RAW RANKED SITES ABOUT
#BILIMLERI

The most comprehensive list of bilimleri websites last updated on Jul 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
KPSS, ÖABT, ALES, DGS, YKS, LGS, YDS, GYS Kitapları | Pegem.net İnternetteki Kitapçınız Eğitim bilimleri, uzman öğretmenlik, başöğretmenlik, kpss, akademik, eğitim yönetimi ve sınavlara yönelik yayıncılık, online satış.
5
indekskitap.com | Tüm KPSS, ÖABT, DGS, ALES, YKS, LGS Kitapları Satış Türkiye''nin En Büyük Online Kitabevi. Yüzde 90 a varan indirimlerle ve sürpriz hediyeleriyle tüm KPSS, DGS, ALES, ÖABT, AÖF, YKS, LGS ve diğer sınavlara hazırlık kitaplarını %100 güvenli ödeme, 9 taksit, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.
6
Çankaya Üniversitesi Çankaya Üniversitesi Web Sitesi. Sıtkı Alp Eğitim Vakfı tarafından 1997 yılında kurulan Çankaya Üniversitesi 1997-1998 öğretim yılında faaliyetine başlamıştır. Üniversitemiz 5 fakülte,2 enstitü,2 meslek yüksekokulu ve 7 araştırma uygulama merkezi ile hizmet vermektedir.
7
Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları
8
TEKUZEM - TEK UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ - ANKARA Tek Eğitim Kurumları
9
Prof. Dr. Halil Ekşi | Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Öğretim Üyesi
10
Samsun Üniversitesi - samsun.edu.tr Üniversitemiz ulusal ve uluslararası bilim dünyasında hem öğrencilerimizin, hem akademisyenlerimizin etkinliğini ve verimliliklerini arttırarak kendilerini
11
Sağlık Bilimleri Üniversitesi - Ana Sayfa
12
Bilgisayar Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Yazılım Portalı
13
Doping Hafıza Online Eğitim | YKS, TYT, AYT, LGS, KPSS, DGS''ye 7/24 Online Hazırlanın! Doping Hafıza''yla YKS, TYT, AYT, DGS, LGS, KPSS gibi sınavlara 7/24 online eğitimle hazırlanın. Başarılı öğrenciler sınavlara Doping Hafıza''yla hazırlanıyor!
14
Eğitim Bilimleri Notları KPSS | STS | KBYS | Gençay Yıldız'ın Eğitim Bilimleri Notları | KPSS | STS | KBYS | Eğitim Bilimleri Amacımız Nedir?
15
EgitimZili.com - Eğitimin Adresi İlkokul, Ortaokul ve Lise, test, etkinlik, yazılı soruları, LGS Sınavı, ödev kapakları alıştırmalar, veli, zümre, şök, toplantısı, sunu dahil olmak üzere okul ve öğretmenlerle ile ilgili her şey burada.
16
Murat Yayınları Murat Yayınları olarak 1983 yılından beri siz değerli öğrencilerimizin yükünü hafifletmek; ezberci bir anlayışla değil, ÖĞRENEREK, öğrendiklerinizi yorumlayarak bilgilerinizin KALICILIĞINI sağlamayı amaçladık.
17
Rasyonalist Ana Sayfa - Bilim Sitesi | Rasyonalist Rasyonalist bütün fen bilimleri alanlarında, özgün ve güvenilir içerik sunarak, geniş çaplı Türkçe bir kaynak oluşturan sanal bir ansiklopedidir.
19
Zeki Haber Doğru, güvenilir Haberle Birlikte Matematik,Fen Bilimleri Ders Kitaplarının Sayfa Sayfa En Doğru Cevapları Bizde
20
Dnz Hoca - Fen Bilimleri Sitesi Türkiye'deki Fen Bilimleri Öğretmenleri ve Öğrencileri için hazırlanmış özgün soru, etkinlik, ve LGS kaynaklarının bulunduğu eğitim platformu.
