RAW RANKED SITES ABOUT
#GAZETA

The most comprehensive list of gazeta websites last updated on Jul 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Lajmi i fundit - Gazeta Express Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare.
2
Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët
3
Gazeta Sporturilor - GSP - ultimele stiri din sport, rezultate live Citeste ultimele stiri din sport pe GSP.ro! Interviuri, comentarii, noutati, rezultate din toate competitiile sportive. Afla cele mai noi stiri de pe GSP!
4
Gazeta Esportiva - Muito além dos 90 minutos As últimas notícias dos times de futebol, campeonatos nacionais e internacionais, jogos ao vivo, basquete, vôlei, fórmula 1, tênis e muitos outros esportes. Acesse as galerias de fotos e vídeos e não perca os melhores comentários de nossos blogueiros.
5
Новости Узбекистана – Газета.uz Новости Узбекистана. Ежедневные новости, актуальные и последние события в сфере экономики, общества, политики, спорта, культуры, а также мировые новости.
6
igryfino.pl igryfino.pl - portal informacyjny oraz gazeta powiatu gryfińskiego: Banie, Cedynia, Chojna, Gryfino, Mieszkowice, Moryń, Stare Czarnowo, Trzcińsko-Zdrój, Widuchowa. Czytasz i wiesz więcej.
7
Lajmet e Fundit - Gazeta Online INSAJDERI Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia.
8
24Kurier.pl - Dziennik internetowy Kuriera Szczecińskiego Informacje ze Szczecina i województwa. Wydarzenia, opinie, relacje: miasto, region, polityka, sport, kultura, gospodarka, nauka.
9
Shqiptarja.com - Media më e besueshme në Shqipëri Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e cështjeve të rëndësishme kombetare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarë më të mirë investigativ të medias shqiptare.
10
Dziennik Wschodni - Lublin, Lubelskie, Lubelszczyzna - wiadomości, informacje, aktualności, artykuły, wydarzenia Dziennik Wschodni - portal regionalny województwa lubelskiego.
11
Strona główna - Dziennik Warto Wiedzieć Portal informacyjny Związku Powiatów Polskich
13
Gazeta do Povo | Últimas notícias do Brasil e do Mundo Acompanhe as últimas notícias do Brasil e do mundo sobre política, economia e esportes. Leia também análises, opinião, estilo de vida e mais.
15
Останні новини дня України та світу | Новини на Gazeta.ua Актуальні новини дня України та світу на українському новинному порталі Gazeta.ua. Політика, Економіка, Культура, Спорт та інше
16
Reporteri - Së bashku rrëfejmë më mirë Gazeta Online "Reporteri.net" është portal i lajmeve nga vendi dhe bota. Qëllim kryesor ka informimin e drejtë, të paanshëm dhe të shpejtë.
18
Gazeta Dita | E përditshme e Analizës dhe e Informacionit
19
Życie Podkarpackie - informacje z regionu Przemyśla, Jarosławia, Lubaczowa, Przeworska Aktualności z Podkarpacia: najnowsze wiadomości, artykuły kulturalne, sportowe, porady. Podkarpackie ogłoszenia, galerie foto i wideo.
20
Gazeta Brazilian News - Gazeta News: O maior Jornal Brasileiro da Flórida, nos EUA Por 26 anos o Jornal Gazeta News tem se destacado na comunidade brasileira da Flórida, nos EUA, como o melhor jornal brasileiro da região
21
Gazeta Metro Gazeta Metro ka në fokus të veçantë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia.
