RAW RANKED SITES ABOUT
#AKTIVITY

The most comprehensive list of aktivity websites last updated on Aug 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Brewhemian | Brewhemian Boříme pivní stereotypy, představujeme (ne)tradiční pivní styly a maximalizujeme Váš zážitek z pití piva.
3
TZB - GIENGER spol. s r.o. profesionální velkoobchod montážních firem Profesionální velkoobchod TZB - GIENGER spol. s r.o. - je součástí evropské obchodní GC skupiny, jejíž aktivity jsou sanita, topení, instalace či materiál
4
Zdraví a Krása | VŠE PRO VAŠE ZDRAVÍ Pohlížejme na sebe jako na CELEK - jako takoví budeme fungovat, pokud bude naše tělo, náš organismus v rovnováze - výživa = životospráva, pohyb = životní styl, mysl = psychika. Vítejte na stránkách o . . . Životní styl je faktor, který až z 80% ovlivňuje naše zdraví. Zbývajících 20% zahrnuje ostatní vlivy, především dědičnost a zdravotní péči. Důležitá je kvalitní, pestrá a vyvážená strava, která umožňuje udržet optimální zdravotní stav a mít dostatek energie na práci a ostatní aktivity. Zdravý způsob života v rodině znamená starat se o své duševní a tělesné zdraví a zejména duševní, které ohrožuje nadměrná psychická zátěž a stresové stavy.Zásady správné výživy a stravovací návyky si osvojujeme zejména v rodině a kuchyň každé rodiny je jedinečná a neopakovatelná. To co si např. dítě osvojí v dětství, táhne se s ním po celý život. Zdraví celé rodiny a především dětí závisí na způsobu života, a tedy i od potravy, kterou členové rodiny konzumují. Správná výživa, to je začít se stravovat pravidelně. Základem jsou tři hlavní jídla dne, doplněné 2x svačinou. Zrychlený životní styl naší společnosti produkuje potraviny, ve kterých chybí spousta důležitých výživných látek. Pestrá strava! Měli bychom dávat přednost pestré stravě, obsahující dostatek bílkovin, tuků a správných sacharidů,(ohlídat jednoduché sacharidy-cukry), včetně mléčných výrobků a masa. Každý den bychom si měli dopřát blahodárnou vlákninu kvůli trávení, protože správně působí na činnost střev, dále minerály a vitamíny, které získáme z ovoce, zeleniny, luštěnin a celozrnných potravin. Jsou zdrojem vlákniny, která naplní žaludek, vyvolá pocit sytosti a zároveň aktivuje činnost střev, neutralizuje škodlivé střevní bakterie a jedovaté látky, čímž přispívá i ke snížení cholesterolu v krvi. Zdravá a vyvážená strava však nepředstavuje drastické diety či extrémní stravovací režim. Zpestření stravy je o výběru co nejvíce druhů potravin, přičemž se netřeba přejídat. Jíst třeba pomalu, beze spěchu a jídlo dobře rozžvýkat. Snažit se o to, aby základem jídelníčku byla zelenina v rozmanitých úpravách, např. pestré zeleninové saláty a polévky. Jíst třeba i hodně ovoce v syrovém stavu (opět hlídat jednoduché sacharidy). Denně bychom měli sníst tři porce mléčných výrobků, které jsou zdrojem kvalitních bílkovin a vápníku, navíc, jogurty pomáhají trávit laktózu.
5
Ždiar - všetko čo ste chceli vedieť o tejto obci - Ždiar.eu | Ubytovanie | Služby | Aktivity | Informácie | Turistika Ždiar, ubytovanie, lyžovanie, turistika, folklór...
6
Certifikované detské ihriská | Sportoveprojekty.sk Certifikované detské ihriská, fitness prvky, workout ihriská a športové povrchy. Realizácie, návrhy a rady k bezpečným a kvalitným ihriskám.
7
Arkáda | Sociálně psychologické centrum Písek | arkadacentrum.cz Arkáda, o.s. nabízí klientům ambulantní bezplatnou sociálně psychologickou pomoc v různých obtížných životních situacích. Nabízíme také aktivity pro žáky a pedagogy. Rovněž pomáháme uživatelům drog.