21
Faydalı bir site | (lokmanbas.net) Özellikle doğa bilimleri, fen ve teknoloji ile ilgili kaynak sitesi. Ücretsiz. Öğretmen ve öğrencilere yönelik hazırlanmış bir site. Sitede ders notları, yıllık planlar, zümreler, animasyonlar, simülasyonlar, günlük planlar, eğitsel oyunlar, online test, yazılı soruları, etkinlikler ve deneyler, bilim adamlarının hayatı, videolar, dosyalar gibi okul ve dersler için faydalı bir
22
Fen Bilimleri Dershanesi | Konu Anlatımları, yeni nesil sorular Fen Bilimleri konu anlatımları beceri temelli ve yeni nesil sorular için dershanet.org
23
Online Kaymakamlık, Adli-İdari Hakimlik Kursu | YARGIÇ AKADEMI Evde,İşte,Okulda, Yolda, Seyahatte uzaktan KPSS-A, KPSS-B, ÖABT, Eğitim Bilimleri, SMMM, TUS, YKS, ALES, DGS, Hakimlik, Kaymakamlık sınavlarına hazırlık . Online Kaymakamlık Kursu, Adli Yargı Hakimliği Kursu, İdari Yargı Hakimliği Kursu, Yabancılar İçin Türkçe Kursu, Uzaktan Eğitim, YARGIÇ AKADEMI
24
Besyo Haber - Besyo Hakkında En Güncel Haberler Besyo Haber, Besyo Yetenek Sınavları 2020, 2020 Besyo Sınav Kılavuzları, 2020 Spor Bilimleri Yetenek Sınav Kılavuzları, Besyo Sınav Sonuçları, Besyo Taban Puanları, Besyo TYT ile, Başlangıç Puanı Hesaplama,2020 Besyo, 2020 Besyo Taban Puanları, Besyo Baraj Puanları, Besyo Sınav Tarihleri,
25
FEN KURDU | Fen Bilimleri Dersi Kaynakları Fen Bilimleri Dersi Öğretmen ve Öğrenci Kaynakları, Fen Bilimleri dersi ile ilgili ihtiyaç duyulan tüm evraklar, fen kurdu içerisinde mevcuttur.
26
fensepetim.com – Fen Bilimleri
28
Test Çözelim.net - Netten Test Çöz - İnteraktif / Online Test Soruları Test çözelim.net - Netten test çöz. Kaliteli ve özgün test sorularıyla, üyeliksiz ve ücretsiz internetten online test çöz. 4.sınıf, 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf, 8. sınıf seviyesinde Türkçe, Matematik, İngilizce, Fen Bilimleri Testleri
29
Web Dersanesi – Eğitim Bilimleri – Konu Anlatımları
30
Çorlu Özel Modern Fen Bilimleri Anadolu Lisesi – 34. Yıl Deneyimli öğretmen kadromuz ve modern eğitimin anlayışımızla önceliğimiz, öğrencilere kendileri için en doğru kariyer fırsatını yaratmaktır.
31
Tudem Yayın Grubu Tudem Yayın Grubu - Eğitim ve Kültür Yayınları
32
YETKİ UZAKTAN EĞİTİM MERKEZİ 15 Yıllık Yükseliş Tecrübesiyle, Alanında uzman hocalarla Hakimlik, Kaymakamlık, İcra Müdürlüğü, İcra Müdür Yardımcılığı ve diğer sınavlara yönelik olarak uzaktan eğitim hizmetinin verildiği bir online dijital eğitimin yeni yüzü YETKİ UZEM. Canlı Dersleri, Kaynak Kitapları, Online Deneme Sınavları ve Fiziksel Eğitim Kamp organizasyonlarıyla sınavlara hazırlık sürecini uzman hocaların kalitesiyle sınırlamayıp daha verimli bir eğitim alma fırsatı sunmaktadır.
