RAW RANKED SITES ABOUT
#KURULU

The most comprehensive list of kurulu websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
YÖK Ana Sayfa Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı İnternet Sitesi
2
Rasthaber - Haber - Haberler - Son Dakika Haberleri Rasthaber, Türkiye ve Dünyadan Son Dakika Haberleri, En Son Haberler, Köşe Yazarlari, Namaz Vakitleri, En Güncel Haberler ve Dahasi Bu Noktada.
3
Haber Kıbrıs haberleri ve Kıbrıs gazeteleri KKTC son dakika manşet Kıbrıs Haber en güncel haliyle geniş güçlü kadrosu ile haber kıbrısta gazeteler kktc son dakika manşet haberler gündem
4
TCMB Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, ülkemizde para ve kur politikalarının yönetilmesinden sorumlu kurumdur. Merkez Bankasının temel amacı fiyat istikrarını sağlamaktır.
5
Haber Ay - Haberler - Son dakika Haberler Son dakika haberleri hızlı şekilde kullanıcılara ulaştıran haber sitesidir
6
Online Alarm Saati - Alarm Kur - OnlineSaat.web.tr Online alarm kur. Online alarm saati için saati ve dakikayı ayarlayın. Kurulu zamanda, alarm mesajı görünecek ve önceden belirlenen ses çalacaktır.
7
Sermaye Piyasası Kurulu
8
Aktüel Haber | Türkiye'nin Aktüel Sitesi!. Aktüel, Türkiye'nin üç büyük marketinin Aktüel ürünlerini ve indirim kataloglarının paylaşıldığı Aktüel içerisinde aynı zamanda bir çok bilgiyi bulabilirsiniz!.
10
Merkezi Kayıt İstanbul Merkezi Kayıt İstanbul, Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. (MKK), MTHS, Merkezi Veri Tabanı Hizmet Sağlayıcısı, Merkezi Saklama, Kaydi Sistem Hizmetleri, Kaydi Saklama Verileri, Veri Depolama, Veri Analizi, Kurumsal Yönetim, Yatırımcı Hizmetleri, Yatırımcı Sayıları, Elektronik Genel Kurul, Elektronik Yönetim Kurulu, Kamuyu Aydınlatma Platformu
11
HUKUKI.NET Hukuk Sitesi Hukuk mevzuatı (kanun yönetmelik içtihat). Hukuki danışma ve avukat arama. Vatandaş ve avukatlar için Hukuk forum. Soru ve cevaplar, dilekçeler, programlar, haberler, bilimsel makaleler, anketler, ilanlar ve Türk hukukçu siteleri.
16
Ana Sayfa - Kafkas2 Oyun sağlayıcısı olan Redlab Games büyük bir yazılım şirketidir. Oyun tamamen rekabet üzerine kurulu olup oyuncuların zevk alacağı şekilde tasarlanmıştır.
18
Haber Oku, Son Dakika Haberi Haber Oku, Son Dakika Haberleri.. Haber okuyun habersiz kalmayın. TV''de bugün, hava durumu, spor ve dahası birhaberoku.com''da
20
SAPANCA Sapanca Haberleri, Sapanca Şehir Rehberi, Sapanca Otelleri, Sapanca Restaurantları ve Sapanca ulaşım bilgileri''nin yer aldığı internet portalı
23
SPL | Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu A.Ş. Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu A.Ş. (SPL), Sermaye Piyasası Kurulu (Kurul) tarafından sermaye piyasası kurumlarında ve halka açık ortaklıklarda çalışanlara veya çalışacaklara lisans verme, lisans sahibi kişilerin sicilini tutma ve lisanslarla ilgili eğitim programları düzenlemekle yetkilendirilmiş ve 2011 yılında faaliyetlerine başlamıştır.
24
Golden Rose - Kozmetik, Makyaj ve Güzellik Ürünleri Erkul Kozmetik 1983 ylndan beri kaliteli retim ve uygun fiyat politikas uygulamalar ile sektrnn nemli kurulularnn banda gelmektedir.