8
O nás Všeobecne o jasličkách
9
O nás - Materská škôlka Nová Baňa Materská škôlka Nová Baňa
11
MO SRZ Štúrovo Vítame Vás na našich stránkach, ktorými by sme chceli informovať o dianí v našom rybárskom regióne nielen našich členov. Na našich stránkach nájdete aktuálne novinky a aktivity nášho združenia, informácie o športovom rybárstve a o výkone rybárskeho práva, ako aj o krásach nášho okolia, starostlivosti o ekológiu a ochranu vôd a okolitej...
12
PJZ – (Pokémon Je Zde) - Úvodní stránka PJZ.CZ (Pokémon Je Zde): Vše o seriálu, obrázky, videoklipy, karty, downloady, chat, forum, návody, recenze a mnoho dalšího...
14
Wellness Club Plzeň · Free Time Centre Wellness Club Plzeň - Free Time Centre. Příjemné prostředí pro Vaši relaxaci diskrétní formou. Bazén, vířivá vana, privátní sauna. [Welness zážitek, Wellness relax, Welnes odpočinek].
15
Bungee Jumping - Bungee - Bungee Jump - Jiří Stolín, Xtreme Sports - Nejvyšší Bungee Jumping v ČR most přes řeku Hačka 62 metrů Bungee Jumping - Bungee z 62 metrů z nejvyššího mostu v ČR nad řekou Hačka v Chomutově, ulice Elišky Krásnohorské. Sezóna od dubna do konce října, seskoky za každého počasí. Teambuilding, team building, extrémní sporty, adrenalinová zábava pro firmy i jednotlivce. Nabízíme produkci teambuilding a adrenalinových akcí, zážitkové aktivity, netradiční společenské a firemní akce. Aerotrim, Lezecká Stěna, Bungee Jumping z jeřábu a další adrenalinové zážitky.
16
Bungee Jumping | Bungee | Bungee Jump | Jiří Stolín, Xtreme Sports | Nejvyšší Bungee Jumping v ČR most přes řeku Hačka 62 metrů Bungee Jumping z 62 metrů z nejvyššího mostu v ČR nad řekou Hačka v Chomutově, ulice Elišky Krásnohorské. Sezóna od dubna do konce října, seskoky za každého počasí. Teambuilding, team building, extrémní sporty, adrenalinová zábava pro firmy i jednotlivce. Nabízíme produkci teambuilding a adrenalinových akcí, zážitkové aktivity, netradiční společenské a firemní akce. Aerotrim, Lezecká Stěna, Bungee Jumping z jeřábu a další adrenalinové zážitky.
17
myJUMP | Mental Coaching & Performance Kondičný a mentálny tréning sú dve spojené nádoby. Telo a duša. Zmeňte jedno a zmeníte aj druhé. Ak sa naučíte milovať seba, naučíte sa milovať aj iných.
18
PlányDopravy.cz|mhd,jízdní řády,spojení,vlaky,autobusy,tramvaje,trolejbusy,veřejná doprava,mapy,interaktivní plány, informace z dopravy Interaktivní plány dopravy, plány měst, regionů, jízdní řády, odjezdy, příjezdy, akce a aktivity.
19
XSPORT - Firemné akcie, Eventy pre firmy, Teambuilding - Liptov a celé Slovensko XSPORT - organizácia rôznych podujatí pre firmy - firemné akcie, športové eventy, teambuilding, športové dni, firemné hry - so širokou ponukou aktivít a atrakcií na Liptove, v oblastiach Jasná - Nízke Tatry, Vysoké Tatry, na celom Slovensku a v športovom areáli v Liptovskom Mikuláši
20
Bungee - Bungee Jumping od profesionálů v Bungee Jumpingu - Jiří Stolín, Xtreme Sports - Nejvyšší Bungee Jumping v České republice Bungee - Bungee jumping Zvíkov, Bungee Jumping Brno, Bungee Jumping Orlík, Bungee Jumping Chomutov - extrémní sporty, adrenalinová zábava pro firmy i jednotlivce. Nabízíme produkci adrenalinových akcí, zážitkové aktivity, netradiční společenské a firemní akce.
