RAW RANKED SITES ABOUT
#AKADEMI

The most comprehensive list of akademi websites last updated on Aug 1 2021.
Stats collected from various trackers included with free apps.
1
Jurnal Haji | IHRAM berita haji umrah,berita haji umrah terpopuler,berita haji umrah terkini,berita terbaru,berita hari ini, membahas isu ,ekonomi syariah,dunia islam dan peristiwa terhangat Indonesia
2
Akademi.net Welcome to the Global Hub of Online Education. You will find best lecture selection across the world.
3
Mersin Üniversitesi - ANASAYFA Mersin Üniversitesi Web Sitesi 2016
4
Aöf Plus | Açıköğretim Soru ve Cevap AÖF ders notları ve özetleri, online deneme sınavları, çıkmış sorular ve cevaplarını güz dönemi ve bahar dönemi olarak sitemizde bulabilir ve sınavlara hazırlıklı olabilirsiniz.
5
Medikal Akademi Objektif, kanıta dayalı güncel sağlık haberleri: Kanserden diyabete, astımdan alerjiye, gebelikten bebek bakımına, şifalı bitkilerden sağlıklı yaşama kadar aradığınız tüm sağlık bilgileri için bizi takip edin.
6
Gempak - Dalang dunia hiburan di Nusantara! Dapatkan cerita gosip artis & berita hiburan terkini, serta program seperti Akademi Fantasia, Gegar Vaganza, Maharaja Lawak Mega, Super Spontan & banyak lagi
7
Hoş Geldiniz - Tonguç Akademi BİZ KİMİZ? “Tonguç anladıysa herkes anlar.” mottosuyla başladığımız ilk dersimizden bu yana başarılarıyla gurur duyduğumuz yüz binlerce öğrencinin desteği ile gece gündüz severek çalışmaya ve büyümeye devam ediyoruz.Yaptığımız bu işten oldukça keyif alıyor, öğrencilere önemli bir destek olduğunu düşünüyoruz.Her zaman öğrencilerimizin başarılarını art arda sıralayacağı günlerin hayalini kuruyoruz. Bu bize her şeyden çok keyif veriyor.Türkiye’nin alanında en iyi hocalarıyla hazırladığımız konu anlatımlarımızı, öğrencilerimizin en hızlı öğreneceği taktiklerle ve gülerek, sıkılmadan öğrenmelerini sağlayacak bir tarzda anlatıyoruz.Tonguç’un videoları, yayınlandığı ilk yıllardan itibaren gerek sınavlarda, gerek derslerde öğrenciler için gözle görülür bir başarı elde etti. Videoların tamamı seçkin bir öğretmen kadrosu ile beraber hazırlanıyor.Şimdi seni de, derslerine çalışırken ve büyük başarılara adım atarken bizimle gülümsemeye davet ediyoruz.
8
Apsiyon - Site Yönetim Yazılımı, Apartman Yönetim Programı Apartman, site, iş merkezi, bina ve rezidans gibi yaşam alanı yönetimlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan en kolay ve uygun fiyatlı yönetim yazılımı ve programı
9
STIKes Perintis - We Are The First, We Are The Best Yayasan Stikes Perintis didirikan oleh seorang yang berpengalaman dan merupakan sesepuh di dnia kesehatan di Sumatera Barat yaitu, Dr. H. Rafki Ismail, MPH (alm). Tahun 2007 didirikan D-IV Analis Kesehatan dan S-I di Padang berdasarkan izin 2007 dengan penggabungan Akademi yang ada di Yayasan Perintis (AKPER,AAK.AKZI).
10
Medya Akademi | Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Medya Akademi'de medya, iletişim teknolojileri, dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanlığı eğitimi ile danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
12
Çocuk Akademi - Dikkat Güçlendirme Seti ve Eğitim Setleri Çocuk Akademi; Eğitim seti ve Dikkat güçlendirme seti içerisinde; ilkadım, beesmart, miniyup ve bambino yup ve zeka kartları ürünlerini kapsamaktadır.
13
ALFA Akademi: AÖF güncel ve kısa Ders özetleri, Yardımcı kitaplar ve çözümlü sorular AÖF yardımcı kaynak kitaplar, 2020 GÜNCEL kısa ders özetleri, çözümlü soru bankaları. Ders-ders anında alın-çalışın.
