RAW RANKED SITES ABOUT
#ETKIN

The most comprehensive list of etkin websites last updated on Jul 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
E-ticaret Yazılımı - Eticaret - E-ticaret Yazılımları - KMK Bilgi KMK Bilgi Teknolojileri İş çözümleri, işine güç katar, işini akıllı iş yazılımları ile muhasebe programı, crm programı, e-ticaret yazılımı, web tasarım la etkin bir şekilde yönet, e-ticaret yapmak için en iyi eticaret paketleri, e-ticaret yazılımları, kobi ticari programlar, uygun e-ticaret
2
Maltepe Üniversitesi | Ana Sayfa Düşüncede özgür, eğitimde çağdaş, bilimde evrensel. Cumhuriyetin temel ilkelerini özümsemiş, Atatürkçü, laik, demokrasinin tüm kurallarına uyan, etkin, akılcı, düşünen, okuyan, araştıran, üreten, dünya gençliği ile her alanda yarışabilen, çağdaş ve aydın gençleri Türkiye''nin geleceğine hazırlıyoruz...
3
Lamer Haber, Hack Haber, Hack News, Hack Haberleri, Son Dakika Haberleri | hack haberleri, güncel haber ile en yeni hack gelişmeleri burada. hack haberleri, güncel haber ile en yeni hack gelişmeleri burada.
4
Etkin Promosyon, promosyon, promosyon ürünleri Etkin Promosyon, kendi sektöründe lider bir kuruluşun promosyon ürünleri markasıdır, üretici ve ithalatçı konumunda piyasaya promosyon ürünler sağlamaktadır.
5
Ad-Hoc Hukuk - Danışmanlık - Avukatlık Her hukuki mesele kendine has yapıya sahip olmakla birlikte çözümlerinin de aynı özgünlükte olmasını gerektirmektedir. Ad - Hoc Hukuk bu noktada müvekkilleriyle kurmuş olduğu doğrudan iletişimle etkin ve başarılı hizmetler vermektedir.Bursa ve Erzurum''da aktif hizmet veren avukatlarımız, bu platformda ise bilgi ve tecrübelerini sizinle paylaşmaktadır. Ticaret, aile, ceza, icra, idare hukuku alanlarında çalışmalarımız devam etmektedir.
6
Onemsoft Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Uzman kadrosuyla profesyonel web tasarım, web yazılım, mobil çözümler üreten Onemsoft ile firmanızı internette en etkin şekilde temsil edilmesini sağlayın.
7
İlacabak - İlaç Rehberi İlaçların etkin madde, piyasa ismi ve firmalarına göre aranabilmelerine olanak sağlayan, ilaç fiyatları ve kullanım talimatlarını içeren ilaç rehberidir.
8
Yeşil Bursa SEO Uzmanı ve SEO Danışmanlığı Yeşil SEO; Bursa kurumsal firmalarının Bursa SEO ihtiyaçlarına en etkin çözümler sunan profesyonel SEO ajansıdır.
11
Teknojest Teknojest, internet ve bilgisayar ortamında yer alan araçlardan en etkin bir şekilde faydalanmanızı sağlayacak rehber niteliğinde bir blogdur.
12
Creamum İnteraktif Ajans - Dijital Ajans - Kurumsal Web Tasarımı Creamum Dijital Ajans / Web teknolojileri alanında kullanıcı deneyimi yüksek standartlarda etkin pazarlama fikirleri sunar.
13
Join.chat More Payroll kurulduğu günden bu yana eğitim, bordrolama hizmetleri, SGK teşvik hizmetleri, danışmanlık hizmetleri kapsamında müşteri memnuniyeti odaklıdır.
14
Netes Mühendislik ve Dış Ticaret A.Ş. Test ve Ölçü Aletleri sektöründe “En Etkin Çözümü Sunabilme” amacıyla 1993 yılında kurulan Netes Mühendislik ve Dış Ticaret Anonim Şirketi; bugün 25. yılında sektörün öncüsü konumundadır.
