przez doświadczonych lekarzy specjalistów.
27
Rejestr Lekarzy na NFZ w twoim mieście Rejestr Lekarzy na NFZ w twoim mieście - sprawdź wolne terminy do specjalistów i umów się na wizytę już dziś. Nie czekaj w kolejkach.
28
Portal onkologiczny dla pacjentów i lekarzy - Onkonet.pl Serwis medyczny dla pacjentów i lekarzy poświęcony tematyce onkologicznej
29
Podyplomie.pl - Serwis Informacyjno-Edukacyjny Dla Lekarzy
30
Puls Medycyny - portal medyczny - wiadomości, lekarze, szpitale, opieka medyczna Pulsmedycyny.pl to opiniotwórczy portal dla lekarzy i kadry menedżerskiej sektora medycznego. Zawiera wiarygodne artykuły o tematyce medycznej, opracowywane we współpracy z ekspertami oraz informacje dotyczące systemu ochrony zdrowia.
31
Nie czekaj bez sensu! - Świat Przychodni Znajdź placówkę NFZ z najkrótszą kolejką. Sprawdź kiedy są wolne terminy u lekarzy specjalistów i na badania diagnostyczne. Zobacz opinie i oceny pacjentów.
32
Towarzystwo Lekarzy Medycyny Zintegrowanej Powołujący Towarzystwo lekarze uważają, że MEDYCYNA JEST SZTUKĄ dokonywania właściwych wyborów, mających na celu wyleczenie chorego, w oparciu o posiadaną…
33
Kliniki.pl: Znajdź klinikę i lekarza - umów wygodnie wizytę Ponad 1200 renomowanych klinik oraz 6000 lekarzy w jednym miejscu! Znajdź zabieg, porównaj oferty placówek, sprawdź ceny i opinie pacjentów. Umów wygodnie wizytę!
34
Znajdź lekarza - Umów wizytę - ZnanyLekarz.pl Znajdź lekarza i wygodnie umów wizytę przez internet. Przeczytaj wiarygodne opinie innych pacjentów i dodaj własną. Mamy w bazie ponad 146 000 lekarzy!
35
Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych Familia Początkowo świadczyliśmy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej z czasem rozszerzając działalność o usługi specjalistyczne, intensywną opiekę pielęgniarską nad obłożnie chorymi, badania medycyny pracy i kierowców, badania sportowców.
36
Cozakrem.pl - analiza składu kremów i kosmetyków Lekarze i farmaceuci badają prawdę o kosmetykach. Badamy każdy krem i domową chemię. Analizujemy bezpieczeństwo kosmetyków dla zdrowia. Idealne dla SPA, lekarzy, gabinetów.
38
Centrum Medyczne Żary | Prywatna przychodnia NFZ - okolice Żagań, Zielona Góra Jesteśmy wielospecjalistyczną przychodnią lekarską, która mieści się w centrum miasta Żary przy ulicy Moniuszki 2. Obecne konsultuje u nas 80-u lekarzy różnych specjalności medycznych.
40
START I Ogólnopolskiej Konferencji Rehabilitacji, (Neuro)Ortopedii i Komunikacji Medycznej, która odbędzie się 10-11 maja 2018 r. w Łodzi. Zapraszamy młodych adeptów sztuki medycznej, w tym przede wszystkim studentów medycyny oraz fizjoterapii, młodych lekarzy, fizjoterapeutów, doktorantów oraz samodzielnych specjalistów różnych dziedzin medycyny. Organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe Fizjoterapii w Neuroortopedii i Komunikacji Medycznej działający przy Klinice Rehabilitacji i Medycyny Fizykalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
41
Dobry Lekarz Chełm - Przychodnia Specjalistyczna Centrum Przychodnia Specjalistyczna Centrum posiada dobrych lekarzy specjalistów. Zapewniamy kompleksowość usług medycznych - kardiolog, stomatolog, dermatolog i wielu innych.