14
Pra Akademi Pra Akademi İle E-Ticaret Eğitimleri ve Dijital Pazarlama Eğitimleri
15
Ruang Mahasiswa : Buat KULIAH jadi lebih MUDAH Ruang Mahasiswa adalah platform pengembang akademi online dan media informasi untuk mahasiswa dan calon mahasiswa. Wadah bimbingan & konsultasi online masuk SNMPTN, SBMPTN, Beasiswa, Kegiatan Mahasiswa, Membahas Informasi Seputar Perkuliahan dan Dunia Kampus
16
BGA Bilgi Güvenliği A.Ş. | BGA Security Ürün Bağımsız Siber Güvenlik Danışmanlığı, Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik Eğitimleri ile Hizmetinizdeyiz!
17
Öğretmen Sitemiz Eğitim ve Öğretmenlerle İlgili Güncel Son Dakika Haberleri
18
Bilge Adam Teknoloji Akademi, Yazılım ve Altyapı alanlarında hizmet sunan BilgeAdam; bilişim eğitimi ve entegre hizmet konusunda Türkiye'nin en büyük grubudur.
19
Pegem Akademi | KPSS, ÖABT, DGS, ALES, YDS Kursları Türkiye''nin en büyük eğitim markasında KPSS-B, KPSS Öğretmenlik, KPSS-A, ÖABT, DGS, ALES, EKPSS, YDS kurslarımıza kayıt olun.
20
Türk Eğitim-Sen Akademi – Online Eğitim
21
uzmanim akademi - HTML, CSS JavaScript Öğren
25
Biymed Akademi Eğitim ve Danışmanlık | Biymed Online Eğitimler
26
Üretken Akademi Üretken Akademi ile öğrencileri proje geliştirme yolunda destekleyen bir organizasyondur.
27
Game Lab | Platform Magang, Pelatihan, Kelas Industri dan Karir Game Lab Indonesia adalah sebuah platform magang online, pelatihan online, kelas industri digital smk dan karir untuk lowongan pekerjaan. Bidang kerja kami meliputi IT dan Data, Creative dan Desain serta Manajemen dan Bisnis.
28
Turkcell Akademi Kurumsal Turkcell Akademi Kurumsal
29
STEI - Sekolah Tinggi Ilmu Ekonomi Indonesia Sekolah Tinggi Ilmu Ekonomi Indonesia didirikan pada tanggal 28 Oktober 1969 dengan nama Akademi Akuntansi Indonesia (AAI) dibawah pembinaan Yayasan Pendidikan Akuntansi Indonesia (YPAI) kini Yayasan Pendidikan Fatahillah Jakarta (YPFJ). Pada tahun 1983 AAI berubah menjadi Sekolah Tinggi Ilmu Ekonomi Indonesia yang disingkat STEI.
31
Lab Akademi - Değer Katar Değer Katar
32
Akademi Digital - Naik Taraf Hidup Ke Peringkat Lebih Tinggi Belajar dari guru yang ada pengalaman sebenar di Akademi Digital! Bukan sekadar teori! Pembelajaran fleksibel & panduan yang mudah difahami.
34
popüler akademi, LGS özel ders, YKS özel ders, 0538 851 63 88 popüler akademi , LGS özel ders, YKS özel ders okul dersleri sınavlara hazırlık derslerinde online ve yüzyüze ders anlatmakyız.
35
XYZ Akademi | Sınavlara Hazırlık Merkezi 0535 778 95 96 LGS YKS DGS ALES YDS YÖS SAT KPSS AÖF İngilizce Kursu. Sınavlara Türkiye'nin En İyi Öğretmen Kadrosuyla Hazırlanın. Bilgi İçin 0535 778 95 96.
