RAW RANKED SITES ABOUT
#DEVLET

The most comprehensive list of devlet websites last updated on Sep 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
e-Devlet Kapısı Devletin Kısayolu | www.türkiye.gov.tr e-Devlet Kapısı''nı kullanarak kamu kurumlarının sunduğu hizmetlere tek noktadan, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.
2
T.C. İçişleri Bakanlığı T.C. İçişleri Bakanlığı Resmi İnternet Sitesi
4
Haber Ay - Haberler - Son dakika Haberler Son dakika haberleri hızlı şekilde kullanıcılara ulaştıran haber sitesidir
5
Devlet Destekleri 2020 Yılında Teşvik Hibe Veren Kurumlar Devletin Aralık 2020 yılında tarım, hayvancılık, girişimcilik, KOSGEB, genç çiftçi ve diğer sektörlerde vereceği teşvik ve hibeler ile sıfır faizli krediler ile bu desteklerin şartları ve başvuru evrakları yer almaktadır.
6
Ereğli Haberleri - Haberiniz Olsun Konya Ereğli Güncel Haber Sitesi - son dakika
8
İstanbul Medeniyet Üniversitesi İstanbul Medeniyet Üniversitesi - Yeni Nesil Devlet Üniversitesi - Üniversite Medeniyettir.
10
Ülkücü Medya, Ülkücü Haber, Milliyetçi Haber Sitesi Ülkücü Haber, Ülkücü Medya, Milliyetçi Haber, MHP Haberleri, MHP Haber, Ülkücü Gazete, Milliyetçi Haber Sitesi,
12
KAYSİS (ELEKTRONİK KAMU BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ) KAYSİS, elektronik uygulamalara tek bir platform üzerinden erişim sağlanmasına imkan veren entegre bir sistemdir.
14
Devlet Destekleri Aralık 2020 Hibeler Faizsiz Krediler KOSGEB İş Planı Örnekleri Aralık 2020 Devlet Destekleri, Hayvan Kredisi, Ziraat Bankası destekleme ödeme tarihleri, durumu olmayan ailelere maddi yardımlar, faizsiz kredi ve hibeler
15
KOSGEB Kredi - O FAİZLİ KREDİ! 2020 Devlet destekli KOSGEB faizsiz hibe kredi kullanarak işyeri açmak ve esnaf ile kobi için verilen teşviklerle bankalardan hayvan kredisi nasıl alınır yeni girişimci fikirleri
17
istanbul.net.tr, Türkiyenin İlk Şehir Rehberi Sitesidir. İstanbul Şehir Rehberi İstanbul hakkında en geniş derlenmiş şehir yaşamı bilgisine sahiptir. kültür sanat etkinlikleri ve takvimi. Sinemalardaki son film gösterimleri ile salon ve seans bilgileri, konser takvimleri ve tiyatro oyunları en son sergiler fuarlar ile yeme içme mekanları, İstanbul kültür sanat, sinema, mekanlar
18
Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Isparta''da 18 Mayıs 2018 tarihinde ve 30425 sayılı Kanun ile kurulan devlet üniversitesidir. Üniversitede 5 fakülte, 3 yüksekokul, 17 meslek yüksek okulu ve 1 enstitü bulunmaktadır.
19
Dükkan Açmak İstiyorum Diyenler İçin Rehber Dükkan veya işyeri açmak istiyorum ancak ne iş yapsam diyenler için sermaye, Devlet Destekleri, KOSGEB, kredi, dekorasyon, işyeri isimleri yer almaktadır. Cafe, lokanta, bilgisayarcı açmak isteyenler için örnek iş planları mevcuttur.
20
Devlet Destekleri - Banka Kredi Bilgileri Platformu Devlet destekleri , Banka kredi haberleri , Güncel fiyat listesi , Her çeşit bilgiyi içeriğinde barındıran platform.