43
Włocławskie stowarzyszenie Lekarzy Stomatologów organizator kursów dla lekarzy stomatologów
44
Akademia Animal Pharmy - Praca dla lekarzy weterynarii Akademia Animal Pharmy: Program stażowy dla absolwentów i lekarzy weterynarii. Sprawdź jak rozwinąć swoją karierę w weterynarii.
45
Profesjonalna aparatura medyczna dla lekarzy, gabinetów, przychodni, szpitali, klinik - Sklep Medyczny TMC POLSKA Dystrybutor specjalistycznego sprzętu medycznego dla placówek medycznych oraz lekarzy specjalistów. Ponad 10 lat na rynku. Kontakt - +48502491577 lub sklep@tmcpolska.com.pl.
46
Grupa Rx | Unikalne serwisy dla profesjonalistów w ochronie zdrowia Tworzymy unikalne platformy do komunikacji, edukacji, zatrudnienia w branży medycznej. Zbudowaliśmy jedyną w Polsce społeczność XX XXX lekarzy.
47
Jestem za, a nawet przeciw | …obok przemyślanych i inteligentnych listów zdarzało mi się otrzymywać zapalczywe, choć niezbyt mądre listy od dwóch grup dogmatyków – fundamentalistycznych chrześcijan i fundamentalistycznych materialistów. Fundamentalistyczni chrześcijanie wmawiali mi, że jestem sługą Szatana i powinienem jak najszybciej poddać się egzorcyzmom. Natomiast fundamentalistyczni materialiści informowali mnie, że jestem kłamcą, szarlatanem, oszustem i skandalistą. Mimo tych drobnych różnic listy te były do siebie zdumiewająco podobne. Obie grupy cechowała niepohamowana zaciekłość oraz całkowity brak poczucia humoru, życzliwości i dobrych obyczajów. Te dwie straszne sekty jedynie pomogły mi utwierdzić się w agnostycyzmie, dostarczając dalszych dowodów na rzecz mojej tezy, że kiedy dogmat zakrada się do umysłu, ustaje wszelka aktywność intelektualna. [Robert Anton Wilson "Kosmiczny spust czyli tajemnica Iluminatów"] ...obok przemyślanych i inteligentnych listów zdarzało mi się otrzymywać zapalczywe, choć niezbyt mądre listy od dwóch grup dogmatyków – fundamentalistycznych chrześcijan i fundamentalistycznych materialistów. Fundamentalistyczni chrześcijanie wmawiali mi, że jestem sługą Szatana i powinienem jak najszybciej poddać się egzorcyzmom. Natomiast fundamentalistyczni materialiści informowali mnie, że jestem kłamcą, szarlatanem, oszustem i skandalistą. Mimo tych drobnych różnic listy te były do siebie zdumiewająco podobne. Obie grupy cechowała niepohamowana zaciekłość oraz całkowity brak poczucia humoru, życzliwości i dobrych obyczajów. Te dwie straszne sekty jedynie pomogły mi utwierdzić się w agnostycyzmie, dostarczając dalszych dowodów na rzecz mojej tezy, że kiedy dogmat zakrada się do umysłu, ustaje wszelka aktywność intelektualna. [Robert Anton Wilson "Kosmiczny spust czyli tajemnica Iluminatów"]
48
Krajmed Centrum Medyczne, Laryngolog Warszawa Prywatne centrum medyczne w Warszawie. Doskonale wyposażone, posiadające zespół ponad 40 znakomitych lekarzy specjalistów.
49
Strona główna : Polska Unia Onkologii | Profilaktyka | Infolinia | Hospicja Onkologiczne | Informacje dla chorych na raka Stowarzyszenie Polska Unia Onkologii powstało z woli grupy lekarzy i osób zaangażowanych w walkę z chorobami nowotworowymi.
