RAW RANKED SITES ABOUT
#JAKO JE

The most comprehensive list of jako je websites last updated on Jul 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Net.hr – Tu počinje internet Prvi hrvatski news i lifestyle portal. Pročitajte najnovije vijesti, sportske novosti te showbiz priče.
2
Divoké kmeny - hraj zcela zdarma a online! Divoké kmeny je populární mobilní a prohlížečová herní klasika s milióny hráči a historií delší jak 10 let. Připoj se i ty a vládni své vesnici! Bezplatná onlinová hra Divoké kmeny je mezinárodně také známá jako Tribal Wars. Zaregistruj se a začni hrát ještě dnes!
3
rychlofky – Stručnější už to prostě být nemůže. V krátkosti je síla! Stručnější už to prostě být nemůže. V krátkosti je síla!
4
Elektronický newsletter Stránka e-newsletter se zabývá tvorbou a rozesíláním elektronických newsletterů
5
World of Chilli - svět chilli papriček z České republiky MILUJETE CHILLI STEJNĚ JAKO MY?. [INFORMAČNÍ OKÉNKO] DŮLEŽITÉ PRO MILOVNÍKY CHLAZENÝCH CHUŤOVEK DO LEDNICE A MRAŽENEK Je nám to opravdu líto, ale musely jsme udělat pár změn v možnosti dopravy některých produktů. Budeme rády, když si bližší informace ke změně před svým nákupem přečtete v sekci doprava a platba.…
6
DELAP - flexibilní dekorativní kamenné obklady Sortiment zahrnuje flexibilní dekorativní kamenné obklady z vysoce kvalitních křemičitých písků a drcených mramorů, které věrně napodobují přírodní materiály, jako je štípaná břidlice, lámaný mramor, nebo dokonalou imitaci obkladových cihel v podobě cihlových pásků
7
Domů Jsme výrobci lisů a drtičů na ovoce různých druhů. Vyrábíme také multifunkční sekačky a jednoosé malotraktory, které můžete využít např. na sečení, mulčování, zametání, v případě malotraktorů také na zemědělské práce jako je orba, kultivace půdy a jiné. Dále vyrábíme přenosné střelnice pro vzduchovky, stojánky pro vánoční stormky aj. Zabýváme se i kooperacemi v kovovýrobě vč. NC obrábění., Jsme výrobci lisů a drtičů na ovoce různých druhů. Vyrábíme také multifunkční sekačky a jednoosé malotraktory, které můžete využít např. na sečení, mulčování, zametání, v případě malotraktorů také na zemědělské práce jako je orba, kultivace půdy a jiné.
8
Země filmů | CzechTourism Projekt Česko – země jako z filmu je váš průvodce na toulkách filmovými lokacemi po Česku. Vydejte se po stopách svých oblíbených filmových hrdinů, hrdinek a světových filmových příběhů do míst, která znáte ze stříbrného plátna a televizních obrazovek. To pravé genius loci je možné zažít na vlastní kůži, tak hurá na výlet!
9
Zdraví a Krása | VŠE PRO VAŠE ZDRAVÍ Pohlížejme na sebe jako na CELEK - jako takoví budeme fungovat, pokud bude naše tělo, náš organismus v rovnováze - výživa = životospráva, pohyb = životní styl, mysl = psychika. Vítejte na stránkách o . . . Životní styl je faktor, který až z 80% ovlivňuje naše zdraví. Zbývajících 20% zahrnuje ostatní vlivy, především dědičnost a zdravotní péči. Důležitá je kvalitní, pestrá a vyvážená strava, která umožňuje udržet optimální zdravotní stav a mít dostatek energie na práci a ostatní aktivity. Zdravý způsob života v rodině znamená starat se o své duševní a tělesné zdraví a zejména duševní, které ohrožuje nadměrná psychická zátěž a stresové stavy.Zásady správné výživy a stravovací návyky si osvojujeme zejména v rodině a kuchyň každé rodiny je jedinečná a neopakovatelná. To co si např. dítě osvojí v dětství, táhne se s ním po celý život. Zdraví celé rodiny a především dětí závisí na způsobu života, a tedy i od potravy, kterou členové rodiny konzumují. Správná výživa, to je začít se stravovat pravidelně. Základem jsou tři hlavní jídla dne, doplněné 2x svačinou. Zrychlený životní styl naší společnosti produkuje potraviny, ve kterých chybí spousta důležitých výživných látek. Pestrá strava! Měli bychom dávat přednost pestré stravě, obsahující dostatek bílkovin, tuků a správných sacharidů,(ohlídat jednoduché sacharidy-cukry), včetně mléčných výrobků a masa. Každý den bychom si měli dopřát blahodárnou vlákninu kvůli trávení, protože správně působí na činnost střev, dále minerály a vitamíny, které získáme z ovoce, zeleniny, luštěnin a celozrnných potravin. Jsou zdrojem vlákniny, která naplní žaludek, vyvolá pocit sytosti a zároveň aktivuje činnost střev, neutralizuje škodlivé střevní bakterie a jedovaté látky, čímž přispívá i ke snížení cholesterolu v krvi. Zdravá a vyvážená strava však nepředstavuje drastické diety či extrémní stravovací režim. Zpestření stravy je o výběru co nejvíce druhů potravin, přičemž se netřeba přejídat. Jíst třeba pomalu, beze spěchu a jídlo dobře rozžvýkat. Snažit se o to, aby základem jídelníčku byla zelenina v rozmanitých úpravách, např. pestré zeleninové saláty a polévky. Jíst třeba i hodně ovoce v syrovém stavu (opět hlídat jednoduché sacharidy). Denně bychom měli sníst tři porce mléčných výrobků, které jsou zdrojem kvalitních bílkovin a vápníku, navíc, jogurty pomáhají trávit laktózu.
