RAW RANKED SITES ABOUT
#JEDNOTKY

The most comprehensive list of jednotky websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Dieselpower More power to your power
2
ShopRoku 2020 Heureka už po desiatej hľadá najžiarivejšie hviezdy e-shopového neba. Súťaží sa v kategóriách Cena popularity, Cena kvality a Cena Heureky. O víťazoch rohodujú zákazníci e-shopov a odborná porota.
3
Comklima - Expert na klimatizáciu Daikin, Samsung a Teknopoint Expert na klímu od roku 1999 a najväčší predajca klimatizácií Daikin na Slovensku.
4
BIBUS Slovakia BIBUS SK poskytuje komplexné služby pre technológie v strojárenstve a priemysle. Zabezpečujeme kvalitné dodávky technológií a náhradných dielov v oblastiach pneumatika, mechatronika, hydraulika, filtračná technika a environmentálne technológie.
5
Mobilní Servis Elektroniky Auto Multimedia Opravy,Servis Auto Elektroniky,Auto klíč, Auto karta,Oprava Elektroniky,
6
Vetrani-Ventilatory.cz Internetový obchod s ventilátory do koupelny.
7
AZ TOWER - nejvyšší stavba v ČR AZ TOWER - se svými 111m je AZ Tower nejvyšší stavbou v ČR. Nabízí k prodeji obchodní a kancelářské jednotky a luxusní apartmány.
8
EA Apartmány Na Filipce | Oficiální stránky Šumava - Filipova Huť - Apartmány jsou koncipovány jako nezávislé bytové jednotky - Rezervujte zde za nejlepší ceny
9
PepaS.cz – produkty, které jinde nenajdete Reverse & forward engineering infotainment systémů vozů OPEL. Kompletní lokalizace palubních navigací, vývoj modulů a aplikací
10
Kúrenie - Voda - Plyn - Rekuperácia - Tepelné čerpadlo - Nízke podlahové kúrenie - Prešov Kúrenárska a vodoinštalačná firma - mobil: 0905 692 520 info@stelagas.sk
11
Dopocitej.cz - stránky plné výpočtů Vyzkoušejte on-line výpočty všeho druhu, převody jednotek, dopočítávání různých nezmámých podle zadání, z oblasti geometrie, fyziky, matematiky, strojírenstvní, auto-moto a ze života. Praktický on-line pomocník jak v běžné praxi tak při tvorbě domácích úkolů.
12
hokejbal-karvina NAŠI PARTNEŘI
13
Dokumenty-online.cz | Dokumenty a audio knihy zdarma ke shlédnutí i poslechu… Dokument Co skrývá darknet? Většina uživatelů má přístup jen k jednomu procentu všech informací nabízených na celosvětové síti. Zbytek nacházející se hluboko pod povrchem je známý jako deep web. Tedy v podstatě taková nepřístupná datová skládka vytvořená bankami, vládami a korporacemi. A pak je tu ještě jeho neviditelná část.
14
Značková výpočtová a kancelárska technika | MB TECH MB TECH je dlhoročný veľkopredajca značkovej výpočtovej a kancelárskej techniky so skvelým pomerom ceny a kvality. Bezkonkurenčné služby od jednotky na trhu.
15
Premeny jednotiek online Stránka zaoberajúca sa premenou fyzikálnych jednotiek. Prevod jednotiek vo viac ako 30 fyzikálnych veličinách, môžete prevádzať vo veličinách dĺžka, objem, tlak, hmotnosť...
16
Škoda Transportation a.s. Tradiční strojírenská společnost v oboru dopravního strojírenství. Mezi klíčové výrobky patří nízkopodlažní tramvaje, elektrické lokomotivy, metro, příměstské vlakové jednotky, trolejbusy, trakční motory či kompletní pohony pro dopravní systémy.
17
Eshop pre úspory energií 💰 Najvšestrannejší eshop pre úspory energií. Nájdete tu solárne ostrovné systémy ☀️, tepelné čerpadlá, solárne LED reflektory, rekuperačné jednotky či napríklad solárne panely. ✔️
18
TEDOM - kogenerační jednotky, kogenerace a trigenerace TEDOM a.s. je česká strojírenská firma založená v Třebíči roku 1991. Zabýváme se vývojem, výrobou, provozem a servisem kogeneračních jednotek.
19
Vetrani-Ventilatory.cz Internetový obchod s ventilátory do koupelny.
20
Viessmann – vykurovanie, priemyselné a chladiace systémy Viessmann patrí k popredným svetovým výrobcom vykurovacích, priemyselných a chladiacich systémov – s ucelenou ponukou pre vaše vykurovanie.
21
PROFI KLIMA - výrobce vzduchotechniky a regulace PROFI KLIMA - výrobce vzduchotechniky a regulace
23
Chladící a topné stropy, Instalatérské a topenářské služby Chladící stropy, topné stropy, Instalatérské a topenářské služby, klimatizace, klimatizační jednotky, topenáři, instalatéři, praha, Instalatérské práce, Topenářské práce, Instalatérství, topenářství, poradenství, projekt a realizace, vybavení koupelny, kuchyně, rozvody kanalizace, vody
24
AVETOP spol. s r.o. - Automatizační, měřící a regulační technika, tepelná technika, tepelná čerpadla AVETOP spol. s r.o. - Automatizační, měřící a regulační technika, tepelná technika, tepelná čerpadla, tepelné čerpadlo
25
Pestall s.r.o. CNC řezací stroje a pracoviště na klíč Vyrábíme CNC stroje pro řezání plechů kyslíkem soudobými plazmovými technologiemi a pro další aplikace. Autogenní a plazmové řezání, odsávací a filtrační jednotky
26
TG Drives - komplexní dodávky a zprovoznění servopohonů, dodávky řídících systémů Česká společnost TG Drives dodává již od roku 1995 servopohony pro stroje a zařízení v průmyslové automatizaci. Od návrhu přes optimalizaci včetně programování zákaznických řešení, zprovoznění až po servis sahá záběr našich  techniků.