21
Abdullah Gül Üniversitesi - 3''üncü Nesil Devlet Üniversitesi Abdullah Gül Üniversitesi,3. Nesil Devlet Üniversitesi,Abdullah Gul University,3rd Generation University
22
Türkiye Cumhuriyeti Sayıştay Başkanlığı Türkiye Cumhuriyeti Sayıştay Başkanlığı
23
Yorumla.Net - Teknoloji Haberleri ve Gündeme Dair Her Şey Güncel teknoloji haberleri, magazin dünyasında son gelişmeler ve gündemi kendince Yorumla.
25
Haber Oku, Son Dakika Haberi Haber Oku, Son Dakika Haberleri.. Haber okuyun habersiz kalmayın. TV''de bugün, hava durumu, spor ve dahası birhaberoku.com''da
26
T.C. Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı
28
Özel Okul Fiyatları ve Tavsiyeleri - Okulbul.com Türkiye'deki tüm özel okulların, 2019 ücret ve fiyat listesini, sosyal alanlarını ve faaliyetlerini, devlet desteğini, öğrenci ve veli yorumlarını okuyup inceleyebileceğiniz okul platformu.
29
T.C. İstanbul Valiliği İstanbul Valiliği Kurumsal İnternet Sitesi. Resmi duyuru ve haberler için tek geçerli kaynaktır.
30
MİLLİ HABER-MİLLİ BAKIŞ KİM OLDUĞUN DEĞİL NEREYE BAKTIĞIN ÖNEMLİ İÇİNDE VATAN VE MİLLET SEVGİSİ OLAN HERKES BURADA
31
Devlettenal » E Devlet, kamu, ssk Haber ve duyuru portalı
32
N Finans Tüm kredi türleri, kredi kartları ve bankalar hakkında yazılmış makaleleri inceleyebilir, güncel haberleri okuyabilirsiniz.
34
Ana Sayfa Ana Sayfa Devlet Malzeme Ofisi-Kamuda Akıllı Satınalma
35
Seydişehir Haber Torosların İncisi Seydişehir''in Haber Portalı
37
Batman İl Emniyet Müdürlüğü Batman İl Emniyet Müdürlüğü
38
Devlet Sitesi • Devletten Haberler ve Duyurular Devlet Sitesi: Vergiler, SGK, Bağkur ve diğer tüm devlet haberleri, duyurular. E-Devlet sorgulamaları ve genel bankacılık hizmetleri, krediler ve başvuru.
39
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü
40
Haberasi.com Enson Güncel Haberin Adresi Enson haberler, sondakika haberleri, siyaset haberleri, ak partiden haberler, mhp''den enson haberler, chp''den enson haberler, fetö, sinan ogan, koray aydın,
41
Türk Web Siteleri, Gazeteler, Dergiler, Televizyonlar, Arama, E-Kart, Arkadaş, ilanlar, Oyunlar, Chat, EKart Türk Medyası, Siteler, Arama ve İndeksleme Motoru, Herşeyi bulabileceğiniz bir portal...
43
SGK Bülteni - SGK Haberleri Emeklilik Kamu İŞKUR İş İlanları Sitesi SGK Haberleri - Emeklilik, Kamu İlanları, İŞKUR İş İlanları, Devlet Destekleri, EYT, Ekonomi Haberleri içeren çalışan, işsiz ve emekli haber sitesi.
45
Devlet Yardımı -
47
MemurOl.Net - Türkiye''nin Memur Haber Merkezi Devlet Dairelerinde Hangi İş İmkanları Mevcut? Nerede ve Hangi Pozisyonda Çalışabilirim? Güncel Memurluk alım ilanları gibi soruların cevaplandığı tek adres.
48
Tiyatronline Sanat Haberleri sosyal paylaşım sitesi
49
Silifke Haberleri - Son Dakika Silifke Haberler Silifke Haberleri, Son Dakika Silifke Haberler ve Gelişmeleri, Mersin Haberleri, Erdemli, Tarsus, Mut, Gülnar ve Anamur Haberleri Sitemizde....
52
Çalışma Saati | Mesai Saatleri Aradığınız firmaların çalışma saatleri, telefon numarası, adresi, mesai saatlerini ve yakınındaki tüm işletmeleri bulabilirsiniz.