10
Bazoš Avízo sbazar inzeráty primabazar je inzerce jako bazoš avízo sbazar
11
instagram Nejprestižnější plesové události roku se prostě musíte zúčastnit. Kdo na tomto plese nebude, jako by ani nebyl. Skvělé osobnosti, zábava i luxusní zážitkový catering. To je ples jako Brno.
13
AQUEKO, spol. s r.o. stavby, opravy a odbahňování rybníků roce 1994 přešla firma do vlastnictví jednatele Ing. Lubomíra Jurka jako jediného majitele, jak je uvedeno ve výpisu z Obchodního rejstříku. Díky postupnému rozšiřování strojního vybavení se firma od roku 1992 do současnosti zabývá stavbami vodohosp
15
Databáze Strategií - home | Databáze strategií - portál pro strategické řízení Databáze strategií - celostátní evidenční systém strategických a koncepčních dokumentů. Je „knihovnou“ národních dokumentů, které propojuje též s dokumenty na regionální a místní úrovni. Databáze slouží k přehlednému zobrazení dokumentů, jejich vazeb, indikátorů a odpovědností. Je využívána pro jako nástroj pro kohezní politiku pro období 2014
16
Naše doména ikarusbus.cz parkuje u CZECHIA.COM Naši doménu ikarusbus.cz spravuje registrátor RegZone.cz na profesionálním hostingu od CZECHIA.COM. Využijte jejich služeb stejně jako my a získáte skvělou parkovací stránku, špičkové technologické zázemí, nonstop podporu a mnoho dalších výhod.
17
Název vašeho webu Udává popisek webu, který je důležitý pro internetové vyhledávače. Zadává se jako klasický text.
18
Lehátko pro psy, pelechy pro velké psy | LehatkaProPsy.cz Lehátko pro psy ANADI je ortopedický, hygienický a omyvatelný pelech pro střední až velké psy xxl. Lze použít v interiéru či jako venkovní pelíšek.
19
SledujuTV.cz - online TV zdarma SledujuTV.cz je jediná stránka kde máte všechny potřebné kanály jako Nova, Nova Cinema, Prima Family, Prima Cool a mnoho dalšího ZDARMA!
20
Plstěné panenky - tvorba panenek z ovčího rouna Stránka o panenkách, které zhotovuji technikou suchého plstění jehlou. K tvorbě používám čistě přírodní ovčí rouno. Doporučila bych je spíše jako sběratelský
21
Sklep u hraběnky | Sklep rodu Serényiů Přijďte si posedět u vína do malebného sklípku v centru Slovácka. Je to vhodné místo k posezení s přáteli, pořádání oslav i jako místo k relaxaci.
22
Spiknutí proti Církvi | Blog pro všechny Židy, kteří nechtějí skončit v pekle a pro všechny. kdo věří v Ježíše a Boha, ale i pro ostatní, ale určitě ne pro satanovu synagogu Blog pro všechny Židy, kteří nechtějí skončit v pekle a pro všechny. kdo věří v Ježíše a Boha, ale i pro ostatní, ale určitě ne pro satanovu synagogu
23
Naše doména computer-sw.com parkuje u CZECHIA.COM Naši doménu computer-sw.com spravuje registrátor RegZone.cz na profesionálním hostingu od CZECHIA.COM. Využijte jejich služeb stejně jako my a získáte skvělou parkovací stránku, špičkové technologické zázemí, nonstop podporu a mnoho dalších výhod.
24
Naše doména cigy.cz parkuje u CZECHIA.COM Naši doménu cigy.cz spravuje registrátor RegZone.cz na profesionálním hostingu od CZECHIA.COM. Využijte jejich služeb stejně jako my a získáte skvělou parkovací stránku, špičkové technologické zázemí, nonstop podporu a mnoho dalších výhod.