21
HONTFEST | HONTFEST je festival zameraný na prinášanie atmosféry neba medzi ľudí – cez hudbu, tance, divadelné scénky, svedectvá a rôzne duchovné aj zábavné aktivity
22
AGRO Teplice, a.s. Základní obchodní a výrobní aktivity jsou směrovány do zemědělsko potravinářského komplexu. Mezi hlavní činnosti patří nákup a prodej obilovin a olejnin včetně jejich ošetření, prodej hnojiv a agrochemikálií. Prodáváme stavební materiály, mulčovací kůru, zeminu, písky, štěrky a krmiva drobným spotřebitelům.
23
Vítáme Vás v EB Fit posilovna, fitness, skupinové lekce, skupinové aktivity, osobní trenér, fitness trenér, Židlochovice, gym
24
Tenggara.net Tenggara znamená indonésky jihovýchod. Jde o sdružení orientalistů a cestovatelů zaměřujících se na jihovýchodní Asii a zejména Indonésii. Centrum cestovních informací i hlubších komentářů. Indonéština. Aktivity přííznivců Indonésie a JV Asie v ČR.
25
Marketing Mapy Marketingové mapy vám pomohou pochopit marketing a naplánovat aktivity tak, abyste dál posouvali svůj marketing.
26
Penzion Herlíkovice - Informace Penzion herlíkovice nabízí ubytování v apartmánu s celoročním provozem v Herlikovicích.Je vhodný pro rekreaci,relaxaci,pro pěší a cykloturistiku,rodiny s dětmi,víkendy,milovníky přírody,uzavřené společnosti,sportovce.Penzion leží v idilické,romantické oblasti v lyžařském středisku Herlikovice vdáleném od Vrchlabí 4km a Špindlerova Mlýna 10km.
27
JeduEdu.cz STEM vzdělávání | Kroužky - Tábory - Workshopy - Oslavy Zaměřujeme se na koncept vzdělávání STEM. Nabízíme kroužky, příměstské tábory, workshopy a narozeninové oslavy. Pracujeme s LEGO Education.
28
Cronson.sk Podnikateľské aktivity CRONSON s.r.o. sú upriamené najmä na občiansku a bytovú výstavbu. Do svojho výrobného programu zahŕňa aj rekonštrukčné úpravy
29
Army shop MILITARY RANGE Army shop ⭐ s nejširším výběrem oblečení a vybavení pro vaše outdoorové aktivity. Maskáče, armádní originály, vojenská výstroj. ✅ Tisíce produktů skladem ✅ Garance
30
Nadácia SPP - Grantové programy Podporujeme aktivity a projekty v oblasti ochrany zdravia, kultúry, vzdelania, dobrovoľníctva a regionálneho rozvoja.
31
Nasedeticky.sk - Aktivity pre deti a školákov Kreatívne aktivity pre deti. Predškolské aktivity, pracovné listy, tvorivé dielne, angličtina pre deti. Všetko pre úsmev Vašich detí.
32
Park Golf a Konference Park Hradec Králové Park Golf je jedinečným areálem, který se nachází přímo v Hradci Králové a najdete zde golfové hřiště, restauraci s úžasným výhledem a hotel. To vše je k dispozici pro golfisty i negolfisty.
33
Zažijte České Švýcarsko na 100% - Ubytování a Výlety na jednom místě Kompletní turistické informace pro České Švýcarsko. Tipy na výlety, ubytování, zážitky, aktivity a mnohem více o celém regionu Českosaské Švýcarsko.
34
Podujatia, akcie a aktivity pre deti na Slovensku | SDEŤMI.com Tipy pre rodičov kam s deťmi nielen na víkend
35
Jednota Sokol Trenčín Znovu zaregistrovaný 3.októbra 1990. Obyvateľom Trenčína poskytuje možnosti pre športovo-rekreačné aktivity od tých najmenších až po najstaršie vekové kategórie.
