RAW RANKED SITES ABOUT
#DREVENA

The most comprehensive list of drevena websites last updated on Jul 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
TOYETO Vnímavé hračky - kvalitné a zmysluplné hračky Sieť kamenných predajní a e-shop s vnímavými hračkami, ktoré si deti zamilujú. Kvalitné a zmysluplné hračky pre rozvoj všestranných schopností. Nezávadné a trvácne hračky svetových značiek s mnohými oceneniami.
2
Laminátové • Vinylové • Drevené podlahy - ParkettStore Bratislava Predajne & e-shop. Najväčší výber laminátových a drevených podláh od svetových výrobcov skladom - Egger, Quick Step, Krono original, Par-ky, Tarkett, Kährs
3
Pani Koláčiková - slovenské drevené stojany Exkluzívne slovenské drevené stojany na svadobné torty a koláče. Stojany pani Koláčiková sú určené pre svadobné a narodeninové torty, koláče, zákusky a ..
4
CLT – Masívne drevené panely | drevostavba
5
Výrobca a predajca lukov, šípov a kuší Zaujímajú vás kvalitné luky a drevené šípy? Napríklad českej výroby? Zvažujete nákup kladkové kuše? Máme všetko! Vyrábame i predávame.
6
KUDAK, Stavebno stolárska výroba Výroba drevených zrubových domčekov, chát, garáži, rekonštrukcia a výstavba striech.
7
Nábytok pre interiér a exteriér Do našej ponuky patria stoličky ergonomické, kancelárske a barové, stoly, sedacie vaky, relaxačné kreslá, záhradný nábytok, mestský mobiliár, zdravotnícke pomôcky, drevené hračky a ďalšie..
8
Drevené stavebnice VEVA product Drevené stavebnice VEVA majú nezameniteľné miesto v živote detí pri rozvoji ich logického myslenia, motoriky, fantázie, kreativity a v neposlednom rade pocitu spojenia s prírodou.
9
Detské ihriská Kliský | Výroba certifikovaných drevených ihrísk a preliezok Výroba a predaj certifikovaných detských ihrísk a preliezok z agátového dreva. Geniálne detské ihrisko do parku, škôlky či záhrady.
10
Drevomax | Kvalitné a certifikované eurohranoly a drevené pelety
11
Drevený obklad | Tatranský profil Drevené obklady a krycie lišty. Drevené podlahy a podkladové hranoly. Plotové latky. Neúčtujeme pero a drážku.
12
Drevené eurookná - Drevsting Drevené okná z našej výroby spĺňajú najvyššie nároky na dobrú izoláciu, tesnenie a životnosť. Nájdete nás v Drevsting Košice.
13
Dverové a podlahové štúdio - Inter-design.sk Inter-design je dverové a podlahové štúdio s vlastným showroomom, v ktorom nájdete okrem kvalitného odborného poradenstva aj väčšinu nášho sortimentu. Neváhajte nás navštíviť alebo kontaktovať!
14
Interier studio | Brúsenie parkiet | podlahy a parkety Brúsenie parkiet a prax v podlahárstve od roku 1996,Realizujeme drevené plávajúce podlahy,klasické parketové vlysy,lakovanie parkiet a olejovanie podláh.
15
Plávajúce (laminátové) podlahy, drevené podlahy, vinylové podlahy, dvere, kľučky, terasové dosky, luxusné tapety a omietky, obklady na stenu - km parket | Prešov Laminátové (plávajúce) podlahy, drevené podlahy, vinylové podlahy a príslušenstvo pre montáž a ošetrovanie podláh. Dvere a kľučky, luxusné tapety a omietky, obklady na stenu. Terasy, terasové dosky, ploty.
16
Záhradné centrum NONEBERTO - drevené výrobky, prútené výrobky, veterné mlyny, vtáčie búdky, drevené studne. Záhradní trpaslíci a záhradný nábytok z dreva aj prútia. Záhradný nábytok z dreva, záhradné studne studne z dreve, veterné mlyny, záhradné trpaslíky, vtáčie búdky skrášlia Vašu záhradu. Nakupujte drevené a prútené výrobky pohodlne a lacno priamo z Vášho domova. Drevené aj prútené výrobky za výhodné ceny.