15
Çıta Uygulama | Salon Koridor Fiyatları - Çıta uygulama ve Salon Koridor uygulamalarında etkin ve makul fiyat avantajlarından yararlanarak uygun fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz
16
Anadolu Kobi » Sektörel Firma Rehberi » Ücretsiz Kayıt Olun Anadolu kobi, türkiye firmaları, anadolu firma rehberi, profesyonel ve sektörel işletme rehberi, anadoluda etkin ve online reklam, pazarlama
17
Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü I Yoga Alliance onaylı Yoga Eğitmenliği Sertifika Programları, Yoga Terapi Diploma Programı, Gyrotonic ve Gyrokinesis Eğitmenliği Sertifika Programları, Pilates Matwork ve Reformer Eğitmenliği Sertifika Programları Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü I Yoga Alliance onaylı Yoga Eğitmenliği Sertifika Programları, Yoga Terapi Diploma Programı, Gyrotonic ve Gyrokinesis Eğitmenliği Sertifika Programları, Pilates Matwork ve Reformer Eğitmenliği Sertifika Programları
18
Drc Elektrik | Alçak Gerilim Şalt Cihazları Kurucularının 25 yıllık deneyim ve birikimleriyle oluşturdukları Türkiye Alçak Gerilim Şalt Cihazları pazarında etkin, proaktif bir firmadır.
19
ERFOOD KONSERVE ÇAPAN GIDA Ürülerinin imalatından Tüketiciye ulaşana kadarki tüm süreçlerinde “Sağlık ve Kalite önce gelir” prensibinden asla vazgeçilmez. Kaliteli üretimin temel koşullarından biri de işletmede etkin ve sürekli olarak temizlik yapılması ve üretimin hijyenik koşullarda gerçekleştirilmesidir.
21
akıllıMatbaa ve Dijital Endüstri 4.0 akıllıMatbaa | akıllıMatbaa hızlı fiyat çıkarma, Doğru ve Etkin Maliyet,akıllıMatbaa ve Dijital Endüstri 4.0, Zaman ve İş Gücü Planlaması İle Masraflarınızı Azaltacak; Müşteri Memnuniyetine Katkı Sağlayacak bir programdır.
22
Beton Orman - Alternative Music Culture İsmini dünyanın sayılı “beton” yığınlarından biri olan İstanbul’dan alan Beton Orman 2004 yılında Açık Radyo’da bir radyo programı olarak başladı. BetonOrman geçtiğimiz 14 yıl içinde yüzlerce organizasyon, promosyon, prodüksiyon işine imza atarak Türkiye’de Underground müziğin yayılmasında etkin rol oynadı. İçerisinde barındırdığı müzisyenler ve tecrübelerini birleştirerek 2019 başında legal bir plak şirketi olarak evrilmiştir. Geçirdiğimiz süre içinde pek çok etkinliğe imza atarak içinden pek çok yeni oluşum çıkardı.. Reggae’den Jungle’a, Funk’tan Rap’e ve bu müziklerin de alt kültürleri ile birlikte geniş bir yelpazede müzik üretimi yaparken yıllardır organizasyonun bir parçası olan müzisyenler ile daha az ama daha etkileyici etkinlikleri dinleyicilere ulaştırmayı sürdüreceğiz.
23
Güven Çelik Halat | Çelik Halat ve Kaldırma Teknolojileri Çelik Halat ve Yük Kaldırma Teknolojilerinde faaliyet gösteriyor, yirmiden fazla sektörde etkin rol alıyor, sağlam ve hızlı çözümler sunuyoruz.
24
||| Asilnet...Kobilere Yönelik Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri | Web Tasarım Paketleri ||| Hedef kitlesi Kobiler ve işlerinde interneti daha etkin kullanmayı isteyen işletmeler olan Asilnet hangi sektörde olursanız olun tasarım kurumsal kimliğinizle birebir örtüşen sade, işlevsel ve etkileyici tasarımlar sunar.
25
Yönetici Liderlik Koçu Bahar Önderol, yöneticinin kariyerinde ilerlemesini etkili liderlik gelişimi sağlayan koçluk hizmetleri ile hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor. Kurum kültürünü destekleyen etkin koçluk hizmetleri sağlıyor. "İçinizdeki lideri özgürleştirmek" yazısı.
26
Türkiye'nin en okunabilir ve kapsamlı Kariyer ve iş sitesi - nKariyer Meslek, kariyer, liderlik planlamaları ve gelişimleri ile alakalı her türlü ilan, makale, ve güncel kariyer haberlerine odaklı en etkin Türkçe kariyer platformudur.
27
Olgun Hukuk Bürosu - KONYA Olgun Hukuk Bürosu, 10 tecrübeli avukat, yeterli idari personel olmak üzere güçlü kadrosuyla 25 yıldır hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Ayrıca büromuz ortaklarının kurmuş olduğu ''OLGUN PATENT'' firmamız ile firmalarınıza ait marka,patent,faydalı model ve tasarımlarınız hukuk birimimiz ile birlikte etkin olarak korunmaktadır.
28
7C Yazılım İş Bilgi Sistemleri A.Ş. Uzman kadrosuyla profesyonel web tasarım, web yazılım, mobil çözümler üreten 7C Yazılım ile firmanızı internette en etkin şekilde temsil edilmesini sağlayın.