36
Nejmenší velehory v největším detailu » Tatry.CZ Tatry.CZ představují nejmenší velehory do největšího detailu. Internetový průvodce Tatrami obsahuje katalog ubytování, popis túr, lyžování, cyklistiku, horolezectví, relaxaci a další aktivity na Slovensku i v Polsku.
37
Hlavní stránka | Tělovýchovná jednota Jižní Město Chodov Nově zrekonstruované multifunkční sály Vhodné pro skupinové fitness cvičení nebo školení či prezentaci. Nabízíme pronájem sportovní haly a baletního sálu V případě zájmu o pronájem sportovní haly nebo sportovního sálu pro Vaše sportovní aktivity nás neváhejte kontaktovat. Tělovýchovná jednota Jižní Město Chodov.
38
Aktivity pro středoškoláky
39
Impuls Hradec Králové - Centrum podpory uměleckých aktivit Dáme impuls vaší tvorbě. Pečujeme o rozvoj neprofesionálních tvůrců, pro které děláme přehlídky, výstavy a kurzy. A máme v tom dlouholeté zkušenosti. Jsme jedinečnou organizací, která podporuje amatérské umělce už téměř 30 let. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly.
40
INEX Slovakia - Find yourself in the ocean of adventure INEX. Občianske združenie zamerané na medzinárodné dobrovoľnícke, vzdelávacie aktivity a rozvoj dobrovoľníctva.
41
OMT group - smysluplné firemní akce, které vás budou bavit. Teambuilding, firemní akce, eventy a konference, incentivní zájezdy na míru | již 20 let | OMT group
42
Petr Jiránek - specialista na on-line marketing Petr Jiránek Pomohu vám strategicky uřídit investice a aktivity v on-line marketingu. Jsem spoluzakladatel nástroje pro plánování internetového marketingu
43
Úvod | TESLA ElectronTubes Nabízíme výrobky a služby na poli vysílací techniky. V poslední době je kladen značný důraz na inovaci produktového portfolia a jsou intenzivně posilovány výzkumné a vývojové kapacity a aktivity.
44
Římskokatolická farnost Uherský Brod - Home Římskokatolická farnost Uherský Brod
45
Horský hotel Remata - wellness - kongres hotel - Remata Horský hotel Remata***: stvorený pre wellness,kongres, rodinnú dovolenku, teambuilding, oddych či relax. Moderné hotelové ubytovanie v tichom prostredí lesa, kompletné wellness a športové služby, kongresové a teambuildingové vybavenie, raj pre rodinnú dovolenku či detské tábory a školské výlety. Hotelové ubytovanie, ubytovanie v hotelových izbách, ubytovanie hotel, ubytovanie Ráztočno, ubytovanie Handlová, ubytovanie v strede Slovenska, ubytovanie Bojnice, ubytovanie Prievidza, ubytovanie Remata, Remata, ubytovanie pre firmy, ubytovanie v horskom hoteli, horský hotel, horské hotely, ubytovanie slovakia, accommodation hotel, ubytovanie hotely, hotely, hotely ubytovanie, ubytovanie s wellness, wellness, hotel s bazénom, hotely s bazénom, hotel s vonkajším bazénom, hotely s vonkajším bazénom, hotel s detským bazénom, hotely s detským bazénom, hotel s wellness, hotel pre deti, wellness centrum s vnútorným bazénom, wellnes Bojnice, Bojnice wellness, wellness Prievidza, Prievidza wellness, wellness Remata, sauny, masáže, vonkajší vyhrievaný bazén, detský bazén, detské bazény Bojnice, detské atrakcie, detské animácie, maskot hotela Bralko, svadobné hostiny, svadby, oslavy, narodeniny, bankety, recepcie, firemné akcie, školenia, semináre, kongresy, kongresové miestnosti, kongresy Bojnice, Bojnice kongresy, firemné akcie Bojnice, Bojnice firemne akcie, audiovizuálne vybavenie, coffee break, Remata kongres, ochutnavka vina, šport Remata, šport Bojnice, Bojnice šport, športcentrum bojnice, tenisové ihrisko hotel, bowling, squash, squashové turnaje, turnaj, rekondičný pobyt, rekondičný pobyt Bojnice, tenis, volejbal, nohejbal, minifutbal, grilovanie, teambuildingové aktivity, jazda na štvorkolkách, segway, lukostrelba, vodný futbal, strelnica, školy v prírode, lyžiarske výcviky, turistická ubytovna
46
Kemp ORAVICE * - kemping, caravaning - Kemp ORAVICE * Kemp Oravice - najsevernejší slovenský kemp v prekrásnom prostredí Západných tatier s celoročnou prevádzkou. V blízkosti Aquapark Oravice a SKIPark Oravice.