36
Online Kaymakamlık, Adli-İdari Hakimlik Kursu | YARGIÇ AKADEMI Evde,İşte,Okulda, Yolda, Seyahatte uzaktan KPSS-A, KPSS-B, ÖABT, Eğitim Bilimleri, SMMM, TUS, YKS, ALES, DGS, Hakimlik, Kaymakamlık sınavlarına hazırlık . Online Kaymakamlık Kursu, Adli Yargı Hakimliği Kursu, İdari Yargı Hakimliği Kursu, Yabancılar İçin Türkçe Kursu, Uzaktan Eğitim, YARGIÇ AKADEMI
37
Selfie Akademi | Selfie Çekmecee Selfie Akademi | Selfie Çekmecee
38
Anasayfa | BT Akademi BT Akademi uzman ve kaliteli kadrosuyla yeni Microsoft ve yazılım teknolojileri konusunda kaliteli hizmetler vermektedir. Yazılım altyapısı, iş akışı yönetimi ve yazılım eğitimleri hizmetlerimiz ile karşınızdayız.
39
Mekjoy: Uluslararası Dijital Pazarlama & SEO Ajansı Google Premier Partner rozetli Mekjoy, Google Reklam ve SEO hizmeti veren bir dijital pazarlama ve dijital medya ajansıdır. dijital pazarlama ve SEO ajansıdır.
40
Seo Akademi En Çok Tercih Edilen SEO Kursu – Kurumsal ve Bireysel Eğitim Seo Akademi Türkiye’nin en çok tercih edilen SEO Kursu, alanında uzman eğitmenler, uluslararası eğitim standardı, kurumsal ve bireysel eğitim programları, destekleyici eğitimler ve workshoplar.
41
Zafer Cömert Kişisel Web Sayfası Zafer Cömert Kişisel Web Sayfası Eğitim:Bilişim:Paylaşım
42
Join.chat Klasik Müzik Eğitimi, Özel Konservatuvar, Milli Eğitim ve Royal Akademi, piyano dersi, gitar dersi, keman dersi, şan dersi, bateri kursu, piyano kursu,Müzik
43
Buse Kitap -Eğitimde, Kaliteli ve Güvenilir Yayıncılık
44
Kendin İçin Harekete Geç - Eğitim ve Kariyer - Movendus Akademi Gençlerin, hayatlarında gidecekleri yolu, geç kalmadan belirleyerek başarıya ulaşmaları için profesyonel destek sağlıyoruz.
46
Official Persib Web Pusat informasi resmi dan terkini tentang PERSIB. Mulai beli tiket, jadwal, klasemen baik senior, PERSIB Putri, Diklat hingga Akademi PERSIB.
48
Birlikte Kariyer Birevim İnsan Kaynakları Yetenek Kazanım Platformu, Birevim İşe Alım Platformu
50
Ana Sayfa - Özdil Akademi
51
Startsida | Åbo Akademi Välkommen till Åbo Akademi!
52
Mutfak Mobilyaları ve Hazır Mutfak Çözümleri | İntema Yaşam Yenilikçi çizgisiyle, fark yaratan modern mutfak tasarımları, akademi, restoranlar, blog ve daha fazlası için İntema Mutfak websitesini ziyaret edebilirsiniz.
53
Ana Sayfa - TİSK Akademi Online Gelişim Platformu
54
YNG Akademi - Profesyonel Koçluk Hizmeti - Yeni Nesil Rehberlik YNG Akademi ile Kurumsal firmalara danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca bireysel olarak da öğrenci arkadaşlarımız mentorluk hizmeti veriyoruz.
55
Aknet Akademi - Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimleri Aknet Akademi - Yaşam, Doğum, Eğitim Koçluğu Eğitimleri, KOBİ Danışmanlığı ve Oyun Terapisi eğitimi, Dil ve Konuşma Bozukluğu, Tıbbi Sekreterlik, Aile Danışmanlığı İşaret Dili ve İnsan Kaynakları kurs programları. Online, yüz yüze ve sertifikalıdır. Eğitmen, Eğitim kalitesi ve kursiyer yorumlarına hemen göz at.
56
SEM Akademi | Uzaktan Eğitim Online Sertifika İnternet olan heryerdeyiz! Online eğitim ile ücretli-ücretsiz sertifika seçeneklerimiz, kurs hizmetimiz bulunmaktadır. Zahmetsiz bir şekilde online eğitimlere katılın, özgürce eğitim alın, sınava girin ve başarıya ulaşın.
