RAW RANKED SITES ABOUT
#FUNDACJA

The most comprehensive list of fundacja websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Home - Fundacja Wolność od Religii
3
Fundacja internetPR - Twoje źródło wiedzy o nowoczesnym PR Nowości ze świata public relations, marketingu. Nadchodzące wydarzenia, konferencje, szkolenia - wszystko, co potrzebujesz by tworzyć nowoczesny PR
4
Polska Fundacja Kulturalna, Clark, NJ
5
KancerSutra - Jeśli rak zabrał część Ciebie - całą resztą wypełnijcie radością!
6
Fundacja BGK - Fundacja BGK Fundacja BGK
7
Zrzutka UK - Sie pomaga w UK organizować zbiorki na realizację marzeń Polskie zrzutki w UK finansowanie społecznościowe - Polska platforma crowdfunding w Wielkiej Brytanii
8
Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides Stowarzyszenie Bona Fides buduje i wspiera grupy mieszkańców, uczy samorządowców jak prowadzić skuteczny dialog z mieszkańcami.
9
CNG/LNG - gaz ziemny w Twoim aucie Portal CNG/LNG oraz forum użytkowników pojazdów zasilanych gazem ziemnym CNG/LNG.
10
ACADEMICA | Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie Fundacja ACADEMICA jest organizacją pozarządową, dążącą do samowystarczalności, rozpoznawalną instytucją kultury, atrakcyjnym pracodawcą umożliwiającym rozwój oraz rzetelnym i wiarygodnym partnerem.
11
Fundacja CODE:ME Uczymy programowania od lat, od podstaw i na poziomie zaawansowanym. Pomagamy stawiać pierwsze kroki w świecie IT, podnosić kompetencje w teamach programistów.
13
EFWP – EUROPEJSKA FUNDACJA WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Jesteś lektorem lub nauczycielem języka obcego i … Chcesz rozwijać własną firmę, ale zanim założysz własną działalność chcesz poprowadzić firmę na próbę Nasz działalność, ale nie chcesz już się w ten sposób rozliczać (koszty!) Chcesz mieć pełne ubezpieczenie ZUS Chcesz płacić tylko ok. 9% podatku Rozliczasz się w oparciu o: Umowę o dzieło Umowę zlecenie […]
14
Fundacja św. Grzegorza Wielkiego Z miłości do Kościoła Świętego, jego liturgii, kultury i cywilizacji, którą stworzył.
15
SAPERE AUDE SZACHOWA POLONIA WARSZAWA Zapraszamy serdecznie na oficjalna stronę Klubu Szachowego "Polonia" Warszawa i Fundacji Szachowej im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego w Warszawie
16
Karan - strona główna Stowarzyszenie zajmuje się niesieniem pomocy dzieciom i młodzieży z problemami.
17
Fundacja Podaj Dalej - jeden procent podatku na pomoc i rehabilitację dla osób niepełnosprawnych - fundacja Doktor Janaszek - Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ - Konin Mielnica - jeden procent podatku na naukę samodzielnego życia, pomoc i rehabilitację dla osób niepełnosprawnych. Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ - Konin Mielnica - jeden procent podatku na naukę samodzielnego życia, pomoc i rehabilitację dla osób niepełnosprawnych.
21
Fundacja Anioł Miłosierdzia | Nieść Miłość i Miłosierdzie Jezusa czynem Fundacja Anioł Miłosierdzia Nieść Miłość i Miłosierdzie naszym zranionym siostrom i braciom modlitwą, słowem i czynem Fundacja powstała przy wspólnocie MIMJ
22
Polska Fundacja Przeciwko Nepotyzmowi Polska Fundacja Przeciwko Nepotyzmowi jest niezależną organizacją pozarządową.
23
Aktualności Fundacja Bronisławy i Tadeusza Kulczyków absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Nisku.
27
STACYJKA MALTUSIA | LUDZIE KONIOM - KONIE LUDZIOM Fundacja ratujca konie
28
Przebudźmy sumienia Polaków! SKCh im. Ks. Piotra Skargi – strona oficjalna Celem naszej działalności jest pielęgnowanie chrześcijańskich wartości i tradycji narodu polskiego oraz propagowanie i ochrona kulturalnej spuścizny cywilizacji łacińskiej. Bronimy tradycji, rodziny i stoimy na straży zasad moralnych w życiu społecznym i kulturalnym.
32
Fundacja Udaru Mózgu Fundacja Udaru Mózgu powstała, aby zwrócić uwagę na wszystkie problemy związane z udarem mózgu, konsolidować działalność wszystkich środowisk i grup społecznych, które są zainteresowane poprawą sytuacji osób po udarze w Polsce.