47
Chcete efektivně řídit svůj čas i tým lidí? Naučím vás organizovat si své pracovní i soukromé aktivity tak, abyste využívali svůj čas efektivně a ke své spokojenosti. Pochopíte, že můžete být skvělým rodičem, manažerem nebo podnikatelem a zároveň mít čas na sebe. Nebudete se už muset vzdávat toho, co opravdu chcete. Pomůžu vám ujasnit si priority, správně plánovat a naučím vás říkat NE.
48
13. zbor Bratislava - Petržalka - Stránka 13. zboru skautov z Bratislavy - Petržalky. Všetky novinky, aktivity, fotografie z výletov a táborov a mnohé ďalšie
49
Vítame Vás | Agroinštitút Nitra, štátny podnik Agroinštitút Nitra, štátny podnik je rezortným vzdelávacím zariadením Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
50
Wellness pobyty za skvelé ceny - Hotel Flóra Dudince Vynikajúce pobyty pre dvoch, pobyty pre seniorov, wellness pobyty či liečebno-rehabilitačné pobyty v krásnom prostredí Dudiniec.
51
iaktivity.sk - online hra aktivity Zahrajte si šarády - aktivity online - databáza slov
52
Úvod | kempdrenice.cz Úvodní stránka
53
Kvído - chytré hry pro malé objevitele Vzdělávací hry Kvído od Albi jsou pomáhají dětem od 3 do 8 let rozvíjet paměť, koncentraci, slovní zásobu i logiku.
54
Guerilla marketing a reklamní plochy | PronájemLidí.cz Guerilla marketingové kampaně, netradiční reklamní plochy a promo aktivity.
55
Cirkevná materská škola Madony Žitného ostrova, Dunajská Lužná
56
EkoFond platforma Hľadáte energetické opatrenia pre svoju školu? Potrebujete zaujímavé aktivity na vyučovanie? Chýbajú vám názorné a prehľadné animácie o rôznych zdrojoch energie? Máte záujem získať teoretické informácie nielen o energii?
57
VÝROBKY A SUROVINY PRO HUTĚ A SLÉVÁRNY - JAP INDUSTRIES s.r.o. Obchodní a výrobní aktivity v oblasti grafitových elektrod a dalších uhlíkových a grafitových výrobků, feroslitin, žáruvzdorných vyzdívek z magnezitu a dolomitu, izolačních vláknitých vyzdívek a dodávek dalších hutních a slévárenských materiálů.
58
Penzión MI-MA Kováčová Penzión MI-MA Kováčová
59
LEON Centrum - Aktivity a rezervácie Leon rodinné centrum
60
Pohybová gramotnost s Českým atletickým svazem Pohybová gramotnost je projekt Českého atletického svazu zastřešující organizované pohybové aktivity dětí, mládeže a jejich rodinných příslušníků.
61
RADÓN SK, spol. s r.o. - www.radonbb.sk Meranie a hodnotenie objemovej aktivity radónu v pôdnom vzduchu a v ovzduší stavieb.
62
Ubytování - Apartmány Lipno nad Vltavou - Apartmány u Macháčků - Vaše zasloužená dovolená v našich apartmánech v obci Lipno nad Vltavou. Příjemné a cenově dostupné ubytování v apartmánech v obci Lipno nad Vltavou. Prožijte Vaši zaslouženou dovolenou v našich apartmánech. Rezervujte si ubytování v Lipně nad Vltavou ještě dnes
64
Fotago - Fotokoutek pro všechny | Firemní akce | Praha Říkají mi zábavný fotokoutek nebo také samoobslužná fotobudka. Nejčastěji mě můžete vidět na firemních akcích, svatbách, plesech a večírcích. Jsem Fotago :-)
65
Hlavní stránka | Krumlovský Mlýn
66
Ranč u Bobiho - Nový Tekov | Kone, bowling, šport a relax Ranč u Bobiho Vám ponúka rôzne športovo-relaxačné aktivity. Jazda na koni, štvorkolky, bowling, wellness, vynikajúca reštaurácia. Všetko v jednom komplexe.
