RAW RANKED SITES ABOUT
#DOSYA

The most comprehensive list of dosya websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Dosya Yükle - Dosya Upload Dosyalarınızı ücretsiz yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Dosya yükleme, Dosya Upload ücretsiz.
2
Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam - Dosya Upload Dosya.tc, dosya ykleme ve paylam platformudur. Her trl veriyi (dosya, resim, mzik, video vb.) saklayabilir ve paylaabilirsiniz. Tamamen cretsiz, yelie gerek yok. Hibir limit yok. Dosya Upload. Dosya Payla. Dosya Ykle
4
PDFSAYAR PDF arama motoru, ücretsiz ödev, doküman, dosya arama, bulma ve indirme sitesi. Powerpoint, Excel, Word belgeleri. Dosya indir. Ödev indir.
5
Dosya Upload - Dosya Yükle Ücretsiz olarak dosya upload edebileceğiniz dosya yükleme sitesi.
6
Buyur-indir - Full indir - Program - Oyun - Film - Tek Link Güncel full programlar, tek link oyunlar, filmler, yamalar, belgeseller ve dahası. Ücretsiz full dosya indirme keyfi için buyurun sizde indirin.
7
Login - Dosya.mobi File Manager Login to your account
8
Turizm Gazetesi - Turizm Haberleri - Seyahat ve Gezi Rehberi Turizm sektörünün haber kaynağı Turizm Günlüğü; seyahat yazıları, makale ve dosya konularıyla sektöre yön veriyor.
9
Seyrederiz – Türkiye'nin dizi, film ve anime platformu Dizi, film ve anime haberleri, önerileri, vizyondaki filmler, fragmanlar, dosya konuları, röportajlar, yönetmenler ve oyuncular ile ilgili tüm içerikler!
10
Yargıtay Başkanlığı T.C. Yargıtay Başkanlığı''nın resmi web sitesidir. Sitede teşkilat yapısı, tarihçesi ve Yargıtay hakkında haberler yer almaktadır.
11
Karar Arama, Yargıtay Karar Arama | Hukuk Medeniyeti Online karar arama programımız ile, Yargıtay karar arama, Danıştay karar arama, ...ve Hukuki Haberlere üyelik gerektirmeden, kolayca ücsetsiz olarak erişin.
12
Matbuu | Türkiye''nin ilk ve en büyük online matbaası.. Matbuu | En ucuz, en kaliteli online organize matbaa; kartvizit tasarımları, broşür tasarımları, insert tasarımları, afiş, el ilanı, magnet, etiket, dosya, ajanda, antetli, kişisel ürünler, iç-dış mekan baskı, cepli dosya ajanda/defter
14
Dosya Yükle - dosya.one Dosyalarınızı ücretsiz olarak yükleyin ve hızlı bir şekilde paylaşın.
15
Dosya Yükle - Dosya upload - Dosya Yükleme Sitesi Dosya upload, Dosya yükle, Dosyaupload, Dosyayükle, Upload,dosya yükleme, Upload Sitesi , Dosyayukle
16
Güncel Eğitim Haberleri - Eğitim ve Öğretmen Haber Sitesi En Son Eğitim Haberleri ve Son Dakika Güncel Eğitim Haber Detayları Burada! Günceleğitim, Eğitim Haber, Eğitimhane Dosya İndir, Öğretmen Haber, MEB Haberleri, MEB Personel Haberleri, Morpa Kampüse Giriş, E Okul, EBA Giriş
17
Sektörel Script - Açık Kaynak Script & Yazılım Dosya Sipariş,Dosya Sipariş, açık kaynak script, script satış, full script, açık kaynak yazılım, toplu script, toplu script satış
18
her taraf, son dakika, gazete, köşe yazıları, gündem, sivil toplum, dünya haberlerinin ve yorumların yer aldığı güncel haber sitesi
19
Extenstions99 - Dosya Uzantısı Veritabanı
20
Ana Sayfa - Excel Arşivi Online Excel Arşivi''nde binlerce hazır Excel dosyası mevcuttur. Excel''e dair her şeyi bulabileceğiniz bir platform.
21
Upload.Gen.TR Dosya Yükleme, Dosya Upload Sitesi Upload.Gen.TR - Ücretsiz Dosya Yükleme ve Paylaşma
22
Ultrasepet.com İnternette Alışverişin Güvenli, Hızlı ve Hesaplı Adresi
23
DLLdosyaindir.com: Windows 32 Bit ve 64 Bit DLL Dosyaları DLL dosya indir. Baş harflerine göre listelenmiş orijinal 32 bit ve 64 bit DLL dosyalarını indirebilirsiniz. DLL indirme ve Destek Merkezi.
