RAW RANKED SITES ABOUT
#EDER VE

The most comprehensive list of eder ve websites last updated on May 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Mutlu Hissettiren Hobi, Deneyim ve Hediye Kutuları - Muhiku Kendiniz veya sevdikleriniz için aylık kutular ve özel hediye kutuları tasarlayan Muhiku hediyelere yenilikçi bakış açıları getirir. Hediye seçenekleri ile sevdiklerinizi mutlu eder.
2
Mimarobot - Türkiye''nin Mimarlık ve Yapı Hizmetleri Platformu Mimarlık Robotu sadece mimarlara değil, herkese hitap eder. Mimarlık, tasarım, inşaat, dekorasyon ve yapı ile ilgili bütün ihtiyaçlarınızda size yardımcı olur.
3
Web Tasarım, Yazılım, Mobil Uygulamalar - 3.Göz Media Firmaların web tasarım ve dijital pazarlama ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur.
4
internetten içerik kaldırma, online medya takip monitoring, telif koruma İtibarınızı Koruyun istemediğiniz olumsuz içerikleri internetten kaldırır, hakkınızda çıkanları monitoring hizmeti ile izler ve raporlar, telif haklarınızı takip eder ve korur.
5
Master Kazanç NET - Blog & Para Master kazanç, bir blog açmak, internetten para kazanmak ve pasif gelir sağlamak isteyenlere rehberlik eder.
6
Gitarmaj | Elektro Gitara Dair Her Şey, Armoni ve Müzik Teorisi Gitarmaj, elektro gitar ile ilgili konulara ağırlık verirken, armoni-teori konularıyla tüm müzisyen adaylarına hitap eder.
7
Panjur Tamir Onarım- Servisi - 0542 841 41 63 Panjur Tamir Servisi, Kocaeli ve İstanbul''da deneyimli ustaları ve hızlı servis ile otomatik ve manuel panjurlarınızı garantili olarak tamir eder
8
Flokser | Tekstil ve Kimya Ürünleri Flokser, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşundan biridir. Tekstil ve kimya şirketleri ile suni deri, kumaş ve poliüretan hammadde üretir ve ihraç eder.
9
Adana Haber Merkezi | Adana Haber Merkezi'nde Adana Haberlerini Okuyun Adana Haberlerini hızlı , doğru ve en güncel şekilde bulabileceğiniz Adana Haber Merkezi sizlere güncel haberleri servis eder ve toplumu doğru bilgiye ulaştırır.
10
Daykan - Teknoloji Haberleri Daykan günlük gelişmelerden haberdar eder, çeşitli kampanya ve fırsatlardan yararlanmanızı sağlar. Teknoloji Haberleri yayını yapmaktadır.
11
Muhasebe POS - Muhasebe Ücret Tahsilatı Muhasebe POS, Muhasebe ücretlerini otomatik takip eder, bildirim yapar ve tahsil eder. Alacağınız 24 saatte banka hesabınızda. Muhasebe Sanal Pos
12
En Kaliteli Şemsiye Modelleri ve Fiyatları Soyabon.com.tr''de Soyabon.com.tr En uygun ve en kaliteli ürünleri müşterisi ile tanıştırır ve onları mutlu eder. En Kaliteli şemsiye, kalem,ve hediyelik eşyaları bulabilirsiniz.
13
Damar Hastalıkları - Belirtileri, Nedenleri ve Tedavi Yöntemleri Varikosel, testisi besleyen damarlarda meydana gelen bozulma nedeniyle scrotum şişmesini ifade eder. Testislerin damar bozuklukları azosperme neden olur.
15
Adana İç Mimar | Adananın En İyi İç Mimarlık Ofisi Adana iç Mimarlık mekan tasarımların da teknolojinin ve sektör içerisinde ki yenilikleri iç veya dış mekan uygulama biçimlerinin gelişim süreçlerini yakından takip eder.