25
Curry Palace Indická restaurace Curry Palace v Praze na Letné je založena na rodinné tradici, která má za cíl zajistit, aby se u nás host cítil opravdu jako doma a ochutnat speciality naší Indické a Bangladéšské kuchyně.
26
Pánská A Dámská Sportovní Obuv,Oblečení A Doplňky - Slevy Až -50% Nakupte značkové sportovní módní oblečení a sportovní obuví za nízké ceny. Nabízíme značky jako je Adidas,Nike,Converse,The North Face,Vans,Reebok,Tommy Hilfiger,Puma,New Balance,Jordan,Gym King,Calvin Klein a mnoho dalších.
27
Lenka Lanczová : oficiální stránky Lenky Lanczové - knihy Lenky Lanczové, dívčí romány Lenka Lanczová - oficiální stránky Lenky Lanczové - knihy Lenky Lanczové, informace o Lence, debata o knihách Lenky Lanczové, dívčí romány a čtení pro dívky, čtenářský deník, srazy, soutěže
28
Óm ášram – domov jógy a duchovnosti © Višvaguru Mahéšvaránanda Óm ášram jako jedinečný a velkolepý projekt je inspirující a důležitý pro budoucnost lidstva. Každý je srdečně vítán, aby se zapojil!
29
Statistiky Rybolovu Žraloků 2020 86. Každoročně se tisíce žraloků chytí do sítí nastražených původně na jiné druhy ryb. 87. Po staletí využívali lidé žraloky jako zdroj potravy a vitamínů a v medicíně. Žraločí zuby se využívaly pro výrobu zbraní a šperků a jejich kůže jako brusný papír. 88. Většina žraloků je obětí nadměrného rybolovu.
31
Miloš Kalušević | Personalni trener Beograd | Licni trener Beograd Iskustvo koje posedujemo osiguraće Vam pre svega bezbedan i kvalitetan trening, kako bi što pre postgli željene rezultate.
32
33
Auta pro ženy, testy aut, rady, tipy – BLOG Veronika Petrů | Veronika Petrů Auto je nejpraktičnější kabelka na světě! Jak si však správně vybrat a jak se o ni starat? Dozvíte se na mém blogu, ráda vám poradím jako svým kamarádkám.
35
Naše doména mujbeh.cz parkuje u CZECHIA.COM Naši doménu mujbeh.cz spravuje registrátor RegZone.cz na profesionálním hostingu od CZECHIA.COM. Využijte jejich služeb stejně jako my a získáte skvělou parkovací stránku, špičkové technologické zázemí, nonstop podporu a mnoho dalších výhod.
36
Via Aurea - webdesign, CMS, e-shop, webhosting, serverhosting... Potřebujete velké prodejní řešení? Informační portál? E-shop? Nebo jen malý firemní webík jako máme my?
37
IGNORACING Udává popisek webu, který je důležitý pro internetové vyhledávače. Zadává se jako klasický text.
38
Naše doména lady.cz parkuje u CZECHIA.COM Naši doménu lady.cz spravuje registrátor RegZone.cz na profesionálním hostingu od CZECHIA.COM. Využijte jejich služeb stejně jako my a získáte skvělou parkovací stránku, špičkové technologické zázemí, nonstop podporu a mnoho dalších výhod.
39
Hypnoporod | Předporodní kurzy | Porod je krásný Úplná předporodní příprava s Hypnoporodem a Gravidjógou. Prožijte porod jako krásný a posilující zážitek. Víkendové kurzy pro páry i jednotlivce. On-line kurz. Relaxace. Gravidjóga
41
saxofrancis' live sax show Francis je mladý nespoutaný saxofonista původem z Hradce Králové, studující na Konzervatoři Pardubice. Na pódiu vystupoval vedle hvězd jako je Parov Stelar.
42
Yoi Sushi Olsztyn: restauracja, na wynos, catering, organizacja imprez, sushi lunch Yoi znaczy dobre. Dobre sushi. Tworzymy je z pasją, bo naszą misją jest spopularyzowanie sushi jako zdrowego i smacznego jedzenia. Szeroki wybór smaków oraz menu ułożone według preferencji klienta (pikantne, słodkie, klasyczne) ułatwiają wybór odpowiedniego zestawu. Nawet jeśli do tej pory nie zetknąłeś się z kuchni japońską, chętnie wprowadzimy Cię w świat YOI Sushi.