24
Evren Atlası Evrenatlasi.com farklı konular üstüne özgün rehber ve dosya içeriği sunan bir web sitesidir.
25
KralAbi | Full Program indir, Apk indir, Güncel Program İndir Tek Link Güncel full programlar, full apk indir, tek link oyunlar, filmler, yamalar, belgeseller ve dahası. Ücretsiz full dosya indirme keyfi için buyurun sizde indirin.
26
Sınıf Öğretmeniyiz Com - Sınıf Öğretmeni Sitesi - 2020-2021 İlkokul - Ortaokul Dosya ve Dokümanları sınıf öğretmeni ,2020-20211.sınıf, 2.sınıf, 3.sınıf, 4.sınıf, 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf, 8.sınıf, öğretmen, sinif ogretmeni, dökümanlar, yazılılar, planlar, projeler, sınavlar, performans görevleri, rehberlik dökümanları, zümreler, deneme sınavları, etkinlikler, sosyal kulüpler, veli toplantıları, sunular, form ve ölçekler, deneyler
28
Procenne - Türkiye''nin Dijital Güvenlik Markası 2013 yılında TÜBİTAK desteği ile kurulmuş, merkez ofisi İstanbul-Türkiye’de bulunan Procenne “Dijital Güvenlik” pazarında kritik önem taşıyan yüksek teknoloji ürünler üretmektedir. Aynı zamanda bir Ar-Ge merkezi olan Procenne, Türkiye’nin ilk ticari Donanımsal Güvenlik Modülü olan ProCrypt HSM cihazının üreticisidir.
29
Knight Online Forumları Knight Online paylaşım forumları. NTTGame ve Steam Knight Online paylaşım ve yardım forumları. Pvp server tanıtımları ve dosya paylaşımları.
30
Aura Grafik | Adana Reklam - Promosyon Hizmetleri - Web Tasarım Adana reklam, Adana reklam firmaları, Adana promosyon, Adana web tasarım, Adana reklam ajansları hizmetlerimizle sizlere bir telefon kadar uzağız.
31
Wordpress Tema ve Eklenti Satın Al | TemaShop TemaShop sizlere uygun fiyatlı ve orjinal dosya garantili Wordpress Tema ve Eklenti satışı yapmaktadır. Hemen uygun fiyata sahip ol.
33
Dosya|Takip
34
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı T.C. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı''nın resmi web sitesidir.
35
Dosya Yükle - Dosya Upload - Dosya tc - Hızlı Dosya Yükleme Sitesi Dosyalarınızı ücretsiz yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Dosya Yükle, Dosya Upload, Dosya tc Sitesi, dosyaupload ücretsiz dosya transferi.
36
Fivem Center Fivem Center'ın kuruluş amacı türkiyede bulunan en iyi sunucuları ve fivem ile ilgisi olan kişileri bir arada tek çatı altında toplamaktır.
37
fullindir55 | Full Dosya İndirme Sitesi Microsoft Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınız için, ücretsiz oyun ve program indirebileceğiniz sade bir indirme sitesidir
38
Bilişimci Ruh Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi yazılı soruları ve dosyalarının yanı sıra BTR ile ilgili dosya ve dökümanların olduğu web sitesi.
39
Cahit İŞLEYEN – Güzel Gören Güzel Düşünür Güzel Düşünen Hayatından Lezzet Alır… Güzel Gören Güzel Düşünür Güzel Düşünen Hayatından Lezzet Alır...
40
Divvy Drive - Kurumsal Dosya Yönetim ve Paylaşım Sistemi Yerli ve milli kurumsal dosya yönetim ve paylaşım sistemi olan Divvy Drive ile verilerinizi bulut depolama teknolojisinde saklayın.
41
Dosya.pro: Dosya Yükle - Dosya Upload - Hızlı ve Ücretsiz Dosya.pro hızlı ve ücretsiz dosya yükle, dosya yükleme, dosya upload sitesidir. Yüklediğiniz dosyaları internette hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.
42
Öğretmenlerin Dosya Paylaşım Yeri Öğretmenlerle ilgili belge ve dokümanlara ulaşabilirsiniz.Ayrıca eğitim haberleri ve rehberlik ile ilgili gelişmelerde yer almaktadır.