17
STUCHLIK s.r.o. | Opravy a servis plastových a hliníkových okien a dverí Firma STUCHLIK s.r.o. vykonáva servis, opravy, nastavenie okien a pravidelnú údržbu všetkých typov plastových drevených a hliníkových okien a dverí.
19
STAVEBNINY RICHTÁRIK-AKCIE - stavebninyrichtarik Stavebniny Richtarik Nitra - predaj stavebneho materialu v celom sortimente za super ceny, zabezpečujeme dopravu.
20
Úvod - WIDOK Kľúčové služby v oblasti predaja zámkov, kovaní a doplnkov. Opravy plastových,hliníkových, oceľových, protipožiarnych, celosklenených a drevenýcg okien a dverí. Kovania najvyššej kvality.
21
Tailorcarpentry - výroba exteriérového a interiérového nábytku a konštrukcií Zákazková výroba z masívneho dreva buk dub aj mäkké dreviny . Drevené hriedky na zeleninu okrasné lavičky do záhrady exterieru záhony na zeleninu
22
Kvalitné zateplené psie búdy a domčeky pre mačky - budynamieru Hľadáte pre svojho miláčika kvalitnú drevenú zateplenú búdu, ktorá mu dlho vydrží, je nenáročná na údržbu a bude na vašom pozemku vyzerať skvele?
23
Garniže Najlacnejšie drevené garniže
24
Profil FIRMY - PILVIT - PREDAJ REZIVA & STAVEBNÉ STOLÁRSTVO Spracovanie drevnej hmoty na stavebné rezivo a stolárske sušené rezivo,výroba stavebno-stolárskych výrobkov, napr. dverí, okien atď.
25
MD ROLEX - Naše služby Zasklievanie zimných záhrad, Zasklievanie balkónov, Lexanové prístrešky, Drevené prístrešky a altánky, Plastové rolety, Komôrkový polykarbonát
26
YouTube Veľkoobchod podláh. Laminátové, vinylové, drevené, korkové parkety. Plávajúce podlahy a príslušenstvo: KRONO-ORIGINAL, PARADOR, EGGER, PAR-KY, ARBITON, CEZAR,
28
Chrenovácie - brúsenie parkiet Renovácia drevených podláh a parkiet. Firma Chrenovácie sa zaoberá renováciou starých drevených podláh a schodísk, ako aj pokládkou nových podláh. Renovujeme všetko od dreva: altánky, prístrešky, terasy, drevenné ohrady, masívne drevené dvere a podobne.
29
Parkety, podlahy Trenčín - REMI produkt PARKETY a PRÍSLUŠENSTVO TRENČÍN - REMI produkt - to je viac ako len parkety a príslušenstvo - poskytujeme komplexné podlahárske služby. Navštívte našu prevádzku a vyberte si s množstva parkiet a dverí, ktoré ponúkame.
30
Drevený domček - záhradné altánky, domčeky, sauny, stánky záhradné altánky, domčeky, sauny, stánky
31
Spracovanie kovov Košice | KMGroup, spol. s r.o. | Úvod KMGroup, spol. s r. o. so sídlom v Košiciach zabezpečuje import a export kovového odpadu, výkup a spracovanie kovov, farebných kovov, drevených europaliet, likvidácia technológií. Špecializujeme sa na nerez, chemickú analýzu kovov. Neváhajte a kontaktujte nás.
32
Roman Soyka | Statika drevených konštrukcií
33
TOP-MONT SK s.r.o. Spoločnosť TOP-MONT SK s.r.o. pre Vás zrealizuje dodávku, montáž okien, dverí a kompletnú stavebnú činnosť podľa Vašich požiadaviek.
34
Altánky, záhradné domčeky, chaty, domčeky na náradie | Môj Altánok V našej ponuke nájdete altánky, záhradné domčeky, chaty, domčeky na náradie, drevené garáže a veľa ďalšieho. Nesnažíme sa byť najlacnejší, ale najlepší!