22
8BBE5E8A-2FAC-4D4D-AC0B-2C8268D13DB9 Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare gsh.al gazetashqiptare.al shqiptaria balkanweb balkanweb.com bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim basha sali berisha news live news 24 vrasje therje plagosje tritol saimir tahiri vetingu vettingu gjykata policia ballkanweb thashetheme vip shqiptare sondazh video foto raportoni raportoni ju Balkans Ballkan rajoni rajon lajm lajme lajmi lajmet e sotme lajmet e fundit lajme nga vendi lajmi i fundit artikuj artikull artikulli lajmerime lajmerim lajmerimi njoftime njoftim njoftimi Albania exchange gazetat online lajmet sot lajme me ore gazeta shqiptare lajme nga rajoni rajoni i shqiperise rajoni i kosoves rajoni i maqedonise rajoni i greqise
23
Ekuilibër – Gazetë Online
24
Новости дня Санкт Петербурга и России - Газета СПб Интернет-издание Гаzета.СПб – это крупная онлайн-газета, которая предлагает своим читателям самые свежие новости Санкт-Петербурга и всей России.
26
Jarocin - jarocinska.pl wiadomości - informacje - ogłoszenia – portal Wiadomości, informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, zaawansowany katalog firm, galerie zdjęć, video – wszystko w jednym miejscu.
27
Gazeta Bota - Te gjitha lajmet nga bota! Te gjitha lajmet nga bota!
28
TEQEJA BABA SHEH "DAUT E MENO" CERRILE | Baba Dauti Sheh i Cerriles se vjeter ne Mallakaster Ky artikull eshte marre nga gazeta Telegraf. Ne raste se doni ta  lexoni direkt nga gazeta klikoni   ketu. Plaku i moçëm, Baki Shehu, i cili në Datën  28-10-2017 mbushi plot 92 vjeç, mban aty pranë, në një vend të dukshëm, Dekoraten   me Medaljen e Trimerise me nr 1465 date 07/04/1947 dekoruar nga Presidiumi i Kuvendit Popullore te…
29
Gazeta Online - Veriu.info
31
Gazeta Impakt – Portali Impakt, lajme, intervista, dokumentare
32
Rilindja Demokratike Gazeta Rilindja Demokratike - Rilindja Demokratike është gazeta e parë e lirë e botuar në Shqipëri. RD është tribunë e fjalës së lirë, e të vërtetës, e denoncimit dhe e guximit.
33
Gazeta - Sinjali Sinjali.com sjell lajmet më të fundit nga sfera e politikës, aktualiteteve, hulumtimeve, risitë, showbiz, ekonomi, sport, këshilla, etj.
34
Portali - 2LONLINE - index Portali 2LONLINE gazeta, lajme, informacione nga Rajoni i Gjilanit, Kamenica, Vitia, Ranillugu, Novoberda, Parteshi, Kllokoti, telegrafi,
37
VideoDls - Free Online Video Downloader [Fastest] Free and fast download online videos from several video containing sites, Video can be downloaded from Vimo and several more sites like Facebook, Twitter, HBO
38
Albinfo - Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip
39
AlbtvApp - Kanale TV Shqip FALAS | Shiko TV Shqip Live | Albanian TV | IPTV SHQIP | ANDROID IPTV SHQIP AlbtvApp- Shiko Tv Shqip ju ofron mundesine te shikoni mbi 350 kanale Shqip dhe te huaja FALAS ne te gjitha pajisjet Android! Ndiqni kanalet kombetare, sport, ndeshje live, filma, kanale per femije, kanale per te rritur, kanale turke, kanale italiane, kanale greke.
41
Portali më i Madh i Njoftimeve në Shqipëri - Gazeta Çelësi Njoftime për shitje, qera, makina okazion dhe motorë, vende pune dhe punonjës, mobilje, elektroshtepiake etj. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi!
42
Infosot - Gazeta Online: Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Sh Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia Portal, Informativ, Lajme, Sport, etj. Informohu i pari www,infosot,com
43
NJOFTIMEFALAS.COM Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni makina ne shitje te lira me letra gazeta online sot dyqane dhe lokale me qera gazeta njoftime falas oferta pune vende te lira pune ne tirane merr jep shqiperi oferta pune 2020 shtepi me qera ne tirane garsoniere apartamente ne shitje ne tirane me okazion vende te lira pune ne durres bar kafe me qera tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane vende te lira pune ne vlore shtepi me qera per studente tirane makina ne shitje okazion
44
Radio Vala: Lajmi Fundit Radio Vala: Lajmi i fundit nga Kultura, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia, Teknologjia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare.