67
Fajnovy sport Ostrava | Fajnovy sport Ostrava je oficiální sportovní aplikace města, na které najdete kompletní sportovní aktivity, kluby a skupiny. Mějte přehled o klubech, událostech a sportovištích na jednom místě. Fajnovy sport Ostrava je oficiální sportovní aplikace města, na které najdete kompletní sportovní aktivity, kluby a skupiny. Mějte přehled o klubech, událostech a sportovištích na jednom místě.
68
Bezpečná Zóna Spolek Bezpečná Zóna působí v oblasti prevence sociálně nežádoucích jevů, posiluje vědomí nutnosti zachovávání bezpečnosti, pořádá nebo spolupořádá kulturní a sportovní aktivity
69
MOTOKÁRY Brno Modřice Areál vám může posloužit k uspořádání teambuildingů , firemních akcí, školení a mnoho jiných .
70
Plavání dětí - Studio Skokánek - Praha-západ Dolní Břežany Plavání dětí, kojenců a batolat. Plavání rodičů s dětmi. Dolní Břežany, Praha-západ. Dětské oslavy, vodní aerobik, prázdninové kempy a další aktivity.
72
KOVANÝ NŮŽ .cz - Ručně kované nože - Tomáš Rücker - Tomas Rucker KNIVES Vítejta na stránkách KOVANÝ NŮŽ .cz - Praktické kované i nekované nože pro outdoor aktivity, lov, nebo každodenní nošení.
73
uvodni slovo jménem celého kolektivu vám děkuji za důvěru, se kterou se obracíte na Onkogynekologické centrum Gynekologicko-porodnické kliniky ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Vážíme si vašeho zájmu o Nadační fond HIPPOKRATES a jeho aktivity a jsem přesvědčen, že zde naleznete zevrubné informace o tom, kde vaše finanční dary již pomohly a jak se...
74
Dokument bez názvu Sportovní klub Stepík Nové Město nad Metují nabízí cvičení pro děti i dospělé, tanec pro děti i dospělé a další aktivity v oblasti sportu a tance.
75
Home Pořádáme nejrůznější sportovní akce a aktivity nejen pro děti, ale i dospělé. Běžecké a cyklo závody, in-line bruslení a další.
76
Mlýn Osvračín, ubytování, 5 ložnic, 18 lůžek, galerie, WI-FI, gril Mlýn Osvračín je ubytovací zařízení, které se nachází v bývalém mlýně v obci Osvračín na Domažlicku. K dispozici je 5 ložnic a k dipozici je 18 lůžek...
77
Treasure Hunt Prague - Fun teambuilding activity Treasure Hunt Prague je team building aktivita, při které poznáte Prahu z jiného úhlu. Teambuilding aktivita je také označována jako city hunt či Prague quest.
78
Volný čas a aktivity v Praze: Úvod Poradíme Vám s volným časem v Praze včetně aktivit.
79
Oficiálne web stránky obce Ďurďové Oficiálne web stránky obce Ďurďové s aktuálnymi informáciami o aktivitách obce.
80
GC SKUPINA - velkoobchodní činnost v oboru TZB GC SKUPINA je silnou evropskou obchodní skupinou, jejíž obchodní aktivity jsou zaměřeny na velkoobchodní činnost v oboru TZB. GC SKUPINA Česká republika...
81
Myslivcův obchod Myslivcův obchod nabízí širokou nabídku loveckých a mysliveckých potřeb. Naleznete u nás veškeré potřebné vybavení pro lov, myslivost a outdoorové aktivity.