35
Laminátové • Vinylové • Drevené podlahy - ParkettStore Bratislava Predajne & e-shop. Najväčší výber laminátových a drevených podláh od svetových výrobcov skladom - Egger, Quick Step, Krono original, Par-ky, Tarkett, Kährs
36
PROKOM SR s.r.o. výhradný dovozca fínskych stavebných materiálov Výhradný dovozca: asfaltový strešný modifikovaný šindeľ KATEPAL, tepelne upravené drevo na fasády a terasy ThermoWood, drevený záhradný nábytok PROWOOD.
37
❐ Okná a dvere na mieru, priamo od českého výrobcu | RI OKNA Kvalitné plastové, hliníkové, drevené okná a dvere na mieru vrátane doplnkov a služieb - Profesionálny prístup, skvelé ceny, jednoduchá kalkulácia online. Vyberte si ešte dnes!
38
Úvod | Techwood - Výroba a montáž väzníkových krovov Techwood - Výroba a montáž väzníkových krovov | Projektovanie a poradenstvo väzníkových krovov | Výroba a montáž drevených krovov | Bezplatné cenové ponuky
39
trioart.sk | všetko, čo chcete Dekorácie: Umelé kvety, aranže, Vianočné dekorácie, Fotorámiky, obrazy, Dekorácie z polyrezínu, Plechové, kovové dekor. , Dekorácie z keramiky, Drevené dekorácie, Aranžérske materiály, Plasty, domáce potreby, Prútené dekorácie, Sklo, porcelán, bižutéria, Valentínske dekorácie, Zábava, hry, stavebnice, Veľkonočné dekorácie, Hodiny, zrkadlá, Stojany na fľaše, Sviečky, svietniky, oleje, Textilné dekorácie, Elektro, Elektronika
40
Internetové stavebniny - stavebné materiály - Vašestavebniny.sk Široký sortiment stavebnín dostupný 24 hodín denne. Najlepšie stavebniny na Slovensku.
41
Bednářství výroba sudů řezbářství vybavení vináren Čejkovice - Schnitzerei
42
Jediný originál - drevený motýlik BeWooden | BeWooden Tvoríme produkty s príbehom, inšpirujeme sa prírodou a obnovujeme krásu remesiel. Drevené motýliky, kožené peňaženky, zvieracie brošne, náramky, traky, klobúky a ďalšie doplnky z prvotriednych materiálov. Tvrdíme, že všetko vyrábame ručne. Pravdou však je, že všetko robíme srdcom.
43
Šatne.sk | profesionálne šatňové skrine a vybavenie | Šatne.sk Šatňové skrinky pre vybavenie vašej šatne. Bez nich sa nezaobídete. Šatňové skrine sú určené pre vybavenie priemyselných závodov, športových areálov, škôl, výrobných prevádzok, fitnes centier, plavárni...., aby boli užívatelia s ich využívaním maximálne spokojní. Výhodou šatňových skríň je ich široký sortiment a sú dokonale prispôsobené aj do najnáročnejších podmienok.
44
Vejáre.sk - Najširšia ponuka vejárov na Slovensku Drevené, plastové, papierové, pierkové vejáre,... Viac ako 20 typov vejárov priamo na sklade. Vyberte si z našej širokej ponuky.
45
Dřevěné ploty a plotovky za nejlepší ceny Sušené a hoblované dřevo na váš plot. Zjistíte, že naše ceny jsou nejlepší. Rovněž dobrá kvalita
46
Plávajúce (laminátové) podlahy, drevené podlahy, vinylové podlahy, dvere, kľučky, terasové dosky, luxusné tapety a omietky, obklady na stenu - km parket | Prešov Laminátové (plávajúce) podlahy, drevené podlahy, vinylové podlahy a príslušenstvo pre montáž a ošetrovanie podláh. Dvere a kľučky, luxusné tapety a omietky, obklady na stenu. Terasy, terasové dosky, ploty.