43
Garantiofis.com - ofis malzemeleri, kırtasiye malzemeleri, büro malzemeleri | Garanti ofis Garantiofis.com - İş yeriniz için ofis malzemeleri, kırtasiye malzemeleri, büro malzemelerini satın alabileceğiniz online ofis kırtasiye marketi.
44
Hep İndir - Full indir - Program - Oyun Torrent Güncel full programlar, tek link program, , torrent oyunlar, torrent oyun, mobil apk, yamalar, Ücretsiz full dosya indirme keyfi için hepindir
45
İngilizce Türkçe Çeviri .NET | Metin, Web Sayfa, Dosya ve Fotoğraf Çeviri İngilizce Türkçe Metin Çeviri, İngilizce Türkçe Cümle Çeviri, İngilizce Türkçe Web Sayfa Çeviri, İngilizce Türkçe Dosya Çeviri, İngilizce Türkçe Fotoğraf Çeviri
46
Kaç Dakikada İner-İndirme Hesaplayıcısı - Kaç Dakikada İner Bu araçla indireceğiniz dosyanın kaç dakikada iner. Çok kolay bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Bu bir dosya indirme hesaplayıcısıdır.
47
Malatya Korucuk Köyü Web Sitesine Hoşgeldiniz..Haber, Bilgisayar, Video, Fotoğraf, Makale, Dosya, Program, Reklam
48
Anasayfa | Muhammed DİNÇER Programlama Dilleri Anlatımı, Yazılım Mühendisliği Dersleri ve Blogların Olduğu Kişisel Blog Sayfası
49
Nokta Klâsik | Anasayfa Kurumsal tasarım ve baskı süreçleri üretiminde 21 yılı geride bıraktık. Kitap, dergi, kurumsal sanat projeleri, sanat katalogları, akademik dergiler, firma katalogları. Editoryal metin oluşumundan başlayarak, tüm tasarım süreçleriyle kurumsal, akademik kitap, dergi ve sanatsal projeleri koordine ederek basımını gerçekleştiriyoruz. Sanat Grubu Toz Boyalar, İnşaat Grubu Toz Boyalar, Seramik Toz Boyalar, Çimento Toz Boyalar, Beton Toz Boyalar, tuğla ve açık mekan elemanları toz boyaları grubu. Demiroksitler Beton, Parke Renklendirme Pigmentleri. Demiroksit Kırmızı, Demiroksit Yeşil, Demiroksit Sarı, Demiroksit Siyah, Demiroksit Kahverengi, Demiroksit Oranj Kromoksitler İnşaat malzemeleri – Seramik-Çimento – Ateş tuğlaları – Fren balataları – Plastikler – Boyalar – Powder Coating – Kamuflaj Boya ve Plastikler Malzeme Grubu Titandioksit Demiroksit Kromoksit Ultra Marin Mavi Litapon Bağlayıcılar Kalınlaştırıcılar Glikoller Selülozik Kalınlaştırıcılar Islatıcılar Köpük Kesici Zehir Kabuk Önleyiciler pH Düzenleyiciler Calgon Film Yapıcı Karbon Siyah Beton Katkıları Son yıllarda kimyasal yöntemler kullanılarak sentetik demir oksit pigmentlerin üretimi çok yaygındır. En önemli gruplardan birisi olan sentetik kırmızı demir oksit üretimi dört yöntemle yapılmaktadır. Bunlardan üçü kalsinasyon prensibine dayanırken, diğeri kimyasal çözündürmedir. Bu prosesler sonucu açık renkten koyu renge kadar farklı tonlarda kırmızı pigment üretilmektedir. Sarı pigment üç prosesle üretilmektedir. İki proses demir oksit tuzlarında çözünürlüktür. Renk değişimi, tane boyutuna ve reaksiyon zamanına bağlı olarak değişir. Uzun reaksiyon zamanı ve büyük tane boyutu turuncu renkleri verirken, kısa reaksiyon zamanı ve küçük tane boyutu sarı tonlarda renk vermektedir. Kurumsal kimlik, marka tanınırlığı ve kurum bilinirliği süreçlerini, tüm sosyal medya ayağıyla ele alarak katma değer üretiyoruz. www.noktaklasik.com
50
Oindir.Net Ücretsiz İndirme Sitesi - APK Oyun, APK Program, Film ve Dizi İndirme Sitesi - Apk, Oyun, Film, Dizi ve Bilgisayar Programları gibi bir çok uygualamayı ücretsiz indir. Crack Dosya, Hileli APK ve bir çok web uygulamaları sizlerle. Apk, Oyun, Film, Dizi ve Bilgisayar Programları gibi bir çok uygualamayı ücretsiz indir. Crack Dosya, Hileli APK ve bir çok web uygulamaları sizlerle.