26
Hâkimler ve Savcılar Kurulu
27
MEVZUAT DERGİSİ - www.mevzuatdergisi.com MEVZUAT DERGİSİ - www.mevzuatdergisi.com
28
Türkiye Psikiyatri Derneği (TPD) Türkiye Psikiyatri Derneği resmi web sitesidir. Yönetim kurulu, dernekten haberler ve iletişim bilgileri yer alıyor.
30
Sesçilik Üzerine Türkiyede ki Tek Platform Genel olarak ses sistemleri,akustik,tonlama,teknoloji ve bilgisi üzerine kurulu sosyal paylaşım platformudur.
31
Ada Group - Dinamik Otomotiv ADAGROUP, 1986 ylnda Ada Oto olarak ticari hayatna Adapazar / Sakarya da balamtr. Kurulu aamasnda elektrik yedek paralar zerine uzmanlam daha sonra 2000 lerin banda mekanik grubuna da adm atmtr
32
Haber Zamanı - Son dakika Haberleri, Güncel İnternet Haber Merkezi Haber Zamanı Son dakika haberler, en son ekonomi haberleri, internet haberleri ve daha fazlasına ulaşmak için haber sitemizi ziyaret edin!
34
Haluk Sert - Resmi Web Sitesi As Yatırım Geliştirme ve Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
37
Özel Güvenlik Haberleri Özel güvenlik haberleri, güvenlik sektöründe son durum. En yeni özel güvenlik haberleri.
38
Tarafsız Haber Ajansı Haberin kaynağından Türkiye ve Dünya gündemine ilişkin son dakika ve güncel haberleri takip edin
40
Ekici Rent A Car Araç Kiralama Amasya Merzifon Merzifon Ekici Rent a CAR olarak tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulu hizmet anlayışı ile modelli bakımlı rent a car kaskolu araçlarımızla 7/24 müşteri desteğiyle çalışmaktayız.
42
Marka Konseyi - Türkiye’nin Marka Potansiyelini Ateşler Türkiye’nin dünyanın birinci lig ekonomileri arasında yer alabilmesi için daha yüksek katma değer üreten bir iş yönetim kültürüne ihtiyacı vardır. Bu amaca hizmet eden “Markalaşma”, Türkiye’nin önemli bir zayıflığı ve aynı zamanda önündeki büyük fırsattır. Bu fırsatı gerçekleştirmek için uzman bilgisine ihtiyaç olduğunu gören marka danışmanları ve yöneticileri olarak Marka Konseyi çatısı altında gücümüzü ve bilgimizi birleştik.
43
MUFAD - Anasayfa Mufad ve Mufitad, The Assocıation Of Accounting And Finance Academicians (AAFA)''S And The Association Of Accounting And Financial History Research (AAFHR)''S Official Web Site, Türkiye üniversitelerinde görev yapan muhasebe ve finansman öğretim üyelerinin derneğidir. 1998 Yılının sonlarında kurulmuştur. Üç ayda bir MUFAD Dergisi’ni yayınlamaktadır. Dergimiz yayın kurulu 2011 Ocak sayısından sonraki dönemde “Muhasebe ve Finansman Dergisi”nin elektronik ortamda yayınlanması kararına varmıştır. MUFAD Birçok uluslararası aktivitede Türkiye’yi temsil etmiştir. Muhasebe ve Finansman Dergisi TUBİTAK-ULAKBİM Sosyal Bilimler Veri Tabanına (SBVT) kayıtlıdır. EBSCOhost (Business Source Complete) ve ASOSIndex tarafından taranmaktadır
44
Dr. Özgür AKIN - AKINSOFT ve AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN - AKINSOFT ve AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı
45
Pulsar Yaşam Alanları A.Ş. Pulsar Yaşam Alanları A.Ş., sanayi ve konut sektöründe modern projeler gerçekleştirmek amacıyla, Askon yönetim kurulu üyesi 5 firma tarafından ortak olarak kurulmuş bir şirkettir.
46
RitaMt2 - www.RitaMt2.com RitaMt2 emek tipi bir metin2 pvp sunucusudur.Oyun tamamen rekabet üzerine kurulu olup oyuncuların zevk alacağı şekilde tasarlanmıştır.
47
RTÜK | Radyo ve Televizyon Üst Kurulu RTÜK - Radyo ve Televizyon Üst Kurulu. Radyo ve Televizyon yayınlarının ilgili kanun ve yönetmeliklere göre yapılmasını düzenleyip denetleyen kurulun Resmi Web Sitesidir.