47
Lovecké potreby DUKLA Lovecké potreby DUKLA na Alžbetinej ulici č. 51 v Košiciach. Ponúkame široký sortiment zatváracích aj loveckých nožov, vzduchovky, plynové a flobertové zbrane. Okrem zbraní a turistických pomôcok predávame tiež repliky historických zbraní a drevené dekorácie, predovšetkým anjelov, betlehémy a 3D obrazy.
48
Ekologický granulát CEMWOOD ako náhrada škvary Ekologický drevený granulát CEMWOOD je v našich Slovenských podmienkach priam predurčený ako vynikajúca náhrada za škváru, ktorá sa ešte aj v súčasnosti nachádza v nespočetnom množstve starších bytov či domov.
49
Drevené bazény s filtráciou | www.drevene-bazeny.sk Montáž dreveného bazéna za 2-3 dni, bez potreby rozsiahlych stavebných prác, rýchle veľmi efektné riešenie bazéna za málo peňazí. Príslušenstvo k bazénom, bazénová chémia. V ponuke sú rozmery bazénov malé, ale aj úctyhodné plavecké ...
50
Instagram Realizujeme tradičné a moderné drevostavby, murované stavby a úpravy okolia, rekonštrukcie historických objektov a kultúrnych pamiatok.
51
Záhradné drevené sochy a zrubový nábytok Náš eshop má pre Vás jedinečné umelecké výrobky, záhradné drevené sochy a zrubový nábytok od skutočných umelcov.
52
KreaMar - Váš obchod pre kreatívnu tvorbu. Vítame Vás v našom obchode kreatívnej tvorby.
53
Návrh výroba montáž väzníkových striech a krovov za najlepšie ceny z kvalitného severského dreva. Navrhneme, vyrobíme, dovezieme a zmontujeme. Všetko v jednom. Drevené priehradové väzníky - výroba, návrh väzníkovej strechy a krovu, strechy na kľúč, doprava vlastným kamiónom s hydraulickou rukou, najnovší software a strojový park, statický výpočet a preverenie väzníkov,
54
KUDAK, Stavebno stolárska výroba Výroba drevených zrubových domčekov, chát, garáži, rekonštrukcia a výstavba striech.
55
Juhas - výrobca drevených domov, chát, chatiek Juhas - zaoberáme sa výrobou drevodomov, drevených chát, stavbou chát zo smrekového dreva najvyššej kvality a zhotovené skeletovou technologiou zo Švedska, Kanady a USA.
56
PSGRAFIKA, s.r.o. - dekorácie na každú príležitosť
57
Podlahové krytiny Púchov | Patrik Riljak - RK PLUS Novú podlahu v Púchove, Trenčíne a Žiline Vám namontuje firma RK PLUS. Montujeme drevené podlahy, laminátové a vinylové podlahy a parkety. Info na č.: 0915/164 152.
58
Zahradní chatky, altány, domky pro děti, domky na nářadí - Zahradni-altany.eu Naše firma nabízí zahradní chatky, altány, domky a nábytek které jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou připraveny v rozloženém stavu na export až k Vám.
59
CLOU ® špecialisti na povrchovú úpravu dreva Absolútna špička v oblasti povrchovej úpravy drevených povrchov. Ak hľadáte prémiovú kvalitu, dlhú životnosť a zdravotnú nezávadnosť, ste na správnom mieste!
61
KABA pelet | Úvod Predaj drevených peliet a brikiet
62
Výrobky z dreva | novotan.sk Drevené WC latríny, udiarne, búdy pre psov, kuríny, pre každú záhradu.
63
Titulka | STRIEKANE IZOLACIE, s.r.o. | Striekana penova izolacia Striekana penova izolacia EXY od firmy HONTER Company s.r.o. je ideálne riešenie zateplenia podkrovia, stropov, striech, suterénov, pivníc, odvetraných fasád, montovaných domov, drevených a kovových konštrukcíí bez tepelných mostov.
64
ZrubORAVA | realizácia zrubových stavieb a drevodomov Sme renomovaná spoločnosť s dlhodobou tradíciou, ktorá sa zaoberá realizáciou drevostavieb od zemných prác až po záhradu. Taktiež ponúkame výber vhodného financovania, sprostredkovanie úveru a komunikáciu s bankou.