43
ZINGASYSTEM ZINGA -jedinečná technologie na ochranu kovů pomoci galvanizace. Pro zachování životnosti, renovaci a opravy zinkovaných komponentů je nejvhodnější použít opět zinek. Zinek je zároveň nejvhodnější jako ochrana proti korozi všech kovových povrchů.To vše splňuje, již od roku 1981, belgický nátěrový systém ZINGA, který…
44
Instytut Nano Powłok i Kompozytów – Producent farb i lakierów przemysłowych Producent materiałów lakierniczych TESTA Zakres usług Dyspersje Grafenowe Wytwarzamy kombinację łączącą Grafen + CNT w różnych proporcjach która jest bardzo stabilna – stabilizujemy CNT lub mieszanki CNT i Grafenu w zawiesinie. Naturalna nanorurka Frakcje z NNT tworzą bardzo małe, widoczne pod bardzo dużym powiększeniem kryształy o przekroju rurkowym oraz płytkowym. Wykorzystujemy je jako dodatek do […]
45
Instytut Nano Powłok i Kompozytów – Producent farb i lakierów przemysłowych Producent materiałów lakierniczych TESTA Zakres usług Dyspersje Grafenowe Wytwarzamy kombinację łączącą Grafen + CNT w różnych proporcjach która jest bardzo stabilna – stabilizujemy CNT lub mieszanki CNT i Grafenu w zawiesinie. Naturalna nanorurka Frakcje z NNT tworzą bardzo małe, widoczne pod bardzo dużym powiększeniem kryształy o przekroju rurkowym oraz płytkowym. Wykorzystujemy je jako dodatek do […]
47
Hodinky pro všechny - Co jste možná nevěděli o hodinkách Co jste možná nevěděli o hodinkách
48
SLEPIČÁRNA | Foodblog o gastro štěstí z naší "domácí" kuchyně. Kdo je Slepičárna blog? Jana a Štěpán. Jana peče, fotí a píše. Štěpán je kuchař a food stylista, občas slouží jako fotomodel. Dohromady mají dvě děti, Miu a Theu. A také psy, Edu a Kevina. Jejich kuchyň voní po slepičím vývaru, nebojí se ani ryb nebo kynutého těsta. Všichni rádi jedí a cestují. Zvou si kamarády na večeře a nutí je občas natočit nějaké to video pro blog.
49
Arthrocentrum | prevence a léčba pohybového aparátu ARTHROCENTRUM – Zdravotnické potřeby Praha je nestátní zdravotnické zařízení, zaměřené na prevenci a léčbu nemocí pohybového aparátu. Založeno bylo v roce 1992 jako
50
O firmě - Firma Zdeněk Chadim, zámečnictví a doprava Naším nejdůležitějším posláním je seriózní a kvalitní služba zákazníkovi. Zaměstnancům zabezpečujeme profesní a osobní rozvoj, který přispívá k posílení významu kvality služeb. Služby jsou efektivně řízeny a neustále zlepšovány. Potřeby našich zákazníků, stejně jako myšlenky a podněty zaměstnanců, jsou předpokladem zvyšování jejich úrovně.
51
O Moravě pro Moravany | Vše, co jste kdy chtěli vědět o Moravě, a báli jste se na to zeptat Vše, co jste kdy chtěli vědět o Moravě, a báli jste se na to zeptat
52
Naše doména ecolabcz.cz parkuje u CZECHIA.COM Naši doménu ecolabcz.cz spravuje registrátor RegZone.cz na profesionálním hostingu od CZECHIA.COM. Využijte jejich služeb stejně jako my a získáte skvělou parkovací stránku, špičkové technologické zázemí, nonstop podporu a mnoho dalších výhod.
53
Inkbox - dočasné tetování bez výčitek Dočasné tetování inkbox se aplikuje hluboko pod kůži a proto je vodě odolné, má realistický vzhled jako opravdové tetování s prodlouženým účinkem 1-2 týdny.
54
Jako Kleding koop je op Jakoteamkleding.nl | Dé online shop voor JAKO sportkleding. Het complete JAKO assortiment met minimaal 25% korting. Super scherpe aanbiedingen. Bedrukken mogelijk. Gratis Retour! Speciale prijzen voor clubs en teams.
55
Český Košík Roku | Nejrozsáhlejší studie české e‑commerce Již čtvrtým rokem jako jediní v České republice srovnáváme, jak se nakupuje na nejvýznamnějších českých e-shop ech, a to s podporou předních odborníků. Naší misí je pomáhat e-commerce růst, sdílet ucelená data, rady a triky, jak zlepšit nákupní proces. Ještě v roce 2015 bylo nakupování z mobilních telefonů tristní, 2016 je rok zásadní změny. Doufáme, že ke změnám přispívá také naše studie.
56
Hanzal nářadí - stroje | elektrické nářadí, ruční nářadí, zahradní technika Naše nabídka zahrnuje kvalitní nářadí od předních značek jako je například Bosch, Makita, Narex a dalších.