34
FUNDACJA DZIĘKI TOBIE Nie można pomóc każdemu, ale DZIĘKI TOBIE można pomóc KOMUŚ
35
Fundacja Przystań - Strona startowa | fundacjaprzystan.com Misją Fundacji „Przystań” jest inicjowanie, wspieranie i promowanie różnych form działań na rzecz szeroko pojętego zdrowia psychicznego człowieka.
37
Girls Code Fun - Programowanie dla dziewczyn Girls Code Fun to fundacja mająca na celu motywowanie i zachęcanie dziewczyn w wieku szkolnym do zdobywania wiedzy w zakresie nowych technologii, czyli programowanie dla dziewczyn i kobiet.
38
Start - Fundacja Instytut Profilaktyki Zintegrowanej Fundacja Instytut Profilaktyki Zintegrowanej
39
Fundacja ING Dzieciom Misją Fundacji ING Dzieciom jest wyrównywanie szans życiowych dzieci i młodzieży. Realizujemy ją poprzez autorskie programy społeczne.
40
42
Fundacja "Strachota" we Wrocławiu Fundacja "Strachota" we Wrocławiu. Fundacja "Strachota" jest organizacją pożytku publicznego. Przekaż 1% podatku. KRS 0000224647. ul. Swojczycka 118,Wrocław
43
Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały" | statusy rejonów wspinaczkowych | wspinanie w Polsce Inicjatywa środowisk wspinaczkowych Nasze Skały, wspinanie w Polsce, rejony wspinaczkowe, zakaz wspinania, nasze skały, rejony skałkowe, Polski Związek Alpinizmu, Fundacja im. Kukuczki, Statusy rejonów wspinaczkowych, wspinaczka skałkowa
44
Strona główna - Fundacja Ratujmy Ptaki Fundacja RATUJMY PTAKI. Podaruj naszym podopiecznym 1% swojego podatku.
45
Fundacja Niezależnych Inicjatyw Studenckich im. Stefana Kardynała Stefana Wyszyńskiego Celem Fundacji jest działanie na rzecz społeczeństwa, zaspokajanie potrzeb naukowych, kulturalnych i kultury fizycznej. Wspieramy młodzież, studentów, absolwentów i społeczność lokalną m.in. w rozwijaniu przedsiębiorczości, promowanie postawy obywatelskiej. Tworzymy przestrzeń do działania.
46
Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym AMI                                       ...
47
DZIECI MADAGASKARU – FUNDACJA ANKIZY GASY – CHILDREN OF MADAGASCAR – Fundacja nosi nazwę ANKIZY GASY – Dzieci Madagaskaru. Celem Fundacji jest organizowanie i niesienie pomocy humanitarnej i rozwojowej, dobroczynnej i charytatywnej, społecznie użytecznej i oświatowej oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu. Strona
48
Fundacja Polskiej Sztuki Nowoczesnej Fundacja Polskiej Sztuki Nowoczesnej, założona jesienią 1985 roku, jest jedną z pierwszych niezależnych instytucji typu non-profit działających na polu kultury i sztuki.
49
Grzegorz Łapanowski – Kucharz, aktywista i przedsiębiorca, dziennikarz kulinarny,
50
Co słychać w plastrze?
51
Rzecznik Rodziców - Stowarzyszenie i Fundacja Rzecznik Praw Rodziców Celem Stowarzyszenia i Fundacji Rzecznik Praw Rodziców jest reprezentowanie spraw dotyczących rodziców wobec organów władzy i w przestrzeni publicznej.
52
Fundacja Laboratorium Prawa i Gospodarki Fundacja LPiG powstała, by łączyć wiedzę naukowców oraz doświadczenie praktyków w zakresie prawa i procesów ekonomicznych. Działamy na rzecz rozwoju gospodarczego Polski oraz likwidacji barier prawnych dla przedsiębiorców. Chcemy, by prawo sprzyjało prowadzeniu działalności gospodarczej i innowacyjności.
53
Internet dla niepełnosprawnych Pierwszy węzeł zrealizowany w ramach społecznej inicjatywy INTERNET DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Zasoby serwisów węzła IdN1 opracowywane są zdalnie przez osoby niepełnosprawne z różnych stron Polski
57
MamyGłos – fundacja, która zmienia świat
60
Fundacja STOMAlife. – Fundacja STOMAlife. Wszystko o stomii, stomikach, workach stomijnych, problemach ze stomią.