65
HONKA.sk | Fínske zrubové domy, montované drevené zrubové drevo domy, typy, zruby, drevenice, chaty Fínske zrubové domy HONKA svetovej kvality na kľúč, montované drevené zrubové drevo domy, typy, zruby, drevenice, chaty, nízkoenergetícké domy, polárna borovica
66
Plastové, hliníkové, drevené, drevohliníkové okná a dvere Plastové okná a dvere, Hliníkové okná a dvere, Drevené okná a dvere, Drevohliníkové okná a dvere, Garážové brány LOMAX, Servis okien a dveri
67
LESK - Schody a zábradlia Hlohovec, Trnava , Nitra, Pieštany LESK - Výroba schodísk - samonosné schody, obklady betónových schodov, drevené a nerezové zábradlia
68
STSA | STATIKA STAVEBNÍCTVO ARCHITEKTÚRA Statika pozemných stavieb, Statické posudky stavieb, Prieskum a pasportizácie stavebných konštrukcií, Železobetónové konštrukcie, Oceľové konštrukcie, Drevené konštrukcie
70
pouziteveci.sk - okná,dvere, Nové Zámky | Hlavná stránka Predaj použitých plastových, drevených okien a dverí
71
www.simik.sk - reklama, grafika, logo, grafický design, tričká, drevené misky, drevorezba, rezbári, drevené hračky, maľba, obrazy, portrét, zátišie, krajinomaľba www.simik.sk
72
GATOS - plastová okna Plzeň, 7 let záruka na plastová okna 16 let tradice. Plastová i dřevěná okna celé na klíč. Dále dodáváme plastové a dřevěné dveře, garážová a průmyslová vrata. Vzorkovny Plzeň, Rokycany. Kvalitní plastové okna se zárukou.
73
PODLAHY DVERE Bytča - PODLAHY Kronopol a Quick-Step - DVERE - DOPLNKY PODLAHY DVERE Bytča - podlahy Kronopol a Quick-Step - predaj a montáž plávajúcich laminátových a drevených podláh, interiérových a exteriérových dverí a schodísk, obkladových panelov
74
Hravosdrevom.sk: Drevené hračky z EÚ - Bezpečné pre deti Vitajte v e-shope s kvalitnými drevenými hračkami, ktorý spravuje spoločnosť Drevené hračky – Hravo s drevom. Ponúkame Vám pestrý výber krásnych hračiek
75
vyroba paliet POŽIČOVŇA A PRENÁJOM PALIET, GITTERBOX, PLASTOVÝCH PALIET, DREVENÝCH OHRÁDOK
76
dizajnovepodlahy.sk | kvalitné liate, drevené a vinylové podlahy Páčia sa vám vinylové alebo farebné liate podlahy? Potom sú pre vás dizajnovepodlahy.sk to správne miesto. Dizajn spájame s kvalitou a luxusom.
77
Drevený kvetináč, vyvýšené záhony. Drevené kvetináče, vyvýšené záhony pre záhrady , parky. Výroba, montáž drevených záhonov, kvetináčov a drevených zábran. Výroba so smrek, borovica, červený smrek, dub.
78
Spracovanie kovov Košice | KMGroup, spol. s r.o. | Úvod KMGroup, spol. s r. o. so sídlom v Košiciach zabezpečuje import a export kovového odpadu, výkup a spracovanie kovov, farebných kovov, drevených europaliet, likvidácia technológií. Špecializujeme sa na nerez, chemickú analýzu kovov. Neváhajte a kontaktujte nás.
79
Latrína - Suché WC - Záhradné WC - Kadibudka - Udiareň | Latríny - výroba a predaj latrín Výroba a predaj drevených latrín (suché WC, záhradné WC, kadibudka).
80
hračky, drevené hračky, lego, playmobil, smooby
81
O nás Profesionálne, kvalitne pre Váš dvor a záhradu. Široký sortiment drevených výrobkov. Všetko z prírodného dreva s kvalitnou povrchovou úpravou od návrhu až po montáž.
