RAW RANKED SITES ABOUT
#BYSTRICA

The most comprehensive list of bystrica websites last updated on Jul 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
obec Stupn, okres Povask Bystrica Oficilna internetov strnka obce Stupn.
2
Lyžiarik - Banská Bystrica
3
Matersk kola, A. Grznra 1444, Povask Bystrica Web strnka Materskej koly, A. Grznra 1444, Povask Bystrica
4
Matersk kola, Lnska 952, Povask Bystrica Web strnka Materskej koly, Lnska 952, Povask Bystrica
5
O nás - Materská škôlka Nová Baňa Materská škôlka Nová Baňa
6
PEGO Slovakia – pegonet – najrýchlejší optický internet pegonet - pripojenie do internetu v meste Povazska Bystrica. Opticky internet v Povazskej Bystrici. Najrýchlejší optický internet - Považská Bystrica Triple play sluzby Povazska Bystrica. Komplexne sluzby v IT. Gigabitova opticka siet v Povazskej Bystrici s najvacsim pokrytim. Poskytovanie pristupu na internet. Predaj a servis vypoctovej techniky, sprava serverov, stanic, IT outsourcing. Navrh, budovanie a sprava pocitacovych sieti LAN, WAN, VPN.
7
Matersk kola, Mierov 315/10, Povask Bystrica Web strnka Materskej koly, Mierov 315/10, Povask Bystrica
8
Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny Košice a Banská Bystrica. Špičkové pracovisko v odbore nukleárnej medicíny.
9
Internetová lekáreň 1 internetova lekaren, banska bystrica
10
KTM | KTM - Motoshop Žubor Banská Bystrica KTM - Motoshop Žubor Banská Bystrica
11
Koick informan sprievodca: aktulne spravodajstvo, kalendr podujat, obedov menu, vyhadva firiem, rozhovory. Moje Koice v mobile - sahuj apku zdarma!
12
Optika Fontána Považská Bystrica | Očné vyšetrenia | Okuliare, rámy Individuálny prístup, skvelý výber aktuálnych modelov okuliarov a špičkové vyšetrenie zraku v modernom prostredí očnej optiky v centre Považskej Bystrice.
13
Vstavané skrine na mieru Považská Bystrica | Sharo.sk Firma sharo.sk z Považskej Bystrice vám ponúka výrobu vstavaných skríň na mieru, kuchynských liniek na mieru či šatníkov. Info na č.: 0948 099 099.
14
Soľné jaskyne | katalóg soľných jaskýň v Slovenskej republike Soľné jaskyne | katalóg solných jaskýň v Slovenskej republike. Informácie o soľných jaskyniach v Bratislave, Košiciach a inde. Užite si svoj voľný čas a doprajte svojmu telu oddych a odpočinok a navštívte soľnú jaskyňu.
15
M&P&G Steel,s.r.o., Hlavná 517/142, 045 01 Mokrance - www.lacny-kotol.sk - www.mpg-steel.sk www.lacny-kotol.sk - Kotle, sporáky, kachle, pece
16
Renovované počítače a notebooky Banská Bystrica Ponúkame obnovené – refurbished počítače a notebooky v Banskej Bystrici s 2-ročnou zárukou a spoľahlivým servisom za ceny, ktoré si môžete dovoliť.
19
PEGO Slovakia – pegonet – najrýchlejší optický internet pegonet - pripojenie do internetu v meste Povazska Bystrica. Opticky internet v Povazskej Bystrici. Najrýchlejší optický internet - Považská Bystrica Triple play sluzby Povazska Bystrica. Komplexne sluzby v IT. Gigabitova opticka siet v Povazskej Bystrici s najvacsim pokrytim. Poskytovanie pristupu na internet. Predaj a servis vypoctovej techniky, sprava serverov, stanic, IT outsourcing. Navrh, budovanie a sprava pocitacovych sieti LAN, WAN, VPN.
20
PetCenter.sk - všetko čo zvieratá milujú PetCenter.sk - všetko čo zvieratá milujú. Nájdite si svoju predajňu 30 predajní po celom SK Všetko na jednom mieste Profesionálne poradentsví Zoznam predajní Bratislava Košice Prešov Banská Bystrica    
21
Plavecký kemp BB | PK Banská Bystrica Plavecký kemp BB zastrešuje výkonnostné plávanie, organizuje individuálne plavecké kurzy, plavecké kurzy pre deti a dospelých v Banskej Bystrici, pod vedením kvalifikovaných trénerov a reprezentanta SR. Našou snahou je odstraňovať plaveckú negramotnosť a priviesť ľudí k pravidelnému športovaniu tak, aby sa šport a pohyb stal súčasťou ich životného štýlu.