16
Kain İnşaat - HAYALİNİZİ İNŞA EDER Kain İnşaat İzmit ticaret hayatının tanınmış simalarından Mehmet İncir ve İnşaat Yüksek Mühendisi Cem Karaduman’ın ortaklığıyla 2011 yılında kurulmuştur...
17
KLC Yapı İnşaat | Kaliteli lider ve çağdaş yapılar inşa eder İstanbul'da inşaat sektöründe faaliyette olan şirketimiz, ülkemizde gün geçtikçe hızla yükselen İnşaat sektöründe, projelendirme kademesinden anahtar teslim...
18
Voip | SMS | Sesli Mesaj | CRM | IP Pbx | Sanal Pbx | Tele Anket | Nac Telekom Nac Telekom Voip, Toplu SMS, Sesli Mesaj, CRM, IP Pbx, Sanal Pbx, Tele Anket, WebCall hizmetlerini üretir ve kullanılack cihazları tedarik eder.
19
Anasayfa - AÇEV - Anne Çocuk Eğitim Vakfı Biz AÇEV olarak 25 yıldır, erken yaştaki her çocuğun güvende, sağlıklı, mutlu ve öğreniyor olması için çalışıyoruz. Her çocuk hayata eşit başlamayı hak eder.
21
E-Yaz Yazılım | Ticari Yazılım | ERP | CRM | E-Ticaret E-Yaz Yazılım, ERP, CRM, Ticari Program, İnsan Kaynakları ve Sektörel Yazılımları ile KOBİ lerin daha etkin, güçlü ve verimli yönetilmesine hizmet eder.
22
Farmante.com l Türkiye nin Yeni Sağlık ve Güzellik Merkezi farmante.com, orijinal dermokozmetik ürünleri hızlı ve güvenilir şekilde temin etmenizi garanti eder.
23
Filmkale.com - Türkçe dublaj film izle - 720p Film izle Filmkale.com olarak; Geniş film arşivimiz ile en kaliteli filmleri, dizileri, vizyona girer girmez siz değerli film severler ile buluşturuyoruz.
24
KodLab.org | Geliştirici Arşivi KodLab, geliştiriciler için güncel ve düzenli arşiv oluşturur. Geliştiricilere özel detaylı bilgi paylaşımında yapar ve kampanyalardan haberdar eder....
25
İstanbul''un Lider Panjur Tamir Servisi - 0534 312 56 96 Panjur Tamir Servisi, İstanbul''da deneyimli ustaları ve 7/24 saat hızlı servis ile otomatik ve manuel panjurlarınızı garantili olarak tamir eder
26
Join.chat Google Reklam Ajansı, Google reklam hesaplarınızı optimize eder ve Adwords reklamlarınızı uzman desteği ile yönetir. Potansiyel müşterilerinize hemen ulaşın!
27
QKadın Portal | Kadın Sitesi - Kadın Portalı Sağlık, Aşk, Diyet, Moda Kadın sitesi qkadin.com her yaş grubundan kadınlara hitap eder, kadın portalı Aşk, moda, diyet ve sağlık yazılarına kadar birçok içeriği takipçilerine sunar.
28
Siemens Ev Aletleri: Teknoloji tasarımla buluştu Siemens tarafından üretilen ev aletleri sofistike bir görünüme sahip gelişmiş teknolojileri garanti eder. Yeni mutfak ve ev aletlerini keşfedin.
29
Mimarobot - Türkiye''nin Mimarlık ve Yapı Hizmetleri Platformu Mimarlık Robotu sadece mimarlara değil, herkese hitap eder. Mimarlık, tasarım, inşaat, dekorasyon ve yapı ile ilgili bütün ihtiyaçlarınızda size yardımcı olur.
30
Emta İnşaat | Sakarya İnşaat, Erenler İnşaat, Sakarya İnşaat Firmaları, Erenler Emta İnşaat, Sakarya''yada güvenilir ve modern yapılar inşa eder.