82
Dvere, Parkety, Koberce, Podlahy Trnava predaj dverí, laminátových parkiet, drevených parkiet, vinylových a kompozitných podláh, PVC, kobercov
83
MATTHAEUS,s.r.o. Bratislava | Záručný a pozáručný servis okien a dverí Servis plastových okien a dverí, servis drevených okien a dverí, opravy hliníkových okien. Dodanie a montáž tieniacej techniky: vertikálne a horizontálne interiérové žalúzie, látkové rolety deň/noc, vonkajšie predokenné žalúzie, sieťky proti hmyzu.
84
Foto na plátno? Obraz z vlastnej fotky na stene | Bestposters™ Foto na plátno kvalitne potlačíme ▪ Vlastné drevené rámy ▪ Štýlový ▪ Lacný obraz z fotky na stene ▪ Od 35€ doprava zdarma ▪ Už 11 rokov ▪ Pravý dotyk fotiek
85
Exkluzívne záhradné altánky a pergoly | GAZEBO ALTÁNKY Exkluzívne drevené altánky a hliníkové pergoly. Návrh, výroba a montáž na mieru. Špecializujeme sa na dizajnové altánky a hliníkové pergoly a prístrešky.
86
Kengishop - váš eshop Oblečenie a doplnky pre ženy a deti. Rovnaké oblečenie pre maminu a dcéru, deti. Rôzne doplnky, hračky, drevené krabičky na zúbky a všetko čo k rodičovskému životu patrí.
88
parkett-designer.sk parkett-designer.sk
89
Predaj montáž podláh v Prešove Najlepší vyber laminátových ,drevených a rôznych druhov podláh a príslušenstva v Prešove. Ponúkame montáž a po kladku.
90
logo footer-01 Internetový obchod s detskými dizajnovými a štýlovými doplnkami prevažne v bielo-čiernom koncepte. Jednoduché, nápadité, minimalistické kúsky v rovnakom štýle pod jednou strechou.
91
Záhradný nábytok Topoľčany - FERLUND ŠKANDINÁVIA spol. s r.o. FERLUND ŠKANDINÁVIA spol. s r.o. Topoľčany ponúka záhradný nábytok - stoličky, kreslá, stoly, hojdačky, lehátka a pod. Informujte sa na čísle: 0903 439 187.
92
Drevodomy, zruby a drevenice Drevodomy od projektu až po realizáciu hrubej stavby alebo stavby na kľúč. Klasické zruby z guľatiny aj drevenice z dvojstranne rezaného masívu.
93
Palety predaj a výkup, drevené europalety, gitterboxy - palettentrade.com Paletten trade spol. s r.o. Váš spolahlivý partner s paletami. Predaj a výkup paliet, prenájom gitterboxov, výroba europalety a drevené palety podla Vašej požiadavky. A máte na čo naložiť. Kontaktujte nás!
94
stolarstvo-cobfer.sk – Výroba drevených bytových doplnkov a zariadení na mieru
95
Úvodná stránka
96
Naturpostele-handmade Slovenský výrobca postelí z masívu, ktorý vyrába ručne opracované postele prírodného vzhľadu. Každá posteľ je jedinečná. Smreková posteľ, posteľ z masívu
97
Stolárstvo Renczes - Drevené a drevohliníkové okná a dvere Drevené a drevohliníkové okná vysokej kvality od stolárstva Renczes. Viac ako 1000 úspešných realizácií, 30 ročná skúsenosť v stavebnom stolárstve.
98
Terasové dosky, tatranský profil, zruby a fasádne obklady | DEXWOOD Predávame kvalitný tatranský profil, dlážkovice, fasádne obklady, zruby a osb dosky. Ponúkame terasové dosky, konštrukčné hranoly a masívne drevené podlahy.
99
Garniže - veľký vyber kvalitných garniži - e-Rolety Garniže - veľký vyber kvalitných garniži všetkých druhov
100
OPITEC-Hobbyfix - kreatívne materiály a hobby potreby - Značkové výrobky za super ceny!