61
PoZdro! - Ogólnopolski Program Profilaktyki Cukrzycy i Chorób cywilizacyjnych 22 października 2020Wielkopolska Eksperci największego polskiego PROGRAMU PROFILAKTYKI CHORÓB CYWILIZACYJNYCH – tym razem w Wielkopolsce. Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Fundacja Medicover mają przyjemność zaprosić mieszkańców Wielkopolski do udziału w wyjątkowej […]
62
Fundacja Start-Sport – Nie siej zamętu w sercu ani niepokoju. Uczyń je przestronnym, bo w takim tylko zamieszkuje mądrość – Miyamoto Musashi
63
Fundacja TIPTOP Fundacja odpowiada na szukanie pomocy. Jeżeli jesteś w potrzebie, zgłoś się do nas! Jeżeli możesz nas wspomóc finansowo, zgłoś się do nas! Czekamy na Was!
67
Jesteśmy grupą ludzi ściśle związanych z problemami osób z dysfunkcją wzroku.   „Fundacja Estyma” jest platformą do realizacji wszystkich pomysłów i marzeń poprawiających jakość życia tych osób
68
Gra o Milion | Wirtualna gra, która zmienia realne życie. Sprawdzony proces, który krok po kroku pozwoli Ci zarobić pierwszy milion. Wirtualna gra, która zmienia realne życie. Sprawdzony proces, który krok po kroku pozwoli Ci zarobić pierwszy milion.
69
Marek Kamiński - Nie ma rzeczy niemożliwych Fundacja Marka Kamińskiego od 1996 roku pomaga chorym dzieciom i młodzieży w pokonywaniu barier i realizacji ich marzeń.
72
OKO.press - Fundacja Ośrodek Kontroli Obywatelskiej OKO Sprawdzone fakty. Dziennikarskie śledztwa. Analizy i sondaże. Archiwum życia publicznego. Medium obywatelskie. OKO.press - Sprawdź!
73
Pamięć Treblinki – Fundacja Ochrony Pamięci Obozu Zagłady w Treblince
74
Strona główna | Fundacja Panoptykon
77
Home - Fundacja Pracowite Pszczółki
78
Strona główna - Fundacja Praesterno
79
Wydarzenia - Fundacja PROeM
82
Fundacja Rycerze i Księżniczki - Fundacja Pomocy Dzieciom Celem Fundacji Rycerze i Księżniczki jest niesienie pomocy tym, którzy zmagają się z wyjątkowo poważnymi i trudno uleczalnymi chorobami. Pomagaj z nami!
83
Fundacja SCP Strona główna SCP-PL
84
Fundacja StwardnienieRozsiane.info – StwardnienieRozsiane.info
85
Fundacja Szlachetny Bohater Poprzez liczne projekty edukacyjne, zbiórki pieniężne, eventy i działania prowadzone za pomocą Internetu, każdego dnia staramy się pomagać potrzebującym.
87
Uncja dla Parafii Poszerzamy świadomość ekonomiczną społeczności Kościoła.
88
Fundacja WOŚP - Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Przez cały rok prowadzimy siedem programów medycznych i jeden edukacyjny. Dołącz do nas!
89
Fundacja ŻAK Uniwersystetu Warmińsko-Mazurskiego: aktualności, bieżące informacje, wydarzenia, promocje Aktualności, bieżące informacje, wydarzenia, promocje
93
Fundacja ePolak.org - Rozwijamy Polskę w Internecie Priorytetem fundacji ePolak jest pomaganie NGO w dotarciu ze swoimi inicjatywami i projektami do szerszego grona odbiorców. Dowiedz się więcej o fundacji!
96
Strona główna - Fundacja Fuga Mundi Pomoc dla osób niepełnosprawnych. Szkolenia, praca dla osób niepełnosprawnych. Fundacja Fuga Mundi jest organizacją pożytku publicznego. Niepełnosprawni mogą szukać tu pomocy i fachowej porady. Głównym miejscem działania ogranizacji jest miasto Lublin, jak również okolice Lublina.
97
Fundacja Rozwoju Regionu Łukta Fundacja Rozwoju Regionu Łukta jest organizacją pozarządową działającą od 5.07.1995 roku. Powstała na bazie Polsko–Szwajcarskiego Programu Regionalnego.
98
Ogólnopolski Operator Oświaty Fundacja powstała we wrześniu 2001 roku, jako organizacja pozarządowa, działająca na rzecz interesu publicznego.
99
Fundacja Ładowarka | Kreujemy Włocławek od 2015 roku
100
Fundacja im. Przemysława Gintrowskiego Fundacja im. Przemysława Gintrowskiego powstała w celu ochrony imienia, wizerunku i spuścizny artystycznej zmarłego w 2012 r. kompozytora, muzyka i barda Przemysława Gintrowskiego oraz zachowania pamięci o jego twórczości. Głównym celem fundacji...