29
Acermail Toplu Email Gönderimi | İzinli Email Pazarlama | Email Marketing | Anasayfa AcerMail, AcerPro tarafından geliştirilmiş, şirketinizin yüz binlerce kişiye, kişiye özel e-mail ile en hızlı ve en etkin bir şekilde ulaşmasını sağlayan, web tabanlı bir uygulamadır.
30
Antekno » Anadolu Reklam ve Bilişim Teknolojileri » Antekno işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda teknoloji ve bilişim alanında etkin reklam pazarlama modelleri oluşturur rekabet fırsatları sunar
31
Promosyon ürünleri | Reklam malzemeleri | A Plus Promosyon Promosyon ürünleri ve reklam malzemeleri 'nde etkin ve ekonomik çözümleme merkezi. Üretim, ithalat ve sağlam tedarik zinciri ile...
32
Sosyal Medya Yonetimi Sosyal medya yönetimi ve sosyal medya pazarlamanızı en etkin bir şekilde artırabilirsiniz.
33
B. Braun Türkiye B.Braun, sağlık sektörü için, müşterileri ve iş ortakları ile yapıcı bir diyalog içerisinde, etkin çözümler ve yol gösterici standartlar geliştirmektedir.
34
Bizim Menkul Değerler Sermaye piyasalarında danışmanlık ve aracılık hizmetlerini vermek ve etkin varlık yönetimi amacıyla, 2003 yılından itibaren aktif olarak faaliyetlerini yürütmektedir.
35
BMsmart Satış takımınızın takvimini görün, etkin bir şekilde müşteri ziyaretlerini planlayın. Bildirimler. Önceden ayarlayacağınız bildirimler ile hiç bir fırsatı kaçırmayın.
36
Cool Kadın | Magazin Moda ve Kadına Dair Her Şey Öncü Kadın Portalı CoolKadin.com sağlık,moda ve estetikle ilgili güncel bilgiler içeren etkin kadın sitesidir.
37
Dijital Pazarlama ve SEO Danışmanlığı Markasını yeni oluşturan girişimciler ve pazarlamasını güçlendirmek isteyen firmalar için en etkin, güncel ve istikrarlı dijital pazarlama çözümü.
38
E-Yaz Yazılım | Ticari Yazılım | ERP | CRM | E-Ticaret E-Yaz Yazılım, ERP, CRM, Ticari Program, İnsan Kaynakları ve Sektörel Yazılımları ile KOBİ lerin daha etkin, güçlü ve verimli yönetilmesine hizmet eder.
39
İnter İngilizce - Online İngilizce Konuş | 0212 276 4 476 | ingilizce öğreniyorum, ingilizce eğitim, ingilizce konuşma İnter İngilizce ile hızlı kolay ve etkin bir şekilde İngilizce Öğren! Türkiye''de ilk defa Amerikalı Eğitmenler ile canlı konuşarak İNGİLİZCE ÖĞRETİYORUZ. Evinizden, iş yerinizden, okuldan istediğiniz her yerden ingilizce eğitimi almakta özgürsünüz. Hemde çok uygun fiyatlarla İngilizce''yi ana diliniz gibi KONUŞTURUYORUZ.
40
İnternet Yardım Merkezi İnternet Yardım Merkezi, kullanıcıların internetin bilinçli, güvenli ve etkin kullanımı kapsamında yaşadıkları problemlere yönelik çözüm önerileri sunmaktadır.
41
Koddit - Yazılım Çözümleri Hızlı ve etkin yazılım çözümleri. Veri görselleştirme araçları, Customer Relationship Management CRM uygulamaları, mobil ve web uygulamalar.
42
MAZLUMDER Genel Merkez Öldürmeye Alıştırmak İçin Sivil Öldürmek Savaş Suçudur, MAZLUMDER 14. Dönem 7. GYK Toplantısı Gerçekleştirildi, Koronavirüs Sürecinde Sosyal Dayanışma Çağrısı, Avrupa’da İslam Düşmanlığı ve Masum Sivillere Yönelik Saldırılar!, Cezaevlerindeki Ölüm Hadiseleri Etkin Bir Şekilde Soruşturulmalıdır!, Köklü Değişim Dergisi’nden MAZLUMDER’e Ziyaret, Hatay’daki Orman Yangınları Soruşturulmalı, Sorumlular Cezalandırılmalıdır!, Sivil Yerleşim Alanlarına Yönelik Saldırıları Kınıyoruz, Sistematik Hale Getirilen Kayyım Atamaları, Seçmen İradesini Ortadan Kaldırmaktadır, Helikopterden Atıldığı İddia Edilen Şahıs Hastanede Hayatını kaybetmiştir; Etkili Bir Soruşturma İle Olay Aydınlatılmalıdır!,
43
Kocaeli web sitesi tasarım, Kocaeli web hosting, İdeasoft E-ticaret Bayi | Neo Tasarım Neo web tasarım, İzmit - Kocaeli ofisinden Kocaeli ve İzmir yoğunlukta olmak üzere kurumsal müşterilerine web tasarım ve web hosting hizmeti vermektedir. Aynı zamanda İdeasoft Bayi olarak e-ticaret sitesi kurulum danışmanlık hizmetleri vermektedir.