57
Blog o cestování a práci přes internet Jaké je to pracovat na dálku na český ŽL pro české klienty v dalekých cizích zemích jako je Indie, jihovýchodní Asie nebo Nový Zéland? Čtěte blog Práce na
58
59
Jsem freelancer a pomůžu vám nejen se SEO a Facebookem Pracuji jako Freelancer a pomůžu vám se SEO, sociálními sítěmi, copywritingem a dalšími službami. Sám jsem provozoval e-shop, vím jaké to je.
60
MŠ - Balzacova Je jako jediná školka v Havířově jsme zařazeni do celonárodní sítě mateřských škol podporující zdraví. Navštěvuje nás 108 dětí rozdělených do 4 tříd.
61
Ašvaganda Ašvaganda je jednou z nejmocnějších bylin ajurvédské medicíny. Bývá také označována jako indický ženšen. Používá se k posílení fyzické a psychické kondice, zvyšuje odolnost vůči nejrůznějším stresorům.
62
Naše doména skodaplus.de parkuje u CZECHIA.COM Naši doménu skodaplus.de spravuje registrátor RegZone.cz na profesionálním hostingu od CZECHIA.COM. Využijte jejich služeb stejně jako my a získáte skvělou parkovací stránku, špičkové technologické zázemí, nonstop podporu a mnoho dalších výhod.
63
Vinařství Osička - Sklep U Osičků Vinařství Osička - Sklep U Osičků
64
płot plastikowe | ogrodzenia, ogrodzenia nowoczesne, ogrodzenia plastikowe, ogrodzenia winylowe, ogrodzenia z winylu, ogrodzenia PCV, ogrodzenia z PCV, ogrodzenia z plastiku, ogrodzenia z Poznania, ogrodzenia w Poznaniu, sztachety, sztachety plastikowe, sztachety PCV, sztachety z plastiku, sztachety z Poznania, sztachety w Poznaniu ogrodzenia, ogrodzenia nowoczesne, ogrodzenia plastikowe, ogrodzenia winylowe, ogrodzenia z winylu, ogrodzenia PCV, ogrodzenia z PCV, ogrodzenia z plastiku, ogrodzenia z Poznania, ogrodzenia w Poznaniu, sztachety, sztachety plastikowe, sztachety PCV, sztachety z plastiku, sztachety z Poznania, sztachety w Poznaniu
65
Naše doména zdrave-vlasy.cz parkuje u CZECHIA.COM Naši doménu zdrave-vlasy.cz spravuje registrátor RegZone.cz na profesionálním hostingu od CZECHIA.COM. Využijte jejich služeb stejně jako my a získáte skvělou parkovací stránku, špičkové technologické zázemí, nonstop podporu a mnoho dalších výhod.
66
Dokumenty-online.cz | Dokumenty a audio knihy zdarma ke shlédnutí i poslechu… Dokument Co skrývá darknet? Většina uživatelů má přístup jen k jednomu procentu všech informací nabízených na celosvětové síti. Zbytek nacházející se hluboko pod povrchem je známý jako deep web. Tedy v podstatě taková nepřístupná datová skládka vytvořená bankami, vládami a korporacemi. A pak je tu ještě jeho neviditelná část.
67
Michal Sůva | Vše o mých sportovních a se sportem souvisejících aktivitách. Vše o mých sportovních a se sportem souvisejících aktivitách.
68
Moravská galerie v Brně - Úvodní strana Moravská galerie v Brně je výjimečná šíří svého záběru. Jako jediné muzeum umění v České republice se zabývá výtvarnou kulturou zcela komplexně. Pracuje jak s volným uměním, tedy malbou, kresbou, grafikou a plastikou od nejstaršího období po současnost, tak s fotografií, užitým uměním, grafickým designem a architekturou.
69
Tisíce mp3 ke stažení zdarma, stahujte videoklipy jako mp3 | mp3stahuj.cz Přes 60 000 mp3 zdarma ke stažení rozdělených dle žánru. Možnost sledovat videoklipy a následně je konvertovat do mp3 formátu.
70
Neurazitelný web | Neurazitelny.cz Svět je rozbitej, ale možná to půjde opravit... Vítejte na webových stránkách projektu Neurazitelny.cz! Buďte tu jako doma, přátelé. :-)
71
Naše doména onlyfy.cz parkuje u CZECHIA.COM Naši doménu onlyfy.cz spravuje registrátor RegZone.cz na profesionálním hostingu od CZECHIA.COM. Využijte jejich služeb stejně jako my a získáte skvělou parkovací stránku, špičkové technologické zázemí, nonstop podporu a mnoho dalších výhod.
72
Vítejte | Oborová zdravotní pojišťovna OZP je třetí největší zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou. Nabízí řadu benefitů, jako jsou preventivní prohlídky zdarma, finanční příspěvky na řadu preventivních programů či program slev. Klienti OZP nemusí obíhat úřady, protože základní administrativní úkony vyřeší pohodlně online.
