RAW RANKED SITES ABOUT
#AKREDITE

The most comprehensive list of akredite websites last updated on Jul 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. Kalite yönetim sistemleri ve ürün belgelendirme hizmetleri veren TÜRCERT sertifikasyon, periyodik muayene, teknik kontrol, test ve eğitim hizmetleri vermektedir
2
TÜRCERT | Uluslararası Sertifikasyon ve Muayene TURCERT Uluslararası Sertifikasyon ve Muayene, ürün belgelendirme, sistem belgelendirme, turizm belgelendirme, tarımsal ürün belgelendirme, periyodik muayene, teknik kontrol, test ve ölçüm hizmetleri vermektedir.
3
Kalibrasyon,Rezonans Biyomedikal Kalibrasyon firmalar Kocaeli Kalibrasyon firmas olarak scaklk,basn,terazi,elektriksel ve boyutsal kalibrasyon ve teknik servis alannda hizmet vermekteyiz.
4
Rezonans Kalibrasyon | Kocaeli | akredite kalibrasyon firması Rezonans Kalibrasyon, firmamız referans kalibrasyon hizmeti sunmaktadır.
5
Tez Medikal | Türkiye’de 81 ile OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktayız. Türkiye’nin en büyük OSGB’si olarak müşterilerimize bilimsel, akredite ve kreatif çözümler sunmaktayız. Ayrıca deneyimli OSGB kadromuz Tez Akademi ile işbirliği yaparak, güncel mevzuata uygun iş sağlığı ve güvenliği alanında kalifiye eğitim hizmetleri sunmakta ve geliştirmekteyiz
6
Sakarya kalibrasyon |Kalibrasyon firmaları|Kalibrasyon firması Sakarya kalibrasyon Adapazarı ve çevre illere sıcaklık,basınç,terazi,boyutsal ve elektriksel kalibrasyon ve eğitim hizmeti vermektedir.
7
Uluslararası Psikologlar Derneği Uluslararası düzeyde, psikoloji eğitimi veren Üniversite, Kurum ve Saha çalışanlarını akredite etme ve geliştirme için kurulmuştur.
9
Çevre Gıda Analiz Laboratuvarı | Çevre Analiz Laboratuvarı | Gıda Analiz Laboratuvarı | Su Analiz Laboratuvarı | Atık Su Analiz Laboratuvarı Çevre Gıda ve Endüstriyel Analiz Laboratuvarları; gıda, gıda ile temas eden materyaller, yem analizleri, çevre ve endüstriyel analizler konularında akredite hizmet veren kuruluştur.
10
Düzen Laboratuvarlar Grubu - Türkiye''nin İlk Akredite Laboratuvarı Laboratuvarcılık alanındaki kalitesi uluslararası kurumlarca defalarca onaylanan laboratuvarımız, bu konuda belgelendirme yapan kurumlardan da onay almada her zaman olduğu gibi öncü rol oynamakta. Böylece Düzen Laboratuvarı Klinik Laboratuvarcılık alanında akreditasyon belgesi alan, Türkiye'deki ilk kurum olma gururuna ulaşmıştır. Bu kapsamda biyokimya, mikrobiyoloji ve görüntüleme testleri alanında Türkiye'nin en güvenilir kurumudur...
11
Kalibrasyon|izmit kalibrasyon|Kocaeli Kalibrasyon|Akredite firmaları Kalibrasyon firması olarak elektriksel,boyutsal,terazi,sıcaklık,basınç kalibrasyonu ve teknik servis alanında Kocaeli ve Türkiye geneline hizmet vermekteyiz
12
Kalibrasyon Firmaları | Akredite Kalibrasyon Firmaları|Firması Kalibrasyon Firmaları, Türkiye geneli kalibrasyon ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.
13
Psikolog Meryem Gül Eren - Çift Aile EMDR Avrupa Akredite EMDR Terapisti Bakırköy Elika Danışmanlık merkezinde Çift ve Yetişkin terapisti olarak çalışmaktadır.
14
PEM Proje Yönetimi, İş Analizi, Test, Kullanıcı Deneyimi PMP Sertifikası,Proje Yönetimi,İş Analizi,CCBA/CBAP,Kullanıcı Deneyimi,Yazılım Test Eğitimi ve Danışmanlık.PMI ve IIBA Aynı Anda Akredite Türkiye'de Tek
15
YAVUZ markası ürettiği tüm ürünler de yenilikçi olmakla beraber kalite anlamında uluslararası standartları baz almaktadır. Bu anlamda üretimini gerçekleştirdiği tüm ürün ve ürün gruplarını, Dünya çapında bilinen ve istenen Kalite Belgelendirme kuruluşlarında akredite etmektedir.
16
آموزش زبان آنلاین- Online ESL platform - Online live learning- 网上直播学习 -Aprendizaje en línea en vivo اساتید آمریکایی Online live learning- 网上直播学习 -Aprendizaje en línea en vivo و انگلیسی زبان تنها در اسکای لرن برای کاربران فارسی زبان، SkyLearn آنلاین اولین و تنها سیستم آموزش زبان بطور زنده آنلاین برای زبان های انگلیسی، اسپانیایی، روسی،چینی‌و با اساتید بومی، آمریکایی‌ و انگلیسی زبان بطور زنده است
17
ANASAYFA | Uluslararası Koçluk Federasyonu Akredite Eğitimler Sadece bunu bilmek bile insan hayatını değiştirebilir. Gecikmeden öğrenmenin en iyi yolu ise vaktinde harekete geçmektir. Özellikle koçluk eğitimlerinde
18
Su Dünyası Laboratuvar Hizmetleri - Mikrobiyolojik Gıda Analizleri,Kimyasal,Fiziksel ve Mikrobiyolojik Su Analizleri Su Dünyası Laboratuvarı ilk olarak 03.04.2012 tarihinde Türk Akreditasyon Kurumu ( TÜRKAK) tarafından EN ISO/IEC 17025 “Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği” standardının şartlarına uygun olarak AB-0497-T numarası ile akredite olarak sektöre hizmet vermektedir.
19
Keiretsu Forum Türkiye Melek Yatırımcılık Ağı - Yatırımcı Olun! Keiretsu Forum, 3 kıtada 41 şubesi ve 2500'ün üzerinde akredite/lisanslı yatırımcı üyesi ile dünyanın en yaygın melek yatırımcı ağıdır.
20
Ahenk Laboratuvarı | ISO 15189 Akredite Laboratuvar 1998'den bugüne, Türkiye genelinde hizmet verdiği sağlık kurumları için çözüm ortağı olan, ISO 15189 Akreditasyonuna sahip, saygın ve güvenilir bir laboratuvardır.
21
ANASAYFA | Uluslararası Koçluk Federasyonu Akredite Eğitimler Sadece bunu bilmek bile insan hayatını değiştirebilir. Gecikmeden öğrenmenin en iyi yolu ise vaktinde harekete geçmektir. Özellikle koçluk eğitimlerinde