54
Kredi Notu, Kredi, Finans ve Ekonomi Haberleri Kredi notu, banka kredileri, devlet destekleri, finans, yatırım ve ekonomi dünyasıyla ile ilgili bilgilerin yayınlandığı portal.
55
Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayi A.Ş. Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi, kısaca TÜRASAŞ, 4 Mart 2020 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 2186 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı gereğince TCDD''nin bağlı ortaklıkları olan TÜLOMSAŞ, TÜDEMSAŞ ve TÜVASAŞ''ın birleştirilmesi ile kurulan Ankara merkezli iktisadi devlet teşekkülüdür.
56
Türkiye''nin Portalı, e-devlet, edevlet, gazeteelr, haberler, gündem Türkiye''nin en kapsamlı haber ve bilgi portalı.
58
EMMOŞ BUCAK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Grubumuz 198 in7 yılında Şanlıurfanın Siverek İlçesinde Emmoş Bucak Tur.San.Tic.Ltd.Şti Adı altında Mehmet Emin Bucak yönetiminde Petrol Ofisi adı altında ilk akaryakıt istasyonunu açarak ticari hayatına başlamıştır.
59
MedData Bilişim İletişim | Hastane Otomasyonunda Komple Çözüm Meddata Bilişim İletişim Ltd.Şti. | Hastane Otomasyonunda Komple Çözüm!
60
SOSYO BİLGİ | Teknoloji Haberleri - sosyobilgi.com Sürekli yeni bir teknoloji haberleri paylaşımı yapılan ve toplumu ilgilendiren en önemli gelişmeler, size özel kampanya ve fırsatlarla dolu portal
61
Tahlil Sonuçları Öğrenme - Online - Devlet Hastanesi - Laboratuvar Sonuçları Devlet hastanesi, online tahlil sonuçları sorgulama, mhrs tahlil sonuçları, sağlık makaleleri, e-tetkik sonuçları, kan tahlili sonuçları, laboratuvar sonuçları, idrar kültür testi, pataloji, biyokimya, tahlil yorumları,emar, şeker tahlili.
62
Tarafsız Haber Ajansı Haberin kaynağından Türkiye ve Dünya gündemine ilişkin son dakika ve güncel haberleri takip edin
63
TCDD – Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Resmî Sitesi
64
En Uygun Kredi - UcuzKrediler.Com - Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi İçin En Uygun Kredi Hesaplama İşlemlerini Sitemizden Yapabilirsiniz. Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi İçin En Uygun Kredi Hesaplama İşlemlerini Sitemizden Yapabilirsiniz.
65
Basit JQuery Akordiyon menu Yatırım Teşvik ve Yatırım Teşvik Bölgeleri Hakkındaki Tüm Detaylı Bilgi ve Bilgilendirmeye Sitemizden Ulaşabilirsiniz
66
Alternatif Politika | Uluslararası Hakemli Dergi Alternatif Politika Dergisi, bir grup akademisyen tarafından; disiplinler arası çalışmalara ilişkin süreli yayınların azlığı nedeniyle doğan ihtiyacı karşılamak üzere oluşturulmuş, dört ayda bir (Şubat, Haziran ve Ekim) online olarak yayınlanan ve uluslararası alan indeksleri tarafından taranan hakemli bir dergidir. Siyaset bilimini merkez alarak, kültürel çalışmalar, medya, uluslararası ilişkiler, sosyoloji, sosyal psikoloji, ekonomi politik ve antropoloji gibi disiplinleri de kapsayan yayınlar yapmayı amaçlayan dergi, adı geçen alanların her boyutuyla ilgili kuramsal ve analitik çalışmaların yanı sıra, kitap incelemelerine de yer vermektedir.
68
baskiseli.com: Bayrak İmalatı - Bayrak Siparişi - Türk Bayrağı - Dijital Baskı Size özel Bayrak,Flama ve Baskı Türlerini baskiseli.com sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla, Türk bayrakları, Gönder Bayrakları, Yabancı devlet, Özel Firma bayrakları, Atatürk posterleri ve dijital baskıları sipariş verebilirsiniz.