73
Blogy Píše.cz - založte si blog Chcete mít vlastní blog? Založte si ho u nás! Nemusíte umět programovat, stačí umět psát. Vše je snadné jako ve Wordu.
74
Previo | Online hotelový rezervační a recepční systém Hotelový rezervační a recepční systém Previo je internetová aplikace, určená provozovatelům ubytovacích zařízení hotelového typu (hotel, penzion, apartmány, kemp, motel, botel, chaty a chalupy). Nabízí přehlednou správu rezervací a umožňuje tisk dokumentů jako jsou faktury, ubytovací kniha hostů, statistické reporty, atd.
75
Avízo inzerce primabazar je inzerce jako bazoš avízo sbazar
76
Naše doména prusa.cz parkuje u CZECHIA.COM Naši doménu prusa.cz spravuje registrátor RegZone.cz na profesionálním hostingu od CZECHIA.COM. Využijte jejich služeb stejně jako my a získáte skvělou parkovací stránku, špičkové technologické zázemí, nonstop podporu a mnoho dalších výhod.
77
Prusa3D - 3D tisk a 3D tiskárny od Josefa Průši Prusa Research je 3D tiskařskou společností sídlící v Praze. Byla založena Josefem Průšou, jedním z hlavních vývojářů open-source projektu RepRap, v roce 2012 jako malý startup a tým postupně vyrostl na více než 400 lidí. Design Prusa i3 je podle 3DHubs nejpoužívanější 3D tiskárnou na světě. Měsíčně odešleme přes 6000 3D tiskáren Original Prusa do 160 zemí světa přímo z Prahy. Naše MK3/S je nejlepší 3D tiskárnou roku 2018 a 2019 podle amerického časopisu MAKE a nejlepší FFF tiskárnou podle ankety 3D Printing Industry Awards.
79
Rekordy přírody | Nej... ze světa živé i neživé přírody Největším žijícím klokanem je klokan rudý (Macropus rufus) žijící v Austrálii. Samci tohoto druhu (ve vzpřímeném postoji) měří stejně jako dospělý člověk. Nejmenší klokan, klokan parma dosahuje výšky pouze 42 cm. Klokan rudý - největší klokan Klokan rudý (Macropus rufus) je nejrozšířenějším a největším druhem klokana na světě. Samci mají tělo dlouhé 1,7 m a ocas až 1,1 m. Staří samci dosahují v typické pozici výšky až 1,8 m. Jakmile se postaví na špičky, například při vzájemném souboji - jsou mnohem vyšší a to až 2,1 m. Klokan může jedinou ranou silných zadních nohou s ostrými drápy rozpárat člověku břicho, z tohoto důvodu má pro případ ochrany během vzájemných soubojů s dalšími samci na břiše obzvláště silnou kůži. Mimo ostrých drápů, které mohou způsobit i hluboká zranění, patří mezi nebezpečí i kopnutí a síla v ocase. Klokan rudý (Macropus rufus) největší druh klokana na světě. Zdroj foto: wiki Hmotnost klokana rudého se pohybuje od 20 do 90 kg. Samice a asi třetina samců nemá zbarvení červené jako na fotografii, ale modrošedé. Přízvisko "rudý" totiž klokan nezískal díky rudé barvě srsti, ale podle rudého výměšku žláz, který si samci roztírají na hrudi. Dožívá se až 25 let. Rozšířen je ve východní a jižní Austrálii. Když je období dešťů, může populace čítat až 12 000 000 jedinců, ale v období sucha klesá na pouhých 5 000 000. Samice jsou březí jen když je dostatek dešťů a je dost zeleného rostlinstva. Za dlouhotrvajícího sucha se přestanou samcům tvořit spermie. Přestože je každoročně zabito několik milionů jedinců, patří tento druh mezi nejpočetnější a není přímo ohrožen vyhubením. Žije v malých skupinkách, někdy vytváří stáda až o 200 jedincích. Je velmi dobře přizpůsobený k životu na stepích a polopouštích. Aktivní převážně v noci, a přes den zůstává ukrytý ve stínu stromů či keřů. Stává se, že si pak na takových místech vyhrabe mělké "lože", do kterých si lehá, aby unikl vedru. Během nejteplejšího období se prakticky nepohybuje. Klokani cestují rychle a přeskakují překážky, takže se jedním skokem dostanou daleko. Zadní nohy se pohybují současně a ocas slouží k udržení rovnováhy a směru. Klokan rudý může při svých skocích dosáhnout rychlosti až 65 km za hodinu, vzácně 85 km/h, kdy délka jednoho skoku byla naměřena až na 12 metrů. Nejmenší klokan na světě Pouze 42 cm je výška klokana parma (Macropus parma). Tento klokan dosahuje hmotnosti mezi 3,2 až 5,8 kg, přičemž rozdíl mezi samcem a samicí je téměř neznatelný. Žije v malých skupinkách, většinou po třech kusech. Většinou se jedná o jednoho samce a dvě samice. Jsou aktivní převážně v noci a ve volné přírodě se dožívají věku šest až osm let. Klokan parma (Macropus parma) je s výškou 42 cm nejmenší klokan na světě. Zdroj fotografie: ZOO Olomouc V přírodě není klokan parma příliš běžný, dokonce byl od konce 19. století považován za vyhubeného. Proto byly zahájeny pokusy znovu odchovat volně žijící populace zvířat, která byla dříve dovezena na Nový Zéland a z chovů zoologických zahrad. V roce 1967 byla objevena v lesích Nového jižního Walsu volně žijící zvířata. V současnosti tento druh není hojný, avšak jeho přežití se zdá být zajištěno.