33
Tarsus Üniversitesi Tarsus Üniversitesi’nin temelleri 1992 yılında Mersin Üniversitesi’ne bağlı olarak kurulan Tarsus Meslek Yüksekokulu ve Tarsus Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile atılmıştır. 2001 yılında Tarsus Teknik Eğitim Fakültesi, 2005 yılında Tarsus Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu, 2009 yılında Tarsus Teknoloji Fakültesi ve 2015 yılında Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi kurulmuştur. Tarsus Üniversitesi, 18 Mayıs 2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan 7141 sayılı Yükseköğretim Kanunu İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile kurulmuştur. Bu kanunla, Mersin Üniversitesi’ne bağlı olan yukarıdaki akademik birimlerin bağlantıları değiştirilerek Tarsus Üniversitesi’ne bağlanmıştır. Ayrıca, kanunla birlikte iki yeni fakülte ve bir enstitü kurulmuştur: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü. 18 Nisan 2019 Resmi Gazetede yayımlanan 17/04/2019 tarih ve 968 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Mühendislik Fakültesi kurulmuştur. 25 Haziran 2019 Resmi Gazete’de yayımlanan 24/06/2019 tarih ve 1157 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu kapatılarak, Uygulamalı Bilimler Fakültesi kurulmuştur. 8 Ocak 2020 Resmi Gazete’de yayımlanan 07/01/2020 tarih ve 2036 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Sağlık Bilimleri Fakültesi kurulmuştur. Böylelikle, Tarsus Üniversitesi, 1 enstitü, 7 fakülte ve 2 meslek yüksekokulundan teşekküldür.
34
TestCozum.com - Online Test Çözün Test çöz, 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4 sınıf, kazanım testleri, bilsem, zeka, bilmece, bilişim, ehliyet testleri çöz, türkçe testleri, matematik testleri, fen bilimleri, sosyal bilgiler, hayat bilgisi, İngilizce testleri
35
Eğitim Sözlüğü | Terim ve kavramlar üzerine KPSS Eğitim Bilimleri dersleri üzerine soru ve cevaplardan oluşan sitedir. Paylaşımlar kaynakçalarına dikkat edilerek özenle hazırlanmıştır.
36
Slaytizle.com® - Ders Slaytları | Ders Konu Anlatımları | Ders İzle | Uzaktan Eğitim - Online Ders Slayt izle, ders slaytları, konu anlatımı, ders izle, online ders, matematik slaytları, türkçe ders slaytları, fen bilimleri slayt, sosyal bilgiler slaytları
37
TERRA Analiz ve Ölçüm Cihazları Ticaret A.Ş. Kimyasal Analiz ve Yaşam Bilimleri Cihazları satış ve teknik destek alanlarında Türkiye''de faaliyet göstermekteyiz. Laboratuvar dünyasında gelişen teknolojiyi izleyen uzman ekibimiz ve dünya lideri olan sağlayıcı firmalarımızın da desteğiyle güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet vermek, müşterilerimizin taleplerine yaratıcı çözümler üretmek daima hedefimizdir.
38
Yakın Eğitim Yakın Eğitim; alanında uzman hocalarla KPSS, YDS, ALES, DGS ve diğer sınavlara yönelik olarak uzaktan eğitim hizmetinin verildiği bir online dijital eğitim platformdur. Canlı Dersleri, Kitapları, Online Deneme Sınavları ve Fiziksel Eğitim Kamp organizasyonlarıyla sınavlara hazırlık sürecini uzman hocaların kalitesiyle sınırlamayıp daha verimli bir eğitim alma fırsatı sunmaktadır.
41
nedirbil? - bilinmeyen bilgi kalmasın Oku, derinlemesine düşün, deneyimle, +paylaş. Her konuda araştırma yapabilir, bilgi edinebilir ve bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.
42
Özel ALEV Okulları – Yaşam boyu öğrenme bilinciyle, potansiyellerini en üst düzeyde eyleme dönüştürmeyi ve yetkinliklerini geliştirmeyi ilke edinen bireyler Avusturya Liseliler Vakfının kuruluşu ALEV Okulları dil, pozitif bilim, beşeri bilimleri bir bütün olarak verir.