22
ŠportÁčko - eshop a športová predajňa v Banskej Bystrici Športová predajňa (Banská Bystrica). Výber, kvalita a nízka cena športových potrieb vždy zaručená. Priamy dovoz - minimálne 20 - 30 % nižšie ceny.
23
Poľovnícke potreby | Zbrane a strelivo Banská Bystrica | Teremshop Poľovníctvo Banská Bystrica. Teremshop.sk poľovnícke potreby, zbrane a strelivo, kamenná predajňa: Národná ulica 2. Na trhu od 1991
24
Reality - byty, novostavby, domy, nehnuteľnosti na predaj - Bratislava Reality na predaj a prenájom - nehnuteľnosti, byty, rodinné domy, novostavby, pozemky - Bratislava, Košice, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Trenčín, Nitra,..
25
AuTeP - tepovanie áut, čistenie interiérov áut, Banská Bystrica AuTep - tepovanie a čistenie interiérov áut. Najnižšia cena, najvyššia kvalita v Banskej Bystrici. Tepovanie a čistenie interiérov automobilov, SUV, kamiónov a autobusov.
26
Autopožičovňa Zvolen, Banská bystrica, Detva, Krupina, Žiar nad Hrnom, Lučenec (ZV, BB, ZH, DT) Autopožičovňa - prenájom áut a operatívny leasing v mestách Zvolen, Banská Bystrica, Detva, Krupina, Lučenec, Žiar nad Hronom.
27
Slovenské cestovné kancelárie - Zoznam CK na Slovensku Cestovné kancelárie na Slovensku. České, nemecké a rakúske CK. Zoznam slovenskych cestovných kancelárií a agentúr.
28
Harley-Davidson® Banská Bystrica +421 918 800 535
29
Miškech - Voda - Plyn - Kúrenie Miškech - Voda, plyn, kúrenie, inštalačný materiál, požičovňa náradia, kúpeľňové štúdio Považská Bystrica
30
Garážové brány Pezinok, Modra, Trnava, Senec, Piešťany, Nitra, Žilina, Banská Bystrica Garážové brány s dverami - Pezinok, Modra, Trnava, Senec, Piešťany, Nitra, Žilina, Banská Bystrica a široké okolie - sekčné a priemyselné brány a pohony na profesionálnej úrovni.
31
Bowling a Reštaurácia Banská Bystrica BB Najlepší bowling v BB. Profi Bowling a Reštaurácia v lokalite Radvaň Banska Bystrica. Bezšnúrové bowlingové dráhy, pokrmy z domácej kuchyne v príjemnom prostredí.
32
Servis a predaj bicyklov, náhradných dielov, značkového cyklooblečenia, doplnkov pre cyklistov, author, kellys, tern, ride, 100%, Ixs, Alpina, sram, shimano, maxxis, evoc, schwalbe, marsh guard, fiveten yedoo, shimano, banská bystrica servis, predaj, bicykle, náhradné diely, značkové cyklooblečenie, doplnky pre cyklistov, banská bystrica, author, kellys, tern, ride, 100%, Ixs, Alpina, sram, shimano, maxxis, evoc, schwalbe, marsh guard, fiveten yedoo, shimano, bb,
33
Montáž servis predaj klimatizácií - Zvolen, Žiar nad Hronom, Banská Bystrica Klimatizácie Zvolen, Žiar nad Hronom, Banská Bystrica a okolie. Montáž, predaj, servis klimatizácie do bytu, domu a iných priestorov.
34
OrchesterPB.sk | Dychový orchester ZUŠ Považská Bystrica
35
Pizzeria Evijo Našu pizzeriu sme otvorili v auguste 1996. Ako prví v Banskej Bystrici sme piekli taliansku pizzu. Vďaka tomu, že poskytujeme svojim zákazníkom vždy čerstvé, zdravé a chutné jedlá, pôsobíme v tejto oblasti už 18 rokov.