48
ANA SAYFA | SIRABAŞI Hukuk Bürosu Sırabaşı Hukuk Bürosu, kamu ihale hukuku, ihale hukuku, kamu ihale avukatı, ihale Avukatı, aşırı düşük teklif, şikayet dilekçesi, itirazen şikayet, emsal karar,
49
TEDAR TEDAR, tedarik zinciri yönetimi prensipleri ve örnek uygulamaları hakkında iş dünyasına bilgi vererek, satın alma ve lojistik sektörüne katkıda bulunur.
50
TED Batman Koleji TED Batman Özel Lisesi 9 Eylül 1987 tarihinde Eğitim - Öğretime başlamıştır. TED Batman şubesi Yönetim kurulu başkanı ve okulun kurucusu Mehmet YAMAÇ 19 Haziran 1987 tarihli dilekçesi ile TED Batman Özel Lisesini açmak üzere Siirt Valiliğine başvurmuştur.
51
bubilgi.net Antivirüs programları virüslerden korunmak için sistemimizde kurulu olması gereken programların başında geliyor. Kurulum gerektiren programların dışında
52
International Agricultural Science Congress - Van Yuzuncu Yil University Uluslararası Tarım Kongresi, Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Ziraat Fakültesi Dekanlığı, Kampüs / VAN
53
Alevi Kültür Merkezi Frankfurt - Cemevi - Alevitisches Kulturzentrum - Alevitische Gemeinde - Alevitentum - Aleviten - Bektasi - Bektaschiitentum Alevi Kltr Merkezi Frankfurt Websitesi / Webseite des Alevitischen Kulturzentrums Frankfurt am Main
54
Canlı Borsa BiST | Taze Bilgi. Doğru karar.. Türkiye'yi yılın son ayında yoğun bir ekonomi gündemi bekliyor. Gözler, bir yandan büyüme, ihracat ve enflasyon gibi rakamlara çevrilirken bir yandan da ekonom
55
Ülkede Haber | Sadece Doğrular • Haberler, Son Dakika Haberleri, Dünyadan ve Türkiyeden Haberler, En Güncel Gelişmeler, Magazin, Ekonomi, Spor, Gündem ve Tüm Gelişmeler, Türkiye'de Sadece Doğrular, Haberiniz Olsun, Bu senin Haberin, ulkedehaber.com, Haberler, Son Dakika Haberleri, Dünyadan ve Türkiyeden Haberler, En Güncel Gelişmeler, Magazin, Ekonomi, Spor, Gündem ve Tüm Gelişmeler, Türkiye'de Sadece Doğrular, Haberiniz Olsun, Bu senin Haberin, ulkedehaber.com,
56
AGSoft Yazılım Her gün ihtiyaç duyduğunuz kolay kullanımlı, hızlı ve pratik programlar en büyük yardımcınız olacaktır.
57
İstanbul Sahil Köy - Şile Kamp Alanı Sahil Kamp İstanbul - Sahilkamp Sahil Kamp İstanbul Şile''de 35 hektar orman arazisi üzerine kurulu olan deniz kenarında konaklama, dinlenme hizmeti sunan spor aktivite ve eğitim tesisidir.
58
Soruca.com - Soru Bankası - Yazılı Soruları 2018-2019 Soruca.com - Soru Bankası - Yazılı Soruları.Yazılı Soruları,YGS Puan Hesaplama,LYS Puan Hesaplama, Etkinlikler,Testler,Zümre Toplantı Tutanakları,Yıllık Planlar,Yazılı Soruları,Takdir Teşekkür Hesaplama,9.Sınıf Konu Anlatımları Testler
61
VslikNefer2 - Tanıtım VslikNefer2 wslik tipi bir metin2 pvp sunucusudur.Oyun tamamen rekabet üzerine kurulu olup oyuncuların zevk alacağı şekilde tasarlanmıştır.
64
Proinfo Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri - Türkiye’de faaliyet gösteren şirketlerin ve özel kişilerin, yabancı personel çalışma izni başvuruları, firmamızca yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye’de faaliyet gösteren şirketlerin ve özel kişilerin, yabancı personel çalışma izni başvuruları, firmamızca yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmektedir.