81
Fasády, zdi, ploty, schodiště, dlažba - STAVOBLOCK system, s.r.o. Vyrábíme odvětrané a tepelně-izolační fasády Stavoblock, opěrné zdi a betonové ploty Stavoblock, dlažbu Tri-Lock, která je vhodná pro pojezdové plochy, zpevnění protipovodňového valu i jako protierozní a retenční dlažba.
82
www.suchedupky.cz Suché dupky a Yháček. Na našich stránkách najdete jak hotové výrobky tak i látky k jejich vytvoření. Suché dupky jsou místem jako stvořeným pro pořízení výbavy látkových plenek či stylového oblečení pro vaše ratolesti. Naší chloubou je softshellové oblečení, hlavně kalhoty, které jsou speciálně navržené tak, aby…
83
Stavebnice pro děti Svět stavebnice - nabízíme klasické české stavebnice pro děti, jako je Seva, Cheva, Merkur a také značkové zahraniční stavebnice - LEGO, Magformers, Geomag.
84
Top-fight.cz - Bojové sporty v České republice | Tipy a analýzy | Internetové online sázky | Kluby, bojovníci a rozhovory TopFight. Cílem projektu Topfight je přinášet novinky z české a zahraniční scény v oblasti bojových sportů jako je především Box, MMA, Thai box a další... Dalším cílem je snaha přinášet co nejužitečnejší analýzy na konaná utkání včetně možností, kde se na takováto utkání dá sázet u sázkových kanceláří. V neposlední řadě portál přináší rozhovory s bojovníky či experty z oboru a informace o bojových uměních samotných.
85
Domovská stránka | Ubuntu CZ/SK Ubuntu je operační systém se svobodnou licencí, který nachází uplatnění na osobních počítačích a serverech stejně jako v cloudu a ve světě internetu věcí.
86
Úvod - ÚZIS ČR Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR („ÚZIS ČR“ nebo „Ústav“) je organizační složkou státu, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo zdravotnictví. Podle zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách), je ÚZIS ČR správcem Národního zdravotnického informačního systému (NZIS). Ústav je součástí státní statistické služby (jako organizační složka státu pověřená Ministerstvem zdravotnictví k plnění svých úkolů) a tuto činnost vykonává podle zákona č. 89/1995 Sb., o státní statistické službě, ve znění pozdějších předpisů. Spolupracuje s orgány státní statistické služby, především s Českým statistickým úřadem, zajišťuje vazby mezi NZIS a jednotlivými poskytovateli zdravotních služeb a spolupracuje s provozovateli informačních systémů jiných organizací v resortu i mimo něj.
87
VETOM účinná přírodní probiotika Přírodní kmeny bakterií obsažené v přípravku VETOM jsou vývojově nejdále. Mnoho firem postupně zjišťuje, že Bacillus Subtilis a Bacillus Amyloliquefaciens jsou atraktivní názvy. Přitom bakteriální kmeny kterých existuje více pod jedním názvem například Bacillus Subtilis, a které produkuje závod u Novosibirska prošly roky zkoumání a žádný produkt obsahující bakterie tohoto typu nemá takovou historii a takové výsledky. Mít doma Vetom je jistota. 1. Vetom nemá vedlejší účinky a nelze jej předávkovat, je ryze přírodní2. Vetom je vhodný i pro děti3. Vetom je vždy po ruce jako velmi účinná prevence, když se blíží chřipková vlna nebo jakákoliv jiná nakažlivá choroba
89
Azada - stylový domov i zahrada Zahrada je zábava! Svěřte se do rukou profesionálů a získejte originální návrh zahrady, kvalitní realizaci a zahradní nábytek a doplňky, jako jsou zahradní květináče či stínící prvky, které dodají vaší zahradě šmrnc.
90
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu Parťáci jsme už pár let, ale dálkovým trekům jsme propadli v roce 2017, kdy jsme společně přešli Pyreneje po trase GR 11. Těchto 820 km horami se nám hluboce zarylo do srdcí a od té doby už to s námi jde jen z kopce do kopce!