69
Biletiva Biletiva; Devlet Tiyatroları, Devlet Opera ve Balesi, bir çok sinema ve organizasyon için kolay bilet alma sitesi.
70
Birim Fiyatlar, Pozlar, Yapım Şartları, Analizler OSKA Birim Fiyatlar ile güncel tüm pozları pozları tek bir yerden kolaylıkla bulabilecek, poza ait birim fiyatları, analizleri, yapım şartlarını, görüntüleyebilecek ve çıktı alabileceksiniz.
71
Bitlis Ecza Web Sitesi Bitlis Ecza İl Temsilciliği Web Sitesi - Van Eczacılar Odası
72
Devlet Bahçeli Resmi İnternet Sitesi Devlet Bahçeli Resmi İnternet Sayfası
74
DEVLET Kredi - Herkese Hibe! 2020 yılında devletten hibe olarak hayvancılık ve çiftçilik üzerine kredi KOSGEB den ve bankalardan esnaflar teşvik nasıl alır
75
Devletsel | Türkiye Hakkında Türkiye’nin tarafsız ve bağımsız devlet bilgi paylaşım platformu olan Devletsel.com ile beraber aramış olduğunuz bütün bilgileri en güncel halleriyle web sitemizde bulmanız mümkündür.
77
edevlet.com E devlet giriş yaparak edevlet şifresi ile ssk sorgulama, sgk sorgulama ve emeklilik sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.
78
Elde Demokrasi Osmaniye Haber Merkezi Söz Uçar Yazı Kalır, osmaniye, osmaniye haber, bölgenizde olup bitenleri buradan öğreneceksiniz, osmaniye, adana, k.maraş, g.antep, hatay, mersin, antalya, ısparta, burdur, kadirli, düziçi, toprakkale, sumbas, bahçe
80
Erçin Özüntürk - Dermatoloji, İstanbul Dr. Ercin ÖZÜNTÜRK, Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı'dır. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1975 yılında mezun olduktan sonra, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde uzmanlık eğitimi almıştır. Bolu ve Eskişehir Devlet Hastaneleri'nde uzman olarak çalıştıktan sonra, bir dönem Eskişehir Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini başarıyla yürütmüştür. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Hastanesi'nde uzman olarak çalışan Özüntürk, Eskişehir'de bulunduğu süre boyunca serbest muayenehane hekimliği yapmış, 1995 senesi itibari ile estetik dermatoloji alanında çalışmalarına başlamıştır. 2002 Ekim ayında emekli olduktan sonra kızı Esra Özüntürk ile,Erlamer’i kurmuştur.
81
Hastane Randevu - Devlet Hastanelerine Randevu Alma Hastanelere online randevu alma, hastanelerin güncel bilgilerini sağlayan hastane rehber sitesi
82
İELEV Okulları - Evrensel değerlere sahip, çift dilli, bilgiyi yorumlayabilen, başarılı, özgür ve mutlu bir nesil yetiştirir İELEV Okullarında öğrenciler evrensel değerlere sahip, çift dilli, bilgiyi yorumlayabilen, başarılı, özgür ve mutlu bir nesil olarak yetişir.
83
İstanbul Hastaneleri | Devlet, Özel ve Üniversite Hastaneleri''nin Detaylı Listesi | Sağlık Ocakları | Poliklinikler İstanbul Hastaneleri, İstanbul''daki tüm hastanelerin listesi, iletişim bilgileri, online randevu ve sağlığa dair herşey. İstanbul''da bulunan tüm sağlık ocakları''nın iletişim bilgileri.