36
Horský hotel Remata - wellness - kongres hotel - Remata Horský hotel Remata***: stvorený pre wellness,kongres, rodinnú dovolenku, teambuilding, oddych či relax. Moderné hotelové ubytovanie v tichom prostredí lesa, kompletné wellness a športové služby, kongresové a teambuildingové vybavenie, raj pre rodinnú dovolenku či detské tábory a školské výlety. Hotelové ubytovanie, ubytovanie v hotelových izbách, ubytovanie hotel, ubytovanie Ráztočno, ubytovanie Handlová, ubytovanie v strede Slovenska, ubytovanie Bojnice, ubytovanie Prievidza, ubytovanie Remata, Remata, ubytovanie pre firmy, ubytovanie v horskom hoteli, horský hotel, horské hotely, ubytovanie slovakia, accommodation hotel, ubytovanie hotely, hotely, hotely ubytovanie, ubytovanie s wellness, wellness, hotel s bazénom, hotely s bazénom, hotel s vonkajším bazénom, hotely s vonkajším bazénom, hotel s detským bazénom, hotely s detským bazénom, hotel s wellness, hotel pre deti, wellness centrum s vnútorným bazénom, wellnes Bojnice, Bojnice wellness, wellness Prievidza, Prievidza wellness, wellness Remata, sauny, masáže, vonkajší vyhrievaný bazén, detský bazén, detské bazény Bojnice, detské atrakcie, detské animácie, maskot hotela Bralko, svadobné hostiny, svadby, oslavy, narodeniny, bankety, recepcie, firemné akcie, školenia, semináre, kongresy, kongresové miestnosti, kongresy Bojnice, Bojnice kongresy, firemné akcie Bojnice, Bojnice firemne akcie, audiovizuálne vybavenie, coffee break, Remata kongres, ochutnavka vina, šport Remata, šport Bojnice, Bojnice šport, športcentrum bojnice, tenisové ihrisko hotel, bowling, squash, squashové turnaje, turnaj, rekondičný pobyt, rekondičný pobyt Bojnice, tenis, volejbal, nohejbal, minifutbal, grilovanie, teambuildingové aktivity, jazda na štvorkolkách, segway, lukostrelba, vodný futbal, strelnica, školy v prírode, lyžiarske výcviky, turistická ubytovna
37
Internetová lekáreň 1 internetova lekaren, banska bystrica
38
Reklamná agentúra | MARJOV GROUP, s.r.o. Riadime sa heslom, že v živote a biznise sa za kvalitu platí. Chceme produkovať len také služby, na ktoré budeme hrdí a ktoré prinesú klientom reálne výsledky a úspech na trhu.
39
Mgr. Tomáš Považan – Kondičný | Osobný tréner | Banská Bystrica
40
Villa27 - Family Resort Tajov Pozývame Vás do novootvoreného rezortu Villa27. Teší sa na Vás usmiaty personál, šikovný šéfkuchár a bar plný lahodných nápojov.
41
Mgr. Jozef Deák, súdny exekútor | Exekútorský úrad Banská BystricaMgr. Jozef Deák, súdny exekútor | Exekútorský úrad Banská Bystrica
42
ITHOPE s.r.o. – Záchrana dát – Považská Bystrica
43
Odborné učilište internátne Viliama Gaňu
44
eKasa a platobné terminály Predaj, servis a prenájom eKasa pokladníc, eKasa tlačiarní a platobných terminálov. Na Karlove 25, Banská Bystrica, +421 948 204 586
45
SPRAVBYT, s.r.o., Banská Bystrica
46
Montáž - servis satelitov - TopSat.sk Montáže a servis satelitnej techniky TopSat.sk
47
Centrum voľného času | Havranské 9, Banská Bystrica Havranské 9, Banská Bystrica
48
ElenVision - svadobné, plesové, príležitostné a denné líčenie, Považská Bystrica líčenie, plesy, svadba, plesové líčenie, svadobné líčenie, vizáž, vizážista, vizážistka, Považská Bystrica
49
KABA pelet | Úvod Predaj drevených peliet a brikiet
50
Strelnica BB - Krytá strelnica Banská Bystrica
51
Stredoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s., Banská Bystrica | stvs.sk
52
Ubytovňa - Radvaň Banská Bystrica Ubytovanie pre robotníkov alebo turistická ubytovňa v Banskej Bystrici? V novo zrekonštruovanej ubytovni Radvaň nájdete dobrý štandard za super ceny.
53
Rodinný penzión Art Pension Dans Le Parc Banská Bystrica | Art Pension Banská Bystrica Rodinný penzión Art Pension Dans Le Parc sa nachádza v blízkosti historické centra mesta Banská Bystrica. Celková kapacita ubytovania penziónu je 12 lôžok.
