RAW RANKED SITES ABOUT
#HASTANE BILGI

The most comprehensive list of hastane bilgi websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
3
Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde" Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde"
4
Talya Bilişim | Elektra Otel Yönetim Sistemleri ve Medisoft Hastane Yönetim Sistemlerinin Üretici Firmasıdır Elektra Otel Yönetim Sistemi bir oteli tüm birimleriyle entegre yapıda yönetecek en kapsamlı otel programıdır. Medisoft Hastane Yönetim Sistemi, entegre medikal ve finansal hastane yönetim yazılımıdır.
5
MedData Bilişim İletişim | Hastane Otomasyonunda Komple Çözüm Meddata Bilişim İletişim Ltd.Şti. | Hastane Otomasyonunda Komple Çözüm!
6
Sisoft Sağlık Bilgi Sistemleri - Hastane Bilgi Sistemi Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri, HBYS, hbys haber, hbys video, hbys ödüller, hbys başarılar
7
Beyaz Hastane Online hastane ve sağlık personeli bilgi kaynağı. Doktor ve hastaların buluşma ortamı.
8
DiaTek DiaTek Gıda Güvenliği, Gıda Hijyeni ve Gıda Analizleri kapsamındaki ürün ve bilgiyi birlikte temin eden ilk ve tek firmadır. Portföyümüzde Mikrobiyolojik Analiz, Hava ve Yüzey Dezenfeksiyon, Organik Gıda Koruyucu ve Pest Kontrol Ürünleri, Antimiktobiyal Paspaslar, Steril Numune Alma Poşetleri bulunmaktadır.
9
Teknonline | Net, Doğru ve Güvenilir Bilgi Teknonline, internet ortamındaki gerekli olan bilgilere daha rahat ulaşabilmelerini amaç edinen bir grup webmaster tarafından hazırlanmış bilgi sitesidir
10
Kolay Reçete | Ücretsiz E-Reçete ve İşyeri Hekimliği Uygulaması Ücretsiz E-Reçete ve İşyeri Hekimliği Uygulaması, Kolay Reçete, Özel Kurum, Kamu Kurumu, Reçete,Hekim, OSGB, İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi, Laboratuvar,Yazılım, Kamuda İş Güvenliği,Sağlık hizmet sunucularının sistemleri üzerinde, hekimler tarafından, Sosyal Güvenlik Kurumunun duyurduğu ve tanımladığı şekilde MEDULA sistemine elektronik ortamda kaydedilerek, elektronik reçete numarası verilmiş olan reçeteler e-reçete (elektronik reçete) olarak tanımlanmaktadır. Çalışanlar mesai kaybı yaşamadan ilaçlarını işyeri hekimlerine yazdırabilecek
12
Şifahane | Şifahane Derneği Şifahane Derneğine ait bu web sitesinde Anadolu Selçuklu ve Osmanlı şifahaneleri ve şifacıları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
13
Bilenn Tekstil - İş Kıyafetleri, Personel Giyim, Hastane Kıyafetleri, Mutfak Giyim 1943 yılında Sakarya merkezli olarak kurulan ve günümüze kadar Tekstil sektöründe yoluna devam eden Bilenn Tekstil gerek Forma ve Önlük modelleri ile gerekse de İş Kıyafetleri ile birçok farklı firma veya kişiye toptan ve perakende satış yapmaktadır.
14
Hayatı Yenile Obezite ve Metabolik Cerrahi - Obezite Ameliyatlarıyla İlgili Detaylı Bilgi Edinin Hayatı Yenile Obezite ve Metabolik Cerrahi , tüp mide ameliyatı ve diğer bariatrik cerrahi operasyonlarda maksimum memnuniyet minimum fiyat ilkesi ile çalışır . Hayatı Yenile İstanbul ve Antalya bölgesinde hizmet vermektedir.
15
ERC Teknoloji - ERC Akıllı ev sistemleri, haberleşme sistemleri, hastane çözümleri, ofis sistemleri hakkında en güncel en yenilikçi teknolojiler için şimdi bilgi alın