44
OfoSoft Bilişim ve İnternet Hizmetleri | Sivas Ofo Soft Web Tasarım ve Programlama - Sivas Web Tasarım Profesyonel web tasarım , arama motoru optimizasyonu ve internet pazarlaması hizmetleri sunuyoruz.Profesyonel web tasarım , arama motoru optimizasyonu hizmetleri sunuyoruz., Doğru Web Tasarım ve Web Programlama ile Web sitenizi daha etkin kullanın.
45
Hakkımızda ve Hedeflerimiz | Src Belgesi SRC Belgesi ve src belgesi fiyatları, src kursları hakkında detaylı bilgiler içermektedir.
46
Hukuk Otomasyon Sistemi ve Programları - T-HOS T-Hos hukuk otomasyon sistemi çok hızlı ve etkin bir biçimde gerçekleştirilebilmesini sağlayan yeni nesil Entegre ve Modüler bir hukuk otomasyon yazılımıdır.
48
Onemsoft Bilişim ve Yazılım Hizmetleri Uzman kadrosuyla profesyonel web tasarım, web yazılım, mobil çözümler üreten Onemsoft ile firmanızı internette en etkin şekilde temsil edilmesini sağlayın.
49
Kocaeli web sitesi tasarım, Kocaeli web hosting, İdeasoft E-ticaret Bayi | Neo Tasarım Neo web tasarım, İzmit - Kocaeli ofisinden Kocaeli ve İzmir yoğunlukta olmak üzere kurumsal müşterilerine web tasarım ve web hosting hizmeti vermektedir. Aynı zamanda İdeasoft Bayi olarak e-ticaret sitesi kurulum danışmanlık hizmetleri vermektedir.
50
Acermail Toplu Email Gönderimi | İzinli Email Pazarlama | Email Marketing | Anasayfa AcerMail, AcerPro tarafından geliştirilmiş, şirketinizin yüz binlerce kişiye, kişiye özel e-mail ile en hızlı ve en etkin bir şekilde ulaşmasını sağlayan, web tabanlı bir uygulamadır.
51
Köprülü Avukatlık Bürosu Köprülü Avukatlık Bürosu, hukuk alanındaki ihtiyaçlara güvenilir, etkin ve süratli biçimde cevap vermek amacıyla 2015 yılında İstanbul'da kurulmuştur.
52
Antekno » » Anadolu Reklam ve Bilişim Teknolojileri Antekno rekabet fırsatları, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda teknoloji ve bilişim alanında etkin reklam pazarlama modelleri oluşturur
53
Antalya Çağdaş Hekimler Antalya Çağdaş Hekim, İyi Hekimlik, Etkin Demokratik TTB,
54
Oran Etkin Home page of Oran Etkin, a jazz artist from New York. Oran Etkin has been described as a "ebullient" by the New York Times and "composer of eminent individuality" by Yusef Lateef. He was voted #1 Rising Star Clarinetist in DownBeat Magazine's 2016 Cr
55
Mustafa KIRIMLI | Web Projeleri Optimizasyonu ve Benchmark Ilgili araç ve kaynakları etkin bir şekilde kullanarak daha fazla kullanıcıya hizmet verin.
56
UNIQ Eğitim ve Danışmanlık UNIQ Akademileri, sınıf içi eğitimlerin yanı sıra gelişimin davranışa dönüşme sürecinin de yakından takip edildiği programlardır. Akademiler boyunca ödevler, sınavlar ve uygulamalarla katılımcılardaki davranış değişikliği danışman tarafından ölçümlenir, gözlemlenir ve geri bildirimlerle beslenir. Böylece gelişim süreci gruptan bireye indirgenerek öğrenilen becerilerin davranışa dönüşmesi sağlanır.