31
ARVES Değerleme | Advanced Real estate Valuation & Evaluation Services ARVES, mevzuatlar gereğince bir gayrimenkulün veya varlığın rayiç değerini bağımsız ve tarafsız bir şekilde takdir eder!
32
Trakya Girişimcilik Platformu | GLOBAL DÜŞÜN, YEREL HAREKET ET Trakya Girişimcilik Platformu , Trakya Bölgesinde yer alan illerde inovasyon ve tasarım odaklı girişimciliğin geliştirilmesi ve desteklenmesi için bölgede yer alan paydaşları ile birlikte çalışmalar gerçekleştirir. Girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak isteyen Kamu kurumlarını, özel kuruluşları, Ticaret ve Sanayi Odalarını, Borsaları, Üniversiteleri, Teknoparkları, STK’ları bir araya getirerek bölgede yüksek katma değerli girişimciliği teşvik eder, onları ulusal ve uluslararası arenaya çıkarmak için destekler.
33
Anasayfa - Mimesis Sahne Sanatları Portali Mimesis Sahne Sanatları Portali yalnızca tiyatro alanındaki gelişmeleri değil dans, dans tiyatrosu, performans sanatı gibi diğer sahne sanatları alanındaki gelişmeleri de yakından takip eder, bu alandaki etkinlik ve yorumları da sizlere ulaştırmayı hedefler.
34
Avustralya ATATÜRK Kültür Merkezi • Atatürk Gibi Düşün !!! AUSTRALIAN ATATÜRK CULTURAL CENTRE INC. ATATÜRK SCHOOL TURKISH COMMUNITY LANGUAGE SCHOOL COVID 19 SAFETY PLAN WELLBEING OF STAFF AND…
35
Lidya Design - Fuar Stand Tasarım Fuar stand tasarım ve imalat hizmetleri; Lidya Design, yurt içi ve yurt dışı fuar organizasyonlarında katilimcilarimizin  ihtiyaçlarına, pazarlama hedeflerine uygun sekilde marka ve ürünlerinin görsel farkındalığını rakiplerinden bir adım daha öne çıkaracak fuar standları dizayn eder.
36
Sevgini Yıldızla Aklınızın ucundan geçmeyecek kadar mükemmel ve eşsiz birkaç hediye hiç sevdiğinizi bukadar mutlu etmedi. Hediye pahasıyla ölçülmez, inceliği ve nadirliği ile ölçülür. Sevgini Yıldızla, Yıldızlar sevdiğinizi mutlu eder, sevgilinize yıldız alın.
37
Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği | Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği Gelişen dünya teknolojisi ile bakım ve arıza operasyonlarının uzaktan yapılması artık mümkün ve kolay hale gelmiştir. Bunların en başında ise arıza ve duraklama sürelerinin kritik öneme sahip olduğu ağaç işleme makineleri gelmektedir. TAMDER üyesi HANGAARLAB tarafından geliştirilen VSight Remote, makine üretimi yapan firmaların satış sonrasında müşterilerine sağladığı bakım, onarım ve teknik servis hizmetlerinin uzaktan yapılabilmesini sağlayan bir yazılım platformudur. Söz konusu VSight Remote sayesinde, firmalar makinelerde çıkan bir arıza veya bakım durumundaki müşterilerine mobil telefon, tablet veya akıllı gözlük vasıtasıyla uzaktan bağlanarak ortak çalışmaya başlayabiliyor ve akıllı gözlük kamera görüntüsü üzerinde çizimler ve işaretlemeler yaparak müşterinin doğru müdahaleyi yapmasına yardımcı olabiliyorlar. VSight Remote'un sahip olduğu anlık çeviri ve her dilde sesli komut özelliği sayesinde uzman ve kullanıcının ayrı dilleri kullanıyor olsalar dahi dil bilgisine gerek olmadan tüm bu işlemler rahatlıkla gerçekleştirebilmelerine olanak tanıyor. VSight Remote kullanan üretici firmalar, bu hizmet sayesinde uzmanlarının seyahat masraflarını kısarak giderlerini düşürür, vakitten tasarruf eder ve birçok yere çok daha kısa sürede hizmet verebilir. Servisine entegre ettiği bu yenilikçi teknoloji sayesine de rakipleri karşısında her zaman bir adım önde olur.