66
Genç ASKON – Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Gençlik Kurulu Genç ASKON, geleceğin iş insanlarını yetiştirmek, onları hayata hazırlamak, helal kazanç doğrultusunda ilerlemelerini sağlamaya çalışan bir kurumdur.
67
Guerbet - Türkiye Tanısal ve girişimsel radyoloji için ürün ve çözümlerimizle tıbbi görüntülemede global bir lideriz.
68
Sarıkamış Bildik Otel - Anasayfa Sarıkamış merkezde kurulu, tamamen doğayla barışık, özgün mimari yapısıyla konuklarına unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedef bilen hizmet anlayışı ile hayal edemeyeceğiniz bir tatil mekanı
69
Dok Gemi İş Sendikası Sendika, Gemi Sendikası, Dok Gemi İş Sendikası, İş Ekmek Özgürlük Sizin Sendikanız.
70
abstractModule :: Online Bildiri Özeti Toplama, Değerlendirme ve Takip Sistemi - Bildiri Merkezi abstractModule, kongre ve toplantı organizasyonlarında sunulmak üzere hazırlanan bildiri özetlerinin gönderim, takip ve değerlendirme işlemlerinin online olarak yapıldığı bir uygulamadır.
71
Aktiffelsefe Eskişehir | Sor Sorgula Hayata Uygula Aktiffelsefe 1989 yılında ülkemizin düşünce ve kültür hayatına değer katmak amacıyla gönüllüler tarafından kurulmuş bir sivil toplum kurulu..
72
ilkogretim.info Anasayfa - ilkogretim Ogrenci ve Ogretmenleri icin kaynak site. Egzersiz Planlari, Etkinlikler, Gunluk Planlar, Yillik Planlar, OTMG Dokumanlari, Performans odevleri, Seminer calismalari, Sosyal Kulupler, Sube Ogretmenler Kurulu, Sunular, Yaprak Testler, Zumre Toplantilari
74
Msy Sigorta Eksperlik Hiz. Ltd. Şti. Şirketimiz bünyesinde yer alan Sigorta Eksperleri haricinde yine şirketimiz bünyesinde yer alan ve Sermaye Piyasası Kurulu tarafından açılmış...
75
Ana Sayfa | Rapido Rapido, ofiste verimliliğinizi etkileyen faktörlerin en başında gelen ofis koltukları üretimini, 10,000 m2 alan üzerine kurulu fabrikasında, uzman çalışanları i...
76
Sadabad Tıp Merkezi. Sağlık Raporu. Tüm Sağlık Kurulu Raporları Sadabad Tıp Merkezinde tüm sağlık kurulu raporları verilmektedir. Sağlık Raporu işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi.
77
Torunlar GYO Torunlar GYO Gayrimenkul Yatirim Ortakligi Yonetim Kurulu Baskani ve Genel Mudur: Aziz Torun Genel Mudurluk: Beykoz, Istanbul; Turkiye Kurucular: Aziz Torun, Mehmet Torun
78
Tütün Eksperleri Derneği - İzmir Tütün Eksperlerinin ortak mesleki, kültürel, sosyal ve iktisadi hak ve menfaatlerini korumak mesleki gelişmeyi ve aralarındaki yardımlaşmayı sağlamak ve Tütün Eksperleri mesleğini memlekete azami derecede faydalı kılmak ve Türk Tütüncülüğünün gelişmesine ve rağbetinin artmasına çalışmak amacı ile kurulmuştur.
80
Izmir Dans Kursu | İzmir Dans Akademi | Türkiye İzmir Dans Akademi | Türkiye Bale, Çocuk Balesi, Hip-Hop, High Heels, Arjantin Tango, Salsa, Bachata, Lindy Hop, Harmandalı Zeybeği Alsancak''ta 1000 metrekare alanda kurulu, tüm mimarisi yalnızca dansçıların ihtiyaçları için planlanmış, İzmir''in en profesyonel kurumudur. izmir dans, izmir etkinlik
81
Bilim Kurulu | bilimkurulu.com #evdekal - Türkiye'nin Uzmanları! Türkiye'nin Uzmanları!