91
Obchodů s cyklopotřebami, příslušenstvím, díly a nářadím je spousta. V čem jsme tedy jiní, jaké jsou výhody oproti konkurenci a co Vám nabízíme navíc? Tak v první řadě jsme profíci, kteří cyklistice rozumí a baví je. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru a především vlastním praktickým zkušenostem cyklistů a servismanů, si můžeme dovolit nabídnout Vám opravdu profesionální služby. A jako profesionálové nabízíme vždy jen kvalitní a prověřené produkty. I proto se jmenujeme CYKLO PROFI. V naší široké nabídce máme více než 2500 výrobků a všechno zboží máme skladem. U nás si tak opravdu vybere každý. Pokud ovšem narazíte na nějaké zboží, které nemáme v nabídce, neváhejte se na nás obrátit a my se pokusíme Vám vybrat alternativní výrobek, anebo pro Vás požadované zboží seženeme a objednáme. Všechno zboží objednané přes náš e-shop expedujeme, díky tomu že je vždy skladem, do 24 hodin od obdržení a potvrzení objednávky. Protože nás cyklistika opravdu baví a zajímáme se o ni, účastníme se i cyklistických závodů, kde můžete najít náš stánek a vždy Vám rádi poradíme s výběrem nejvhodnějších dílů, nářadí a doplňků. Jako jedni z mála také nabízíme zakázkovou výrobu hydraulických hadiček v několika barvách, tak aby ladily s Vaším kolem. Hadičky nabízíme v průměru 5 a 5,4 mm, v délkách přesně podle Vašich požadavků a potřeb. Na hadičky Vám také nalisujeme potřebné koncovky, anebo dodáme bez koncovek. Je to jen na Vás, zda chcete hadičku s pákovou koncovkou, brzdičem, oběma koncovkami, anebo bez nich. Ať už jste profesionální či amatérský závodník, anebo rekreační jezdec, je CYKLO PROFI Váš spolehlivý cyklo partner u kterého si vždy vyberete to nejlepší za příjemné ceny.
92
FK pro rozvoj Sázavy Vážení spoluobčané, jmenuji se Ing. Ivan Koldcsiter IWE, celý svůj život žiji v Sázavě a můj život je spojený s veškerým děním v Sázavě. V současnosti jsem radním města Sázavy a jako radní města, který není spokojen s tím, jak je město Sázava řízeno a kam směřuje jeho vývoj, jsem založil sdružení nezávislých kandidátů FK pro rozvoj Sázavy.
93
Foto deky Home - Fotodeky Fotodeky.cz nabízíme zpracování originálních dárků pro sebe i své nejbližší, jako jsou deky s vlastním potiskem, či s našimi vlastními motivy. Na výběr jich je opravdu hodně, a každý si určitě vybere.
94
Medical Beauty | Klinika estetické medicíny Plzeň Klinika Medical Beauty je určena všem, kteří chtějí zpomalit stárnutí, omladit, zůstat zdraví a sdílí stejné hodnoty jako my: zdraví na prvním místě, bezpečnost, přirozenost a osobní přístup.
95
Sáčky do vysavačů | Komaonline.cz Vyrábíme sáčky do vysavačů KOMA. Pytlíky můžete snadno a rychle vyhledat. Nabízíme sáčky do vysavače pro všechny známé výrobce jako je AEG, ELECTROLUX, ETA, ROWENTA, ZELMER. Zboží Vám rychle dodáme včetně možnosti dopravy zdarma nad 600Kč. Výdejní místo Praha 9. Dále nabízíme HEPA filtry, hadice a vůně do vysavačů
96
Moderní bydlení v Holešovicích | Praha 7 | Komunardu 35 Dům, jako osobnost. To je projekt Komunardů 35. Nabízí bydleni v komfortu podle současných trendů. Je ikonickou stavbou Holešovic kousek od centra Prahy.
98
Sexuální možností mužů na Podpora-Erekce.net Pánské sexuální zdraví jako klíč k úspěchu ve všech oblastech činnosti. Zjistěte, jaké kroky je třeba udržovat pro sexuální zdraví u mužů
99
Dřevěné podlahy a palubky | SAMYCO České Budějovice Prodáváme obkladové palubky, dřevěné podlahy, terasy, lišty, latě, hranoly i stavební řezivo. Nabízíme i doplňkový sortiment jako je spojovací materiál (vruty, hřebíky, hmoždinky, patky, úhelníky), ochranné a ošetřující nátěry, lepidla a impregnace.
100
Albín Veselý, s.r.o. Firma nabízí sortiment stavebního materiálu a další služby s tím spojené jako je rozvoz materiálu, bezplatné výpočty materiálů a cenových nabídek apod.