43
Anı Yayıncılık Akademik yayıncılığın kurumsallaşması ve geliştirilmesine önemli katkılar sunmuştur. Eğitim, sosyoloji, psikoloji, metodoloji, kimya, fizik, Türk dili ve edebiyatı, Okulöncesi, Kişisel gelişim ile Sağlık bilimleri alanlarında akademik yayın yapmaktadır.
44
Bilişim Hocası - Teknoloji Dünyasındaki Rehberiniz Bilişim Hocası · Arduino · Teknoloji Haberleri · Oyun · Eğitim Bilimleri · Bilişim Öğretmeni · WordPress.
45
online deneme çözme platformu.
46
Denizatı Okulları Denizatı Okulları anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise bölümlerinden oluşmaktadır.
47
Prof. Dr. Fatih KIYICI - Resmi web sitesi Atatürk Üni. Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölüm Başkanlığı ile Kış Sporları ve Spor Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü görevlerini yürütmektedir.
48
Fen Bilimleri Dersi Eğitim Sitesi Fen Bilimleri dersi ile ilgili eğitim videoları, animasyonlar, konu anlatımlarını ve ders içeriklerini burada bulabilirsiniz.
49
Ders Kitabı Cevapları Sınıf Ders Kitabı Cevapları Sayfamızda Türkçe, Din Kültürü, Fen Bilimleri, Hayat Bilgisi, Kompozisyon Örnekleri, Matematik, Sosyal Bilgiler ve Trafik
51
ISPE - Türkiye | International Society for Pharmaceutical Engineering ISPE Türkiye - Saðlýk Bilimleri Derneði Web Sitesi
52
Kitapcim,kpss kitapları,2019 kpss,egitim bilimleri,öabt,kpssa,dgs,ales,yds,yks,tyt,ayt,lgs,ortaokul,ilkokul, kitapları Online Alışveriş Sitesi
53
KR Akademi,Kpss Kitapları,2020,Benim Hocam,Tonguç,YKS,TYT Kpss Kitapları,poster notlar,2020,YKS,Benim Hocam,Öabt,DGS,Yks Kitapları,ALES,TONGUÇ,Kpss,Tyt,AYT,kpss defterleri,tarihin pusulası,tek kitap,haritalarla
54
Mühendislik Jeolojisi Derneği Mühendislik Jeolojisi Dernegi
56
Anasayfa - Tıp ansiklopedisi - Tıbbi Bilgi Paylaşım Topluluğu Tıbbi Bilgi Paylaşım Topluluğu
58
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Etlik Zübeyde Hanım Kadın Doğum
59
ASTROTürk - Türkçe gökbilim blogu Astronomi ve uzay bilimleri sitesi.
60
Davranış Bilimleri Enstitüsü | DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü Psikoloji disiplini çerçevesinde hizmet veren, araştırmalar yapan, sistem kuran ve eğitim programları oluşturan bir danışmanlık merkezidir.
61
Psikiyatri Bilimleri ve Araştırmaları Derneği - Psikiyatri Bilimleri ve Araştırmaları Derneği
62
Faydalı bir site | (lokmanbas.net) Özellikle doğa bilimleri, fen ve teknoloji ile ilgili kaynak sitesi. Ücretsiz. Öğretmen ve öğrencilere yönelik hazırlanmış bir site. Sitede ders notları, yıllık planlar, zümreler, animasyonlar, simülasyonlar, günlük planlar, eğitsel oyunlar, online test, yazılı soruları, etkinlikler ve deneyler, bilim adamlarının hayatı, videolar, dosyalar gibi okul ve dersler için faydalı bir
63
Anı Yayıncılık Akademik yayıncılığın kurumsallaşması ve geliştirilmesine önemli katkılar sunmuştur. Eğitim, sosyoloji, psikoloji, metodoloji, kimya, fizik, Türk dili ve edebiyatı, Okulöncesi, Kişisel gelişim ile Sağlık bilimleri alanlarında akademik yayın yapmaktadır.