38
manim.me | Finans Platformu manim.me, Bankanızla, ERP uygulamanızı 7X24, güvenli ve gerçek zamanlı olarak entegre eder.Farklı bankalardaki ürün ve işlemlerinizi konsolide olarak takip edebilir, finansal faaliyetlerini, iş akışlarınıza uygun olarak tek bir platformdan yönetebilirsiniz.
39
Enlem Koleji Enlem Koleji eğitimin çok boyutlu gelişimi desteklemesi öngörüsü ile hareket eder. Çocuklarımızın ihtiyaçlarını tespit edip geliştirerek bilgi ve duyarlılıklarını artırmak, vatanını, bayrağını, milletini seven örf ve adetlerine bağlı milleti için üreten, çözümcü ve topluma faydalı, gelişen dünyaya entegre bireyler yetiştirmek kurumumuzun ana hedefidir. Kurumsal aile olarak, çocuklarımızın eğitim geleceğini planlamak isteyen ailelerin pusulası olma hedefini taşır.
40
Aton Creative Yeni Nesil Tasarım Ajansı - Organizasyon / Casting Aton Creative yaratıcı tasarım ofisidir. Biz projelerimizi çekirdek fikir halinden son nokta olan uygulama sonuçlarına kadar takip eder, ve üretiriz.
41
Çekici Çağırmanın ve Bulmanın En Kolay Yolu Oto Çekici ve Oto Kurtarıcı Çağırma, Çekici Fiyatları Öğrenme, Ücretleri Karşılaştır ve Çekici Bul.
42
Home | Mootlak Yaratıcı Tasarım Ofisi MOOTLAK TASARIM ofisidir. Biz projelerimizi çekirdek fikir halinden son nokta olan uygulama sonuçlarına kadar takip eder, ve üretiriz. Tasarım kelimesinin bir çok alanında hizmet vermekteyiz. Mootlak 2007 yılında kuruldu. İlk çalışmalarımız web medya üzerinde ve basılı görsel iş ağırlıklıydı. Daha sonraki yıllarda bilgilendirme tasarımı - hareketli tasarımlar ( motion design) ve 2d animasyon (2d animation) çalışmalarımız ağırlık kazanırken, mesajın - iletişimin doğru kurgulanması ve uygulanması üzerine hız kazanmıştır. Tasarımı seviyoruz ve egemen olabildiğimiz tüm teknoloji ile tasarım üretmeye devam ediyoruz.
43
HASTA KARYOLASI, HASTA YATAĞI, HASTA YATAKLARI, HASTANE KARYOLASI, HASTANE YATAĞI, HASTA YATAK, HASTANE YATAKLARI - PLATİN MEDİKAL Platin Medikal sitemizden, hasta yatakları satın alabilirsiniz. İsterseniz hasta yatağı kiralama yapabilirsiniz. hasta karyolası resim ve fiyatlarını inceleyebilirisniz.
45
Anasayfa Zeytinyağı dünyasını daha iyi tat ve sağlıkla keşfetmeniz için size ilham vermek tutkumuzdur. Üstün kalite ve eşsiz lezzet sunmak için, zirai ilaç ve kimyasal gübre kullanmıyoruz. Zeytinlerin toplanması alet kullanılmadan sadece elle yapılır ve böylece meyvenin mümkün olan en iyi şekilde işlenmesi sağlanır. Zeytinler daha sonra plastik kasalarda tasnif edildilir ve hemen aynı gün işlenerek, hijyenik koşullara uygun olarak depolanması sağlanır. Bu doğal yol tazeliğini ve kalitesini garanti eder.