84
İzmir Emniyet Müdürlüğü İzmir Emniyet Müdürlüğü Resmi İnternet Sitesi
85
Kazancı Hukuk - Ana Sayfa Kazancı Hukuk
86
KOBİKredi.NET - DEVLET Destekleri! Esnaf ve KOBİ için 2020 yılında KOSGEB ile verilen hibe ve faizsiz krediler, yeni girişimciler ile çiftçilerimize işyeri ve hayvan destekleri
87
Kobilgi.net - KOBİ'ler İçin Destek ve Bilgi Platformu Kobilgi; Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelere devlet teşvikleri, hibe, krediler gibi KOBİ ihtiyaçları hakkında güncel bilgi sunan bir destek platformudur.
88
KPSS Notları – Devlet Kapısından Geçiş İçin Gerekli Olan Her Şey !
89
MUFAD - Anasayfa Mufad ve Mufitad, The Assocıation Of Accounting And Finance Academicians (AAFA)''S And The Association Of Accounting And Financial History Research (AAFHR)''S Official Web Site, Türkiye üniversitelerinde görev yapan muhasebe ve finansman öğretim üyelerinin derneğidir. 1998 Yılının sonlarında kurulmuştur. Üç ayda bir MUFAD Dergisi’ni yayınlamaktadır. Dergimiz yayın kurulu 2011 Ocak sayısından sonraki dönemde “Muhasebe ve Finansman Dergisi”nin elektronik ortamda yayınlanması kararına varmıştır. MUFAD Birçok uluslararası aktivitede Türkiye’yi temsil etmiştir. Muhasebe ve Finansman Dergisi TUBİTAK-ULAKBİM Sosyal Bilimler Veri Tabanına (SBVT) kayıtlıdır. EBSCOhost (Business Source Complete) ve ASOSIndex tarafından taranmaktadır
93
Şikayet PAYLAŞIM Platformu | Şikayet PAYLAŞ Şikayet paylaş. Şikayetinizi, üzüntünüzü, derdinizi, Şikayet paylaşım platfomuna. Sevincinizi, mutluluğunuzu, hayallerinizi, sevdiklerinizle paylaşmanız ümidi ile. Şikayetinizi paylaşmak için bağlantı linkini hemen şimdi tıklayınız
94
SOCAR Türkiye - Anasayfa SOCAR, Avrupa ve Asya'da Yukari akim, Orta akim ve Asagi akim işletmeleriyle petrol ve gaz arama, üretim ve pazarlama faaliyetleirnde yer almaktadır.
95
Tahlil Sonuçları - Tahlil Sonucu Öğrenme - mhrs - Tahlil Sonuçları Mhrs - Tahlil Sonuçları Sorgulama - E Nabız tahlil Sonuçları - Laboratuvar Sonuçları - Sağlık Devlet Hastaneleri Tahlil Sonuçlarını Öğrenme - mhrs - Sağlık Ocağı ve Sağlık Konusunda Akademik Bilgiler Teşhis Ve Tedaviler Anlatılıyor
96
Tanzimat Fermanı ve Dönemi - tanzimatfermani.com Tanzimat fermanı, çok eski yıllarda oluştulan kişilerin haklarının korunmasında, kişilerin haklarının devlet güvencesi altına alınmasında ve demokratik bir halk kitlesi oluşması için gündeme getirilmiş olan bir ferman olarak bilinir. Tanzimat fermanında padişa
97
Tümer İnşaat - Adana''da Eşsiz İnşaat Yapıları 31 yıldır birçok devlet kurumu ve konut inşa eden Tümer İnşaat, bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda verdiği hizmetle ve Çukurova Bölgesi’nde ürettiği modern yaşam standartlarına uygun konutlarıyla atılan her adımda ve alınan tüm kararlarda sektörün güçlü temsilcilerinden biri olmuştur
98
umke.org " Doğru Haberdesiniz.. Alparslan CAN
99
YARATICI YAPIMCILIK | YAMAÇ OKUR'DAN SİNEMA ve TV DÜNYASINA DAİR HER ŞEY YAMAÇ OKUR'DAN SİNEMA ve TV DÜNYASINA DAİR HER ŞEY
100
Yatırım Teşvik Hibe Danışmanlık hibe Yatırım Teşvik Girişimcilik Hibe Danışmanlık KOSGEB Destekleri Devlet Destekleri