RAW RANKED SITES ABOUT
#KIERUNKACH

The most comprehensive list of kierunkach websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie prowadzi studia na czterech wydziałach w kilkunastu kierunkach kształcenia.
3
Holidaycafe.pl – Wakacje Last Minute, Oferty Last Minute Wakacje Last Minute w najlepszej cenie. Wczasy Last minute w najpopularniejszych kierunkach: Grecja, Hiszpania, Turcja, Bułgaria, Egipt i inne. Sprawdź już teraz oferty w naszym biurze podróży. Gwarancja najlepszej ceny!
4
Trasy rowerowe, szlaki, ścieżki, mapy rowerowe Jakie trasy rowerowe warto zobaczyć w Polsce? Zobacz na MojRower.pl i planuj własne przejazdy!
5
Studia pielęgniarskie i fizjoterapia - Mazowiecka Uczelnia Medyczna Od ponad 10 lat kształcimy profesjonalne kadry na kierunkach Fizjoterapia, Pielęgniarstwo. Profesjonalna kadra i rozbudowane zaplecze dydaktyczne.
6
Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu – Studia Logistyka,Transport, Budownictwo Serdecznie zapraszamy na studia stacjonarne i niestacjonarne na kierunkach: logistyka, transport, budownictwo. MWSLiT we Wrocławiu.
7
Strona Główna - Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych Planowanie przyszłości zacznij od wyboru dobrej uczelni. PJATK - doceniona przez pracodawców, studentów i media.
8
Strona Główna - Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych Planowanie przyszłości zacznij od wyboru dobrej uczelni. PJATK - doceniona przez pracodawców, studentów i media.
9
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu | Bezpłatne studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie. PWSZ w Raciborzu jest placówką z wieloletnimi tradycjami w kształceniu. Uczymy studentów na kierunkach licencjackich, inżynierskich, magisterskich.
10
SUM - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Posiadamy akredytację Państwowej Komisji Akredytacyjnej na kształcenie na kierunkach lekarskich, farmacji, analityki medycznej, zdrowia publicznego, pielęgniarstwa i położnictwa.
11
TEB Edukacja - szkoły policealne, technikum, kursy Szkoły TEB Edukacja: ponad 40 atrakcyjnych kierunków, w tym m.in.: Technik usług kosmetycznych, Technik masażysta, Asystentka stomatologiczna, Technik dentystyczny, Technik farmaceutyczny, Higienistka stomatologiczna, Opiekun medyczny, Opiekunka dziecięca.
12
Tarnowska Szkoła Wyższa - Psychologia, Kosmetologia i Pedagogika - studia w Tarnowie - Start Tarnowska Szkoła Wyższa oferuje studia w Tarnowie na kierunkach, psychologia, pedagogika, kosmetologia oraz zarządzanie marketingiem internetowym
13
Strona główna | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach najstarsza uczelnia na Górnym Śląsku. Kształcimy studentów na 26 kierunkach, 73 specjalnościach.
14
Studia w Krakowie - Wyższa Szkoła Europejska Studia w Krakowie w Wyższej Szkole Europejskiej na kierunkach Skandynawistyka, Psychologia, Grafika, Filologia oraz Lingwistyka.
15
Strona główna Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie - Oferujemy studia na kierunkach: architektura krajobrazu, architektura wnętrz, budownictwo, ekologia, ochrona środowiska, urbanistyka, inżynieria produkcji, ekonometria.
16
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie | studia Kraków Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie- uczelnia oferująca studia I i II stopnia na wielu kierunkach i zakresach zwiększających szansę na rynku pracy. Kierunki: Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, Informatyka. Studia Podyplomowe i CISCO Academy, kursy Microsoft.
17
Witamy na stronie głównej ZST Łańcut! Strona zawiera informacje o Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie, prowadzonych kierunkach kształcenie, naborze do klas pierwszych....
18
Oficjalna witryna internetowa Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim Zapraszamy na strony Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego w Opolu Lubelskim. Serwis, z którym się zapoznacie ma na celu przybliżyć ofertę naszej szkoły tym, którzy szukają swojego miejsca w życiu. Na naszych stronach znajdziecie wszelkie informacje o kierunkach kształcenia dla młodzieży i dorosłych,o nauczycielach pracujących w Zespole a także o codziennym życiu i przeszłości placówki
19
Aktualności PWSH "Pomerania" kształci studentów na studiach licencjackich na kierunkach: administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne i pedagogika. O tym, że nasi absolwenci są cenieni na rynku pracy, świadczy fakt, że w ocenach pracodawców uzyskują bardzo dobre opinie. To na pewno zasługa absolwentów ale i dowód, że uczelnia oferuje atrakcyjne i adekwatne do potrzeb rynku pracy kierunki studiów, a wykształcenie zdobywane jest na wysokim poziomie.
20
Studia Master na Uniwersytecie w Sienie. Protetyka, Implantologia, Periodontologia, Ortodoncja. Master Siena - Studia podyplomowe. Uniwersytet Siena - Studia podyplomowe na kierunkach: Protetyka, Implantologia, Periodontologia, Ortodoncja. tytuł Master uznawany na całym świecie.