51
www.pasifikmatbaa.com.tr PASİFİK BASIM PROMOSYON ORG. MATBAA İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Her Türlü Matbaa Basım Yayın ve Reklam Ürünlerinin Basımını Yapan Maliye Anlaşmalı Bir Matbaa.
52
Şikayet PAYLAŞIM Platformu | Şikayet PAYLAŞ Şikayet paylaş. Şikayetinizi, üzüntünüzü, derdinizi, Şikayet paylaşım platfomuna. Sevincinizi, mutluluğunuzu, hayallerinizi, sevdiklerinizle paylaşmanız ümidi ile. Şikayetinizi paylaşmak için bağlantı linkini hemen şimdi tıklayınız
54
Tıkla İndir | Dosya , Dizi, Film Torrent Full Ücretsiz İndir Full program, film, torrent ve katılımsız dosyalar Tıkla-İndir'de! Hemen sitemizi ziyaret et ve ücretsiz full dosya ve filmleri indir.
56
Türk ifşalar,Türk porno,Türk adult,ifşa izle | Türk sex,Liseli ifşa,Periscope ifşa,Ensest videolar indirilecek dosya Yeter.Yeter.rar (345,19 Mb) | Turbobit.net
57
Yavuz Selim | Kişisel Web Sitesi Yavuz Selim,php dersleri,php videolu dersler,yazılım anlatımları,yazılım dersleri,sunucu ve hosting yönetimi hakkında en güncel ve kaliteli blog sitesidir.
58
Tırtıl Ajans / ''Burada gördüğünüz herşey hayal ürünüdür'' Özel Tasarım, Matbaa, Web Tasarımı ve Promosyon gibi çeşitli dallarda faaliyet gösteren Tırtıl Ajans''ın resmi internet sitesidir.
59
Asu''ya Tüyolar Asu''ya Tüyolar: Araştırmacılar bilgisayar ve internet tüyoları.
61
Dosya Sitesi - Dosyalarınızı özgürce paylaşın
64
MAXLİNE DİGİTAL A.Ş UV Baskı, Digital Matbaa, Fotokitap, Dekoratif Tablolar, Panaromik Albüm Üretimi -Maxline Digital A.Ş.
65
KRM - Aradığınız iş gücü, hedeflediğiniz kariyer... KRM Yönetim Danışmanlık; 1994 yılında, kurumların istihdam ihtiyacını karşılarken; doğru işe doğru adayı yerleştirerek, en önemli değerleri olan insan kaynaklarının niteliğini de artırmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur.
66
Matbaafix | Organize Matbaa | Baskı Fiyat Hesaplama | Online Matbaa Online Matbaa,Online Hesaplama, Baskı Fiyat Hesaplama, Baskı Üretim Hesaplama, Matbaa Hesaplama, Matbaa Fiyat Hesaplama, Matbaa Üretim Hesaplama, Anlık Fiyat Hesaplama, Katalog Hesaplama, Ajans Fiyat,, Katalog Üretim Hesaplama, Dergi Üretim Hesaplama, İnsört Üretim Hesaplama, Kitap Hesaplama, Kitap Fiyatı, Afiş Fiyat Hesaplama, Broşür Fiyat Hesaplama,, Takvim Üretim, Takvim İmalat, Gemici Takvim, Pramit Üçgen Takvim, Masa Sümen Takvim, Mevsimlik Duvar Takvim. Ajanda, Defter, Bloknot, KüpBlok, Notluk,Organize Matbaa
67
Mavi Ofset Mavi Ofset - Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı İş Modern İş Merkezi B Blok Kat:1 No:B23 İkitelli, Başakşehir, İstanbul, Türkiye Tel:+90 212 549 25 30
68
Meb Bilgi - MEB Personeli Bilgi ve Dosya Paylaşım Platformu MEB Personeli Bilgi ve Dosya Paylaşım Platformu
69
PDFSAYAR PDF arama motoru, ücretsiz ödev, doküman, dosya arama, bulma ve indirme sitesi. Powerpoint, Excel, Word belgeleri. Dosya indir. Ödev indir.
71
www.selfhukuk.com SelfHukuk konusunda uzman kişilerin hukuk, ekonomi ve maliye alanında yazı/makale paylaşımında bulunduğu tamamen ücretsiz bir web sitesidir.