46
Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët
48
TV Gazeta — TV Gazeta No site da TV Gazeta você acompanha as principais novidades da nossa programação e tem acesso a conteúdos exclusivos, além de assistir nossa programação 24h ao vivo!
49
Świat Karpia - portal dla karpiarzy Świat Karpia to miesięcznik obejmujący 12 wydań w roku, dostępny jest poprzez aplikację „Wydawnictwo AS PRO MEDIA” dla wszystkich wędkarzy w Polsce za darmo oraz serwis www.wydawnictwoaspromedia.com. Czym jest e-magazyn Świat Karpia? To przede wszystkim przejrzyste kompendium wiedzy, tworzone przez znanych karpiarzy z Polski i z zagranicy. Jednym z głównych celów, jest tworzenie artykułów w oparciu o doświadczenie autorów. Selektywny dobór tekstów sprawia, że artykuły przeznaczane są dla zarówno początkujących, jak i doświadczonych karpiarzy. Wydawnictwo realizuje także działalność produkcyjną, filmową. Z nami powstają wędkarskie filmy pełnometrażowe oraz produktowe, które realizowane są z dużą starannością, na wysokim poziomie artystycznym i merytorycznym. Polscy wędkarze karpiowi do swej dyspozycji maja także odświeżony, z nowa szatą graficzną, portal www.swiatkarpia.com .W miejscu tym publikowane są aktualności ze środowiska wędkarzy karpiowych, opisy zasiadek a także najpiękniejsze zdobycze Czytelników i internautów. Na portalu publikowane są także informacje o nowościach, zapowiedzi wydarzeń i relacje z zawodów. Wśród informacji znajdują się także testy produktowe i treści marketingowe. Portal pełni również (a może i przede wszystkim) funkcje społecznościowe, dzięki którym każdy użytkownik ma możliwość prowadzenia bloga, nawiązywania nowych znajomości, dodawania bezpłatnych ogłoszeń, zdjęć do galerii i wiele, wiele innych!
50
Wędkarstwo moje hobby - WMH Jedyny w Polsce wędkarski miesięcznik multimedialny z dodawanym co miesiąc DVD z filmem wędkarskim. Filmy wędkarskie na DVD i VoD.
51
Główna - superfakty Niezależna gazeta internetowa, superfakty, wiadomości, informacje, Polska, świat, rozrywka, turystyka, informacje ekonomiczne, gwiazdy, znani, w blasku fleszy, lifestyl, wypoczynek, ludzie sukcesu, najnowsze wiadomości, najciekawsze informacje, newsy, portal informacyjny, informacje
52
Końskie, Tygodnik Konecki - Gazeta i Portal - Konecki24.pl Końskie posiada swój nowy Portal internetowy. Konecki24.pl to nowe przedsięwzięcie na lokalnym rynku mediów (Tygodnik Konecki - Gazeta i Portal ) - Końskie praca, Tygodnik Konecki - Gazeta i Portal ogłoszenia, Konecki24.pl firmy i usługi - Zapraszamy!
53
Сайт газеты "Виру Проспект" и "Нарвская газета" - новости Нарвы и всей Эстонии Новости Нарвы, Ида-Вирумаа, Эстонии, статьи "Нарвской газеты" и издания "Виру Проспект"
54
Gazeta Przemysłu Drzewnego – Wszędzie tam gdzie przerabia się drewno …
55
Programa Seguro O Programa Seguro traz informações sobre o ramo de seguros. Apresenta matérias especiais, entrevistas e perguntas de espectadores. Domingos às 20h na TV Gazeta.