82
Záchrana dat a obnova dat z hardisku | TDP-Ontrack Záchrana dat a obnova dat ze všech médií: pevné disky, CD, DVD, paměťové karty digitálních fotoaparátů, flash disky, disková pole RAID. Pobočka světové jedničky Ontrack. Posouzení zdarma!
83
Paliatívna starostlivosť Bratislava - geriatrická starostlivosť Liečebňa svätého Františka pokračuje vo vyše 50 - ročnej tradícii poskytovania zdravotnej starostlivosti v liečbe dlhodobo chorých ľudí v Bratislave. Príjemne zrekonštruované priestory Liečebne sv. Františka v tichom prostredí parku pri prievozskom kaštieli spolu s vysokým odborným, profesionálnym a zároveň ľudským prístupom zdravotníckeho a iného personálu dávajú vysoký predpoklad spokojnosti pacienta.
84
Škola improvizácie na rozvoj sebavedomia Škola divadelnej improvizácie na rozvoj sebavedomia, kreativity, pohotovosti a spolupráce. V bezpečnom prostredí a s hravými cvičeniami.
85
Didaktické pomůckohry pro samostatnější a spokojenější děti. Kidedu je cesta k dětem i k sobě. Pomáhá zvládat ranní a večerní rituály, rozklíčovat dětské pocity a potřeby, učit děti samostatnosti a zodpovědnosti. rodičům přináší více klidu a radosti, je inspirací pro aktivity s dětmi. Vychází z montessori pedagogiky, respektujícího rodičovství.
86
Kinský dal Borgo The Kinský family belongs to the old aristocracy of the Kingdom of Bohemia and played an important role both in the history of Czech Republic. The company Kinský dal Borgo, Inc, administers the cultural heritage monuments -castle Karlova Koruna and Host Castle, is managing more than 8,000 hectares of forests and organizes corporate events and tourism activities
87
Centrum voľného času Klokan: Titulka
88
Leitnerka Pořádá koncerty, divadelní představení, pořady pro školy, poslechovky, přednášky, čtení, projekce, výstavy a pohybové aktivity.
89
Ubytování Dolní Morava - Wellness a Sport hotel DM Ubytování Dolní Morava. Ubytujte se ve wellness Sport hotelu DM. Výhodné ceny, pobytové balíčky, volnočasové aktivity.
92
Splavy riek, kurzy kanoistiky, teambuilding, požičovňa, rafting • splavujeme.sk Organizovanie splavov Hornádu a iných slovenských alebo zahraničných riek, kurzov kanoistiky, teambuildingov, požičovňa lodí a vodáckeho vybavenia - lodenica Košice, rafting a iné športové a outdoor aktivity...
93
Sportuj-Stylově.cz Dámské značkové sportovní oblečení pro fitness, běh, volnočasové aktivity a jakýkoli pohyb - mikiny, bundy, kalhoty, krátké kalhoty, topy, tílka, trička, legíny, sportovní doplňky - sportovní podprsenky, čelenky, čepice, tašky, ponožky, termoprádlo..
94
Aktivní Čas S Dětmi | Holá Sova Mamablog aktivní čas s dětmi aktivity s dětmi Holá sova
95
MeetSport | Vyhledávač sportu - najdi nejbližší sport v Brně Pomůžeme ti najít to pravé místo na sportování. Zadej lokalitu a sportovní aktivitu a běž makat. Díky našim filtrům tě nic nepřekvapí.
96
Toptest - rozsiahly sortiment aktivít v oblasti kontroly a zvyšovania kvality Toptest realizuje aktivity v oblasti kontroly a zvyšovania kvality poskytovaných služieb, interných procesov, vzdelávania a výcviku personálu.
97
Anglická družina – 100% účinnejší spôsob výučby angličtiny ako doučovanie. Anglická Družina je vhodná pre pred-školákov a deti základých škôl. Zahŕňa vyučovací kurz, aktivity, workshopy, gramatiku, hry, prípravu domácich úloh a projektov zo školskej angličtiny. Program prebieha výlučne v angličtine so zahraničnými lektormi.
98
Prachovská osma Kemp Prachovská osma - ubytování, restaurace, outdoorové aktivity v blízkosti rezervace Prachovské skály v Českém ráji.