57
Etkin Teknolojiler | IOT M2M Endüstri 4.0 Bulut Bilişim Nesnelerin İnterneti Elektronik Devre Kartı Mekanik Tasarım ve Analiz Yazılım Geliştirme Hizmetleri
58
T.C. Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı TRA1 Bölgesi''nde kurumlar arası işbirliğini geliştirmek, kaynakların yerinde ve etkin kullanımını sağlamak ve yerel potansiyeli harekete geçirmek suretiyle bölgesel gelişmeyi hızlandırmak, sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla kurulmuş kamu kurumudur.
59
LiftXTRPlatforms&Hoists LiftXTRPlatforms&Hoists
61
O.M.S Collection Ürettiğimiz her üründe, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, Müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek
62
Turan Mühendislik Nitelikli ve dinamik kadromuzla, gelişen teknolojiden her daim faydalanarak, kaliteli, hızlı, güvenilir ve sürekli hizmetler sunmak. Şirketimizin maddi ve manevi varlıklarımızı büyüterek, müşterilerine sunmuş olduğu etkin çözüm ortaklığı ile markalaşmaktır.
64
Comunicación/Etkin
65
Oran Etkin Home page of Oran Etkin, a jazz artist from New York. Oran Etkin has been described as a "ebullient" by the New York Times and "composer of eminent individuality" by Yusef Lateef. He was voted #1 Rising Star Clarinetist in DownBeat Magazine's 2016 Cr
66
Etkin Real Estate Solutions Michigan property management. Property management in MI. We offer Commercial space and build to suit properties in Michigan. Our property management services can take care of your MI property needs.
67
CNC TAKIM TEZGAHLARI - CMS CNC MAKİNE Cms Cnc Makine;Cnc Torna,Cnc Dik Torna,Cnc İşleme Merkezi,Cnc Borwerk,Endüstriyel Robot ve Diğer Cnc Takım Tezgahlarının Satışı ve Etkin Servis Hizmeti.Tel:0(332)345 1 999
68
Etkin Bilgi Eğitimi – Excel – Veri Analizi Eğitimi
70
ANASAYFA | YC Dijital Pazarlama Akademisi Dijital varlıklarınızı etkin ve verimli şekilde yönetmeyi öğrenin! Online / Yüz Yüze Sertifikalı Dijital Pazarlama Kursları, Dijital Pazarlama Danışmanlığı
71
Sara Promosyon Sara Promosyon Kalemcilik olarak sektördeki isim ve güvenilirliğimize yakışır kalitede çalışmalar yapmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz, Promosyon ve Reklam sektöründe müşterilerimizin marka ve reklamlarının en akılda kalır ve kaliteli bir şekilde modern teknoloji
72
Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği | Anasayfa AIFD, Türk insanının yeni ve orijinal ilaçlara erişimini sağlamak ve ülkemizde sağlık sorunlarına etkin çözümler bulunmasına katkıda bulunmaktadır.
73
İdea Teknoloji Çözümleri İdea Teknoloji Çözümleri, şirketlere iş süreçlerini daha etkin yönetmelerini sağlayacak operasyonel yazılımlar sunar.
74
İlaç Data - Online İlaç Bilgi Kaynağı Online İlaç Bilgi Kaynağı - ilacdata.com
75
Prof. Dr. Tibet Erdoğru - Ürolojik Kanserler, da Vinci Robotik Cerrahi Prostat Kanseri Tedavisi Prostat kanserinde etkin tedavi yöntemleri, robotik cerrahi, mesane kanseri, prostat kanseri, böbrek kanseri, böbrek kisti, taş hastalıkları, taş düşürme
76
Sivas Yazılım Profesyonel web tasarım, Profesyonel web tasarım , arama motoru , Doğru Web Tasarım ve Web Programlama ile Web sitenizi daha etkin kullanın.
77
Aşk Büyüsü | Bağlama Büyüsü | Muhabbet Büyüsü | Sevgi Büyüsü | Bağlama Büyüsü hakkında çarpıcı açıklamalar Kadını bağlamak için okunan dualar sevdiğiniz ile ayrıldığınız durumlarda da çok sık tercih edilir. Gidenin geri gelmesi için yapılan etkin terkiplerdir.
78
Silver Pharma | Anasayfa Türkiye’de ruhsat almış, orijinal ve jenerik ilaç portföyü ile dünyanın değişik noktalarındaki sağlık hizmeti veren kuruluşlarına en kısa sürede etkin lojistik hizmeti ile ulaşmak.
79
Solmaz Uğurlar Yıldırım - Solmaz Uğurlar Yıldırım Hızlı Okuma ve Etkin Algılama Kurumsal Eğitimler Online hızlı okuma teknikleri ile hem bireysel hem kurumsal eğitim alabilirsiniz.