54
Donivo STK s.r.o. Banská Bystrica
56
Nerezove zabradlie INOXSTYLE Nerezové zábradlia, antikorove zábradlie, bezkonkurenčné ceny, nerezove zábradlie zo sklennou výplňou, sklo, drevo, prístrešky, ploty, brány, bratislava, celé slovensko,
57
Elektronické cigarety | www.novacigareta.sk >> Banská Bystrica, Zvolen, Poprad Elektronické cigarety a príslušenstvo - gripy, e-cigarety, clearomizéry, žhaviče, e-liquidy, bázy a arómy značiek Joyetech, Smoktech, Liqua, Nasty juice, Ossem, Vampire Vape. Pobočky Banská Bystrica, Zvolen, Poprad
58
Salomon-sk.com - Šport 3 Považská Bystrica Salomon-sk.com - oficiálny predajca Salomon na Slovensku, Šport3 Považská Bystrica
59
JUDr. Jozef LIŠČÁK - Súdny exekútor Banská Bystrica
60
Materská škola Magurská 14, Banská Bystrica
61
EMS – Banská Bystrica
62
OZ CHPH Považská Bystrica "13" Poštové holuby.
63
Mamma Mia | Banská Bystrica – Steak & pizza
64
Fotograf Martin Gura - svadobný, eventový a reklamný fotograf Som profesionálny svadobný a reklamný fotograf Martin Gura. Nafotím reklamu, reportáž, portrét, event a svadbu.
65
Elektroinštalačný materiál - OSKO as, káble, veľkoobchod, svietidlá, ističe, spínače, relé elektroinštalačný materiál, ,elektro, Banská Bystrica, Zvolen, svietidlá, káble, vodiče, veľkoobchod, ističe, chrániče, stykače, spínače, relé, trubky, hadice, vypínače, zásuvky
66
Zájazdy a letenky za super nízke ceny - AIRLINE TRAVEL | Letenky, zájazdy, exotika, ubytovanie a poistenie Cestovná a letecká agentúra Aristo Sky Banská Bystrica. Letenky, zájazdy, poistenie, ubytovanie
67
Optika Fontána Považská Bystrica | Očné vyšetrenia | Okuliare, rámy Individuálny prístup, skvelý výber aktuálnych modelov okuliarov a špičkové vyšetrenie zraku v modernom prostredí očnej optiky v centre Považskej Bystrice.
68
Svadobný salón SOIRÉE Svadobný salón SOIRÉE predstavuje ideálne spojenie krásnych a nevšedných svadobných šiat, príjemného prostredia a milej obsluhy. Nenechajte si ujsť naše exkluzívne modely a staňte sa s nami jedinečnou nevestou!
69
Cukrárenská výroba, catering, svadby a oslavy - Joll s.r.o. Cukrárenská výroba, catering, svadby a oslavy.
70
omnis OMNIS SECURITY SERVICE BB s.r.o - Súkromná bezpečnostná služba
71
Jahôdka - súkromná materská škola (MŠ) | Banská Bystrica Súkromné detské centrum Jahôdka je materská škôlka (MŠ) v Banskej Bystrici poskytujúca nadštandardnú starostlivosť a vzdelanie pre detičky od 2,5 roka.
72
Speleoklub Banská Bystrica
73
Detská herňa safari | Zvolen Safari Zvolen - jedinečná deská herňa s kaviarňou s plochou 700 m₂ , 11 m dlhých šmýkačkách, dlhom tobogáne, 5m vysokej pavúčej stene, 50 m₂ trampolín, Wifi Free zone ...
74
MFK Dukla Banská Bystrica | Futbalový klub spod Urpína s 50 ročnou históriou Futbalový klub spod Urpína s 50 ročnou históriou
75
Matersk kola, Lnska 952, Povask Bystrica Web strnka Materskej koly, Lnska 952, Povask Bystrica
76
Základná škola, Moskovská 2, Banská Bystrica Základná škola, Moskovská 2, Banská Bystrica
77
Účtovníctvo Zvolen, Bety s.r.o. Bety s.r.o., Zvolen, účtovná spoločnosť. Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, audit, mzdy a personalistika, nielen vo Zvolene a jeho okolí.
78
Business Innovation Center | Banská Bystrica | virtuálne, registračné, sídlo, Banská Bystrica, bb, prenájom, priestorov, coworking, poradenstvo