56
Tuba Siedlec - Aktualności. Siedlce - Informacje, Aktualności, Wydarzenia, Wiadomości. Informacje z gmin: Siedlce, Mordy, Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Paprotnia, Przesmyki, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn. Największa baza firm z Siedlec i okolic (m.in. restauracji, branży weselnej, lekarzy). W naszym serwisie znajdziecie blogi prowadzone przez najciekawsze osoby, związane z Siedlcami i okolicami.
58
Kreatywna.pl – Gazeta Kreatywna
60
Kurier Suwalski - Wiadomości Suwałki - Codziennie nowe informacje Miasto Suwałki. U nas znajdziesz wiele ciekawych artykułów i informacji oraz dowiesz się co ważnego wydarzyło się w Suwałkach. Wiadomości podzielone są na działy.
62
Amerika, O'zbekiston va dunyo yangiliklari - Vatandosh Amerika, O'zbekiston va dunyo yangiliklari. Amerikadagi birinchi o'zbekcha gazeta.
64
Albanian Orthodox ~ Shqiptar Ortodoks | + ~ Thank God For All Things ! Lavdi Perëndisë Për të Gjitha! + ~ Thank God For All Things ! Lavdi Perëndisë Për të Gjitha!
65
Reklama Kraków - Gazeta HiP - Reklama Kraków - Gazeta Osiedlowa HiP Reklama Kurdwanów - Osiedlowa Gazeta Informacyjna HiP - od ponad 25 lat kolportowana bezpłatnie do mieszkańców krakowskich osiedli mieszkaniowych.
66
Gazeta Sołecka - Start Strona Gazety Sołeckiej
67
Gazeta Chicago - We generate. You work your mind. Polish classifieds, business directory and events ads. News in Polish and English - Gazeta Chicago.
68
Tulcea noastra – ziar independent Un ziar pentru Tulcea, independent deschis tuturor celor care vor un oraș condus de oameni noi, fără prejudecăți și ambiții politice. Un oraș frumos, care să se dezvolte permanent și în care tulcenii să se simtă la ei acasa. Stiri Tulcea, ziar Tulcea, news Tulcea, presa Tulcea, mass-media Tulcea, jurnal Tulcea, actualitati Tulcea, info Tulcea, gazeta Tulcea, on-line Tulcea, orasul Tulcea, judetul Tulcea
69
Wiadomoci - Gazeta.pl
70
braterska.studio - projekty graficzne i druk, wydawnictwo, gadżety, strony internetowe Realizujemy projekty i druk indywidualnych produktów dla parafii, zakonów i wspólnot - m.in. pamiątki, gazetki, obrazki, plakaty, ulotki, banery i różne gadżety. Masz pomysł - skontaktuj się z nami.
71
Echo Piątkowa – Gazeta piątkowska
72
Gazeta Świętojanska | Always look on the bright side of life
73
MEDIA STAR - SALONY PRASOWE Pierwszy salonik prasowy Media Star powstał w 2003 roku, inicjując tym samym działalność detaliczną w województwie zachodniopomorskim. Po dwunastu latach działalności sieć Media Star liczy 83 wyspecjalizowane punkty handlowe zlokalizowanych w sześciu województwach.
74
OtoStrzelin.pl - Strzelin - Strzelin i okolice - Portal OtoStrzelin.pl Portal mieszkańców Strzelina OtoStrzelin.pl . Aktualności, opinie, ogłoszenia, rozrywka, reklama. Znajdź znajomych z twojej okolicy. Dodaj informacje, zdjęcia, filmy video z twojego miasta i regionu. Imprezownik - znajdź najbliższe wydarzenia kulturalne w okolicy. Zapraszamy!
75
A GAZETA ESPÍRITA Artigos Espírita, Espiritismo, Espíritas, Doutrina Espírita, Medium, Meins, Mediunidade.