50
Akademia Psyche Centrum Rozwoju i Terapii - Psychiatra, Psycholog Warszawa (Ursynów, Stokłosy) Akademia Psyche to zespół wysokiej klasy lekarzy psychiatrów i psychologów przygotowany do pracy z dorosłymi oraz z dziećmi i młodzieżą.
53
Klinika chorób zakaźnych Kraków | Centrum medyczne Arkady Nasza klinika oferuje Państwu bogatą listę usług doświadczonych lekarzy specjalistów. Zapoznaj się z naszą ofertą i umów się na wizytę!
54
Producent urządzeń do magnetoterapii - Biomag Skuteczna walka z bólem i kontuzjami! Biomag to producent urządzeń do pola magnetycznego 3D, które wspomagają walkę z dolegliwościami.
55
Goodflow Agencja Public Relations :: PR, komunikacja, media relations, PR korporacyjny, PR produktowy, PR dla hoteli, e-PR, PR dla lekarzy, PR dla prawników Zajmujemy się Public Relations, co oznacza, że pomagamy w efektywnej komunikacji z otoczeniem, zwłaszcza z mediami. Dbamy o dobrą reputację przedsiębiorstwa, produktu oraz wizerunek lidera firmy.
56
Home Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy
57
ADAD-MED Specjalistyczne Centrum Medyczne Praga Południe - ADAD - MED Zespół lekarzy specjalistów ADAD świadczy usługi medyczne już od 1990. Specjalistyczne Centrum Medyczne Praga Południe
58
Gabinet medycyny estetycznej Warszawa - Carpe Diem - Klinika urody i odchudzania, lekarz medycyny estetycznej Mokotów Klinika medycyny estetycznej Carpe Diem w Warszawie oferuje szeroki asortyment profesjonalnych zabiegów dla ciała i urody. Zapraszamy do naszego gabinetu na Mokotowie na zabiegi odchudzania, depilacji laserowej, czy medycyny estetycznej prowadzone przez lekarzy medycyny estetycznej i specjalistki kosmetologii.
59
Strona Główna - Centrum Medyczne Omega Centrum medyczne w Płocku, prywatna przychodnia, w której można skorzystać z porad lekarzy specjalistów z wielu specjalizacji.
60
Strona główna - Polpharma Polpharma to największy polski producent leków i substancji farmaceutycznych. Od 85 lat cieszymy się zaufaniem lekarzy, farmaceutów i pacjentów.
61
Marihuana Medyczna. Ogólnopolskie Centrum Terapii Konopnej Medicana. Medicana, ogólnopolska sieć klinik specjalizujących się w terapii medyczna marihuana. 11 lekarzy z 9 specjalizacji medycznych służy Pacjentom z ponad 350 polskich miast.
62
ambulatoria ACERNIS Przychodnia dyżurna. Prywatna pomoc lekarska i pielęgniarska. Wizyty domowe lekarzy. Zabiegi pielęgniarskie. NPL. Nocne i świąteczne konsultacje lekarskie.
63
Polska Klinika Medyczna Ascroft Medical - Manchester Polska Klinika Ascroft Medical umożliwia dostęp do polskich lekarzy specjalistów. Znajdziesz u nas stomatologa, ortodontę, pediatrę, zrobisz badania laboratoryjne lub zaplanujesz zabieg z medycyny estetycznej. Zapraszamy.
64
Kursy dla fizjoterapeutów - Fizjo Kursy Organizacją zawodowych kursów doskonalących dla fizjoterapeutów, rehabilitantów i lekarzy zajmujemy się od 2009 roku. W tym czasie z sukcesem zakończyliśmy kilkanaście szkoleń. Nasze osobiste doświadczenia, zainteresowania a także opinie środowiska medycznego doprowadziły do nawiązania współpracy z wieloletnimi praktykami- instruktorami z talentem pedagogicznym.