64
Murat Eğitim Kurumları | KPSS, Açıköğretim, Eğitim Bilimleri, ÖABT Kursları
66
ONLİNE EĞİTİM SİTESİ » Testler » Sorular İlköğretim Matematik, İngilizce, Fen Bilimleri dersleri ile ilgili Online Testler Çözümlü sorular Konu anlatımı vb eğitim içerikleri test çöz LGS hazırlık
67
Türkiye'nin Eğitim Sitesi-Konu Anlatım Videoları-Özel Ders Özel Ders, Konu Anlatım Videoları, Online Testler, Eğitim Haberleri, TEOG, YGS, LYS, KPSS, Puan Hesaplama, Eğitim Dökümanları, Yazılı Soruları.
68
RobinCode - Hayallerini Kodla! RobinCode çocuklar ve gençler için bilgisayar bilimleri eğitimlerini İstanbul ve Ankara laboratuvarlarında vermektedir. Ulusal ve uluslararası ortakları ile organizasyonlar düzenleyerek bilgisayar bilimlerinin ülkemizde yaygınlaşmasına katkı sağlamaktadır.
70
ONLİNE EĞİTİM SİTESİ » Testler » Sorular İlköğretim Matematik, İngilizce, Fen Bilimleri dersleri ile ilgili Online Testler Çözümlü sorular Konu anlatımı vb eğitim içerikleri test çöz LGS hazırlık
71
Fen Bilimleri Öğrt. Sevilay Çalı – Fen Bilimleri dersi konu anlatım, soru çözümü, soru bankası ve testler
72
Ders notları indir - Binlerce onaylı ders notu DersNotlariIndir.com da Ders Notları,Çıkmış Sınav Soruları,Sınav Sonuçları,Tüm üniversitelerden ders notları. 1 - Ara, 2 - Bul, 3 - Indir
73
Prof. Dr. Serdar Beji – İstanbul Teknik Üniversitesi, Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi, İstanbul
74
Ana Sayfa | Cosmetics & Home Care Ingredients Kozmetik, Kişisel Bakım, Deterjan ve Ev Bakım Ürünleri Sektörünün Buluşma Noktası Cosmetics & Home Care Ingredients, 22-24 Eylül 2021 tarihlerinde kapılarını açıyor.
75
Fen Dersleri - Fen Bilimleri Dersi Online Öğretimi Sitesi, Testler, Oyunlar, Deneyler, Projeler - Fen Dersleri sitesi, Ortaokul ve ilkokul Fen Bilimleri dersi için konu anlatımları, online testler, duyurular, haberler, sınavların yer aldığı bir Fen Bilimleri dersi sitesidir.
76
Fen Bilimleri Loca – Özel Öğretim Kursu – Özel Kütüphane
77
İFBM – İstanbul Fen Bilimleri Medeniyet Okulları – Bilim ve karakter eğitimi ile geleceğe…
78
SporBilimci.com | Spor Bilimine Dair Hayatınıza Yön Verecek Bilgiler Bilimselliğini kaybetmiş bilgiler yerine, spora bilimsel destek niteliğinde yapılmış araştırmaları ve bir çok konuyu burada bulacaksınız.
79
Beren Kitapevi Binlerce kitap, soru bankası, yaprak test ve daha fazlası indirim kampanyalarıyla kültür, eğitim dünyası Beren Kitap''ta!
80
Alanya Alaaddin Keykubat, Spor Bilimleri Fakültesi, 2020 Özel Yetenek Sınavı,Besyo Sınavı, Online Başvuru Sayfası 2020 Özel yetenek Sınavı,Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi,Spor Bilimleri Fakültesi,Başvuru Sayfası
81
Cemil Taşçıoğlu anısına düzenlenen tenis turnuvası başladı Türkiyede görülen ilk Covid-19 vakalarını tedavi ederken bu virüs sebebi ile hayatını kaybeden İstanbul Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Genel Dahiliye Bilim Dalı Profesörü Cemil Taşçıoğlu anısına düzenlenen ITF Junior turnuvası Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Cup başladı.