77
Biokominki, Biokominek, Akcesoria, Paliwo do biokominków, Kominki nowoczesne - Opinie i porady Pierwsza międzynarodowa gazeta o biokominkach: Znajdziesz u nas biokominki, porady, opinie, marki, inspiracje, aktualnosci, ceny, akcesoria, biopaliwa, wnętrza
78
Gazeta Centro-Sul | Notícias sobre Guaíba-RS e Região Jornal Gazeta Centro-Sul - Notícias sobre Guaíba, Barra do Ribeiro, Camaquã, Eldorado do Sul e outros municípios da região
79
Gazeta de Santarém - Gazeta de Santarém
81
Gazeta Bitcoin - Prima gazetă de știri despre Bitcoin Gazeta Bitcoin este publicaţia digitală care îti va oferi cele mai noi ştiri despre Bitcoin, altcoini şi despre mişcările pieţei crypto.
82
PGT | Polska Gazeta Transportowa - transport spedycja logistyka PGT jest serwisem informacyjnym, który porusza przede wszystkim tematykę transportu, spedycji i logistyki. Zapraszamy.
85
Lublin - Lublin.vip Ta strona może być Twoja. Rejestruj domenę: lublin.vip - 605-308-665 - domeny Lublin,domena Lublin,rejestracja domen Lublin
86
Rádio Gazeta FM Arapiraca | 101.1 MHz - Alagoas A Gazeta FM Arapiraca tem uma programação variada com notícias, músicas e participação dos ouvintes. Ouça ao vivo do celular, tablet ou computador.
87
Gazeta da Semana - Portal de Notícias e Negócios GRÁTIS bairro, notícias, jornal, portal, classificados, carro, emprego, veículo, imóvel, guia comercial, e-shop
88
Tygodnik Opole - Wydarzenia, Informacje, Opinie, Komentarze Gazeta Tygodnik Opole: najważniejsze wydarzenia, komentarze, opinie, historia Opola, fotografia, polityka, wideo. Odwiedź stronę >>
90
Gazeta Bydgoszcz - Portal wiadomości z Bydgoszczy gazeta.bydgoszcz.pl Portal dla mieszkańców Bydgoszczy z wiadomościami z miasta i okolic. Serwis zawiera aktualności, informacje biznesowe, ogłoszenia o pracę na terenie Bydgoszczy, historię Bydgoszczy, mapę miasta, informacje na temat bydgoskiego lotniska, informacje pogodowe, rokład jazdy komunikacji publicznej. Wiadomości Bydgoszcz do usług.
91
StareGazety.pl | Oryginalne gazety na prezent ►Oryginalne stare gazety | Gazeta na prezent ✅ Zaskocz prezentem na urodziny, na rocznicę ✅ Oryginalna gazeta z dnia urodzin ✅ Unikalny prezent na urodziny dla każdego ✅ Nowy trend w dziedzinie prezentów personalizowanych
93
Głos Gorzowa Wielkopolskiego - Regionalny Portal Informacyjny Portal informacyjny przeznaczony dla ludzi zainteresowanych wydarzeniami z Gorzowa Wielkopolskiego. Znajdziesz tu wiadomości i zdjęcia z regionu!
94
Prof. Chico Marchese | Revalorizando a Geografia e levando informação a todos… Revalorizando a Geografia e levando informação a todos...
96
Trening, wiczenia, Odchudzanie, Dieta, Zdrowie - MyFitness.Gazeta.pl
97
Nasz Racibórz • portal, gazeta, telewizja - Portal informacyjny i gazeta NaszRacibórz.pl. Najnowsze informacje i wydarzenia, filmy, ogłoszenia, sport, kultura, edukacja i biznes z Raciborza i powiatu.
98
Portal NewsLubuski.pl - Lubuskie bliżej Ciebie ! NewsLubuski to portal informacyjny, który swoim zasięgiem obejmuje całe województwo Lubuskie. Najrzetelniejsze wiadomości z regionu lubuskiego.
100