65
Geria Medica - prywatna opieka medyczna i badania laboratoryjne Prywatna opieka medyczna z myślą i z troską o zdrowie Seniorów. Dostęp do lekarzy specjalistów i badania laboratoryjne w wygodnej formie abonamentowej.
66
Stomatolog - Dentysta - Klinika Wiktorska Warszawa Mokotów Nasz zespół składa się z dziesięciu wysoko wykwalifikowanych lekarzy dentystów oraz czterech dyplomowanych higienistek stomatologicznych. Odwiedź nas!
67
Wizyty domowe lekarzy | Kraków | Śląsk | Warszawa | Rzeszów | Wrocław | Poznań Rejestracja - 502 044 858 Lekarskie wizyty domowe, sposób na leczenie bez wychodzenia z domu. Lekarska wizyta domowa to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących komfort i niezależność, szanujących czas i pieniądze, dla osób mających na uwadze dobro swojej rodziny
68
Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie im. prof. Jana Nielubowicza Samorząd lekarski Mazowsza to Okręgowa Rada Lekarska i Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie
69
AlbaJulia – Stowarzyszenie Neurofibromatozy Polska – Alba Julia – Jednoczymy ludzi chorych, ich rodziny, przyjaciół oraz lekarzy.
70
CIRF Certyfikat Innowacyjna i Rzetelna Firma CIRF Certyfikat Innowacyjna i Rzetelna Firma.Program CIRF powstał w celu wspierania firm, w których są wdrażane m.in. innowacyjne mechanizmy biznesowe w celu podniesienia jakości świadczonych usług w celu zaspokojenia potrzeb każdego klienta. Certyfikat CIRF ma obrazować przedsiębiorcę który inwestując we własną firmę, nie zapomina o fundamentalnym obowiązku rzetelnego płacenia swoich zobowiązań wobec pracowników jak i kontrahentów. Jest to pierwszy w Polsce certyfikat kładący nacisk na dwie najważniejsze kwestie: INNOWACYJNOŚĆ i RZETELNOŚĆ. Firmy legitymujące się udziałem w programie CIRF, podnoszą zaufanie i konkurencyjność własnej firmy nie tylko na lokalnym rynku ale osiągają renomę o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki częstym udziałom programu CIRF na różnego rodzaju konferencjom lub promocjom regionu, przekazujemy informację potencjalnym Państwa klientom o firmach z którymi warto współpracować na danym rynku.
72
ForumOnkologiczne.pl – portal wiedzy o onkologii Portal medyczny przeznaczony dla lekarzy onkologów, osób cierpiących na choroby nowotworowe oraz ich bliskich. Forum onkologiczne, leczenie nowotworów, życie z nowotworem, rakiem, chemioterapia, radioterapia radykalna, paliatywna, informacje, diagnoza i informacje: rak, nowotwór. Serwis wchodzi w skład portali medycznych Grupy Medforum.
75
Lasery kosmetyczne i medyczne dla lekarzy, gabinetów i klinik Lider sprzedaży laserów i urządzeń kosmetycznych i medycznych kosmetycznych i medycznych dla lekarzy, gabinetów i klinik medycyny estetycznej.
77
Dentostrefa - Sklep Stomatologiczny Online Nasza oferta skierowana jest do lekarzy specjalistów poszukujących niezawodnych rozwiązań w swojej praktyce stomatologicznej. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem materiałów firmy 3M, co gwarantuje najwyższą jakość dostarczanych produktów, a przede wszystkim daje gwarancję oryginalności i pewności pochodzenia oferowanych produktów. Dentostrefa to także Twoja strefa wiedzy o produktach, informacji na temat szkoleń oraz wyjątkowych promocji.
78
Podkarpacki Ośrodek Pulmonologii i Alergologii Jesteśmy nowoczesną placówką medyczną . Naszym głównym celem jest udzielanie wysokospecjalistycznych świadczeń zdrowotnych przede wszystkim z zakresu chorób płuc, chorób alergicznych dla dzieci i dorosłych. Cel ten realizujemy dzięki wyspecjalizowanej kadrze lekarzy i pielęgniarek posiadających odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie.