27
Eshop | Vetranie a rekupercia tepla rodinnch domov a bytov Vetranie domov s rekuperciou tepla. Rekuperan jednotky, potrubia vzduchu, rozdelovacie boxy, tlmie hluku, tanierov ventily
28
PSN - Palác Dlážděná | Prodej bytů v Praze 1 PSN - Palác Dlážděná | Prodej bytů v Praze 1
29
Klimatizácia, klimatizacia, klimatizačné jednotky | ELEKTRO KLIMA NZ Profesionálna klimatizácia, klimatizačné jednotky a riešenia na chladenie priestorov. Klimatizácie, vdzuchotechnika, tepelné čerpadlá a chladiace boxy pod jednou strechou.
30
Ventilátory do koupelny a ventilátory na WC, rekuperační jednotky Výkonné, velmi tiché, úsporné a elegantní ventilátory Helios pro odvětrání koupelen, WC a kuchyní. Rekuperační jednotky s účinností až 88 %.
31
Rekuperacia - Vetranie s rekuperáciou. COMAIR Slovensko | 12 rokov skúseností s vetraním s rekuperáciou pre rodinné domy, byty a komerčné priestory. Overené certifikátom kvality ISO 9001.
32
Pohony bran BFT | Pohony bran, závory, garážová vrata... Vítejte na stránkách BFT.cz Naše společnost dováží a dodává pohony bran, kování bran, řídící jednotky, ovladače a také závory již od roku 1991. Patříme mezi nejzkušenější společnosti v oboru. Naše společnost také vyríbí nesené brány neboli samonosné brány, a křídlové brány. Naše pobočky naleznete v těchto městech Kladno , Praha, Plzeň a české Budějovice. Pohony bran si můžete objednat prostřednictvím našeho eShopu za bezkonkurenční ceny. Vyjímečně nízké ceny Vám na tyto kvalitní pohony můžeme nabídnout díky velkým objemům dovozů a prakticky dovoz všech pohonů po paletách. Využijte eShop a ušetřete. Nabízíme pohony bran posuvných, pohony bran křídlových, závory, venkovní markýzy, kazetové markýzy, venkovní rolety, předokenní rolety, venkovní žaluzie, žaluzie do plastových oken, vertikální žaluzie, textilní rolety, rolovací mříže, garážová vrata. Vstupte do eShopu >> Více informací můžete nalézt na www.univers.cz, pokud budete mít jakékoli dotazy nebo budete potřebovat technickou konsultaci, zavolejte nám na tel: 312 679 084 nebo zašlete e-mail: obchodnik@univers.cz.
33
Klimatizace Zlín - dodávka klimatizací, instalace klimatizací, servis klimatizací Klimatizace Zlín - projekce, poradenství, dodávka, montáž a servis klimatizací, chladící stroje, tepelné čerpadla a zvlhčovače vzduchu
34
Městská část Praha 10 - aukční portál | www.aukcepraha10.cz Prodej volných bytových jednotek z majetku městské části Praha 10
35
Klimatizácia Mitsubishi Klimatizácia Mitsubishi. Značková klimatizácia Mistubishi je zárukou spoľahlivej prevádzky. Kvalitné klimatizácie Mitsubhishi pre váš dom, byt alebo firmu.
36
K-T-V Domeana, a.s. K-T-V Domeana, a.s. se zabývá zejména pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor, obchod a poskytování služeb. Ve svém portfoliu má několik nemovitostních celků v rámci jihomoravského kraje, které jsou v jejím majetku. Jedná se zejména o průmyslové areály v Brně a blízkém okolí.
37
Metrona spol. s r.o.; kalibračné laboratórium kalibrácia, kalibrácia meradiel dĺžky, meracia technika, metrológia, meranie, jednotky SI, Systémy kvality
38
LISTA na Slovensku - Making Workspace Work - Oficiálne zastúpenie pre SR Dlhodobý líder na trhu v európe v oblasti prevádzkových a skladovacích riešení. LISTA znamená viac ako 100 000 spokojných klientov na celom svete využíva naše riešenia – nielen riešenia, ktoré si objednali, ale také, aké naozaj chceli. Odborné poradenstvo a konzultácie. 3D Plánovanie. Montáž.
39
www.BLUSK.sk Webstránka spoločnosti BLUSK Služby pre prepravcov. Nájdete na nej základné informácie o poskytovaných službách.
41
Motorové jednotky REGIONOVA
42
Turbodmychadla – servis a prodej – REMA TURBO REMA TURBO – specialista na opravy, repase a prodej turbodmychadel pro osobní i nákladní vozy, stavební stroje a kogenerační jednotky.
43
TZB produkt Predaj rekuperačných jednotiek, ventilátorov, ohrievačov, chladičov, adiabatických chladiacich jednotiek.
44
ACword, spol. s r.o. - odsávání a zpracování dřevního odpadu, pilin a třísek, prodej elektro a hromosvodového materiálu odsávání pilin a prachu, odsávací systémy, centrální odsávání, filtrační jednotky, ventilátory, příslušenství pro odsávání, odsávací hadice, rozbočky, potrubní systémy, briketovací lisy, briketování odpadu, drtiče dřeva a odpadu, zemnící páska, hromosvodový drát FeZn, nerezový drát, hliníkový drát AlMgSi