RAW RANKED SITES ABOUT
#INSANI

The most comprehensive list of insani websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
mediakepri | Portal berita untuk Anda. Kami sajikan semua bentuk peristiwa, kriminal, hukum, Ekonomi, Politik, Sosial Budaya, Pendidikan, Unik dan Liputan khusus. Kami ada karena Anda Portal berita untuk Anda. Kami sajikan semua bentuk peristiwa, kriminal, hukum, Ekonomi, Politik, Sosial Budaya, Pendidikan, Unik dan Liputan khusus. Kami ada karena Anda
2
KuasaKata.com | merinci dan mengunci kemajemukan kuasakata.com berita terbaru dan terupdate ekonomi, politik, budaya, olahraga, internasional, uji rasa, infografis serta perkembangan virus corona indonesia
3
İNSAMER İnsani ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (İNSAMER), İHH İnsani Yardım Vakfı bünyesinde kurulmuş bir araştırma merkezidir. Merkezimizde vakfımızın öncelikli ilgi alanlarını oluşturan insani yardım, insani diplomasi ve insan hakları konuları başta olmak üzere sosyal bilimlerin farklı dallarında araştırmalar ve bilimsel çalışmalar yapılmaktadır.
4
İHH İnsani Yardım Vakfı İHH İnsani Yardım Vakfı savaş, afet, yoksulluk olan bölgelerle birlikte 5 kıtada 135 ülkede din, dil, ırk, millet ve mezhep ayrımı yapmaksızın faaliyet yürütür.
5
PT Arofah Mina Travel Umroh | Dapatkan Diskon 2 Juta Untuk Bulan Ini | HUB : 0819 3408 4655 Travel Umroh Arofahmina HUB : 0819 3408 4655 Umroh Murah 2021 Surabaya Langsung Madinah by Saudi Arabian Airline. Full Pendampingan Tour Leader. Harga All in Mengikat 3 Tahun. Fasilitas Hotel *5.
6
Türk Kızılay | Anasayfa Türk Kızılay, afet, kan, göç, sağlık, barınma, sosyal yardım, ilk yardım, eğitim, gençlik alanlarında Türkiye ve Dünya''da faaliyet gösteren bir insani yardım kuruluşudur. Kızılay, bağışlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırır. Sitede bağış yapabilir ve bağışlarınızı takip edebilir, Kızılay haberlerini okuyabilirsiniz.
7
UMUT KERVANI Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı; bölge, din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın dünyanın herhangi bir yerinde sıkıntıya düşmüş, evsiz, yurtsuz, tüm insanlara insani yardım ulaştırmak ve bu insanların temel hak ve hürriyetlerinin ihlal edilmesini önlemek üzere 2013 yılından bu yana çalışmaktadır.
11
Yardımeli Derneği Yardımeli Derneği - Derneğimiz ihtiyaç sahiplerine nakit, gıda, giyim, eğitim, barınma, sağlık, yakacak gibi konularda acil ve sürekli yardım sağlamaktadır.
12
Kalem Vakfı Okulları Kalem Vakfı Okulları resmi İnternet sitesi
14
15
Gönül Elçileri İnsani Yardım Derneği Gönül Elçileri İnsani Yardım Derneği Türkiye ve diğer ülkelerdeki mazlum, muhtaç ve yoksullara yardım organizasyou yapan, kamu yararına çalışan bir dernektir.