79
Academy of Aesthetic and Anti-Aging Medicine - Acadcemy of Aesthetic and Anti-Aging Medicine Oficjalne czasopismo PTMEIAA dla lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową
81
Cyfrowy Szpital Przyszłości. Dziś. | Lideo Jesteśmy innowatorami nowoczesnej służby zdrowia. Tworzymy oprogramowania, które ułatwiają szpitalne życie. Od pracy lekarzy, dyrektorów, po pacjentów.
82
An-Dent - Dentysta Kraków Ruczaj | Stomatolog Kraków Ruczaj An-Dent - Nowoczesna Stomatologia Rudnik, Kraków. An-Dent, gabinetu z 50-letnią tradycją rodzinną leczenia zębów. Doskonała kadra lekarzy i asystentek dentystycznych. Stomatologia - znakomicie leczymy zęby.
83
Dental Spa Stomatologia Ortodoncja Protetyka Implanty Olbrachta Wola Skarbka z Gór Białołęka Skalskiego Saska Gocław Warszawa Dental Spa Stomatologia Ortodoncja Protetyka Implanty. Dr Iwona Krakowiak. Stomatologia na najwyższym poziomie w komfortowych warunkach. Zapraszamy do Kliniki Dental Spa Wola na ul.Olbrachta Warszawa. Dentysta dr Iwona Krakowiak. Profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny. Ortodonta dr Iwona Krakowiak. Zapraszamy do Gabinetu Dental Spa Białołęka na ul.Skarbka z Gór Warszawa. Zadbaj o swój uśmiech już dziś. Dr Iwona Krakowiak. Zapraszamy do Kliniki Dental Spa Saska Gocław na ul.Skalskiego Warszawa.
84
Polscy lekarze w Niemczech - aktualna baza polskich lekarzy | doktorzy.de Polscy Lekarze w Niemczech! - Znajdź swojego lekarza w okolicy. Doktorzy.de Twoją wyszukiwarką polskich lekarzy w Niemczech
85
NZOZ Przychodnia Lekarzy Rodzinnych "Zdrowa Rodzina" Sp. z o.o. | ZdrowaRodzina.com.pl NZOZ Przychodnia Lekarzy Rodzinnych "Zdrowa Rodzina" Sp. z o.o., lekarz, pediatra, ortopeda, alergolog, dermatolog, internista,
86
DIABET - Centrum Medyczne - Centrum Medyczne z pełną obsadą lekarzy przyjmujące zarówno w zakresie NFZ jak i prywatnie oraz współpracujące z firmami partnerskimi
87
Tuba Zagłębia - Aktualności. Zagłębie - Informacje, Aktualności, Wydarzenia, Wiadomości. Informacje z Zagłębia. Największa baza firm z Zagłębia i okolic (m.in. restauracji, branży weselnej, lekarzy). W naszym serwisie znajdziecie blogi prowadzone przez najciekawsze osoby, związane z Zagłębiem i okolicami.
89
Strona główna | Przeczytaj o inwestycjach w szpitalach na rynku zdrowia w Polsce – medinwestycje.pl Zapraszamy do zapoznania się z ofertą BFF MEDFinance. Zajmujemy się finansowaniem inwestycji medycznych zarówno dla szpitali jak i lekarzy. Zapraszamy do kontaktu!
91
Szybkie badania lekarza medycyny pracy we Wrocławiu Badania lekarza medycyny pracy - 601 775 123 interaktywny serwis i forum dla pacjentów i lekarzy z Wrocławia i całej Polski
92
caret-right Kilkudziesięciu lekarzy specjalistów. Specjalizacja - reumatologia, osteoporoza. Badania i konsultacje. Dwie dogodne lokalizacje w Lublinie.