57
DISC|akademi
59
Karacan Akademi: Siteye giriş yap
60
Kordon Gümrük Müşavirliği A.Ş. kordon, gümrükleme, lojistik, sigorta, akademi, izmir gümrük karayolu havayolu demiryolu denizyolu taşımacılık depolama
61
Online Psikoloji Eğitimleri Papillon Akademi Online Psikoloji Eğitimleri Papillon Akademi
62
Tis Akademi | Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri Getat Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri vermektedir. Manuelterapi, YNSA Scalp Akupunktur, Dolgu & Botoks Eğitimi, Nöralterapi gibi eğitimler verilmektedir.
63
Anasayfa - Click Akademi Click Akademi
65
Gordion Akademi Gordion Akademi has a number of leading international partners helping it to provide an extensive range of fit-for-purpose services to educational stakeholders across Turkey.
66
Tez Medikal | Türkiye’de 81 ile OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sağlamaktayız. Türkiye’nin en büyük OSGB’si olarak müşterilerimize bilimsel, akredite ve kreatif çözümler sunmaktayız. Ayrıca deneyimli OSGB kadromuz Tez Akademi ile işbirliği yaparak, güncel mevzuata uygun iş sağlığı ve güvenliği alanında kalifiye eğitim hizmetleri sunmakta ve geliştirmekteyiz
69
72
pesan name tag lencana pin plakat lycal resin atribut pramuka Akrilik papan nama envolet bordir badge pin kuningan kayu fiber gantungan kunci plat hobi | pesan name tag plakat pin lencana ,pesan plakat,grosir nametag,bahan nametag,jual nametag,nametag murah,nametag berkualitas,,jual nametag,sedia nametag,gudang nametag,lycal resin,resin lycal Mulyo Creative menyediakan pin Himpunan Perawat Anestesi (Hipani) dengan bahan dasar alumunium dan sudah dilapisi dengan fiber, sehingga menciptakan tampilan
73
AÖF kısa ders özetleri, Online AÖF yardımcı kaynak kitaplar ve soru bankaları ALFA Akademi: Online AÖF Ders Özetleri, yardımcı kaynak kitaplar ve Soru Bankası satışı. Son 5 yılın çıkmış sorularını PDF indir, 2 dakikada al, aç, yazdır.
74
Akademi Titiz Yayınları asmaaltiyayinevi.com atiyayinlari.com asmaaltıyayınevi asmaaltıyayınları atiyayınlari.com atiyayinları Ati Yayınları , Akademi Titiz Yayınları, Akademi Titiz ulusal yayınevi, Akademi Titiz uluslararası yayınevi, Ati Yayınları i kitap bastır genç yazar adayları roman hikaye sözlük tarih coğrafya fizik kimya edebiyat osmanlı türkçesi kazak edebiyat azeri edebiyatı ingilizce fransızca almanca rus edebiyatı
75
Denge Akademi | Mazars Denge Denetim YMM Denge Akademi sitesinden yatırım teşvik uygulamaları, vergi ihtilafları, yeni gelir vergisi tasarısı konularında bilgi alırken aynı zamanda UFRS eğitimi, finansçı olmayanlar için finans eğitimi, CFO’lar için vergi eğitimleri vermekteyiz
76
FDM Akademi TR | Fasyal Distorsiyon Model FDM-Egitimi`ni baṣarılı bir ṣekilde tamamlayarak olaǧan dıṣı bir özellik kazanabilirsiniz.Fasyal Distorsiyon Modeli`ne dayanarak uyguladıǧınız esaslı bir tedavi birçok hastada anında aǧrıların ortadan kalkmasına ya da azalmasına ve hareket kısıtlıklarının çözülmesine vesile olur.
77
Pearson Yayınları Pearson Yayınları
79
Türk Telekom Akademi - Profesyonel ve Kişisel Gelişim Platformu Türk Telekom Akademi, Türkiye’nin yeni profesyonel ve kişisel gelişim platformudur! Türk Telekom Akademi ile kendinizi geliştirmek için sayfamızı ziyaret edin!
80
Akademi Dünyası Eğitim ve Kültür Merkezi
81
Dijital Piyano - Gitar - Bateri - Amfi - Müzik Aletleri Sitesi Akademi Müzik sitesinde, yamaha kawai piyano ve tüm müzik aletleri fiyatları vardır.