72
Senetle Araba | 2. El Araba, Taksitle Araba Senetle ve taksitle oto araba satışı, kefil yok, evrak yok, dosya masrafı yok senetle araba satışı.
74
Teknolog Web - eğitim teknolojileri, programlama, web tasarım Teknolog web eğitim teknolojileri, programlama ve web tasarım blogudur. Bu konular üzerine ücretsiz dosya paylaşımları, nedir ve nasıl yapılır...
75
Ana sayfa - Eğitim Seminerleri Dosya Paylaşımı Diyanet Seminerleri Dosya Paylaşımı Merkezi
76
Hisar ofis mobilyaları, büro koltukları, ofis malzemeleri, dolap ofis mobilyaları, Ofis makam takımları, masa takımları, çalışma masaları,personel masa takımı, ofis koltukları, ergonomik fileli koltuklar, büro koltukları, dosya dolapları, toplantı masası, toplantı koltukları, oyuncu koltuğu, ofis kanepeleri, bekleme koltukları,misafir koltukları,ofis mobilyaları
77
ofisgo.net - Ofis Sarf Malzemeleri, Kırtasiye Ürünleri Uygun fiyatlarla ofis sarf malzemeleri ve kırtasiye ürünleri online satışı ofisgo.net ''te. Ankara içinde aynı gün teslimat.
79
Keskin Color | Kağıdın Keyifle Buluştuğu Yer Keskin Color, 50 senelik geçmişiyle, kağıttan dünya çapında ürünler üretmeye devam ediyor.
80
Ceylan Çelik | Arşivinizdeki Düzen, Ofisinizdeki Enerji Ceylan Çelik; Compact Arşiv Sistemleri, Raylı Arşivleme Dolapları, Kütüphane - Kitaplık Sistemleri, Dosya ve Soyunma Dolapları, Çalışma Masaları ve Koltukları..
81
Çınar Matbaa Ankara – Kartvizit – Katalog – Magnet – Broşür,El İlanı,Magnet,Davetiye,Kartvizit Tasarımı,Broşür Tasarımı,Magnet Tasarımı,Kurumsal Kimlik,Zarf,Oto Paspas,Antetli,Bloknot,Cepli Dosya,Sunum Doyası,Düğün Magneti,Grafik Tasarım,Katalog,Dergi,Etiket,Sticker,İnsört,Afiş,Cd Etiketi,Karton Çanta,Tek Tenk El İlanı,İstanbul Matbaa Merkezi,Kartvizit,El İlanı,Magnet,Broşür,Davetiye,Etiket,İnsört,Ekonomik Kartvizit,Katalog, Acil Matbaa ürünleri imalatı Maliye anlaşmalı matbaa fatura baskılarınız için gerekli olan evrakların tamamlanması için bizi arayınız. Sürekli form, koçan fatura, a4 fatura
82
Online Sınav Ol, Online Deneme Sınavı, Ders Videoları ve Ders Animasyonları İzle, Eğitsel Oyun Oyna, Test Çöz, Dosya Gönder, Online Sınav Sistemi Scripti Online Sınav Sitesi, Ders Videoları, Ders Animasyonları, Ücretsiz Üyelik, Online Deneme, Online Sınav Sistemi Scripti
83
Online İcra Takip Programı Sıradan masaüstü programların aksine sitemiz veritabanında bulundurduğu binlerce takip dosyasını her saat yedeklemekte, verilerinizi koruma altında tutmaktadır.
84
BAYRAK KIRTASIYE ADANA BAYRAK KIRTASİYE bilgisayar sarf malzemeleri kırtasiye alem bayrak tükenmez kalem kurşun kalem bant makinası kalemlik toner kartuş
85
Ofisci.net Ofis ve iş yerleriniz için aradığınız her şey..
86
ihyakitabevi Kırtasiye malzemeleri; kalem, kağıt, dosya, makas gibi akla ilk gelen ürünler de dahil olmak üzere yüzlerce ürünü kapsar. Hayatımız kolaylaştıran kırtasiye Kırtasiye Malzemeleri Nelerdir? Evde, iş yerinde ve okulda kullanılabilen kırtasiye malzemeleri yazı yazmak için kullanılan kalem, defter, silgi gibi araçların yanı Kitaplar bambaşka dünyaların kapılarını aralamamıza yardımcı olan en güzel dostlardır. Kimi zaman sadece bazı yeni bilgiler edinmek için okuruz kimi zaman