82
Akademi Tasarım Web Tasarım, Web Tasarım Firması, Web Site, Site Kur, Blog Kurulumu, Logo Tasarım, Web Dizayn, Web Site Kurma, Web Site Kurulumu | Akademi Tasarım
84
2020 KPSS-DGS-EKPSS-ALES Uzaktan Eğitim Kursları ve Dersler ALFA Akademi Uzaktan Eğitim Sistemi 2020 KPSS-DGS-EKPSS-ALES Uzaktan Eğitim Kursları ve Canlı Video Derslerini uzman öğretmenleriyle online ortama taşımıştır.
85
ALFA Akademi. 2021 KPSS kursları. Ankara Yenimahalle - Keçiören ilçesi, Batıkent, etlik, demetevler, şentepe, eryaman, etimesgut. Eğitimde 24 yıl. KPSS - DGS - Öğretmenlik. 2021 kayıtlarımız başladı. Ankara''nın en iyi hocaları her yıl bizde. Lisans, Önlisans, Ortaöğretim. Ankara Tel:0312 346 40 30
86
Moda ve Güzellik Akademisi | Altier Academy Altier Akademi, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak moda ve güzellik sektörlerine yönelik profesyoneller yetiştiren özel eğitim akademisidir.
87
Baturalp Tunalı - BATURALP TUNALI Amazon Satış Uzmanı - Dijital Akademi - YouTube Baturalp Tunalı, Global Amazon Satış ve Pazarlama Uzmanı - Dijital Akademi Amazon Eğitimi - Youtube Business&Lifestlye İçerik Üreticisi.
90
Anasayfa | Bilsem Akademi Bilsem Akademi, Bilsem Sınavlarına hazırlık için Türkiye''nin en geniş platformudur. Sizde bu zihin geliştirme programına üye olun. Geride kalmayın. Bayilik için lütfen arayın.
91
Enerji Yaratan Alışveriş Sitesi | Devis'So makes an energy Tüketici ve satıcının aracısız buluştuğu ,enerji yaratan komisyonsuz alışveriş sitesi. Mühendislik,Akademi,Bilişim,Gıda Ünlü markarlar ve ücretsiz kargo
92
DİA Akademi - DİA Yazılım Bilgi Bankası Dökümanları, Eğitim Videoları, SSS DİA Bilgi Bankası Dokümanları, Eğitim Videoları, Sıkça Sorulan Sorular, DİA İş Ortakları için Forum içeriğiyle zengin bir eğitim portalı.
93
Dodo Akademi | Üniversiteye Hazırlık Videoları - TYT-AYT-YKS Dodo Akademi ile üniversiteye hazırlanmak artık çok daha kolay! Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji gibi dersleri alanında uzman, tecrübeli öğretmenlerden öğren. Yapamadığın soruları çözümlü sorular ile kolayca kavra. TYT-AYT gibi sınavlara yeni nesil sorularla hazırlan.
95
Elver Akademi | İş Güvenliği Elver Akademi, 2009'dan beri 7500'i aşkın firmada İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmaları, iş ve işyeri danışmanlıkları yapmış, 11000 kişiye varan çeşitli alanlarda eğitimler vermiş, binlerce Risk Değerlendirme Raporu ve Acil Durum Eylem Planları, Eğitim, Tahliye ve Tatbikatları yapmıştır. Kuruluşundan bu yana hiç bir müşterisinde hizmet aşamasında ÖLÜMLÜ İŞ KAZASI OLMAMIŞ ve hiçbir İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI veya İŞYERİ HEKİMİ yada OSGB için DAVA AÇILMAMIŞ/HUKUKLU OLUNMAMIŞTIR.
96
Enneagram Akademi — Enneagram Akademi
97
Webinar, Online Eğitimler, Uzaktan Eğitim Liderlik, Takımdaşlık, Motivasyon, Satış ve ikna eğitimleri
99
Gri Koç Akademi | Seminer – Youtube – Kolay Sınav Seminer – Youtube – Kolay Sınav
100
Hipokampus Akademi – Bilimsel Topluluk | Ruh Sağlığı İnsan Hakkıdır